Skoči na vsebino

Studio City


Thundercat

Priporočene objave

Zna bit strasno zafilozofirano, kar mi je celo vsec...dobra oddaja, ceprav ne gledam redno B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra odaja, sam tale marcel je mal siten k vsakmu tolk tezi da naj ze hitr pove, ne vem prevec se mu skos mudi, zgleda da bi rad da mu oddajo mal podalsajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, iz folka samo vlece vse tisto kar misli da je pomembno, in to mu tud lepo uspeva. Zato je oddaja tolko bolj zanimiva, ker ce bi cakal da se gostje sami izjasnijo nebi mela oddaja takega cara kot ga ma. Cajta pa on nebi mel nikol dovolj..radovednost je lepa cednost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, iz folka samo vlece vse tisto kar misli da je pomembno, in to mu tud lepo uspeva. Zato je oddaja tolko bolj zanimiva, ker ce bi cakal da se gostje sami izjasnijo nebi mela oddaja takega cara kot ga ma. Cajta pa on nebi mel nikol dovolj..radovednost je lepa cednost :P

ja no ubistvu mas kr prou! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gleda to oddajo?Kaj si mislite o njej?Kaj o Marcelu?Vidmarju?

;) Oddaja direktnih vprašanj...zelo všeč... B)

Popravljeno . Popravil Lunč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gledam .... :rolleyes:

pravilno-po cik-caku-v posteljo... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem jest to oddajo gledal, se mi zdi kar uredu, le nekatere stvari tako zafilozofirajo, da jih povprečni kmečki fant, tak kot sem naprimer jaz, čisto nič ne razume. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr gledu eneparkrat...kr'neki!gun tip izveče iz usacga kar bi on hotu slišat ne pa kar ma gost za puvedat :angry:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to televizija??? :huh:

B) B) B)

Pa res... :rolleyes:

In kaj je radio? :unsure:

DTW..... :P :D

B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občasno gledam..je kr ok...na živce mi gre le to njihovo klasično pomanjkanje časa in na koncu mal preveč bezljajo in se prekrivajo s komentarji/odgovori...

BTW: ste gledal zadnjič ko sta bila gosta dr. Rugelj in en od Hare Krišna, tema je bila pa celibat...HA HA :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se še tri dni smejal...ko je rugelna prašu..."ja kaj pa duhovniki-celibat, kako oni zmorejo brez"...

Pa reče rugelj...."ja oni pa drkajo 3 krat na dan"...hahahahaha

:D :D

še daj mi gre na smeh! :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi blo boljš, da bi Marcel kakšnemu gostu na zastavljeno vprašanje pustil do konca odgovoriti, ne pa da ga prekinja z novimi vprašanji. Debata ki jo vodi je ful zanimiva, na koncu pa ne veš nič več kot si na začetku pogovora. Naslpošno pa se mi zdi zanimiva oddaja in jo rad pogledam, če le utegnem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi blo boljš, da bi Marcel kakšnemu gostu na zastavljeno vprašanje pustil do konca odgovoriti, ne pa da ga prekinja z novimi vprašanji. Debata ki jo vodi je ful zanimiva, na koncu pa ne veš nič več kot si na začetku pogovora. Naslpošno pa se mi zdi zanimiva oddaja in jo rad pogledam, če le utegnem. ;)

Sam pol nebi bil Marcel...bi bil Dnevnik... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se še tri dni smejal...ko je rugelna prašu..."ja kaj pa duhovniki-celibat, kako oni zmorejo brez"...

Pa reče rugelj...."ja oni pa drkajo 3 krat na dan"...hahahahaha

:D  :D

še daj mi gre na smeh! :D  :D  :D

Dobra je bila tudi ta, ko je Ruglov sogovornik dejal, da je boljše energijo zapravljat za kaj bolj ustvarjalnega kot je sex. Za primer pa je dal Nikolo Teslo. Pol mu je pa Rugelj odgovoril, da je bil Nikola "DRKANĐIJA", da si ga je desetkrat na dan na roko vrgu.

Dober je bil tudi Rugljev izraz "PIZDETI". Tako je imenoval tiste, ki sploh ne seksajo ali ki seksajo enkrat na leto.

Sem mislil, da bom umrl od smeha. :D

Kljub izbruhom je v globalu Rugelj imel v marsičem kar prav.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddaja je zelo pristranska, naravnana proti Ameriki, vladi..., za homoseksulace, globaliste...

Vse lepo in prav, ampak naj predstavijo tudi drugo stran.

Oddaja je narejena na isti šmorn kot vse oddaje na TVS le kot alternativa.

Če je TVS propagirala NATO, ga je Studio City "grajal". Zakaj ni bilo predstavljenih dobrih in slabih strani. Tako se zopet deli folk, ki gleda Studio City in na tiste ki ga ne.

Oddajo gledam če se mi da, sem pa vnaprej pripravljen da bom moral gledati zateženega Marcela, ki kot ste sami ugotovili ne pusti sogovornikom da dokončajo, pripravljen sem na Irak, Ameriko, pred Irakom Afganistan. Oddaja se preveč ponavlja.

Z Vidmarjem in Mlakarjem sem zadovoljen. Slednji mal preveč bluzi, lahko bi povedal na bolj enostaven način.

Predvsem jim očita ENOSTRANSKOST.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!