Skoči na vsebino

Studio City


Thundercat

Priporočene objave

Oddaja je zelo pristranska, naravnana proti Ameriki, vladi..., za homoseksulace, globaliste...

Vse lepo in prav, ampak naj predstavijo tudi drugo stran.

Oddaja je narejena na isti šmorn kot vse oddaje na TVS le kot alternativa.

Če je TVS propagirala NATO, ga je Studio City "grajal". Zakaj ni bilo predstavljenih dobrih in slabih strani. Tako se zopet deli folk, ki gleda Studio City in na tiste ki ga ne.

Oddajo gledam če se mi da, sem pa vnaprej pripravljen da bom moral gledati zateženega Marcela, ki kot ste sami ugotovili ne pusti sogovornikom da dokončajo, pripravljen sem na Irak, Ameriko, pred Irakom Afganistan. Oddaja se preveč ponavlja.

Z Vidmarjem in Mlakarjem sem zadovoljen. Slednji mal preveč bluzi, lahko bi povedal na bolj enostaven način.

Predvsem jim očita ENOSTRANSKOST.

se strinjam, tako kot Mladina enostranska oddaja in Marcel Štefančič ne samo da ne pusti ljudem povedati njihovega mnenja ampak vsiljuje svojega - in če pustiš komu povedati kaj misli to ni dnevnik ampak si ga zato povabil - če ne pa lahko 2 uri govoriš sam svoje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marcel Štefančič ne samo da ne pusti ljudem povedati njihovega mnenja ampak vsiljuje svojega

E pa v tem je point vsega! Ce bi on cakal da se gost izpove in samo naklofa svoj prav nikoli ne bo prisli do realne slike. On s tem svojim vsiljevanjem poskusa nasprotnika zmest in caka da ga dobi na napacni nogi. Ce mu to uspe je problem resen. Gost more znat Marcelove trditve ne samo zanikat ampak jih tudi analizirat, brez da nardi napako. On jim s tem svojim nakladanjem (velikokrat pod krinko nevednosti) da samo material za govor, ki ga morjo oni znat uporabit v svoj prid. Nekaj podobnega se dogaja v oddaji Trenja vendar na veliko nizji ravni ker tam vsi samo mutijo v tri dni in na koncu izpade kot otroski vrtec. Triki velikih psihologov ce se lahko tak izrazim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že prav da jih malo sprovocira in zmede...pol komaj vidš kaj v resnici mislijo! :lol:

Rugelj...je pa zakon!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!