Skoči na vsebino

Kateri skuter je najboljsi? (50ccm, H20)


jrk0

Izberi enega;)  

122 članov je glasovalo

  1. 1. Izberi enega;)

    • Aprilia SR (+ di-tech)
      13
    • Piaggio Zip
      5
    • Piaggio NRG
      13
    • Gilera Runner
      22
    • Yamaha Aerox
      28
    • Peugeot Speedfight (1,2)
      17
    • Malaguti FireFox
      5
    • Malaguti Phantom
      1
    • Italjet Dragster
      1
    • Italjet Formula
      1


Priporočene objave

noben skuter ni lep :P jaz ga mam za hitrejso premagovanje poti in nic drugega. drugace pa meni sama oblika skuterjev smrdi, zato ne gledam na obliko (motorji so pa druga zgodba). a ni bla prva vespa(predhodnih skuterjev) namenjeva za zevske? ker si samo na tak nacin niso zmeckale krila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej cep picke mele sestke alpa frcije si tut nep kikl zmeckale :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben skuter ni lep :P jaz ga mam za hitrejso premagovanje poti in nic drugega. drugace pa meni sama oblika skuterjev smrdi, zato ne gledam na obliko (motorji so pa druga zgodba). a ni bla prva vespa(predhodnih skuterjev) namenjeva za zevske? ker si samo na tak nacin niso zmeckale krila?

Ja, danes pa se itak vse v hlačah naokol vozijo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa čudn tič.

Kot bi rekel: Kupil bom ta skuter pa čeprav mi ni všeč!

Kje je tu smisel?

Evo smisel:

Finta je v tem, da bi mel kaj močnejšega od 125ccm (skuter jasno, motorja ne, ker mati pravi, da je en dovolj pri bajti) in najboj ugodna naložba je Runner 180, ker rabim nekaj, da se bom fural v Ljubljano. DNA 180 mi je pa predrag, ker pride cca 850.000 sit, za 890.000 dobim pa novega Hyosunga Comet 250, al pa.........taprav rabljen motor. Ampak tu pa je spet treba preit na mati, ki noče met dveh motorov pri bajti. Ne mi pravit, da je čudna, ker že vem.

Torej nisem jas čudn tič, je pa mogoče moj tič čudn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjadžo ma preverjeno tehniko in je zelo zanesljiv!!Doma mamo Nrg in je odblohkiran vžiga in dela pa k urca!!!Sam poraba bi bla pa komot za 3 l manjša!!! :o :o

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki:

Moja mat je tut čudna.

Če gledaš ceno in materine pogoje res ne morš druzga kupt, se pravi po runnerju!!

Jst ga mam sam je 50cc.

Se zdej zastopma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjadžo ma preverjeno tehniko in je zelo zanesljiv!!Doma mamo Nrg in je odblohkiran vžiga in dela pa k urca!!!Sam poraba bi bla pa komot za 3 l manjša!!! :o :o

Ciao,by Pero

ja kok ti pa kur da se tko prtuzujes? men je najvec pokuru 4,5l/100km mestne vozne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj se pritozujes? :)

Men kur cca 8l-mestna voznja :) :) Malossi kit&17.5del'ortto

Pol pa lahk reces sam se what tha fuck??

p.s.: zracn hlajen

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasoval za Piaggio NRG.

Izdelava OK, motor najboljši v konkurenci (najbolj se ga da 'navijat') zakore zelo ok (dobri diski), oblika zame super.

Za drugega bi dal pa kr aeroxa, ki ga imam tudi sam, in je tudi zelo vredu. malo tdr, zadnji zic bi lahko bolje poštudiral, števci pri l02 so res zgrešeni, ampak se že potrpi. ziher eden najboljših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki:

Moja mat je tut čudna.

Če gledaš ceno in materine pogoje res ne morš druzga kupt, se pravi po runnerju!!

Jst ga mam sam je 50cc.

Se zdej zastopma?

Affirmative ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tud moj glas je že pred dolg cajta šel za aeroxa, to pa zato, ker se ga da fajn predelovad pa tud videz je ql :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

lp

mogoče se boste smejali ker odgovarjam na tako staro vprašanje! ampak meni se zdi vprašanje super in nevem zakaj ste ga tako hitro opustili!?

moj glas je šel k aeroxu! zakaj?

1. o izgledu se sploh nebi pogovarjali (če mu odvamemo zadnji blatnik)

2. kar se tiče rezervnih delov jih pri nobeni drugi firmi ni moč dobiti tako ugodno! (3x preverjeno)

3. vzdržlivost motorja je osupljiva!

4. če ga hočeš "navijat" lahko dobiš dele za njega tako pri poliniju kot malosiju ......

5. če mu hočeš popravit izgled lahko na netu najdeš malo morje najrazličnejših dodatkov in zamenjav!

6. poraba je minimalna! (pri meni cca. 2,8l)

povzetek: aerox - rox!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki: si že kej razmišljal o aprili 125? :yea2:

125ccm skuterju seveda

Popravljeno . Popravil Jebediah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomozuki: si že kej razmišljal o aprili 125? :yea2:

125ccm skuterju seveda

Kolko sma se pred parimi mesci menla ko sma se nazadnje vidla je reko da bo verjetno nekaj 400 al 500 kubicnega nabavo na prestave da še se bo lahko foter tu pa tam malo peljal da nebo samo na XXu sedel :) Bomo vidli kaj bo nabavo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz te ankete bo pomoje težko vidt ker skut je najboljši

ker pač skoraj vsak bo glasoval za svojega razen nekaterih izjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem za dragsterja, pa ne zato ker ga mam, ampak zato, ker je cenejši, kot drugi konkurenčni scooterji, zmogljivosti so podobne, oblika njega je tak lepa, da jo iščeš(po mojem okusu) star pa je 4 leta , pa nobenih problemov z njim! Scooter je treba čuvat in ne z njim delat kot z ..... pa ni večjih problemov.

Itaq, da nastanejo problemi tudi če ga čuvaš kot, da je zlat sam z čuvanjem preprečiš veliko drugih problemov.

Poznam par primerkov, ki se derejo, kak jim je scooter zaribal.....pol je pa vse firma kriva a pozabli so dolit olje (poznam en tak primerek) mislim.......

ajde lep pozdrav

Popravljeno . Popravil Italjet Dragster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jrk0 jz sm glasoval za aeroxa :OK: ki ga tudi imam B) imam pa ga zato ker se meni zdi da je to najbolši scooter za ta denar ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!