Skoči na vsebino

Kateri skuter je najboljsi? (50ccm, H20)


jrk0

Izberi enega;)  

122 članov je glasovalo

  1. 1. Izberi enega;)

    • Aprilia SR (+ di-tech)
      13
    • Piaggio Zip
      5
    • Piaggio NRG
      13
    • Gilera Runner
      22
    • Yamaha Aerox
      28
    • Peugeot Speedfight (1,2)
      17
    • Malaguti FireFox
      5
    • Malaguti Phantom
      1
    • Italjet Dragster
      1
    • Italjet Formula
      1


Priporočene objave

ne, sploh ni tak.

ker to kar vam v garazi stoji, se vi samo delate da je res najboljsi skuter, kar jih je, ne pa kaj drugega:)

zip SP je zmagovalec v vsem:) poceni, dobijo se VSI deli, kar jih sploh obstaja, za pelat je odlicen (ocitno res, ce dirkajo z njimi;)) in tako naprej:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so nekako vsi taki bolj znani se mi zdi. Ce ne pa dajte se poleg kaj... Anketa je do 10 samo, tak da bi blo brezveze se zracno hlajene zraven devat. to je lahko nova...

napisov si nekej da je brezveze zračnih gor devat !kolker jest vem je malaguti fantom zračno hlajen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kle sam tako reveži kot sm jst glasujejo za najboljšega in ne za tistega k jim v garaž stoji... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kle sam tako reveži kot sm jst glasujejo za najboljšega in ne za tistega k jim v garaž stoji... <_<

ja ne... sočustvujem :beer2:

glasoval pa sem za aeroxa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kle sam tako reveži kot sm jst glasujejo za najboljšega in ne za tistega k jim v garaž stoji... <_<

:lol1: :lol1: ja ne... sočustvujem :beer2:

glasoval pa sem za aeroxa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozil sem ze ene par skuterjev, ampak mi je bil speedfight 2 najboljsi . Edino kar me moti, da ma premalo placa pod zicem, pa da se ne da luči ugasnit. Je pa to eden redkih skuterjev, pri katerem lahko sedis gor kot sovoznik in se ti ni treba drzat z rokami, saj imas takoj za sabo un spojler kot haklc za rit, da ne fuknes dol, ko voznik pospesi..

sicer pa Peugeot = Francoski Marcedes :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.google.com

vpises malaguti phantom lc

1. izpis:

http://www.speed-sports.com/Malaguti/phantom.html

pa si poglej...

Ocitno se ne ves dovolj:) pa tudi psi_hunter ma vodno hlajenega.

soryy pač se nikoli nisem zanimal za take jajca !tle pr nm ma pa te jajca samo 3 je pa vsi majo zračne hlajene! :naughty:

pač se ubadam s bolšim motorjim kot so gilera runner,yamaha aerox,cagiva mito,yamaha virago....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha virago kva so pa to zaena jajca? tle pr nas so eni trije sam js se ne zanimam za take jajca. js se ubadam z bolšimi motorji kot so avtomatik pa štirka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa je peugeota 100000% najbol fajn vozit, sn se zgleda tak navado :) tak fajn nizko je ja, ko lowrider, pa tak lepo se v ovinek vleže, pa pri nizkih hitrostih je ful lahko belanco obračat, koda bi mel servo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se tud pelal s SF2 pa je tolk čudn blo se furat... tak zic čuden... ne vem no... slab občutek. Saj kdor ga ima se že navadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha virago kva so pa to zaena jajca? tle pr nas so eni trije sam js se ne zanimam za take jajca. js se ubadam z bolšimi motorji kot so avtomatik pa štirka....

hm da nebi govoril o jajcih kot je malaguti fanhtom če ti misliš da je bolš kot yamaha virago mi povej zakaj je takšna razlika o cen oz nov phantom recmo 450 000 sit yamaha virago 950 000 sit :huh:

pač ti hvalš svoj skutr (pač nezrel za kakšen bolši motor) ne mislm se zdej kregat o skuterjih mogoče zato ker sem malo bol zrel kot ti ampak zarad mene se ti lahk krgaš (moj bolš ne moj bolš....)

ajde

uživej :D :D

Popravljeno . Popravil V-I-R-A-G-O
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm da nebi govoril o jajcih kot je malaguti fanhtom če ti misliš da je bolš kot yamaha virago mi povej zakaj je takšna razlika o cen oz nov phantom recmo 450 000 sit yamaha virago 950 000 sit :huh:

pač ti hvalš svoj skutr (pač nezrel za kakšen bolši motor) ne mislm se zdej kregat o skuterjih mogoče zato ker sem malo bol zrel kot ti ampak zarad mene se ti lahk krgaš (moj bolš ne moj bolš....)

ajde

uživej :D :D

mislm d je razlika u cen tok visoka k skuter pac ni chooper-ja logicno pa se vec kubou ma :)

glede tega d je nezrel- ne morš met ti pr 15 letih izpita za 125ccm B) mislm d si virago mau pr tem postu zgrešu :huh: drgac ma pa usak svoje mnenje :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.google.com

vpises malaguti phantom lc

1. izpis:

http://www.speed-sports.com/Malaguti/phantom.html

pa si poglej...

Ocitno se ne ves dovolj:) pa tudi psi_hunter ma vodno hlajenega.

soryy pač se nikoli nisem zanimal za take jajca !tle pr nm ma pa te jajca samo 3 je pa vsi majo zračne hlajene! :naughty:

pač se ubadam s bolšim motorjim kot so gilera runner,yamaha aerox,cagiva mito,yamaha virago....

zelo zanimvo kaj si napisal!

glede na to da ma Yamaha aerox povsem enako masino (minarelli) je res zelo zanimivo:)

v bistvu se ti posebej ne ubadas rad z motorji prevec:)

ti bo ze psi_hunter povedal kako dober je pravzaprav f12.

na speedfightu se je meni ful fajn pelat:) pa odspredaj je tezak dobolj za polaganje pa vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soryy pač se nikoli nisem zanimal za take jajca !tle pr nm ma pa te jajca samo 3 je pa vsi majo zračne hlajene! 

pač se ubadam s bolšim motorjim kot so gilera runner,yamaha aerox,cagiva mito,yamaha virago....

Taka jajca ma psi hunter in sicer so letnik 95'.

Ampak ne boš vrjel da ta jajca z lahkoto pihnejo in tvojo bivšo runnerco in tvojga viragota.

Zdej pa dvomim da boš še mislu da so jajca.

Sicer so pa virago jajca ker za svojo kubaturo ne grejo nikamor.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

mogoče sem zadnjič malo pretiraval okoli aeroxa! saj runner, sf, aerox, sr pa podobni so vsi pri eni glihi! samo to kar pa mate eni (pa ne mi zamerit ker nočem biti žaljiv) pa prvič slišim! ;) bi mi mogoče lahko kdo izpisal par naslovov da si te umetnine pogledam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soryy pač se nikoli nisem zanimal za take jajca !tle pr nm ma pa te jajca samo 3 je pa vsi majo zračne hlajene! 

pač se ubadam s bolšim motorjim kot so gilera runner,yamaha aerox,cagiva mito,yamaha virago....

Taka jajca ma psi hunter in sicer so letnik 95'.

Ampak ne boš vrjel da ta jajca z lahkoto pihnejo in tvojo bivšo runnerco in tvojga viragota.

Zdej pa dvomim da boš še mislu da so jajca.

Sicer so pa virago jajca ker za svojo kubaturo ne grejo nikamor.

hm hm a veš kaj pomen k sm mel notr alu polini evolucion veš kaj nrdi iz telem phantomom 2 phantoma bi lahk skp zduružu pa me neb šišov

glede viragota ti res ne razločš kaj pomeni motor a za dirkat al za počasno vožnjo, nisem še videl čoperja ko bi šel 200 km/h na uro in mislim da ti tud ne! ta virago ni navit ker je chooper (logično da ne bo šov čopr tolk k kalšn mito) ti lahk govoriš čez mojo bivšo runnerco,pa čez viragota ,itak bom drug let kupu od bratranca hondo cbr 600 :OK: :OK:

sicer se pa nemislm z vam pregovarjat ker ste le nezreli pamži ki vsak navija za svoj motor!jaz lahko iz izkušenj povem da sta za moj okus in za mojo hitrostjo skutra le dva to sta gilera runner in yamaha aerox!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze spet!

ce ma F12 ISTO masino kot aerox dammit.

pa take phantom od psi_hunterja bi tvojega runnerja po vsej verjetnosti prehitel, z lahkoto pa bi ti sledil!

glede nato da ma se celo za 30kg zmanjsano tezo...:) pa sportne armotizerje in vse...

cilindre pa itak doma predela:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se pa nemislm z vam pregovarjat ker ste le nezreli pamži

pamž ti je m.....

:fight2: :fight1: :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm hm a veš kaj pomen k sm mel notr alu polini evolucion veš kaj nrdi iz telem phantomom 2 phantoma bi lahk skp zduružu pa me neb šišov

Hm hm najbrž ti nisi vedu da je meu psi hunter neki cajta dirkalno prpravlega fantoma z 25mm fergazarjem pa je baje 170km/h dosegu kadar si hotu.

Če ne veš kašn motor ma raj utihn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!