Skoči na vsebino

Kateri skuter je najboljsi? (50ccm, H20)


jrk0

Izberi enega;)  

122 članov je glasovalo

  1. 1. Izberi enega;)

    • Aprilia SR (+ di-tech)
      13
    • Piaggio Zip
      5
    • Piaggio NRG
      13
    • Gilera Runner
      22
    • Yamaha Aerox
      28
    • Peugeot Speedfight (1,2)
      17
    • Malaguti FireFox
      5
    • Malaguti Phantom
      1
    • Italjet Dragster
      1
    • Italjet Formula
      1


Priporočene objave

sicer se pa nemislm z vam pregovarjat ker ste le nezreli pamži

Joj sory ti si pa tok pameten pa zrel da najbol da greš z mojim fotrom kšn biznis sklent.

Sicer pa se je s tabo nesmisel pregovarjat ker pametn model ne gre kupt 125cc čoperja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz navijam za NRG-JA. mam ga in je zelo grd kupil sn ga kr ma zelo vzdržljivo mašino itd...

NWm prot yamaham nimam nič jo ma kolega pa VSE blokade vuni (enak prevoženih) Tud elektronsko za obrate. Pa jaz variator pa fergazer in slepo črevo. PA ni mel šans kot v pospeškah kot v končni mu gre 80 km/h men pa je šel 98 km/h. Tko da ne o yamahah kak grejo SAMO odblokirane (brez blokad). HVALA :notworthy: :yea2:

Popravljeno . Popravil M@T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa se je s tabo nesmisel pregovarjat ker pametn model ne gre kupt 125cc čoperja.

lej jest sm tega čoprja kupu ztato ker:

1.se oč skorej več fura iz nem k jest

2.itak bom kupu od bratranca cbr tega čoperja bom pustu fotru!

3.nevem kaj maš tolk proti čoperjem 125 ker gre tistih 115-120 čisto zadost itak ni čoper za divjat

3.sm mel že 1 l nazaj cagivo mito pa sm se zamislu kaj mi bo 125 cestni motor!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to sm hotu povedat. F12 ma isto mašino ko aerox in še polno drugih. Pa če je malaguti ne glih velik poznana firma, še ne pomen, da je to en jajc.

Popravljeno . Popravil Kremšnitar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jest nimam čist popolnoma nič proti malaguijo, fierfox f 15 tds mi je prov ušeč sam phantom tle k majo vsi zračno hlajene pravjo da je jajc .Amapk tle pr nm nima noben vodno hlajenga in jest ga nism še srečov,jest sm mislu da je jac zarčno hlajen ker vodno hlajenga tle nima noben

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jest nimam čist popolnoma nič proti malaguijo, fierfox f 15 tds mi je prov ušeč sam phantom tle k majo vsi zračno hlajene pravjo da je jajc .Amapk tle pr nm nima noben vodno hlajenga in jest ga nism še srečov,jest sm mislu da je jac zarčno hlajen ker vodno hlajenga tle nima noben

kot so že vsi povedali:

PHANTON F12 OBSTAJA TUDI V H2O RAZLIČICI, TOREJ JE ISTA MAŠINO KOT JO IMA AEROX !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm hm najbrž ti nisi vedu da je meu psi hunter neki cajta dirkalno prpravlega fantoma z 25mm fergazarjem pa je baje 170km/h dosegu kadar si hotu.

Če ne veš kašn motor ma raj utihn.

ammmm fantom 25mm 170km/h...a smem vprasat kaj je mu vse narjen da je tolk slo? amm aja... fantom je minarelijev motor ce se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm fantom 25mm 170km/h...a smem vprasat kaj je mu vse narjen da je tolk slo? amm aja... fantom je minarelijev motor ce se ne motim?

To morš njega vprašat. Jst sm to sam slišu. Pa virago sory da smo te tko napadl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm hm najbrž ti nisi vedu da je meu psi hunter neki cajta dirkalno prpravlega fantoma z 25mm fergazarjem pa je baje 170km/h dosegu kadar si hotu.

Če ne veš kašn motor ma raj utihn.

ammmm fantom 25mm 170km/h...a smem vprasat kaj je mu vse narjen da je tolk slo? amm aja... fantom je minarelijev motor ce se ne motim?

btw na neki strani sn gledal NRG 172ccm malossi pa v se športno. stunali so ga na

hester-motorsport pa je bla končna 159km/h kaj pa vi o 170 sanjate. btw športna gilare runner gre 150km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz navijam za NRG-JA. mam ga in je zelo grd kupil sn ga kr ma zelo vzdržljivo mašino itd...

Kako lahko kupiš skuter, ki se ti zdi grd???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja langus f-15, f-12, aerox, mislim da tud ene SR-ke, vsi ti majo minarelijev motor ...

Vse SR-ke dokler niso Di Techi ven prisli....Od spomladi naprej pa bodo tak Hyper 2 motori gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz navijam za NRG-JA. mam ga in je zelo grd kupil sn ga kr ma zelo vzdržljivo mašino itd...

Zakaj pa potem nisi kupo Runnera al pa DNAja ko majo iste motore :blink: :blink: :wacko: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psi_hunter je mel doma popolnoma predelano masino z enim vlkim delorto fergazerjem in take fore...plus vilce, diski, fedri in vse pa zmanjsano tezo:)

pa slo mu je 110km/h.

AMPAK! manj kot 3 sekunde do 80 :) (2,8 ce se ne motim:))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz navijam za NRG-JA. mam ga in je zelo grd kupil sn ga kr ma zelo vzdržljivo mašino itd...

Kako lahko kupiš skuter, ki se ti zdi grd???

Zakaj ne saj ne pomeni kaj je grdo je slabo. Sn se pač odločil tako nwm ampk se nisen nasral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse SR-ke dokler niso Di Techi ven prisli....Od spomladi naprej pa bodo tak Hyper 2 motori gor :)

Ej nism te čist zastopu a ta motor (hyper 2) bo drug let na sr-ki gor al kaj :huh: :huh: ? Kakšen motor sploh je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMPAK! manj kot 3 sekunde do 80 :) (2,8 ce se ne motim:))

nisem lih poznavalec samo to pa se mi zdi maloverjetno! :rolleyes: :rolleyes: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

psi_hunter je mel doma popolnoma predelano masino z enim vlkim delorto fergazerjem in take fore...plus vilce, diski, fedri in vse pa zmanjsano tezo:)

pa slo mu je 110km/h.

AMPAK! manj kot 3 sekunde do 80 :) (2,8 ce se ne motim:))

zakon..take rabmo :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!