Skoči na vsebino

Kateri skuter je najboljsi? (50ccm, H20)


jrk0

Izberi enega;)  

122 članov je glasovalo

  1. 1. Izberi enega;)

    • Aprilia SR (+ di-tech)
      13
    • Piaggio Zip
      5
    • Piaggio NRG
      13
    • Gilera Runner
      22
    • Yamaha Aerox
      28
    • Peugeot Speedfight (1,2)
      17
    • Malaguti FireFox
      5
    • Malaguti Phantom
      1
    • Italjet Dragster
      1
    • Italjet Formula
      1


Priporočene objave

saj do 100 ma ziher ene 5 sekund!

skuterji med 80 in 100 ful porabijo, sploh ce mu gre 110, pol to ze pomeni, da tu nabira bolj pocasi!

pa skuter ma Variator, ki poskrbi da je motor ves cas v obratih najvisje moci, kar pomeni boljse pospeske!

lahko primerjas pospeske audija a6 z variatorjem in z navadnim menjalnikom, pa bos videl da bolj potegne brezstopenjski menjalnik:)

s tem da honda ma zracunana razmerja malo drugace, bi lahko se precej boljse pospeske nardili ce bi dali naprimer razmerja krajsa al pa kaj.

pa samo v 1. prestavi ma pomoje slabsi pospesek kot ce prestavis vmes v 2....

Ja ampak razlika je zanemarljiva 0,1 sec je bil v eni reviji JOKER tjo da skor ni razlike. Razlika je pr porabi benza. HVALA :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ zilko: Ponavadi se s takimi motorji speljuje z drsečo sklopko, tako da obrati ostajajo na območju največje moči.

@ M@T:

1. Aerox let. '98 brez blokad in NIČ drugega 90-95 po števcu. Z dvema gor po Dunajski mim štadiona cca. 90, gladko mimo Aprilie SR.

Šele letnik '01 več ni šel nikamor.

letnik 98 so šli ja ampak od leta 01 pa ne več. to sn hoto povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvideva in ima verjetno prav... Vsi novejsi skuterji negrejo nikamor...

To si ti misliš Ampak NRG ( l.03 katalizator ) mi je šel z po števcu 95 - 100. niso me mogl dobit. sam je res da mal več pije 5l 120KM. Da ne o pospeških k so se eni hvalli s speedfighti pa aeroxi pa neke športen avspuhe gor daval pa še vedo ni šans. THIS IS NOT A JOKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

ja aerox l2009 ne gre nikamor ja čudn da moj pol števc obrne... pa runnerca 50 z zx-om ni mogla pobegnt pa sam vario je gor kaj bo ko zx-a nabavm eni govorijo na pamet in verjetno nimajo prav lahko pa dam za probat en krog ali dva

ja zarečen kruh je dobr velik se ga poje...whistle.gif treba znat šraufat fantje moj mehanik je opravu dobro delo še omejevalc montirat da bo mir pr bajt wallbash.gif

Popravljeno . Popravil weedboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!