Skoči na vsebino

Bad Blood Thread


Priporočene objave

Se strinjam z Ice-om okoli ugotovitev pri zvijanju okvirja. Sicer se to pojavi pri ekstremnih obremenitvah. Do sedaj še nisem slišal da bi komerkoli počil okvir zaradi vožnje (karamboli tu ne štejejo).

Poči ne, sem pa slišal da kaj stran pade!!!! :huh: :P :huh: :)

predvsem pri yahamahah :ph34r: B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Ice-om okoli ugotovitev pri zvijanju okvirja. Sicer se to pojavi pri ekstremnih obremenitvah. Do sedaj še nisem slišal da bi komerkoli počil okvir zaradi vožnje (karamboli tu ne štejejo).

Poči ne, sem pa slišal da kaj stran pade!!!! :huh: :P :huh: :)

predvsem pri yahamahah :ph34r: B) :D

Popravek, reče se jajcmahah!!!! :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Ice-om okoli ugotovitev pri zvijanju okvirja. Sicer se to pojavi pri ekstremnih obremenitvah. Do sedaj še nisem slišal da bi komerkoli počil okvir zaradi vožnje (karamboli tu ne štejejo).

Poči ne, sem pa slišal da kaj stran pade!!!! :huh: :P :huh: :)

Kaj je to z jamahami? Kaj dol pada?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SymRu: sem slišal, da pri 12.512 km kar cela mašina iz gehajsa ven pade :D :D :P

Glede menjalnika: Malce je res glasen "klong" ko pade iz neutral v prvo in mogoče iz prve v drugo. Ampak šalta se pa gladko in nikakor ne trdo. Sem na Kawi zx9r, cbr900 in yamahi r6 probal in imel sem precej slabši občutek. Predvsem trdo prestavljanje (motorji so bili ogreti) in slabši občutek ali je zadeva v prestavi ali ne (kot kakšna zjahana Alfa) <_< Zdelo se mi je, kot da je treba z omenjenimi motorji malce robustno rokovati (nogovati :D ).

Po mojem mnenju je menjalnik od bandita odličen, je pa mogoče malo glasnejši zaradi zastarele=>robustne konstrukcije, kar pa ima dolgoročno nekatere prednosti (teža = salbost). Bilo bi dobro, da bi imel 6 prestav. Precej je pa tudi od olja odvisno. Jaz osebno prisegam na motul 15W50 (5100) - polsintetično. Meni deluje dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Ice-om okoli ugotovitev pri zvijanju okvirja. Sicer se to pojavi pri ekstremnih obremenitvah. Do sedaj še nisem slišal da bi komerkoli počil okvir zaradi vožnje (karamboli tu ne štejejo).

Poči ne, sem pa slišal da kaj stran pade!!!! :huh: :P :huh: :)

predvsem pri yahamahah :ph34r: B) :D

Popravek, reče se jajcmahah!!!! :P :P :P :P

Ehh otroci, katera je edina Japonska znamka ki celo pred Italijani spusti olje na GPju?!

SUZIKA, SUZUKI, kakorkoli SUUUUUUUZUUUUKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII! :lol: :P

Ehhh, ponos Suzike, motor Kennyja Jr., pa trije ovinki olja!

Ehhh, No Comment! :blink:

Yamahe pa Duceta še nisem vidu kej tazga narest in to na GP pred heh kaj čmo rečt kakih par 100 mio gledalcev. (odarjeveduzakajjespustilceneza2003PRESS ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :P :lol: :D

Ohhh Yess my Friend, sem ti reku da bom najdu temo, jim mau nalepmo Suzike na tapeto, pa vsi so neki tiho, razen najinega S M E H A! :rolleyes: :D :P :D ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm........ a zacnem nastevat,kolikokrat so yamahe in ducatiji olje spustili? na dirkah seveda,tisto privat se ne steje,ker drugace..... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem točno kako se napiše... pljjjjuuuuunjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkk. :D :lol: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo tiho o SUZUKIJIH :angry: :o

JTD JTD... lohk pa tud TDI, če čte... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mc_art07_1.jpg

uuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffff BOLEČEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :lol: :lol: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOTOMONTAŽA! :P :D :lol:

definitivno......... luzo ..ups,pardon.... MORJE olja so retusirali. :P :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, kar v Psihološko čistilnico k Gregsu komplekse zdravit :P :D :lol: B)

dusa uboga,a ti pokazem pot do tja? .....te je potrebno spremljati? .......saj ves,ker si ze v letih.... in kolena niso vec najboljsa..... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, kar v Psihološko čistilnico k Gregsu komplekse zdravit :P  :D  :lol:  B)

dusa uboga,a ti pokazem pot do tja? .....te je potrebno spremljati? .......saj ves,ker si ze v letih.... in kolena niso vec najboljsa..... :P :D

Nisem vedel, da ti to pot tako dobro poznaš. Bom si v beležnici pocahnal tebe kot vodiča, če bom kdaj res rabil priti tja (čeprav mislim da je nekaj precej bolj izkušenih na razpolago). :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem točno kako se napiše... pljjjjuuuuunjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkk. :D :lol: :blink:

K se je Robertsu ulil iz mašine ni naredilo PLJJJJJUNKKK (by Desmo), ampk konkretni I Z B L J U V ! (by Groo) :blink: B) :lol: :lol: :lol: :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No no, kar v Psihološko čistilnico k Gregsu komplekse zdravit :P  :D  :lol:  B)

dusa uboga,a ti pokazem pot do tja? .....te je potrebno spremljati? .......saj ves,ker si ze v letih.... in kolena niso vec najboljsa..... :P :D

Nisem vedel, da ti to pot tako dobro poznaš. Bom si v beležnici pocahnal tebe kot vodiča, če bom kdaj res rabil priti tja (čeprav mislim da je nekaj precej bolj izkušenih na razpolago). :P :lol:

sluzbena dolznost,desmo,sluzbena dolznost :D tako kot vsak dober vodic mora tudi motorator poznati "svoj" zeljnik. ;)

seveda tebi vedno na uslugo (ce to verjames...... imam en most v brooklynu,poceni,se stoji.... :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda tebi vedno na uslugo (ce to verjames...... imam en most v brooklynu,poceni,se stoji.... :) )

Lepo je vedeti, da se lahko na nekoga vedno zaneseš. :) :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne vem točno kako se napiše... pljjjjuuuuunjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkk. :D  :lol: :blink:

K se je Robertsu ulil iz mašine ni naredilo PLJJJJJUNKKK (by Desmo), ampk konkretni I Z B L J U V ! (by Groo) :blink: B) :lol: :lol: :lol: :P ;)

Groo lutajuci samuraj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Groo lutajuci samuraj?

Hey Bro Finnaly a Man with GOOOD taste in Comics, .... stari nauš verjeu ampak baš taj! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!