Skoči na vsebino

Mnenje ostalih o motoristih


Priporočene objave

Spodaj na dnu strani si poglejte pisma bralcev predvesem pade v oči pismo od JNZ

mladina, jah vsak janez ma pravo dna glasu (al kaj) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JNZ je butl!!! :angry: :angry:

No in ovčice ali karkoli smo že, bome še vedno držal skupaj!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej delno je res, kar je napisal JNZ. Žal. Mnogi si kupijo motor zgolj zato, da bi lahko nekam spadali: nekakšne sorte klub, združba, itd. Malo je motoristov individualcev. Ko se jaz kam pripeljem, me ljudje vadno sprašujejo, a poznaš onga, ma gsxrja 1100, pa onga ta drugega ko ma jamaho fzr.... Pa kaj me kurac briga kaj ima on. Motor imam jaz in moja, pa ne za to da bom tipa na gsxrju spoznal....

Da ne bo pomote: Nič nimam proti druženju ljudi s skupnimi interesi. Tudi proti klubom nimam nič. Če človeku paše, naj se včlani, če ne.... Očitno pa JNZ pozna nekega motosvetovca, ki ga ne prebavlja, pa je malo provokativno zapisal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno pa JNZ pozna nekega motosvetovca, ki ga ne prebavlja, pa je malo provokativno zapisal....

Lahko pa da je (bil?) tudi sam motosvetovec, ki mu nismo namenili dovolj pozornosti. :P <_<

Jah taki smo. :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... da da da... lejte kok cajta to že čefurjem uspeva pa noben ne piska. :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... da da da... lejte kok cajta to že čefurjem uspeva pa noben ne piska. :D

Kaj jim uspeva? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da vas je zadeva mal ¨pogrela¨ he he he :D , tale mamin sinko bi mu prov rad pokazu kako je njega mama cartala, ko je bil manjši,.. pa ne rabim nobenega krdela motoristov s sabo :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bom pa eno štorijo napisal, kot navadn smrtnik ne kot motorist.

Enkrat sem se ustavu na Črnem kalu na hamburger.

Malo kasneje se tu ustavita tudi dva "huligana" na motorjih. Čoper, črna jakna, brada, skratka "zanemarjena".

Stopita za šank - pivo in cigareta, pa užgeta svojo debato. Pripelje se še mlad par z avto. Punca je na invalidskem vozičku in fant je ne more spraviti po stopnicah v lokal. Vsi samo butast gledajo. "huligana" brez besed stopita do dekleta, primeta voziček in jo neseta po stopnicah - spet stopita k šanku in nadaljujeta svojo debato. Evo si rečem, pa večina v motoristih vidi le norce, ki jim po glavah rojijo le traparije.

Naj ljudje postanejo razgledani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak!

Ej administratorji! MI LAHKO PROSIM SPREMENITE NICK V MAMIN SINČEK.

prosim, prosim, prosim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej administratorji! MI LAHKO PROSIM SPREMENITE NICK V MAMIN SINČEK.

Poslji PM Codeinu ... bo prej opazil ;) Oz. bo opazil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj me briga, kaj drugi mislijo!  :D

Uf, kakšna samozavest :o :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno... Si je kupil motor, da bi spadal v čredo in čreda ga ni hotela.... Zdaj jo pa pluva....

No svoje sem mu tudi jaz napisal. Upam da bo tudi tukaj se kaj oglasil ker pač on ni mamin sinček kot mi in ima ja.... Saj mu ne bom nič naredil še na pivo ga bom povabil.

Mogoče je kak ufuranc, tečnež, Osama bin laden ali pa kdo njemu podoben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vsi vemo, da se ne da dopovedat nemotoristom! Upam, da vsi veste tudi, da je nekaj takšnih kretenov, ki te lahko z avtom ubijejo zanalašč (smrtno resno in se ne mislim zajebavat!), na koncu se itak piše "Nesreča"! Če bilo kdo malo pozna ljudsko naravo , bo vedel, da je več instinktivnih killerjev tam na cesti kot si mislimo! V stotinki sekunde se mu strga in te rukne, saj potem mu je zal, ampak samo zaradi sebe! "I Shit you not!"

Pazite tam vzunaj!

Lp.J.

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......dodal bi še, da so te, nazovi jih provokacije, dosti bolj resne kot se sprva zdijo. Mislim, razne lubenica in podobne finte! Nočem zganjat neke panike, pač pa resno jemljem takšne izpade! Kakšen psihiater bi znal kaj več povedat.....Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......dodal bi še, da so te, nazovi jih provokacije, dosti bolj resne kot se sprva zdijo. Mislim, razne lubenica in podobne finte! Nočem zganjat neke panike, pač pa resno jemljem takšne izpade! Kakšen psihiater bi znal kaj več povedat.....Lp.

tudi take imamo na motosvetu,da ne bo pomote......

mislim na bodoče psihiatre,seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kr neki piše, fovšija kaj češ <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se sekirat , fantje! Že to, da je dal 9 kilskemu pitonu 40 kg, nam pove, da gospod novinar radi pretiravajo. Pri svojih 42 letih, ne vem, kaj je mislil z albanskim zvitkom. No, verjetno ima že izkušnje... jaz jih nimam, pa mislim, da tudi večina nas ne. Pa tudi pirov glih ni blo ne vem kaj pri tistih, ki smo se isti dan vračali

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da novinarje itak ne jemljemo preveč resno, vsaj kar se tiče kakih butastih člankov, ki pljuvajo na vse kar nima manj kot štiri kolesa. Ne rečem, je tudi nekaj dobrih stvari, predvsem kar se tiče varnosti na cesti- ampak to je bolj zasluga policije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AH, ti nemotoristi- sama fovšija jih je!

Vsi pa pozabljajo, da so v bistvu motoristi pridni ljudje, ki so trdno delali, da lahko uživajo, pa si vedno radi vzamejo čas za kaj takega. Tista z raznimi polpismenini turbopodjetniki... me je ful motila- večina motoristov je verjetno veliko bolj pismena, kot ta TROT in njemu podobni s takimi primitivnimi pripombami! Tisti ki si lahko danes privoščijo motor, morajo zato kar pridno delati, še prej pa so morali končati marsikatero težjo šolo, ali pa jo še končujejo!

Veliko več je zabitih avtomobilistov v svojih jugotih, škodah... z raznimi alarnmnimi napravami, muzko k je več vredna k avto.. To se men zdi primitivno- pol se jih pa pet ustavi z napol razpadlimi jugoti na parkirišču, pa vsak nabija svojo muzko (ponavad kr narodno) pa so zadovolni s sami sabo, pri tem razbijejo in popluvajo vse okoli njih, uničijo prometne znake- ker očitno ne razumejo točno, komu služijo. KAJ PA TE OVCE- KAJ BOSTE PA O NJIH POVEDAL- ritih usranih nevoščljivih! :angry:

Je pa res tko- za HITRIM, in DOBRIM konjem se dvigne veliko prahu! :rolleyes:

Klinc gleda vse, k tko gledajo na nas! Brez veze se je sploh sekirat- če bi tiste štirikolesne kripe normalno delale, al pa če bi mel za benz, bi se vozil, ne pa sam kle gor fovšije zganjal- za internet jim pa itak socjalna al pa babica financira- pa se lohka izživljajo- v bistvu pa nimajo za burek!

LEP MOTORISTIČNI POZDRAV!!!! B)

Popravljeno . Popravil Kroker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Kroker, ne čez yugote pa "hudo musko" not pluvat! :angry:

A ti je kdaj kdo z jugačem dal tinto pit,a? :blink: ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!