Skoči na vsebino

Mnenje ostalih o motoristih


marem

Priporočene objave

Da se vam ljubi. No, sem notri že, nabijanje postov, ampak odgovarjati v elektronsko Mladino :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Kroker, ne čez yugote pa "hudo musko" not pluvat! :angry:

A ti je kdaj kdo z jugačem dal tinto pit,a? :blink: ;) :D

;) :P :D Mam tud jest doma HI-FI sistem- tko da muzka suva. Sam v zmernem času!

Drgač pa tud jest razmišlam o kakšnem jugotu novejše generacije :D , sej mi bo zarad motorja zmankal za kkšnga Pasata, al pa BMW-ja :P !

Sam na živce mi grejo tisti, ki ti ob polnoči med tednom pridejo pod okn razbijat- k pa se čez dan edn prpele z Ducatijem z odprtimi rori majo pa gloih ti največ za povedat...

:ph34r: :huh:

Tinte mi pa še niso dal za pit :lol: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kroker,

saj se mi je zdel kaj si mislu ;) , sem moral nekaj bleknit, je blo itak bolj za šalo kot zares. :D

Da ne boš kaj zameril , tinta pa pa tko al tko ni dobra. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da sm prebrau sam 1/3 članka pa ne vem zakva se vi pi*dite :blink: :blink: :blink:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da sm prebrau sam 1/3 članka pa ne vem zakva se vi pi*dite :blink: :blink: :blink:

LP by gebre

Ne gre se za članek temveč za komentarje nanj, ki so pod le-tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi fovšija gorela bi bilo v sloveniji puščavsko podnebje :rolleyes: :D :P

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, men bi blo recimo THE BEST, da bi bil turbo podjetnik, imel noro $$$ in se upokojil mlad... Al pa da bi bil moji starsi res bogati in se nikol ne bi blo treba sekirat za dnar. To bi blo zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja! :rolleyes:

Brez takih ljudi kot je tale jnz bi nam bilo strašansko dolgčas, sej veste da vedno obstajajo izjeme - malo pomislite kam bi prišli če bi bili vsi vsem všeč.

Strinjam se s tem, da niso/smo vsi motoristi dobri da obstajajo tudi takšni čudaki ali pa lahko tudi norci, ki lepo skrbijo za naš "dober" ugled ampak tako pač je - tak je življenje, kaj moreš :rolleyes:

No v glavnem sem hotu povedat temu tipčku, da ne sme metat vseh ljudi v isti koš, in to sem mu pa tud napisal...

mam pa občutek, da se ta tip ne bo več javu, kersmogamalkakobisereklo???? ZABIL :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Motosvetovci ste zakon! B) B) Preberem članek, potem odgovore onih bučmanov in mi že vre kri! :angry: :angry: :angry:

Ko nabrusim nože, pa prečitam še vaše odgovore in se čisto prostovoljno skuliram in se začnem režat. :D

Madonca, res ste balzam za dušo. Vas moram v eno malo flaško zapakirat, pa s sabo na šiht pa v promet nosit! ;)

Vas bom pogrešal, ko mi bojo internet odrezal in rekli naj začnem delat v službi! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, samo se kurčimo..

grm raje za Ligo borovce žagat, bo bulše..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Motosvetovci ste zakon! B) B) Preberem članek, potem odgovore onih bučmanov in mi že vre kri! :angry: :angry: :angry:

Ko nabrusim nože, pa prečitam še vaše odgovore in se čisto prostovoljno skuliram in se začnem režat. :D

Madonca, res ste balzam za dušo. Vas moram v eno malo flaško zapakirat, pa s sabo na šiht pa v promet nosit! ;)

Vas bom pogrešal, ko mi bojo internet odrezal in rekli naj začnem delat v službi! :D :D

Horjo,kar k meni pridi... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamini sinčki :D :D :D :D ta je pa dobra ...... no, saj ne rečem, da ni kakšen vmes, pač enakovreden odstotek najbrž kot med ostalimi smrtniki. :P ;) :rolleyes:

Zdaj me pa še blazno firbec matra, kaj neki smo potem Motosvetovke????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamini sinčki :D :D :D :D ta je pa dobra ...... no, saj ne rečem, da ni kakšen vmes, pač enakovreden odstotek najbrž kot med ostalimi smrtniki. :P ;) :rolleyes:

Zdaj me pa še blazno firbec matra, kaj neki smo potem Motosvetovke????

:D

fejst babe !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj me pa še blazno firbec matra, kaj neki smo potem Motosvetovke????

:D

fejst babe !!!

Vsekakor! Motosvetovke po pravici slovijo kot najbolj brhke, najbolj okolju prijazne in spljoh naj-naj mladenke daaaaaaleč naokoli :D :D B) :wub: :wub: :wub:

Vsa čast izjemam :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B)

mmmm

nisem si mogel kaj, da jih ne bi še jaz malo sk..al

ne morem pomagat

tu mi pa pade rdeča megla..

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena cvetka:

PUSTITE, NAJ HUDOURNIK ZDRVI MIMO!

Piše: Braco Zavrnik (07. 05. 2003)

Naše in evropske ceste so s toplimi dnevi spet zaživele - bolj, kot kdajkoli. Na njih kajpada ne bi bilo tako pestro, kot je, če jih ne bi preplavilo malo morje motoristov, posebej ob vikendih in prazničnih dnevih. Kako komaj bo, ko se bo začel počitniški čas.

Motoristi so, ali totalni solisti, ki švigajo med avtomobili , avtobusi in tovornjaki, kot da so supermani nekje v praznini kozmičnih prostranstev, še raje pa se zbirajo v skupine (nek prijatelj je te označil kar za horde). Potrebovali bi kakšnega majhnega Junga ali pa vsaj psihologa ranga jani Musek ali Vid Pečjak, da bi se približali resnici, za kak tip črednega nagona pravzaprav gre, ko se združujejo motoristi. Eno je zagotovo: v skupini se počutijo močnejši, strah zbujajoči, dominantni.

Kaj je storiti ubogim amaterskim šoferskim param, ko se znajdejo v primežu "norih" motoristov? Še najbolj se obnese, če zavestno ohranijo hladno kri in tedaj, ko je za njimi motoristična povodenj, ki si hoče in mora utreti pot naprej, zmanjšajo hitrost in se umaknejo čimbolj na desno stran, da hudournik brizgne mimo. Tem zadevam se ne gre postavljati po robu - o tem priča tudi nedavna nezgoda v Belci pri Mojstrani, ko je motorist treščil (uradno zaradi t.i. neprilagojene hitrosti) v bok kie pride in pri tem ni ubil samo sebe marveč še voznika avtomobila.

Motoristi, ki "niso takšni", naj oprostijo - saj jih niti ni tako malo, le da so bolj ali manj nevidni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav smilijo se mi ... pa jim bom vseeno namenila spodnje vrstice:

"Pocasi umira kdor postane suzenj navade, ponavljajoc vsak dan enake

poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek,

kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna.

Pocasi umira kdor se izogne

strasti, kdor ima raje crno od belega in pikice na "i" kot pa skupek

emocij, prav tistih, zaradi katerih se svetijo oci, tistih, ki iz

zehljaja narede nasmeh, tistih, zaradi katerih bije srce pred zmoto in

custvi.

Pocasi umira kdor ne prevrne mize, kdor je nesrecen na delu,

kdor ne tvega gotovosti za negotovost, kdor ne sledi sanjam, kdor si ne

dovoli vsaj enkrat v zivljenju ubezati pametnim nasvetom.

Pocasi umira kdor ne potuje, kdor ne bere, kdor ne poslusa glasbe, kdor

ne&nb sp;

najde miline v sebi.

Pocasi umira kdor unici lastno ljubezen, kdor ne

dovoli, da bi mu pomagali, kdor prezivi dneve z jamranjem nad lastno

smolo ali nad neprestanim dezjem.

Pocasi umira kdor zapusti projekt se

preden ga zacne, kdor ne sprasuje o tistem, cesar ne ve, kdor ne

odgovori, ko je vprasan o tistem, kar ve.

Ognimo se smrti v majhnih

odmerkih, vedno mislec na to, da biti ziv zahteva veliko vecji napor od

preprostega dejstva dihati. Le goreca potrpezljivost bo privedla do

sijajne sreče."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW:

Ko je naša soseda (celo sorodnica) izvedela za moj A izpit , mi je zagrozila, da mi bo "eno lato pod kolesa vrgla", ko se bom z motorjem mimo njihove bajte peljala ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi bo "eno lato pod kolesa vrgla", ko se bom z motorjem mimo njihove bajte peljala ....

Si ji potem razlozila, da bo to storila tocno enkrat, potem jo bos pa s taisto lato po betici usekala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW:

Ko je naša soseda (celo sorodnica) izvedela za moj A izpit , mi je zagrozila, da mi bo "eno lato pod kolesa vrgla", ko se bom z motorjem mimo njihove bajte peljala ....

kje men sosed neki podobnga reku, sm odgovoru:

"Pol morš pa tapru bajto puzidat zraun une štale u keri zdej žviš, dam js lohka mim pelu"

pa sva bla zmenena za zmeri

:P

še dons ne govori z mano

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW:

Ko je naša soseda (celo sorodnica) izvedela za moj A izpit , mi je zagrozila, da mi bo "eno lato pod kolesa vrgla", ko se bom z motorjem mimo njihove bajte peljala ....

Grozljivka. In še zmer v tem okolju žviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno se bodo okolici kjer živimo našli ljudje, ki ne marajo motoristov. Tudi takšni morajo živeti, samo na miru naj naju pustijo, tako kot pustiva midva pri miru njih. V začetku je bilo nekaj pripomb predvsem s strani družine, kjer sin vsem na očeh preprodaja drogo. Vendar smo debato o hrupu (in tudi obiskih ostalih motoristov) na hitro zaključili, da dokler se bo opravljala trgovina takšene vrste v našem bloku, jih noben hrup motorja sploh ne sme motiti (da bi se nama pa pritoževali pa jim sploh na misel ne sme več priti).

Prav tako se bodo našli ljudje, ki v svoji soseski ne marajo psov, mačk, sosedov, ki niso prave narodnosti, ''kriminalcev'', otrok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še tukaj obema avtorjema zelo dubioznih člankov!

S prijateljskimi pozdravi!

Zoolo

Copy/Paste iz okenčka na mladini:

JNZ lepo da maš izdelano in spolirano mnenje. :P

No ja Goli v sedlu so še vedno aktualen film, medtem, ko se je motoscena krepko spremenila v zadnjih 30-ih letih, pa so na žalost "Redneck"-i iz filma še vedno zelo, zelo, prekleto preveč zelo živi in ohranjate svoje izročilo.

Če si dejansko gledal filem, potem veš kaj mislim, ... 1. scena: provokacije v lokalu, ko so trije motoristiprišli na pijačo in nekaj pojest, 2. scena: kako pretepsti motoriste, ki so si prvoščili počitek pod milim nebom daleč od ostalih ljudi (ampak ne za gomaznijo je potrebno iti in jo izslediti in potolči), 3. scena: hmmm legendarni konec filma z dvema "Kmetavzroma" v pick-upu, z nabito šibrovko.

Hja in morala filma, ki si jo izgleda zelo dobro dojel, .... če nimaš jajc pridružiti se (biti vsaj malo drugačen od sivine povprečja), če te stvari ki jih ne poznaš strašijo, jih ne razumeš, ... jap šibrovko pa pokončati golazen.

Hmmm, nope ni moj filem, ni moj scenarij, v mojem filmu, ... so motozbori najbolj mirne in človeku prijazne zabave, brez nasilja, brez ..., no ja z veliko glasnih motorjev in glasne muzike in odličnimi ljudmi okoli mene ki so se prišli ZABAVATI!

No ja ampak JNZ ti itaQ veš, tako da hej ... grem počasi na motor da nearedim v DOBRI DRUŽBI lutkano furco, potem pa na eno pivce pa zadovoljen spat.

P.S.: Glede maminih inčkov in polpismenih podjetnikov pa .... ehhh struktura ljudi na motosvetu kot tudi na povprečnem moto zboru je od nezaposlenih, študentov, fizikalcev, preko modrih do belih ovratnikov.

P.P.S.: Heh pa uspešno življenje polno sožitja z drugačnimi ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena cvetka:

PUSTITE, NAJ HUDOURNIK ZDRVI MIMO!

...še raje pa se zbirajo v skupine (nek prijatelj je te označil kar za horde).

heh, seveda kot kontrast individualisticnim avtomobilistom, ki sploh ne brzijo proti morju v hordah vsak petek... :P :D :P

Popravljeno . Popravil Dave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!