Skoči na vsebino

Teden mladih-Kranj motoristi


kađiva

Priporočene objave

če ma kdo kej cajta naj danes petek 9. maja pride na glavni trg v Kranju(ob vodnjaku),ker je tam moto predstavitev pa bi blo fajn,če bi blo velik motoristov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno si tole povabil. Želim ti čimvečji obisk v kranju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem pa s Kranja že nazaj, sedaj je bilo bolj malo obiska, mogoče bo več v večernih urah ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No k je lih teden mladih,- pa se je mogu spet en motorist zbit :angry: S super moto sred Kranja pred gimnazijo se je zaletu v Opel astro :( upajmo da ni nc hujšga, sam pomoje so ga z rešilcem odpeljali v KC :(

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da mu res ni kaj hujšega in ne bo predolgo delal družbo men.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo bil na tem tednu mladih? Je imela baje Aprilia neko predstavitev skuterjev al nekaj takega?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Noise: Ja Vomberger je pripeljal nekaj motorjev in skuterjev na glavni trg pred vodnjak pokazat.

Glede nesreče, (super)motorista pred gimnazijo (Kranj), pa lahko povem da sem bil neposredna priča. Bom drugič kaj več napisal, če bo koga zanimalo. Mislim da z njim ne bo nič hudega. Poškodovano ima desno nogo (zlomljena?) pa malo je popraskan.

Ali ga kdo poznal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je imel nalepljeno gor številko 12? Mislim, da je z Britofa, nisem pa povsem prepričan. Če je imel številko 12, pa je znani lokalni 'frajer', ki se izživlja po centru, pa pred policijsko postajo, predvsem zvečer in ponoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne spomnim se, da bi na motorju videl številko 12. Sicer pa je šlo za rumeno-modro Husquarno (domnevam da je neregistrirana, ker ni imela tabilce in tudi nalepke nisem nikjer videl). Zadnji blatnki je od kros, spredaj pa je imel neko rezsvetljavo. Motor je pa glasen, skoraj bolj kot tisti na dirkah. Od opreme je imel eno navadno čelado (ni zgledal nevem kaj), ostalo pa kavbojke in pulover.

Glede nesreče pa takole: Uradno se je zgodila, ker je voznik bele Astre motoristu vzel prednost. Ampak vam garantiram, da bi se to zgodilo vsakemu od nas, če bi bili takat na nejgovem mestu (voznikovem). Morotist je namreč (delno po zadnjem kolesu) priletel mimo enega drugega avta, ki je ustavil pred prehodom za pešce, da sva šla s kolegom lahko čez. Dobrih 10m naprej pa se je na cesto vključila Astra. Motor jo je zadel v sprednjo gumo, motorist pa je v loku letel čez in se ustavil (spet) če kakšnih 10m. Padel je na tla in se malo zakotalil. Na srečo ni nikamor udaril. Mislim da se bo kmalu "pocajtal".

Prav zanima me kako bodo o krivdi odločili uradni organi (če bom sploh kdaj to izvedel).

Nesreča mi je bila v opomin, daj naj še bolj pazim tako v avtu kot na motorju. Ko si priča je čisto drugače. Sicer pa se mi zdi da je še malo nesreč okoli Globusa (Kranj), glede na to kaj sem tam dogaja. Ali pa za mobeno ne izvem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imaš prav motor je imel številko 12. Menda ga je vozil ml. Jeršin tako so mi povedali tisti, ki ga poznajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem si pomagat, da ne bi dala komentarja, ampak če je to ta bumbar, k se voz po kranju,kot opisujete, pol je blo tole, kar se je nrdil neizogibno...( prej ali slej) glede na njegove vožnje k sm jih jest vidla..

očitno pa policaji rajš pogledajo stran od tazga bumbarja....zakaj? tut sama se sprašujem.... Sam ne mi rečt, da ga noben policaj nikol ni vidu kako ogroža udeležence v prometu, sej še čudn, da se ni kej hujšga nrdil... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse se dogaja na cestah...upam da bo koga izučilo za naprej...pa da bi čimprej okreval!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje ima odprti zlom noge,drugač pa to ni bil lastnik tega motorja ampak en njegov kolega in mislim,da bojo po domač povedan vsi najebal,ker motor ni bil registriran,on ni imel izpita,motor ni njegov pa še mogoče zaradi prevelike hitrosti.

Drugač je blo pa sam vprašanje časa kdaj se bo en zaletu s to husqvarno.

(za povrh je bil pa še motor že skoraj prodan,ker ga je že eden zaaral)-baje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vse se ne vid na tednu mladih kaj....motor nesrečnega lastnika ki pa na srečo ni bil voznik je kar dobr sesut....kolk more bit šele mulc k se je skantu.... :blink:

Zavarovalnca je že nardila zapisnik o škodi na katerem je povzročitelj J.M. to je voznik Astre...oškodovanec A.H. kot uradni lastnik motorja in voznik oškodovančevega vozila M.S. :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Ali je zo dokončna razsodba da je voznik avtomobila kriv al ne to pa nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnica naredi zapisnik o škodi takoj, ko škodo kdo prijavi. Ne glede na krivdo. Ko prideš z udarjeno ropotijo na zavarovalnico spišeš prijavo škode, v katero napišeš svojo verzijo dogodka. Kdo bo potem dobil kaj plačano, pa pride pozneje.

Enako je šel voznik Astre verjetno na svojo zavarovalnico, če je bil motocikel neregistriran, in napisal svojo verzijo dogodka v prijavi in oni so pogledali, kaj vse je udarjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
baje ima odprti zlom noge,drugač pa to ni bil lastnik tega motorja ampak en njegov kolega in mislim,da bojo po domač povedan vsi najebal,ker motor ni bil registriran,on ni imel izpita,motor ni njegov pa še mogoče zaradi prevelike hitrosti.

Drugač je blo pa sam vprašanje časa kdaj se bo en zaletu s to husqvarno.

(za povrh je bil pa še motor že skoraj prodan,ker ga je že eden zaaral)-baje!!!

Husqvarna s številko 12 se je vrnila na kranjske ceste in nas spet razveseljuje :rolleyes: s svojim zvokom in divjanjem po ulicah. Očitno je motor dobil v roke dober mehanik. ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem si pomagat, da ne bi dala komentarja, ampak če je to ta bumbar, k se voz po kranju,kot opisujete, pol je blo tole, kar se je nrdil neizogibno...( prej ali slej) glede na njegove vožnje k sm jih jest vidla..

očitno pa policaji rajš pogledajo stran od tazga bumbarja....zakaj? tut sama se sprašujem.... Sam ne mi rečt, da ga noben policaj nikol ni vidu kako ogroža udeležence v prometu, sej še čudn, da se ni kej hujšga nrdil... :angry:

Kar se pa policajev tiče - lovljenje motoristov je smrtno nevarno. Vsem je lahko v opomin in razmislek nesreča motorista in njegovega sopotnika v Ilirski bistrici ca. 2 leti nazaj. Zaradi tega, ker fanta na motorju nista imela čelad, je policijska patrulja uprizorila pravi lov. Posledice: mrtev voznik in sopotnik (sopotnik je bil sin policista, ki dela na policiji v Ilirski b.) Kako se je počutil policaj, ki je z nespametnim dejanjem povzročil smrt sodelavčevega sina in njegovega prijatelja? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm.... vesna..... zakaj se pa voznik doticnega motorja ni ustavil?! zakaj je pobegnil,da so sli skifi za njima?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem si pomagat, da ne bi dala komentarja, ampak če je to ta bumbar, k se voz po kranju,kot opisujete, pol je blo tole, kar se je nrdil neizogibno...( prej ali slej) glede na njegove vožnje k sm jih jest vidla..

očitno pa policaji rajš pogledajo stran od tazga bumbarja....zakaj? tut sama se sprašujem.... Sam ne mi rečt, da ga noben policaj nikol ni vidu kako ogroža udeležence v prometu, sej še čudn, da se ni kej hujšga nrdil...  :angry:

Kar se pa policajev tiče - lovljenje motoristov je smrtno nevarno. Vsem je lahko v opomin in razmislek nesreča motorista in njegovega sopotnika v Ilirski bistrici ca. 2 leti nazaj. Zaradi tega, ker fanta na motorju nista imela čelad, je policijska patrulja uprizorila pravi lov. Posledice: mrtev voznik in sopotnik (sopotnik je bil sin policista, ki dela na policiji v Ilirski b.) Kako se je počutil policaj, ki je z nespametnim dejanjem povzročil smrt sodelavčevega sina in njegovega prijatelja? :unsure:

Nisem govorila o kakršnemkoli LOVLJENJU MOTORISTOV :o :huh: ! . Govorila sem o preprostem ustavljanju in o kaznovanju takšne vožnje oz. vseh tistih prekrškov, ki jih le-taki zbirajo kot za šalo. In s tem ogrožajo VSE ostale udeležence v prometu

Ni mi pa čist jasno, zakaj gre policaj lovit nekoga na motorju oz. zakaj motorist ne ustavi, če je bil seveda to tak primer.... :o :o .

Tvoj primer- če bi bli zakoni takšni (beri-strogi, ker je seveda več norij), kot v ameriki, bi motorist zihr ustavil, ker ne bi želel imeti kakšnega trdega predmeta v sebi , npr. svinca... Sicer je pa delo policista, da ustavi prekrškarja, in ga kaznuje (seveda, če je prekršek res bil storjen, v tem primeru zaradi čelade).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imaš prav motor je imel številko 12. Menda ga je vozil ml. Jeršin tako so mi povedali tisti, ki ga poznajo

Ja lastnik je Ml.Jeršin vozu ga je pa en frajerček s Planine- ne vem kako mu točn pravjo (bedy <_< ) Ma ni važn sam vem da je Astri tist levi blatnik kar strgalo ko je notr prletu :blink: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem si pomagat, da ne bi dala komentarja, ampak če je to ta bumbar, k se voz po kranju,kot opisujete, pol je blo tole, kar se je nrdil neizogibno...( prej ali slej) glede na njegove vožnje k sm jih jest vidla..

očitno pa policaji rajš pogledajo stran od tazga bumbarja....zakaj? tut sama se sprašujem.... Sam ne mi rečt, da ga noben policaj nikol ni vidu kako ogroža udeležence v prometu, sej še čudn, da se ni kej hujšga nrdil...  :angry:

Kar se pa policajev tiče - lovljenje motoristov je smrtno nevarno. Vsem je lahko v opomin in razmislek nesreča motorista in njegovega sopotnika v Ilirski bistrici ca. 2 leti nazaj. Zaradi tega, ker fanta na motorju nista imela čelad, je policijska patrulja uprizorila pravi lov. Posledice: mrtev voznik in sopotnik (sopotnik je bil sin policista, ki dela na policiji v Ilirski b.) Kako se je počutil policaj, ki je z nespametnim dejanjem povzročil smrt sodelavčevega sina in njegovega prijatelja? :unsure:

Nisem govorila o kakršnemkoli LOVLJENJU MOTORISTOV :o :huh: ! . Govorila sem o preprostem ustavljanju in o kaznovanju takšne vožnje oz. vseh tistih prekrškov, ki jih le-taki zbirajo kot za šalo. In s tem ogrožajo VSE ostale udeležence v prometu

Ni mi pa čist jasno, zakaj gre policaj lovit nekoga na motorju oz. zakaj motorist ne ustavi, če je bil seveda to tak primer.... :o :o .

Tvoj primer- če bi bli zakoni takšni (beri-strogi, ker je seveda več norij), kot v ameriki, bi motorist zihr ustavil, ker ne bi želel imeti kakšnega trdega predmeta v sebi , npr. svinca... Sicer je pa delo policista, da ustavi prekrškarja, in ga kaznuje (seveda, če je prekršek res bil storjen, v tem primeru zaradi čelade).

Pa uidi policaju v Italiji, če si upaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da imaš prav motor je imel številko 12. Menda ga je vozil ml. Jeršin tako so mi povedali tisti, ki ga poznajo

Ja lastnik je Ml.Jeršin vozu ga je pa en frajerček s Planine- ne vem kako mu točn pravjo (bedy <_< ) Ma ni važn sam vem da je Astri tist levi blatnik kar strgalo ko je notr prletu :blink: B)

ja res je bedy sam je iz zlatga polja ne iz planine.

Drugač se pa že kar veselo vozijo spet s to huso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!