Skoči na vsebino

Ne razumem...


Pravokotar

Priporočene objave

Ker je danes bolj klavrn dan (yst pa tudi), se svaljkam okoli in pretežni del časa berem. Pravkar sem naletel na naslednji podatek:

KISIK SO ODKRILI ŠELE LETA 1874!!

Kako za hudiča so pa prej dihali??? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej se ni bil toliko onesnazen zrak in so shajali z malo vetrcka za pozivitev. B) potem "je prisla" industrijska revolucija (s tem tudi marx in engels :lol: ) in so potrebovali nekaj bolj "hard",da spravijo tiste,ki so se omoticno svaljkali okoli,k sebi.et voilá ......oxygene.v cisti in volatilni obliki (no ja,to so "iznasli" malce kasneje ;) ).

:rolleyes: zakaj to sploh pisem......... dottore je sigurno zadosti .......kaj zadosti,vec kot zadosti B) ........ brihten,da je pogruntal to ze sam in nas samo spodbuja k sodelovanju ........v svaljkanju.... .....v naprezanju mozganov..... v naprezanj cesa drugega..... v tem si se nisem cisto na jasnem. :huh: <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padrino, čisto preveč ste dobrotljivi :D Moje kapacitete niti oddaleč ne dosegajo vaših pričakovanj. Pa še glava me bolji danes. Ne vem, ali je to boleča praznina ali se mali možgani prebujajo... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je danes bolj klavrn dan (yst pa tudi), se svaljkam okoli in pretežni del časa berem. Pravkar sem naletel na naslednji podatek:

KISIK SO ODKRILI ŠELE LETA 1874!!

Kako za hudiča so pa prej dihali??? :huh:

PEPE vidim, da bereš težko literaturo... a se pripravljaš kviz Milionarja?

:D

lp, neznanka anka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto možno. Lahko da sem kot ponavadi šlampasto prebral ali pa se kot ponavadi zatipkal. Ampak pišljivih 100 let vseeno ne reši problema. Begajo me vsa tista leta prej :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso dihali?! :unsure:

Zakaj mislis da je bla vcasih smrtnost dosti vecja?! :ph34r:

hm...kuga(razne druge bolezni),hiše prebliz ena drugi(požar),spore so reševal s pištolam(to so bli cajti :D ), aja pa glavn razlog: niso mel motorjev :D :D

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je danes bolj klavrn dan (yst pa tudi), se svaljkam okoli in pretežni del časa berem. Pravkar sem naletel na naslednji podatek:

KISIK SO ODKRILI ŠELE LETA 1874!!

Kako za hudiča so pa prej dihali???  :huh:

A na škrge? :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je danes bolj klavrn dan (yst pa tudi), se svaljkam okoli in pretežni del časa berem. Pravkar sem naletel na naslednji podatek:

KISIK SO ODKRILI ŠELE LETA 1874!!

Kako za hudiča so pa prej dihali???  :huh:

A na škrge? :blink: :blink: :blink:

Hm.........saj tud, če dihaš na škrge rabiš kisik......... :unsure: :P

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.........saj tud, če dihaš na škrge rabiš kisik......... :unsure: :P

Alla B)

Hudimana :huh: Bognedaj tega ribam povedat! Bo katastrofa :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.........saj tud, če dihaš na škrge rabiš kisik......... :unsure:  :P

Alla B)

Hudimana :huh: Bognedaj tega ribam povedat! Bo katastrofa :o

Hm.....a če jim povem, bojo začele samomore delat? :huh: ..................Hm........hm.............nov način ribolova? :rolleyes: :D B)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....a če jim povem, bojo začele samomore delat? :huh: ..................Hm........hm.............nov način ribolova? :rolleyes: :D B)

Alla B)

Že že, samo če jih kolektivna depra popade, pa se vse naenkrat vržejo na suho, bo svet zaudarjal kot najbolj ofucan kupleraj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že, samo če jih kolektivna depra popade, pa se vse naenkrat vržejo na suho, bo svet zaudarjal kot najbolj ofucan kupleraj...

Hm.......in kje je tu problem?? A niso to moškim ljube vonjave? :rolleyes: :P :D :lol:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor. Samo ženske bi se znale kam evakuirat. Razen tistih tadrugačnih. Kaj pa potem?? Samo od ljubih vonjav je težko živet... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor. Samo ženske bi se znale kam evakuirat. Razen tistih tadrugačnih. Kaj pa potem?? Samo od ljubih vonjav je težko živet... :(

Natepaval dišeče crknjene ribe :D :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa seks, kdaj so ga odkrili? Kaj so pa prej delal - nagon!

Pač ista fora :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa seks, kdaj so ga odkrili? Kaj so pa prej delal - nagon!

Pač ista fora :P

Prej so se "samo" parili :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa seks, kdaj  so ga odkrili? Kaj so pa prej delal - nagon!

Pač ista fora :P

Prej so se "samo" parili :D :D :D

Z dihanjem ali brez? :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja...kako so pa včasih seksali brez kondoma....matr je bla loterija si imel take možnosti kot da loto zadaneš danes, da nisi sosedo oplodu pri 13 letih! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!