Skoči na vsebino

Ne razumem...


Pravokotar

Priporočene objave

nope. :D depra se me boji kot hudic kriza. B) mogoce je kriva dobra papica & dobra pupica z nekaj soljenih in papriciranih kilometrov con tabasco por fuego; in splosna zadovoljenost se za trenutek ustavi pri tebi in jo povabis na cvek in kavo; zame sok,hvala.tako da..... vse A OK.vsaj trenutno.hvala za povprasevanje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Che meraviglia, padrino! :rolleyes: Resnično očarljivo in ganljivo, kako skrbite za ta vrtiček. Vam tega še nisem povedal? Pa saj ste gotovo to razbrali iz mojih vdanih učk, kajne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: aaaaaa....... dottore consigliere...... ne mojo malenkost mesati ali celo zamenjevati z "tistim tam zgoraj" ......spodaj?! ....desno? levo!? :huh: ......no kakorkoli ze....... kaj sem ze hotel povedati :unsure: ....aja... nisem se hotel tako nejasno izraziti,da bi vam delala preglavice pointificirana kvalifikacija vrtickarja.pepel in perje si ze nesem,posipal se bom pa drugic,z vasim dovoljenjem seveda,dottore pepe. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

Ice

zeloo si spremenil "stil" pisanja - doolgi, filozofski prispevki

:)

sej so ok

ampak sprašujem se zakaj je prišlo do tako drastične spremembe..

si zaljubljen?

si naredil kak teeežek izpit, pa si vesel oz imaš več časa?

preskok iz enostavnih "trpi" in "brisano" je res velik

daj potolaži radovedno publiko

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je,numero uno?! ....zakaj trpis? .....ce ti bo pomagalo,nobenega izpita trenutno nisem naredil (v planu do konca semestra jih je se sest),zaljubljen nic manj (ceprav je to zame nekako bolj meglen pojem) in casa tako primanjkuje spredaj,vzadaj in na vseh straneh.nobenih sprememb na celi crti torej; razen napredka v projektih in ucenju.mogoce botruje k splosni popestritvi moje lokucije par uspesnih popoldnevov s hooliganom.je veter dokoncno razpihal zimski balast med usesi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je,numero uno?! ....zakaj trpis? .....ce ti bo pomagalo,nobenega izpita trenutno nisem naredil (v planu do konca semestra jih je se sest),zaljubljen nic manj (ceprav je to zame nekako bolj meglen pojem) in casa tako primanjkuje spredaj,vzadaj in na vseh straneh.nobenih sprememb na celi crti torej; razen napredka v projektih in ucenju.mogoce botruje k splosni popestritvi moje lokucije par uspesnih popoldnevov s hooliganom.je veter dokoncno razpihal zimski balast med usesi. :D

razsvetljena publika:

:D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!