Skoči na vsebino

Motocikli!


Priporočene objave

Rad bi samo prosil ce se da opis motocilkov popravit. Veliko je napak pa tudi veliko motociklov manjka nar. Honda CBR 900, Hornet 900,...Zelo bi bil vesel, ce bi manjkajoce motocikle dodali in popravili napake.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi samo prosil ce se da opis motocilkov popravit. Veliko je napak pa tudi veliko motociklov manjka nar. Honda CBR 900, Hornet 900,...Zelo bi bil vesel, ce bi manjkajoce motocikle dodali in popravili napake.

Hvala!

Evo že delamo...

Prosim posreduj seznam motorjev, ki si jih želiš videti v katalogu, pa če imaš še kakšno posebno idejo, ne bi bilo odveč, če jo poveš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornjih mojih sploh ne berite (ce ze niste :rolleyes: ), edit tukaj ne dela, zato sem vse se enkrat napisal:

Benelli Tornado 900 Tre. stane 3.924.805 SIT, Limited Edition pa 8.662.500 SIT - kateri je v katalogu? Oznacit ;)

Pri Moto Guzzi:

Nevada 750, California EV, California Jackal/stone, California Special/sport, V11 SPORT, Breva V750...

Suzuki:

VL 1500 Intruder, GSX 1400...

Harley Davidson:

V-Rod, Fat-boy, Sportster 1200, Road King, (Ultra) Classic Electra Glide...

Cagiva:

X-Raptor 1000, Raptor 125...

Ducati:

Sport 800, ST2, ST4...

hONDA:

XBR-S (Super Sport), NSR 125R, Vigor 650, NX 650 Dominator, Varadero 125, cela XR serija (vsaj 250R in 650R), VT 750 (1100) C2 Shadow, Black Widow, VTX 1300/1800, X-11, Deauville 650, VTR 1000 (SP-1, SP-2, F Firestrorm), CB 900 Hornet, Seven Fifty, F6C, CRF 450R, STX 1100 Pan Euro...

Husqvarna:

CR 125, WRE 12, TE 570, TE 610E, SM 125/S, SM 570, 610S/R (za vzorec)....

Kawasaki:

W 650, ER-5 Twister (kak te tote svetovne uspesnice ni not? :rolleyes: :) ), GPZ 500S, KMX 125, ZZ-R 600...

Laverda:

SFC 1000

MZ:

1000S, 125 SM, Baghira (Street M., Enduro)

Sachs:

Roadster 650 Titan, S 805,

yAMAHA:

YZ 125, WR 450F, XVS 1100 Drag Star, XVZ 1300 Royal Star Venture, DT 125R, TW 125, XT 600E, TT 600R, XJ 900S, zgoraj omenjen XJR 1300, YZF 600R Thunderace...

za zacetek ;) :P tam ko je 10 razlicic se pac odlocite za najbolj iskano glede na izkusnje ce je za vse premalo casa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AREA - I was only joking :D

F**K YOU! :rolleyes: :D

... and a good day to you too :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ce ne druga sn ti vsaj pokazal kaj vse se bos se mogo naucit... :rolleyes: :lol: :lol:

Mimogrede - tudi tisto moje zgoraj "ŽE delamo" je bil JOKE ...

har har har :D

ti se kr uči. Mlada glava vedno mesto najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ce ne druga sn ti vsaj pokazal kaj vse se bos se mogo naucit... :rolleyes:  :lol:  :lol:

Mimogrede - tudi tisto moje zgoraj "ŽE delamo" je bil JOKE ...

har har har :D

ti se kr uči. Mlada glava vedno mesto najde

Hmm, pa sem mislil, da ni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, pa sem mislil, da ni :(

kar pomir se - pa kak mail mi pošlji.. čakam pa čakam pa čakam... :D

sam zdaj maš motor, pa bo še manj cajta pr teb :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podatek o uvozniku pri Ducati motorjih ni pravilen ... bi prosil za popravek, saj Zornik niti servisa ne nudi več ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!