Skoči na vsebino

VIKEND NA JADRANU + BLATNA KOPEL


Climber

Priporočene objave

Sem dobil idejo, da bi to pravzaprav lahko res izvedl, zato nov topic.

Iscete lokacijo Bi radi prijetno zdruzili s koristnim Vam vreme postaja prehladno

Agencija Gricland vam ponuja odlicno resitev

Vikend paket na prelepi Jadranski obali, kjer je morje se vedno toplo, kjer se se vedno najde sonce, da ogreje premrzle ude.

Paket zajema, enodnevni obisk plaze s crnim zdravilnim blatom pri idilicnem mestu Nin blizu Zadra, ogled idilicnega starega rimskega mesteca in prenocisce zvecer v campu v Starem gradu pri Paklenici. Drugi dan ogled parka, prikaz prostega plezanja z moznostjo preizkusanja samega sebe in se kaj!!

Cena paketa - Organizator ne zahteva nic, ga pa tud nc ne briga kolk boste zapravl, niti kako boste dol prsli, niti v cem in s kom boste spal, niti kaj in koliko boste pil, jedl, ... be freeeeeeeeee !

Mogoce bomo pa le dozivel tudi pravo furo in ne samo gobcal

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tvoja ponudba je mamljiva, vendar zaradi razlogov, ki omejujejo svobodo, ta trenutek žal samo sanjava želja.

Brrrm

Ti odgovarjam tu:

V ponudbo sem pozabil vpisati - children welcome!!

Se da organizirat prevoz, ni blema, jih mam tud jaz in bi jih vzel sabo

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Niso childrensi problematični, ampak Gilerca, ki je prešvohotna za tja dol, oziroma bi moral iti že dan prej, da bi skupaj prispeli na cilj.

Še eno leto pripravništva, pa bo.

Ves kva zdej pa pretiravas. Jaz sem cel jadran dvakrat s punco zadaj prevozu z mopedom!! Poleg tega se po jadranskih cestah sploh ne da divjat in v tvoji gilerci ne vidim nibenga problema

quote:

ce bi ta vikend bil ob koncu septembra (po 20.) bi mogoce bil za oz. bi bil za ce bodo finance dopuscale. pri prikazu plezanja pa se z veseljem pridruzim z svojo opremo.

Vikend - ko bo vreme in ce bojo interesenti! Pomoc pri plezanju - to mi deli

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!