Skoči na vsebino

Yamaha TZR50 2003


Circacevl

Priporočene objave

V sobotni prilogi Dela "Na kolesih" sem prebral tiste osnovne informacije o novi Yamahi tzr50, katera pride junija v slovenijo. Meni se zdi idealna priloznost za spoznati "tezke" motorje pri 50 kubov. Sam na netu ni veliko specifikacij, zasledil sem pa to, da ima 1.9 al 2 kW, kar se mi zdi malo proti tem, da jih ima Aprilia Sr50 di tech racing 3.3kW. Mogoče kdo ve kje se "skriva zajec v tem grmu"? ali pa če jo je imel kdo celo moznost peljati v tujini? hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je isto, kokr če si enga rabljenga BT jca kupiš, pa še ceneje je

1,29KW, 700.000 sit

sigurno pa ima kako blokado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele 50ccm replike so vse zamorjene in zablokirane v nulo.aprilia rs 50 naprimer gre original slabše od vseh kolikor toliko voznih tomosov.uplinjač,cilinder,auspuh-vse je zamorjen.ko se pa mal nafrizira je pa dost vozna zadeva.drugač so mi pa nove petdesetke od yamahe ful dobre,sam verjetno bo cena nad 650Ksit.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zabloirano je to res svinsko. Ampak nekateri (z izjemo Aprilie, kjer rabiš spet dodatnih 50.000 sit za deblokiranje) se dajo enostavno odblokirat. Rieju RJ (supermoto varianta) ima že priložen Gianelli s katerim lahko dosežeš bojda 100km/h, brez kakršnekoli predelave. Upajmo, da je s TZR-jem isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tzlo dobr zgleda.Sam tisti števci mi niso čist. Nekam mejhn je to. Drgač gume ma pa šroke. Za zalagat kr vredi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, kr qute... ce bi to obstajal, ko sem bil se mulc... bi mi se vedno zmanjkal dnarja in bi imel tomosa :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tomosom vsaj potem obvladaš vožnjo v ritičnih situacijah!!

enkrat dela samo zadnja, enkrat samo sprednja, enkrat nobena(zavora seveda) :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tomosom vsaj potem obvladaš vožnjo v ritičnih situacijah!!

enkrat dela samo zadnja, enkrat samo sprednja, enkrat nobena(zavora seveda) :angry:

Če sploh dela oz. zalavfa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, tole bo imelo rumeno tablico, je moped in ne motocikel.

V glavnem, to bi moralo biti med skuterji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli, tole bo imelo rumeno tablico, je moped in ne motocikel.

V glavnem, to bi moralo biti med skuterji.

Maš prov, samo to ni skuter! Je nekaj vmes. Bo treba naslov kategorije spremenit B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zakaj bi to sploh kupovav...pocakat do 16 leta..kupit 125 ( v SKRAJNEM PRIMERU), najbolsa opcija pa denar na kup pa cez kaksni 2 leti neki konkretnega.!

V vsakem primeru..ce to nabavis se ti najprej en tedn zdi da si jack..drug tedn pa se po glavi tolces , ker te vsak kreten cudno gleda zakaj se samo 45 km/h vozis z sportnim motorjem :blink: ..predelave - tu pa vsi vemo kako potem zadeva drzi!!!! Kar se pa zvoka tice...ima skuter bolsga!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schani: z jezika si mi uzeu :P

Jest sn se vozu z tomosom kolibri (3-prestave) pa šparau za 125stko. In se prav neč ne sekiram. Tiste dve let ko sn jemu za moped izpit sn pač mal potrpu (ko so nekateri frajerčki z apn 6 mim mene 60 parletel :lol: ) sam zdej se pa jest nem smejim :D

Sam kokr jest razumem ta zakon more po tanovn motor met končno manjšo od 45hm/h in ne več 50km/h kot je bl po tastarn. Zdi pa se mi de aprilia RS 50 leti 50km/h tak de se po pravilih ne sme vozt z izpitom za moped.

Glede predelave pa misnem de se ne splača:

1. Motor boš velik hitrej uniču (veriga, verižniki, ležaji...)

2. Če ti ga bojo na tehničnem postavl na valje si "pečen" :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa se ti cestki 50 ccm dopadejo :D - z njimi lahko menjavaš brzine, divje speluješ z 12k obrati tko da te vrž na zadnjo :rolleyes: , fajn so za polagatt ovinke :) , mogoč bi lohk imel mal širše gume, bi dostt lepš zgledalo <_< ...

sam cena za te cestake pa je 100% previsoka, tko da skoraj vsak kup rabljeno <_<

Glede predelave pa misnem de se ne splača:

1. Motor boš velik hitrej uniču (veriga, verižniki, ležaji...)

2. Če ti ga bojo na tehničnem postavl na valje si "pečen" 

to pa je tak kak za skutič (tud ga naj nebi mel predelanega, sam kaj, ko se je z nepredelanimi nevarneje vozt) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj dobis pol ce gres na obicno A kategorija, do 50kmh...in lahko vozis te starejse izvedbe motorjev:> ampak to menda samo tisti, ki so prej delali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj pa sn se zmoto in neke tu zabluzo, namesto v drugi temi :angry: :angry:

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj dobis pol ce gres na obicno A kategorija, do 50kmh...in lahko vozis te starejse izvedbe motorjev:> ampak to menda samo tisti, ki so prej delali...

Ja, jst bo mogu it to iskat pa dat 3000 Sit za nov izpit pa slikat se it. a-a, jok brate odpade :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj dobis pol ce gres na obicno A kategorija, do 50kmh...in lahko vozis te starejse izvedbe motorjev:> ampak to menda samo tisti, ki so prej delali...

teh pet kilometrov je tko kot nč :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pose lahk delas budalo pa gres furat goldwinga 1800 sam 50kph :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pose lahk delas budalo pa gres furat goldwinga 1800 sam 50kph :o

Samo teško najdeš tolk neumenga polcaja, ke te pol spusti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!