Skoči na vsebino

Yamaha TZR50 2003


Circacevl

Priporočene objave

Samo teško najdeš tolk neumenga polcaja, ke te pol spusti B)

jah kva sej mas postemplano a kategorijo nima ti kej morit ce te ni nameru das pelou vec kpa 50:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kukr je ze en v prejsni debati reku, se lahko z njim furas ampak ce mas zablokiranga pa homologiranga da ti gre sam 50kph.

Sicer pa se rajs z mojo skuto vozm kukr pa z unmu titanikm.. B)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika med rs50 in tzr50 je velika.tzr ima eno blokado več in ob odstranitvi motor z lahkoto doseže 105-110km/h kar za rs nebi mogel reci.kot moto dirkač sem jo imel možnost preizkusiti v španiji in recem vam da je to motor za vas.jest mam naročenga za 20.junija še vedno pa ne vem kok je cena.če kdo ve ceno naj prosim pove.baje je okoli 2500-2800 eurov.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Razlika med rs50 in tzr50 je velika.tzr ima eno blokado več in ob odstranitvi motor z lahkoto doseže 105-110km/h kar za rs nebi mogel reci.kot moto dirkač sem jo imel možnost preizkusiti v španiji in recem vam da je to motor za vas.jest mam naročenga za 20.junija še vedno pa ne vem kok je cena.če kdo ve ceno naj prosim pove.baje je okoli 2500-2800 eurov.

LP

:D :D Cena TZR50 je 680. 000 sit. Ne dolgo nazaj sem bil v yamaha delta team

in imam cenik. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve slucajno kolk je za tega rieju-ta cena, sorry samo se mi zdi brezveze novo temo odpirat .)

22391rs220.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in za kolk dobis RS125, letnik '98?? za 450-500 jurjev?!? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un rieju rs2 je 729.000 sit rs1 pa 629.000 sit.

UUUUU to pa je bistveno predrago <_< , za tak dnar dobis dobro ohranjenega mitota 125cc :yea2: to je pa pol ze druga zgodba :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUU to pa je bistveno predrago <_< , za tak dnar dobis dobro ohranjenega mitota 125cc :yea2: to je pa pol ze druga zgodba :devil:

za tak dnar dobiš cbr 600 94,95 letnik .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestaka 50ccm novga se sigurn de ne splača.

...zakaj pa ne? :hmm: glih tolk kot novi scooter. Cestak je okol 150 jurjev dražji ampak ga lohka pol tudi za več prodaš, morda ne za celih 150 jurjev ...al pa... drgač pa "more $ = more fun" :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz gledam v rangu do 125cc ker mi izpit samo do tam pokriva naslednje leto pa ze 250cc pol si pa vsekakor omislim aprilio 250rs :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!