Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

samo to pa zdej mešaš pa res že hruške, pa jabolke pa ne vem še kaj skupi.

Štoflce od kokakole!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v bistvu, meni pa malo presedajo pešci, ki se sprehajajo po glavnih cestah. Sploh nevem kaj delajo na cesti. Ne samo to, v neprimerni opremi in brez luči celo v skupinah hodijo ob najlepšem delu dneva s hitrostjo 4,5 km/h. In ponavadi ali so v nekih neprimernih sandalčkih ali pa z gojzerji prinašajo pesek na cesto.

 

Upam, da bodo tudi njih policaji ustavili in jih oglobili. Ker so res nevarnost. 

 

Dohitiš tako skupino sredi desnega nepreglednega ovinka, ki zavija v klanec katere z motorjem ne opaziš in ravno takrat se enemu odveže vezalka oni za njim pa ga obhodi malo bolj naokoli, ker imajo vsi velike in polne nahrbtnike. In nato na levi skoraj ob POLNI NEPREKINJENI ČRTI  zagledaš, da je eden iz skupine stekel na drugo stran ker je videl po tleh bankovec za 10€.

 

 

 

 

preglasen izpuh ni rešitev ..za opozarjanje je zvočni signal / hupa !

 

kaj odgovorit na moje vprašanje pa ne al kaj ? prenašanje pozornosti drugih na izpuh? nice try ...no go.. :BUA:

 

Thumper, če bi odgovarjal na vsa neumna vprašanja, ki jih dobim ne bi mel cajta se Yamahat.  :P

Sploh pa, nisem jaz začel te zabavne debate.  :)

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kolk so besni teli specialkarji, majo oni tut skos storije, kako jih je kdo obvozil al pa kje jih je pes napadel....nic jim ni prov. :grrr 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper, če bi odgovarjal na vsa neumna vprašanja, ki jih dobim ne bi mel cajta se Yamahat.  :P

Sploh pa, nisem jaz začel te zabavne debate.  :)

tebi se mogoče zdijo neumna... mogoče jih pa ne zastopiš ...

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/4851-stop-policija/page-178#entry2094299  

noben od nas ni nedotakljiv  .... sploh pa ne ko smo na motorju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja kolesarjev vštric... koliko je to po zakonu ali ne, ne vem. Je pa dejstvo, da kogar moti njihova vožnja in mu predstavjajo oviro na cesti, naj razmisli o možnosti, da vrne vozniško dovoljenje... Kaj pa traktorju, bagerji... nenazadnje kakšna konjska vprega... tudi ne gre prehiteti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Traktor in bager se težko umaknejo, biciklisti pa se čisto lahko, pa se nočejo in se obnašajo, kot da so edini na cesti-vsaj nekateri. Če je njim vseeno za lastno varnost, no potem je tut meni.

Da ne govorimo o velikosti prvih in drugih.

 

p.s. vozniškega ne mislim vrniti :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja kolesarjev vštric... koliko je to po zakonu ali ne, ne vem. Je pa dejstvo, da kogar moti njihova vožnja in mu predstavjajo oviro na cesti, naj razmisli o možnosti, da vrne vozniško dovoljenje... Kaj pa traktorju, bagerji... nenazadnje kakšna konjska vprega... tudi ne gre prehiteti?

 

Poanta vse zgodbe ni v njihovi hitrosti premikanja oziroma, da predstavljajo hitrostno oviro temveč, da se njim prekrški tolerirajo nam pa ne. Ker kot si sam ugotovil, dva kolesarja, ki vozita vštric, predstavljata za promet lih isto oviro kot počasneli traktor. 

 

Skratka ena otroška zavist in venomerno jamranja in iskanje krivde povsod razen pri sebi.

 

post-25300-0-04408900-1401993789_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsaki stvari se najdejo priviligiranci zato pa je prinas tako sranje,da gre človeku na :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar lahko razvijemo še naprej. Pešec naj bi hodil ob robu ceste. Zakaj bi bil kaznovan, če poleg njega hodi še eden? Ali pa dva. Takole čez cel pas ali pa cesto. Če ni vojne za kolesarje, tudi za pešce ne sme bit.

Ampak neeee, to pa neeee. Še na stezi sredi hriba moram s steze skakat, da me kreten na gorcu ne sesuje. Me zanima, kako bi tile pizdakal, če bi na to sceno s pečci naleteli. Ej, tole moram pa probat. Nekaj pobov iz vasi bom nabral, dal za pjačo, pa bomo ta prav cajt čez celo cesto španciral pa snemal. Edin problem bo dovolj norcev našuntat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja kolesarjev vštric... koliko je to po zakonu ali ne, ne vem. Je pa dejstvo, da kogar moti njihova vožnja in mu predstavjajo oviro na cesti, naj razmisli o možnosti, da vrne vozniško dovoljenje... Kaj pa traktorju, bagerji... nenazadnje kakšna konjska vprega... tudi ne gre prehiteti?

od borutt-a odgovor poglej - ne ,ne, -  preberi si ga pa boš vedel ..

 

kar se pametovanja okoli traktorjev in bagrov tiče ... traktor ima vsaj pol metra višji gabarit in mora verjetno ko preseže neke mere imeti tudi rotirajočo / utripajočo rumeno luč na vrhu ...in v pogledu zaseda celo širino torej takoj veš ko v desnem ovinku zagledaš levo zadnjo gumo , da na desni od tega ni nič prostora...

bager ??? ta je še višji in ga zagledaš še prej - in skoraj zmeraj z utripajočo rumeno lučjo ... kar nekajkrat so imeli tudi spremstvo , ki se vozi kakih 50 / 100 m zadaj in potem "laganički" najprej prehitiš spremljevalca in potem še bager ... varno ..

 

  v mojem primeru z dvema kolesarjema  pa ko sem ga vidiel rintati sem ter tja ob levi neprekinjeni ( naj se ne bi prečkala  - vsaj ne sredi nepreglednega ovinka ) črti na levi sem samo založil motor , da bi ga obvozil po desni ali  - kao pravijo da iščeš izhod ne pa da centriraš cilj kajti peljal boš točno v cilj ... jes maj es  - potem pa se odpre čez nekaj metrov še drugi ki rinta na desni ...

ja vem - pametovalci bodo pripomnili : "ko si videl kolesarja na levi ob črti kaj nisi pomislil , da z 10km/h v klanec prehiteva bager" ....

 

dejansko se moram zahvaliti samo polni sreči , da se ni nihče pripeljal nasproti v danem trenutku - ker bi sigurno za tarčo raje izbral levega kolesarja kot pa avto ali kombi na nasprotnem pasu.....

tako pa sem samo spustil gas da me je odneslo na levo stran in nazaj gas na polno ter po "ušesih " (btw sva bila v dvoje ) mimo "levaka" - upam da se je usral na polno pa me bentil - kretena motorističnega diujaka brezobzirnega potencialnega morilca nedolžnih kolesarjev...

 

zna biti , da je na veliko magistralnih cestah prepovedana vožnja konjskih vpreg brez označenega spremstva ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj pa morm butlu gusarjevemu dat popolnoma prav ... ničkolikokrat sem v ovinku naletel na kolesarje (moja vožnja je seveda po omejitvah), ki so raztrešeni čez celo cesto .... tudi ob sredinskem pasu sem jih že srečavu ... mislim, da so se mal preveč razpasl po magistralki (glavni cesti) ... skozi Logatec imajo kolesarsko stezo... ampak ne ... specialke se morajo po cesti peljat ... če je le možno dva v štric :angry:

 

Jaz se ne vozim po kolesarskih cestah z motorjem, oni nj pa spizijo dol iz ceste :krneki:

 

še mal, pa se bodo spoml jahat, pa vprego vlečt ... pa ne vem kaj še :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper... moj namen je bil edino opozoriti, da je na cesti marsikaj in moramo predvidevati.... Policija itak skoraj vedno napiše ''ni prilagodil hitrosti razmeram in stanju na cesti''... Tudi mene raz***di, če kolovratijo po celi cesti z ''vratolomnih 20-25/uro, ampak kaj pa naj... Upočasniš in počasi prehitiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Policija itak skoraj vedno napiše ''ni prilagodil hitrosti razmeram in stanju na cesti''...

To velja tudi za njih. Ne morš tam kjer je omejitev 90km/h mečkat čez celo cesto 20km/h!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v klanc še manj km/h  ... ko jim proti vrhu rid zmanjkuje moči ... se vozjo po celem pasu ... avto jih prehiteva kot s šleperjem, nasprot pa motoristi .. tut to sem doživel mnogokrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v klanc še manj km/h  ... ko jim proti vrhu rid zmanjkuje moči ... se vozjo po celem pasu ... avto jih prehiteva kot s šleperjem, nasprot pa motoristi .. tut to sem doživel mnogokrat

Najbolj "fajn" je bilo enkrat v dolomitih (niso naši nč bolš), ko se nas fura kolona motoristov iz hriba navzdol. Cesta nč preširoka, na eno stran breg, na drugo uhuhuuuu grapa Čist na izi, se ni nkamor mudil. Nasprot še dost daleč kolona enih 5 kolesarjev, za njimi avtomobili. Ker je bilo še dost lufta, se eden z enim Dodžom odloči jih prehitet. Nobene panike, placa polna mera. Potlej, ko je bil nekje na sredi kolone biciklerjev, se ena budala od njih odloči prehitevat predhodnega in skoči ven preko celega pasu direkt pred avto. Kaj zdej? Najprej žlajf, da ga ne zgazi, potlej nazaj se ne da umaknt, tam kolesarji, naprej oni bk pred njim, pa še eden, nasprot pa mi. Hvala bogu je dec znal vozit, pa po gasu, mi po bremzah, un bk od kolesarja vštric prehitevanemu in je za mišji qrac šlo vse skup.

 

Eni imajo srečo, da ko gre res za nohte, ne popizdim, ampak skulirano peljem naprej. Sam boljš, da ga ne vidim več čez 10 minut.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogi kolesarji.

Če se butl gusar, mš pa tajfl nanje spravjo, so v rit! :evilgrin:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj pa morm butlu gusarjevemu dat popolnoma prav ... ničkolikokrat sem v ovinku naletel na kolesarje (moja vožnja je seveda po omejitvah), ki so raztrešeni čez celo cesto .... tudi ob sredinskem pasu sem jih že srečavu ... mislim, da so se mal preveč razpasl po magistralki (glavni cesti) ... skozi Logatec imajo kolesarsko stezo... ampak ne ... specialke se morajo po cesti peljat ... če je le možno dva v štric :angry:

 

Jaz se ne vozim po kolesarskih cestah z motorjem, oni nj pa spizijo dol iz ceste :krneki:

 

še mal, pa se bodo spoml jahat, pa vprego vlečt ... pa ne vem kaj še :krneki:

evo, ti si reku Bobu Bob :D

Nj spizdijo s ceste, se strinjam!!!

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer današne kurje kuzle, ki je čez rdečo luč prpizdla pred bus. 59 letnica na avtobusu jih je pa fasala ker se prasici ne zdi upoštevati predpisov, ki veljajo za vse ostale.

No to je pa še ena plat poleg tiste drkaške na specialkah!

 

Nekateri jo boste verjetno prepoznali, čeprav so ji rilc zamazali!

post-33199-0-07578000-1402049624_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer današne kurje kuzle, ki je čez rdečo luč prpizdla pred bus. 59 letnica na avtobusu jih je pa fasala ker se prasici ne zdi upoštevati predpisov, ki veljajo za vse ostale.

No to je pa še ena plat poleg tiste drkaške na specialkah!

 

Nekateri jo boste verjetno prepoznali, čeprav so ji rilc zamazali!

Pol avtobusa je rasfukala, biciklu pa nč. Sm reku da so trdoživi biciklisti, zato se pa furajo ko kure po cesti :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je pa kar pogosto dogaja v teh krožnih proti Tomačevem... ko se sicer po kolesarski prpičijo kolesarji sam iz kontra smeri... ti gledaš desno da ja koga ne spregledaš pol ti pa iz leve prpiči kolesar, da se mu komaj ustavš... za en tak primerek sem potem videl, da je to en stric iz sosednje stavbe pa jaz ob priliki ko mi je spet prletel z leve... gospoda seveda povprašam (čisto vljudno) če se mu ne zdi taka vožnja (v napačno smer - v mraku) malo nevarna, pa če se nič ne boji da ga kdo zbije... Pol se je ta gospod spremenil v primitivca pa začel tulit pa mene spraševat zakaj se jaz vozim vzratno po parkirišču (ko vzratno parkiram) pa se mu nasmehnem pa mu rečem... upam samo da te jaz ne nagazim wosu en... enim primerkom pač NI POMOČI...

Popravljeno . Popravil Urbii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je pa kar pogosto dogaja v teh krožnih proti Tomačevem... ko se sicer po kolesarski prpičijo kolesarji sam iz kontra smeri... ti gledaš desno da ja koga ne spregledaš pol ti pa iz leve prpiči kolesar, da se mu komaj ustavš... za en tak primerek sem potem videl, da je to en stric iz sosednje stavbe pa jaz ob priliki ko mi je spet prletel z leve... gospoda seveda povprašam (čisto vljudno) če se mu ne zdi taka vožnja (v napačno smer - v mraku) malo nevarna, pa če se nič ne boji da ga kdo zbije... Pol se je ta gospod spremenil v primitivca pa začel tulit pa mene spraševat zakaj se jaz vozim vzratno po parkirišču (ko vzratno parkiram) pa se mu nasmehnem pa mu rečem... upam samo da te jaz ne nagazim wosu en... enim primerkom pač NI POMOČI...

khmmmm...na krožišču gledaš desno ??? a sem kaj spregledal državo ? živiš v angliji?

aja sej piše tomačevo pa to ...    

 

???   ....... sej ni čudn da se mu je odfukalo .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!