Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Ravno zato sem tudi napisal vse okoliščine tega primera!

Ma najraje bi šel do znanca in ga prosil za zapisnik, da ga objavim. Ne vem pa, če bi mu bilo prav, da se o njem tule javno razpravlja.

Zanimivo, da je po odvzemu šel tudi do odvetnika, ki pa mu ni mogel nič pomagati.

Sicer pa sem zgodbo napisal zato, ker sem upal, da se izkaže, da je bil postopek nezakonit, niti najmanj pa nisem računal, da bo sama zgodba spodbijana kot lažna.

In še to naj dodam, da znancu po telefonu niso hoteli povedati zakaj ga kličejo na razgovor, le grozili so mu, da bo sicer prisilno priveden.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda te za prekršek lahko prijavi navaden občan, kaj šele policaj na družinskem izletu.

 

Bo držalo, navaden občan lahko pokliče Policijo in sporoči, da nekdo nekje dela sranje. Sam pol se more Policija prikazati na mesto delanja sranja in ugotoviti, kdo, kaj, kje, kdaj. Brez tega prekrška v pravnem smislu pač ni. Policaj na družinskem izletu (ni v službi) pa ti lahko piše kazni ene tolko, kot vsi ostali občani. 

 

In še to naj dodam, da znancu po telefonu niso hoteli povedati zakaj ga kličejo na razgovor, le grozili so mu, da bo sicer prisilno priveden.

Smells like bullshit. Policija te lahko prisilno privede (aretira) samo, če ima za to res dober razlog. Na informativni razgovor te lahko povabi kadarkoli. In ti lahko kadarkoli odkloniš sodelovanje. Če pa si že sredi informativnega razgovora v katerega si privolil, pa lahko le-tega vedno prekineš brez navedbe razloga in se odpraviš domov. Če te hočejo zadržati, bo potrebna aretacija. V kolikor sumiš, da ga uradna oseba med postopkom serje malo po svoje, pa se to takoj po postopku čimbolj natančno zabeleži in se odda uradna pritožba. V vsakem primeru pa se splača med bilokakim postopkom s Policijo biti prijazen in miren.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zato sem tudi napisal vse okoliščine tega primera!

Ma najraje bi šel do znanca in ga prosil za zapisnik, da ga objavim. Ne vem pa, če bi mu bilo prav, da se o njem tule javno razpravlja.

Zanimivo, da je po odvzemu šel tudi do odvetnika, ki pa mu ni mogel nič pomagati.

Sicer pa sem zgodbo napisal zato, ker sem upal, da se izkaže, da je bil postopek nezakonit, niti najmanj pa nisem računal, da bo sama zgodba spodbijana kot lažna.

In še to naj dodam, da znancu po telefonu niso hoteli povedati zakaj ga kličejo na razgovor, le grozili so mu, da bo sicer prisilno priveden.

 

Ma se strinjam s tabo. Grozni so tile motosvetovci. Namesto, da bi potegnili s tabo in tvojim znancem prekrškarjem, tu navijajo za policijo.

Še odvetnik se ga ni usmilil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka zgodba ima dve plati ... 

js vedno trdim, da vozim po omejitvah, pa me vsi ostali spluvajo .. le ćemu :cry: 

:ninja:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni v mojem interesu tukaj širiti neke laži in tudi po tem kar sem na splošno do sedaj napisal, le dokazuje, da ne pišem nekaj v 3 dni, ampak za vsem stojim.

Lahko, da se pike ne izidejo, pač po sedanji zakonodaji. Vem, da mi je rekel, da je prve pike dobil še po starem, z rokom trajanja 3 leta. Kdaj pa se je vse skupaj dogajalo pa ne vem.

Verjamem mu pa 100%...

Pač nekateri policaji se počutijo v službi 24/7, kot tisti brazilski sodnik, ki je s pištolo uletel na igrišče delat red. Hmmm, s to razliko, da je našemu policaju to dovoljeno!

Brez policajev bi bilo na cesti vsak teden sto mrtvih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še premau straha .. js k sm biu 16-18 letni mulc .. k me je policaj ujeu s preglasnim auspuhom, ali s pony ekspersom brez strehc ... mi je ušesa naviu in boh var, da sm to fotru povedu ... bi meu pol take uhe, da bi lahko zaplapolal, če bi šu na jadranko ...

 

kaj hočem povedat, da včasih je bilo vsaj nekaj rešpekta do uradnih oseb .. k sm pršu iz Bileće na dopust, sm na želežniški postali salutirau vsaki uniformi ... tut grdmu želežničarju :lol1:

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policaj na družinskem izletu(če niv uniformi ima lih tok pooblastil kot navadn občan)? Prej provida, ki ga ni ustavila.

Zopet sploh nevem zakaj je rekel, da je on vozil? Enostavno bi rekel, da neve kdo je vozil pa naj se oni zejbavajo in raziskujejo ter dokazujejo.

Daj prosim prilepi zapisnik, me res zanima kaj so napisali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kaj ko dobiš kazen 250€ in imas čas 8 dni za plačat polovično,da rata 125€. Slučajno da plačaš potem 12 dan 125€ ti pošljejo še ostalih 125€,ali pustijo stat tako kot je? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kaj ko dobiš kazen 250€ in imas čas 8 dni za plačat polovično,da rata 125€. Slučajno da plačaš potem 12 dan 125€ ti pošljejo še ostalih 125€,ali pustijo stat tako kot je? 

Nekaj malega zakonodaje za jasnejšo sliko. Izrečena globa se plača v polovičnem znesku, če jo poravnaš v roku 16 dni. Kako to ? Zoper plačilni nalog (velja kot pisna odločba o prekršku) lahko podaš zahtevo za sodno varstvo v osmih dneh od vročitve. V tem času odločba ni pravnomočna. Po preteku osmih dni postane odločba pravnomočna, vendar imaš še osem dni časa po pravnomočnosti, da plačaš polovični znesek globe. Torej lahko plačaš polovični znesek že prvi dan oziroma na dan vročitve ali pa v roku 16 dni. Lahko pa v prvih osmih dneh podaš zahtevo za sodno varstvo, če se ne strinjaš z ukrepom. Nadalje je postopek pred sodiščem. Pri plačilu polovičnega zneska globe po preteku 16 dni bo država stegnila kremplje po ostalo polovico zneska. 

 

Pravica do zahteve za sodno varstvo

59. člen

(1) Zoper odločbo o prekršku, ki jo je na prvi stopnji izdal prekrškovni organ po hitrem postopku, se lahko vloži zahteva za sodno varstvo. Zahtevo lahko vloži oseba, ki ji je bila izrečena sankcija, njen zakoniti zastopnik oziroma zagovornik ter lastnik odvzetih predmetov.

(2) Zahteva za sodno varstvo iz prejšnjega odstavka zadrži izvršitev odločbe o prekršku.

(3) Kolikor v tem poglavju ni drugače določeno, se v postopku z zahtevo za sodno varstvo smiselno uporabljajo določbe pritožbenega postopka v rednem sodnem postopku.

(4) V postopku z zahtevo za sodno varstvo ni mogoče izdati sodbe brez obrazložitve.

Rok za vložitev zahteve za sodno varstvo in pristojnost

60. člen

(1) Zahteva za sodno varstvo se lahko vloži v osmih dneh od vročitve odločbe o prekršku, pisno pri pristojnem prekrškovnem organu.

(2) Za odločanje o zahtevi za sodno varstvo je krajevno pristojno sodišče prve stopnje, ki je pristojno za odločanje o prekršku po določbah rednega sodnega postopka.

(3) Sodišče obravnava zahteve za sodno varstvo zoper odločbe o prekrških s področja varstva konkurence prednostno.

 

Plačilo izrečene globe in stroškov postopka

57.c člen

(1) Kršitelj, ki ne vloži zahteve za sodno varstvo zoper odločbo o prekršku oziroma plačilni nalog, plača samo polovico izrečene globe, če jo plača v osmih dneh po pravnomočnosti. Če plača pred pravnomočnostjo, zahteva za sodno varstvo zoper odločbo o prekršku oziroma plačilni nalog ali ugovor zoper plačilni nalog po prejšnjem členu ni dovoljen, razen če je v skladu z določbami tega zakona globo moral plačati pred pravnomočnostjo.

(2) Kršitelj, ki ne plača polovičnega zneska globe po prejšnjem odstavku, mora plačati celoten znesek globe v roku, ki je določen v odločbi oziroma plačilnem nalogu.

(3) Pouk o pravici do plačila polovične globe in glede nedovoljenosti zahteve za sodno varstvo iz prvega odstavka ter o obveznosti plačila iz drugega odstavka tega člena je del pouka o pravici do pravnega sredstva na odločbi oziroma plačilnem nalogu.

(4) Pod pogoji in v skladu s predpisi, ki urejajo finančno poslovanje organa, pristojnega za postopek o prekršku, lahko kršitelj plača globo, stroške postopka in stroške negotovinskega plačila tudi z negotovinskim plačilnim sredstvom. Pouk o možnosti takega načina plačila je sestavni del pravnega pouka.

(5) Določbe prvega do tretjega odstavka tega člena se ne uporabljajo za prekrške s področja varstva konkurence.

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je znanec povedal eno svojo zanimivo zgodbico...

En vikend si je privoščil eno moto vožnjo v Bohinj. Pa dobi po vikendu klic iz policije Tržič, naj se oglasi pri njih na razgovor, sicer bo priveden...

Na razgovoru pa šok, da ga je njihov policaj (na družinskem izletu) pri vožnji iz Bohinja videl pri prehitevanju v škarje in preko polne črte.

Sledil je plačilni nalog in 12 pik.

Ker jih je že pred tem nabral ravno dovolj pik, je čez kak mesec dobil sodnikovo pošto, za odvzem obeh vozniških.

Pri vsej smoli, je pa še največja ta, da ni imel možnost izprositi pogojno kazen, ker je pike pridobival postopoma in za končne ni bil vabljen pred sodnika.

Epilog je ta, da se odvzemu vozniške lahko izogne le tisti, ki naredi ornk sranje in je za to vabljen na sodišče, kjer si lahko izprosi pogojno.

 

To, kar si napisal na koncu ni res...

Zanimivo, da je po odvzemu šel tudi do odvetnika, ki pa mu ni mogel nič pomagati.

 

Če mu odvetnik ni znal spisat predloga za odložitev izvršitve prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja, je za en k....c odvetnik, sorry, ampak tko je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj malega zakonodaje za jasnejšo sliko. Izrečena globa se plača v polovičnem znesku, če jo poravnaš v roku 16 dni. Kako to ? Zoper plačilni nalog (velja kot pisna odločba o prekršku) lahko podaš zahtevo za sodno varstvo v osmih dneh od vročitve. V tem času odločba ni pravnomočna. Po preteku osmih dni postane odločba pravnomočna, vendar imaš še osem dni časa po pravnomočnosti, da plačaš polovični znesek globe. Torej lahko plačaš polovični znesek že prvi dan oziroma na dan vročitve ali pa v roku 16 dni. Lahko pa v prvih osmih dneh podaš zahtevo za sodno varstvo, če se ne strinjaš z ukrepom. Nadalje je postopek pred sodiščem. Pri plačilu polovičnega zneska globe po preteku 16 dni bo država stegnila kremplje po ostalo polovico zneska. 

 

Pravica do zahteve za sodno varstvo

59. člen

(1) Zoper odločbo o prekršku, ki jo je na prvi stopnji izdal prekrškovni organ po hitrem postopku, se lahko vloži zahteva za sodno varstvo. Zahtevo lahko vloži oseba, ki ji je bila izrečena sankcija, njen zakoniti zastopnik oziroma zagovornik ter lastnik odvzetih predmetov.

(2) Zahteva za sodno varstvo iz prejšnjega odstavka zadrži izvršitev odločbe o prekršku.

(3) Kolikor v tem poglavju ni drugače določeno, se v postopku z zahtevo za sodno varstvo smiselno uporabljajo določbe pritožbenega postopka v rednem sodnem postopku.

(4) V postopku z zahtevo za sodno varstvo ni mogoče izdati sodbe brez obrazložitve.

Rok za vložitev zahteve za sodno varstvo in pristojnost

60. člen

(1) Zahteva za sodno varstvo se lahko vloži v osmih dneh od vročitve odločbe o prekršku, pisno pri pristojnem prekrškovnem organu.

(2) Za odločanje o zahtevi za sodno varstvo je krajevno pristojno sodišče prve stopnje, ki je pristojno za odločanje o prekršku po določbah rednega sodnega postopka.

(3) Sodišče obravnava zahteve za sodno varstvo zoper odločbe o prekrških s področja varstva konkurence prednostno.

 

Plačilo izrečene globe in stroškov postopka

57.c člen

(1) Kršitelj, ki ne vloži zahteve za sodno varstvo zoper odločbo o prekršku oziroma plačilni nalog, plača samo polovico izrečene globe, če jo plača v osmih dneh po pravnomočnosti. Če plača pred pravnomočnostjo, zahteva za sodno varstvo zoper odločbo o prekršku oziroma plačilni nalog ali ugovor zoper plačilni nalog po prejšnjem členu ni dovoljen, razen če je v skladu z določbami tega zakona globo moral plačati pred pravnomočnostjo.

(2) Kršitelj, ki ne plača polovičnega zneska globe po prejšnjem odstavku, mora plačati celoten znesek globe v roku, ki je določen v odločbi oziroma plačilnem nalogu.

(3) Pouk o pravici do plačila polovične globe in glede nedovoljenosti zahteve za sodno varstvo iz prvega odstavka ter o obveznosti plačila iz drugega odstavka tega člena je del pouka o pravici do pravnega sredstva na odločbi oziroma plačilnem nalogu.

(4) Pod pogoji in v skladu s predpisi, ki urejajo finančno poslovanje organa, pristojnega za postopek o prekršku, lahko kršitelj plača globo, stroške postopka in stroške negotovinskega plačila tudi z negotovinskim plačilnim sredstvom. Pouk o možnosti takega načina plačila je sestavni del pravnega pouka.

(5) Določbe prvega do tretjega odstavka tega člena se ne uporabljajo za prekrške s področja varstva konkurence.

O super hvala. 

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravica do zahteve za sodno varstvo

59. člen

(1) Zoper odločbo o prekršku, ki jo je na prvi stopnji izdal prekrškovni organ po hitrem postopku, se lahko vloži zahteva za sodno varstvo. Zahtevo lahko vloži oseba, ki ji je bila izrečena sankcija, njen zakoniti zastopnik oziroma zagovornik ter lastnik odvzetih predmetov.

(2) Zahteva za sodno varstvo iz prejšnjega odstavka zadrži izvršitev odločbe o prekršku.

(3) Kolikor v tem poglavju ni drugače določeno, se v postopku z zahtevo za sodno varstvo smiselno uporabljajo določbe pritožbenega postopka v rednem sodnem postopku.

(4) V postopku z zahtevo za sodno varstvo ni mogoče izdati sodbe brez obrazložitve.

..............................................................................................................................................

 

Če zahteva za sodno varstvo zadrži izvršitev odločbe o prekršku, potem razumem, da ko sodišče odloči in ti vroči sodno odločitev, imaš še 8 dni časa, da plačaš polovičko ... se morda motim :hmm: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mu odvetnik ni znal spisat predloga za odložitev izvršitve prenehanja veljavnosti vozniškega dovoljenja, je za en k....c odvetnik, sorry, ampak tko je!

Ne vem še kako zgleda obvestilo sodnika, da ti je potekla vozniška, ker si nabral peveč pik. Delam na tem.

Kolikor sem ga jaz razumel, so bile vse pike pravnomočne in po enem mesecu je od sodnika dobil le še obvestilo, da je bos. Na tako obvestilo pa verjetno pritožba ni mogoča.

Zato pa sem napisal, da je bolje narediti eno veliko P in takrat imaš pri sodniku možnost pogajanja.

Če pa zbiraš pike po pike... si na koncu le še obveščen da si pešec... sodnika pa niti videl nisi nikoli.

 

Upam, da se motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem še kako zgleda obvestilo sodnika, da ti je potekla vozniška, ker si nabral peveč pik. Delam na tem.

Kolikor sem ga jaz razumel, so bile vse pike pravnomočne in po enem mesecu je od sodnika dobil le še obvestilo, da je bos. Na tako obvestilo pa verjetno pritožba ni mogoča.

Zato pa sem napisal, da je bolje narediti eno veliko P in takrat imaš pri sodniku možnost pogajanja.

Če pa zbiraš pike po pike... si na koncu le še obveščen da si pešec... sodnika pa niti videl nisi nikoli.

 

Upam, da se motim

Motiš se. Postopek je sledeč. Ko dosežeš 18 kazenskih točk, okrajno sodišče, glede na kraj prebivališča izda sklep o prenehanju veljavnosti vozniškega dovoljenja, na katerega lahko podaš pritožbo v roku 8. dni (če ni pogojev za izdajo sklepa), ali pa (in to je sedaj pomembno) v roku 15 dni po pravnomočnosti podaš predlog za odložitev izvršitve, kateremu moraš obvezno priložiti zdravniško spričevalo. Tako to je, vem, ker se s tem poklicno ukvarjam.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravica do zahteve za sodno varstvo

59. člen

(1) Zoper odločbo o prekršku, ki jo je na prvi stopnji izdal prekrškovni organ po hitrem postopku, se lahko vloži zahteva za sodno varstvo. Zahtevo lahko vloži oseba, ki ji je bila izrečena sankcija, njen zakoniti zastopnik oziroma zagovornik ter lastnik odvzetih predmetov.

(2) Zahteva za sodno varstvo iz prejšnjega odstavka zadrži izvršitev odločbe o prekršku.

(3) Kolikor v tem poglavju ni drugače določeno, se v postopku z zahtevo za sodno varstvo smiselno uporabljajo določbe pritožbenega postopka v rednem sodnem postopku.

(4) V postopku z zahtevo za sodno varstvo ni mogoče izdati sodbe brez obrazložitve.

..............................................................................................................................................

 

Če zahteva za sodno varstvo zadrži izvršitev odločbe o prekršku, potem razumem, da ko sodišče odloči in ti vroči sodno odločitev, imaš še 8 dni časa, da plačaš polovičko ... se morda motim :hmm: 

 

Plačilo izrečene globe in stroškov postopka

57.c člen

(1) Kršitelj, ki ne vloži zahteve za sodno varstvo zoper odločbo o prekršku oziroma plačilni nalog, plača samo polovico izrečene globe, če jo plača v osmih dneh po pravnomočnosti. Če plača pred pravnomočnostjo, zahteva za sodno varstvo zoper odločbo o prekršku oziroma plačilni nalog ali ugovor zoper plačilni nalog po prejšnjem členu ni dovoljen, razen če je v skladu z določbami tega zakona globo moral plačati pred pravnomočnostjo.

...

Motiš se. Postopek je sledeč. Ko dosežeš 18 kazenskih točk, okrajno sodišče, glede na kraj prebivališča izda sklep o prenehanju veljavnosti vozniškega dovoljenja, na katerega lahko podaš pritožbo v roku 8. dni (če ni pogojev za izdajo sklepa), ali pa (in to je sedaj pomembno) v roku 15 dni po pravnomočnosti podaš predlog za odložitev izvršitve, kateremu moraš obvezno priložiti zdravniško spričevalo. Tako to je, vem, ker se s tem poklicno ukvarjam.

Sem že na prejšnji strani prilepil člene povezane s tem, pa se očitno nobenemu ne da brati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj "zajebaš" policiste, sodnike, če se voziš po predpisih. Če pa zavestno kršiš pravila, te slej ko prej, dobijo. In kasneje "jokcat" ter izigravat zakon mi je smešno. Plačaj, kazen in ne se izmotavat, saj si vedel (to velja tudi zame) kaj te čaka ko kršiš pravila. Tudi meni niso všeč, in bom stalno proti sankcijam. A ko me doletijo, ne jokcam plačam in sem tiho...

Bodimo junaki tudi takrat, ko te dobijo in ne samo na cesti...

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

53. člen

(vožnja mimo)

(1) Voznik, ki pelje mimo udeleženca cestnega prometa, vozila, objekta ali ovire na vozišču, sme to storiti po levi ali desni strani, če ima dovolj prostora. Pri tem ne sme ovirati udeležencev cestnega prometa, ki vozijo oziroma prihajajo z nasprotne smeri.

(2) Če voznik svojo namero, da bo zavil levo, nakaže s predpisanim znakom in se postavi v takšen položaj, iz katerega se da nedvoumno sklepati, da bo zavil na levo, smejo drugi vozniki voziti mimo le po njegovi desni, če je na cesti dovolj prostora.

(3) Vožnja mimo kolone vozil, ustavljene na smernem vozišču, je prepovedana, če se voznik po vožnji mimo ne bi mogel varno in brez oviranja vrniti na smerno vozišče za vožnjo v smeri, v kateri vozi, ali nadaljevati vožnje po prometnem pasu, po katerem vozi.

(4) Če je v primeru iz prejšnjega odstavka na smernem vozišču dovolj prostora, lahko voznik enoslednega vozila s primerno hitrostjo in pazljivostjo vozi mimo ustavljenega vozila ali kolone vozil po desni strani, razen, kadar so se vozila v koloni ustavila pred križiščem.

(5) Vožnja mimo vozila, ustavljenega pred prehodom za pešce, na katerem je ali na katerega stopa pešec, je prepovedana.

(6) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki ne potrebuje vozniškega dovoljenja, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

(7) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbo prvega, drugega ali tretjega odstavka tega člena.

(8) Z globo 500 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbo petega odstavka tega člena. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 7 kazenskih točk.

 
Pred časom je bila debata o vožnji mimo kolone. Verjetno je razumljivo, kaj je prehitevanje in, kaj je vožnja mimo. V 3. odstavku je napisano, da lahko voznik pelje mimo kolone vozil, ustavljene na smernem vozišču, če se po vožnji mimo lahko varno in brez oviranja vrne nazaj na svoj pas (po domače napisano). To velja za vsa vozila, saj nikjer ne omenja določene kategorije vozil. Prav tako nikjer nič ne piše, zakaj ta vozila stojijo na cesti. Vendar to velja samo za vožnjo mimo in ob upoštevanju ostale prometne signalizacije ter neoviranja nasproti vozečega prometa. Čeprav je tukaj veliko različnih primerov in je potrebno vsakega zase obravnavati brez nekega posploševanja.
Nadalje je v 4. odstavku napisano, da lahko voznik enoslednega vozila vozi mimo po desni strani, razen pred križiščem. 
 
Iz navedenega sledi, da lahko motorist pelje mimo kolone po levi strani vedno, ko se bo lahko varno in brez oviranja vrnil v kolono (po domače). Problem nastane, če motorist obstane ob koloni. Potem pa je dodatna vožnja mimo kolone po desni strani, razen pred križiščem. Torej lahko pelje motorist pred križiščem mimo kolone po levi strani, ne sme pa po desni. Pred mejnim prehodom lahko pelje mimo po obeh straneh. Ampak je tukaj potrebna pazljivost, da ne bo iz vožnje mimo prišlo do prehitevanja. 
 
Pa še nekaj; najdite kazen za vožnjo po desni mimo kolone pred križiščem. 
Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez policajev bi bilo na cesti vsak teden sto mrtvih. 

Tako pa jih imamo 100 mrtvih pa povrhu še vse ostalih 100 ki jim pobirajo izpite in dajejo kazni.

Win Win situacija?

Redkokateri radar je postavljen zaradi tega, da ljudje ne umirajo, ne se slepit.

Pri Dekanski osnovni šoli otroci tekajo skozi cesto kot mačke, tam jih lahko zbijaš kot bowling keglje in nabiraš točke. Bog ne daj, da bi izven naselja po gasu dal, tam ti bodo pa položnico dali, ker zgleda nisi dovol otrok pobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Dekanski osnovni šoli otroci tekajo skozi cesto kot mačke, tam jih lahko zbijaš kot bowling keglje in nabiraš točke.

Zdej k' je modern, a mate tam kak begunski center?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!