Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Jest sm peljal zadnjič 85km/h skoz naselje pa pol 200 izven naselja, ustavil me je policist na motorju. Moj motor je bil neregistriran. Odnesel sem brez kazni potem, ko sem mu 5min razlagal svojo kalvarijo z motorjem.

:D Tako se mi smiliš, da se čudim, da ti niso že ponudili milostni odstrel na mestu prekrška...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj se peljeva s kolegom na grobnik in malo pred kočevjem hop policaj iz avtobusne postaje. Jaz zadaj malo zbremzam nega so pa čopnli. 3 pike in navem točno kolk evrov. Se peljeva naprej še bol po jajcih.

Pri povratku jaz vozim spredaj za mano kolega in se en motorist, od meje proti Kočevju prehitevam šleperja onadva pa za mano. Glejga zlomka na vrhu klanca ob cerkvici nas spet počakajo taplavi, vse 3 dajo h kraj mene kot prvega spustijo naprej, kolega pa začnejo masirat da je prehitr skozi naselje(?? kje je tam naselje???)

in mu prpopa 5 pik in evrčke.

Ker je mojstr bl pozn delal izpit je kao voznik zacetnik in je šel izpit papa.

Naj povdarim da sva se res vozila počasi saj je mem naju kar švigalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj se peljeva s kolegom na grobnik in malo pred kočevjem hop policaj iz avtobusne postaje. Jaz zadaj malo zbremzam nega so pa čopnli. 3 pike in navem točno kolk evrov. Se peljeva naprej še bol po jajcih.

Pri povratku jaz vozim spredaj za mano kolega in se en motorist, od meje proti Kočevju prehitevam šleperja onadva pa za mano. Glejga zlomka na vrhu klanca ob cerkvici nas spet počakajo taplavi, vse 3 dajo h kraj mene kot prvega spustijo naprej, kolega pa začnejo masirat da je prehitr skozi naselje(?? kje je tam naselje???)

in mu prpopa 5 pik in evrčke.

Ker je mojstr bl pozn delal izpit je kao voznik zacetnik in je šel izpit papa.

Naj povdarim da sva se res vozila počasi saj je mem naju kar švigalo.

Ne vem, a se hecaš al je blo to res :? Ampak to je pa res smola za tvojga kolega :glare:

"Se peljeva naprej še bol po jajcih" :lol1:

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj vsi verjamete na besedo g. policaju???

noben ne zahteva izpisa meritve? obrazložitve?

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole tvojo kalvarijo z motorjem pa res že pozna cela Slovenija, ne glede na to, ali koga zanima ali ne.

dejavu teb skoz prste gledajo vsi ker vejo kaki posebnež si

Res pa ne vem, zakaj je to dober razlog, da te je spustil (ta tvoja kalvarija), ker to, da ti kupuješ slabe motorje pa res nima nič s policijo in prekrški, sploh pa če je ta kanta neregistrirana, pri svojih letih že najbrž kar tehnično uboga in ne več toliko varna, bi morda bila dobra kakšna položnica, da zbistriš misli...

:D Tako se mi smiliš, da se čudim, da ti niso že ponudili milostni odstrel na mestu prekrška...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: booooooogi :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa ne vem, zakaj je to dober razlog, da te je spustil (ta tvoja kalvarija), ker to, da ti kupuješ slabe motorje pa res nima nič s policijo in prekrški, sploh pa če je ta kanta neregistrirana, pri svojih letih že najbrž kar tehnično uboga in ne več toliko varna, bi morda bila dobra kakšna položnica, da zbistriš misli...

Če je zxr kanta, kaj je pol tvoja aprilia ? Nimam nič proti tebi, ampak aprilie 2t so (iz lastnih izkušenj) italjanske smeti. Prav tako ducati, benelli, bimota, cagiva, agusta, mg, minarelli, moto morini... Na grobniku so aprilie tko zadej ostale da jih je lahko konkretno sram. Prav tako ducati. Jest nebi šel s tem fucking v-twin sploh nikol na pisto. Rsv-mille se iz luknje dobesedno izgubi proti japoncem. Moj mehanik jo je vozil in je rekel da jo zxr zbrišedol iz piste. Jest sm na aprilii izgubil vse živce ker je blo vsak dan nekaj narobe, pa je bil samo en cilinder. S svojim zxr pometem z vsako aprilio pa me ne briga koliko konj ima. Ta motor ima dušo, ne pa tko kot tisti na hitro sestavljen kup smeti. Moj zxr gre 300 po števcu kar lahko preveriš tudi sam. Aprilia pa kvečjem 199 pa še tam zariba. Ne rečem tud kawasaki ni neuničljiv samo ti agregati zdržijo 100.000km brez večjih problemov, če le lepo ravnaš z njimi, italjan bo pri teh kilometrih za dele ali za v smeti. Ko si prodal cbr 600rr si se zajebal za zmeri, če boš kupil ducatija se boš pa še bolj.

Se pa ne mislim več hvalit ker bom kmalu vozil samo še po pistah, saj so ceste prenevarne. Mogoče bom kupil od kolega zx-6r samo za na grobnik, ta motor gre 270 brez problema kjerkoli. Danes je 2x ušel policiji ker nima izpita, obakrat čez naselje 200+ zaradi česar sem ga napizdil samo nič ne pomaga. Sam bom počas s cestami zaključil, moj cilj je 1:36 na grobniku, če ga letos ne dosežem bom prodal motor za zmerej.

Hail Japan and 4cylinders

Fuck Italian V-twins, only usable for choppers

Upam da bova ostala kolega, dam za pivo ali 2 sam da boš prišel k pameti

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: booooooogi :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Dobiš za pivo :OK:

:D Tako se mi smiliš, da se čudim, da ti niso že ponudili milostni odstrel na mestu prekrška...

Ti pa za 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zxr kanta, kaj je pol tvoja aprilia ? Nimam nič proti tebi, ampak aprilie 2t so (iz lastnih izkušenj) italjanske smeti. Prav tako ducati, benelli, bimota, cagiva, agusta, mg, minarelli, moto morini... Na grobniku so aprilie tko zadej ostale da jih je lahko konkretno sram. Prav tako ducati. Jest nebi šel s tem fucking v-twin sploh nikol na pisto. Rsv-mille se iz luknje dobesedno izgubi proti japoncem. Moj mehanik jo je vozil in je rekel da jo zxr zbrišedol iz piste. Jest sm na aprilii izgubil vse živce ker je blo vsak dan nekaj narobe, pa je bil samo en cilinder. S svojim zxr pometem z vsako aprilio pa me ne briga koliko konj ima. Ta motor ima dušo, ne pa tko kot tisti na hitro sestavljen kup smeti. Moj zxr gre 300 po števcu kar lahko preveriš tudi sam. Aprilia pa kvečjem 199 pa še tam zariba. Ne rečem tud kawasaki ni neuničljiv samo ti agregati zdržijo 100.000km brez večjih problemov, če le lepo ravnaš z njimi, italjan bo pri teh kilometrih za dele ali za v smeti. Ko si prodal cbr 600rr si se zajebal za zmeri, če boš kupil ducatija se boš pa še bolj.

Se pa ne mislim več hvalit ker bom kmalu vozil samo še po pistah, saj so ceste prenevarne. Mogoče bom kupil od kolega zx-6r samo za na grobnik, ta motor gre 270 brez problema kjerkoli. Danes je 2x ušel policiji ker nima izpita, obakrat čez naselje 200+ zaradi česar sem ga napizdil samo nič ne pomaga. Sam bom počas s cestami zaključil, moj cilj je 1:36 na grobniku, če ga letos ne dosežem bom prodal motor za zmerej.

Hail Japan and 4cylinders

Fuck Italian V-twins, only usable for choppers

Upam da bova ostala kolega, dam za pivo ali 2 sam da boš prišel k pameti

Dobiš za pivo :OK:

Ti pa za 2

italijani so res jajce ja, to se strinjam...drugač, pa dobre fore strelaš, se vedno nasmejem hehe...manična depresija poweeer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak DejaVu zdaj pa se počasi odloči pa govori eno pa tisto delaj, ne pa vsakič drugače... Enkrat pišeš da prodajaš Akrapoviča racing line za male pare, ker nujno rabiš denar, ker si zapufan tralala, drugič kupuješ ZX-6R za pisto in misliš letos tolikokrat obiskati Grobnik, da boš spravil čas na 1.36 (kar ne verjamem, da lahko v enem letu sploh kar tako spraviš, razen če greš 100-krat dol, kar pa se že spet ne pokriva s financami, ker veliko stane in si že spet v protislovjih... Odločen pa res nisi v ničemer. Mogoče bi bilo dobro, da si najdeš punco, ki bo "nosila hlače", ker očitno rabiš nekoga, da te vodi in ti narekuje, kaj storiti, sam si res preveč labilen.

Drugače pa nimam nič proti tebi, bova tudi kakšno spila, ko se srečama :OK:

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejavu prosim lepo da si vzameš čas da se dobimo en dan pa da te spoznam...taka faca si da ne morm verjet...take pokaš da bi lahko šel za komedijanta...100x boljši bi bil kot katerikol zrnec :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve za obvoz poti smer lj-kočevje-hr.meja k vidm da bomo vsi tam zgubli izpit zato ker je policaj rekel da smo prehitro vozli brez dokaza meritev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana- Ig- Golo- Rob (ustavi se na pivo !)- Knej- Karlovica- Sv.Gregor- Žlebič- Ribnica- naprej pa ne vem :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaka kazen je če voziš motor za katerega nimaš izpita?

Npr: Imaš izpit do 25kw pa voziš šesto kubikov brez blokade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500EUR po starem. Po novem, ne vem koliko je, če se to sploh kaj spremnijali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zxr kanta, kaj je pol tvoja aprilia ? Nimam nič proti tebi, ampak aprilie 2t so (iz lastnih izkušenj) italjanske smeti. Prav tako ducati, benelli, bimota, cagiva, agusta, mg, minarelli, moto morini... Na grobniku so aprilie tko zadej ostale da jih je lahko konkretno sram. Prav tako ducati. Jest nebi šel s tem fucking v-twin sploh nikol na pisto. Rsv-mille se iz luknje dobesedno izgubi proti japoncem. Moj mehanik jo je vozil in je rekel da jo zxr zbrišedol iz piste. Jest sm na aprilii izgubil vse živce ker je blo vsak dan nekaj narobe, pa je bil samo en cilinder. S svojim zxr pometem z vsako aprilio pa me ne briga koliko konj ima. Ta motor ima dušo, ne pa tko kot tisti na hitro sestavljen kup smeti. Moj zxr gre 300 po števcu kar lahko preveriš tudi sam. Aprilia pa kvečjem 199 pa še tam zariba. Ne rečem tud kawasaki ni neuničljiv samo ti agregati zdržijo 100.000km brez večjih problemov, če le lepo ravnaš z njimi, italjan bo pri teh kilometrih za dele ali za v smeti. Ko si prodal cbr 600rr si se zajebal za zmeri, če boš kupil ducatija se boš pa še bolj.

Se pa ne mislim več hvalit ker bom kmalu vozil samo še po pistah, saj so ceste prenevarne. Mogoče bom kupil od kolega zx-6r samo za na grobnik, ta motor gre 270 brez problema kjerkoli. Danes je 2x ušel policiji ker nima izpita, obakrat čez naselje 200+ zaradi česar sem ga napizdil samo nič ne pomaga. Sam bom počas s cestami zaključil, moj cilj je 1:36 na grobniku, če ga letos ne dosežem bom prodal motor za zmerej.

Hail Japan and 4cylinders

Fuck Italian V-twins, only usable for choppers

Upam da bova ostala kolega, dam za pivo ali 2 sam da boš prišel k pameti

Dobiš za pivo :OK:

Ti pa za 2

Sem te imel za normalnega.... Da se ne boš preveč duval bova enkrat probala na grobniku ti z oldtimerjem jaz pa svojimi špageti... Sam da ne bo potem kakšnih nepotrebnih izgovorov... Kar se tiče unih na grobniku, nekateri niso pripravljeni razbit motor za 10k € in več, kar je konec koncev razumljivo!

Zrihtaj motor potem pa sporoči kdaj boš imel čas... bom kupil samo zaradi tebe street illegal supercorso...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zxr kanta, kaj je pol tvoja aprilia ? Nimam nič proti tebi, ampak aprilie 2t so (iz lastnih izkušenj) italjanske smeti. Prav tako ducati, benelli, bimota, cagiva, agusta, mg, minarelli, moto morini... Na grobniku so aprilie tko zadej ostale da jih je lahko konkretno sram. Prav tako ducati. Jest nebi šel s tem fucking v-twin sploh nikol na pisto. Rsv-mille se iz luknje dobesedno izgubi proti japoncem. Moj mehanik jo je vozil in je rekel da jo zxr zbrišedol iz piste. Jest sm na aprilii izgubil vse živce ker je blo vsak dan nekaj narobe, pa je bil samo en cilinder. S svojim zxr pometem z vsako aprilio pa me ne briga koliko konj ima. Ta motor ima dušo, ne pa tko kot tisti na hitro sestavljen kup smeti. Moj zxr gre 300 po števcu kar lahko preveriš tudi sam. Aprilia pa kvečjem 199 pa še tam zariba. Ne rečem tud kawasaki ni neuničljiv samo ti agregati zdržijo 100.000km brez večjih problemov, če le lepo ravnaš z njimi, italjan bo pri teh kilometrih za dele ali za v smeti. Ko si prodal cbr 600rr si se zajebal za zmeri, če boš kupil ducatija se boš pa še bolj.

Se pa ne mislim več hvalit ker bom kmalu vozil samo še po pistah, saj so ceste prenevarne. Mogoče bom kupil od kolega zx-6r samo za na grobnik, ta motor gre 270 brez problema kjerkoli. Danes je 2x ušel policiji ker nima izpita, obakrat čez naselje 200+ zaradi česar sem ga napizdil samo nič ne pomaga. Sam bom počas s cestami zaključil, moj cilj je 1:36 na grobniku, če ga letos ne dosežem bom prodal motor za zmerej.

Hail Japan and 4cylinders

Fuck Italian V-twins, only usable for choppers

Upam da bova ostala kolega, dam za pivo ali 2 sam da boš prišel k pameti

Dobiš za pivo :OK:

Ti pa za 2

V petek se je Gašper z Mille uvrstil med prvo polovico srednje skupine na Grobniku. Mislim, da ni ravno slabo, glede na tvoje pisarjenje o Italjanih. Dirke nisem videl, ker sem šel domov prej.

Tistega svojega kolega bi moral dvakrat okoli kepe, ne pa mu govoriti, da je to nevarno

P.S.: Ducati je L-twin. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek se je Gašper z Mille uvrstil med prvo polovico srednje skupine na Grobniku. Mislim, da ni ravno slabo, glede na tvoje pisarjenje o Italjanih. Dirke nisem videl, ker sem šel domov prej.

Tistega svojega kolega bi moral dvakrat okoli kepe, ne pa mu govoriti, da je to nevarno

P.S.: Ducati je L-twin. :)

aja...ma nemoj :slap:

"Engine/transmission: 1,198.4cc, V-twin four-stroke"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jemoj. Ducati ima cilindra pod kotom 90 stopinj. Ne vem od kje ti te podatki- od kjerkoli že so, so napačni.

post-15712-1209915453_thumb.png

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tema o POLICIJI in njenem ravnanju.

Ajmo nej kdo napiše kako je (z)bežal Policiji :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana- Ig- Golo- Rob (ustavi se na pivo !)- Knej- Karlovica- Sv.Gregor- Žlebič- Ribnica- naprej pa ne vem :hmm:

gotenica... kočevska reka...pa v hosto med medvede, pa si na meji... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jemoj. Ducati ima cilindra pod kotom 90 stopinj. Ne vem od kje ti te podatki- od kjerkoli že so, so napačni.

jaz sem pa pogledal na parih straneh pa piše V-twin...kakorkoli, itak me tile ducatiji ne zanimajo kaj preveč, zarad mene lahko majo T- twin, me nič ne gane hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotenica... kočevska reka...pa v hosto med medvede, pa si na meji... :naughty:

Tako, pa čez mejni prehod Čabar, dokaj umirjena in "natur" vožnja.

Priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!