Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Jaz pa sm si učeraj prisluzil oduzem vozniške, ker so me 2x dobili na radar. Prvič 71 na 50 (zmerjen sm bil pri znaku za naselje) in drugič baje 80 na 50 (vozil sm zadnji v koloni in mi g. policist ni pokazal koliko sm vozil samo plačilni nalog mi je dal). Sicer sm mladi voznik v kat.A, kat.B pa imam več kot 10 let brez kakrsnekoli nesreče. Ima kdo kakšno idejo kako bi izpit obdržal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sm si učeraj prisluzil oduzem vozniške, ker so me 2x dobili na radar. Prvič 71 na 50 (zmerjen sm bil pri znaku za naselje) in drugič baje 80 na 50 (vozil sm zadnji v koloni in mi g. policist ni pokazal koliko sm vozil samo plačilni nalog mi je dal). Sicer sm mladi voznik v kat.A, kat.B pa imam več kot 10 let brez kakrsnekoli nesreče. Ima kdo kakšno idejo kako bi izpit obdržal?

Že tam bi mu mogu rečit, ker je njegova dolžnot da ti pokaže hitrost + dolžino prevožesno s to hitrostjo.

Drugače pa pritožba, samo za prvi primer pa ne vem če se boš lahko kaj pritoževal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sm si učeraj prisluzil oduzem vozniške, ker so me 2x dobili na radar. Prvič 71 na 50 (zmerjen sm bil pri znaku za naselje) in drugič baje 80 na 50 (vozil sm zadnji v koloni in mi g. policist ni pokazal koliko sm vozil samo plačilni nalog mi je dal). Sicer sm mladi voznik v kat.A, kat.B pa imam več kot 10 let brez kakrsnekoli nesreče. Ima kdo kakšno idejo kako bi izpit obdržal?

Če imaš kategorijo B že toliko časa, potem tudi v A kategooriji nisi več voznik začetnik, edino če so sedaj s spremembo zakona to spremenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak je voznik začetnik v kategoriji ki jo vozi manj kot 2leti.

Moj oče je star nekaj čez 40, pa je sedaj naredil za d1, dela pa d in je voznik začetnik...

Čeprav ima ostale izpite že več kot 20let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne lapat kaj kdo reku , sprašujem sam tiste če so že kdaj mel tako izkušnjo da je na vsak način hotu to polcaj izvest kot v zgornjem primeru kaj nardit v takem primeru? :worship: :worship: :worship:

Snemalnik (video ali zvok) zraven in lepo vse posnet. Ne vem sicer, če morajo oni to dovoilt ali ne, lahko probaš 'ilegalno snemat'.

Jaz itak mislim, da bi morala policija po defaultu vse svoje postopke snemat, za nadaljnjo analizo in za dokaz na sodišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak je voznik začetnik v kategoriji ki jo vozi manj kot 2leti.

Moj oče je star nekaj čez 40, pa je sedaj naredil za d1, dela pa d in je voznik začetnik...

Čeprav ima ostale izpite že več kot 20let.

Potem pa povej to temu gospodu.

http://www.varnostvprometu.org/index.php?n...=fj&id=4345

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv članek Mihana Mazzinija v Delovi sobotni prilogi (danes) --

Upam, da lahko objavim? Naj moderatorji po potrebi zbrišejo, prosim.

Pasja radost in bleščeči audijevi krogi

03.05.2008

Ob novem prometnem zakonu lahko poslušamo strokovnjake, ki začno razlagati našo prometno vsakdanjost odločno in vase prepričano, a dlje ko govorijo, bolj plahnijo in pogosteje se jim zatika – je mar mogoče, da nihče zares ne ve, zakaj Slovenci vozijo vsaj nervozno in agresivno, če ne samomorilsko? Mar ni čas za razlago? Kazni v novem prometnem zakonu so neprimerno strožje kot do sedaj in z vsakim naslednjim zakonom bodo še strožje. Privrženci strogosti zahtevajo posredovanje dveh močnih sil, policije in tehnologije.Policaji na cestahPred leti sem 14 dni vozil po ZDA in srečal samo eno policijsko zasedo, nato priletel v Slovenijo, in ko sem se z Brnika peljal v Ljubljano, sem videl kar dve. Presenetilo me je in postal sem pozoren. Ko sem leto kasneje prevozil Nemčijo (nobene zasede), Avstrijo (nobene) in prišel v Slovenijo (dve zasedi), sem začel prositi znance, ki se odpravljajo na daljše poti, naj preštejejo policaje, ki jih bodo spotoma videli, in v vseh primerih so bili rezultati podobni mojim. V evropskih državah policaji ne čepijo v grmovju vsakih deset kilometrov, a vendar na cestah ni takega klanja kot pri nas.Ravno pred uvedbo novega zakona je potekala velika akcija, med katero je policija dala na ceste vse razpoložljive sile (med Ljubljano in Radovljico sem naletel na tri (3!) zasede). In rezultat: najbolj krvav vikend leta – na cestah je bilo 546 patrulj, 1029 policistov in šest mrtvih udeležencev v prometu.Policijska prisotnost očitno ne pomaga, a tega navdušenci represije ne bodo nikoli priznali, raje poreko, da so policaji slabo razporejeni, morali bi biti povsod. Kar jih poveže s tehnološkimi navdušenci.Tehnika nad namiSlovenija namerava prva opremiti avte s satelitsko navigacijo (GPS-sistemi). Če oblast točno vsak trenutek ve, kje ste, potem lahko tudi izračuna, s kakšno hitrostjo se gibljete med dvema točkama. Ker je ista oblast na tej poti postavila omejitev, tudi ve, ali ste jo prekršili. Tehnično gledano je povsem enostavno ob vsaki prekoračitvi hitrosti izstaviti položnico.Ker je možnost slediti tudi lokaciji telefona in oblast ve, kdaj je telefon v uporabi, boste dobili še položnico za govorjenje med vožnjo.Ker oblast združuje osebno in zdravstveno izkaznico, kjer so vpisana zdravila, lahko položnica pade tudi, če ste pojedli kakšno od tistih tablet, pri katerih ne smete za volan.In tako naprej. Skratka, varni bomo, policaj se bo vozil z vami sleherni trenutek, pravijo represivno-tehnološki navdušenci.Pomislek: v Evropi obstaja narod, ki je na tehnološko pot že krenil in svoje ceste na gosto posejal s kamerami in samodejnimi položnicami. Angleži so njega dni vozili prislovično umirjeno in prometno so bili ena najbolj varnih držav. Nakar je vlada hotela dobro stanje še izboljšati in je posegla po represiji. Ceste gosto opremila s kamerami in radarji – zdaj jim pa ni jasno, zakaj je mrtvih vsako leto več. Anglija pada po lestvici varnosti, promet postaja vedno bolj agresiven, represivci se čudijo in izgovarjajo na priseljence, ki naj bi s seboj prinesli slabe manire in razbili angleško trdo zgornjo ustnico.Osnove psihologijeKar je seveda neumnost: kako lahko katerakoli vlada, angleška ali naša, samo privija represivne ukrepe, ne ponudi pa nikakršne olajšave? Ljudje smo narejeni kot para – ne morete nas privijati in privijati, ne da bi kje počilo in izbruhnilo na najbolj nenavaden način! Korenček in palica, pravi ljudski pregovor in prav ima. Namesto zviševanja kazni v nedogled bi morala oblast subvencionirati nižja zavarovanja za tiste, ki so vse leto brez prekrška in podobno. Da ne govorim o tem, da je na avtocestah treba odpraviti omejitve, tako kot v Nemčiji. Vsak voznik bo laže zdržal počasno drsenje skozi naselje, če se bo tolažil, da lahko na avtocesti pohodi plin. Kjer jih velika večina ne bo čisto nič bolj drvela kot sedaj, kar kažejo izkušnje iz Nemčije.Slovenska posebnostZgoraj napisano velja na splošno, a Slovenci imamo neko posebnost in ta je vir zadrege za prometne strokovnjake. Zaznavajo jo nezavedno, saj so del naroda, a razumsko ubesediti je ne morejo. Tudi jaz je nisem, dokler … se enkrat lani nisem ustavil v enem tistih nizkocenovnih tujih diskontov, ki so zrasli v naših predmestjih. Sprehajal sem se med robo, zloženo na paletah, in doživel sem občutek ponavljanja: da sem nekoč že šel skozi to, da … spomnil sem se! Ko sem se v Ameriki vozil od kraja do kraja, sem v predmestnih marketih nakupil popotnico in nekajkrat sem prišel tudi v trgovine, kjer nakupujejo najbolj revni. ZDA so namreč svoj socialni mir ohranile tako, da obstajajo cele verige, namenjene siromakom. Če v središču Seattla plačate sedem dolarjev za sendvič, se lahko v predmestju za isti znesek prenažirate v »vse-kar-lahko-poješ« restavraciji. Pogledal sem po naši trgovini in res: ista govorica telesa, cenena oblačila, preračunavanje cen. Posebej mi je v oči padel človek, ki se je sklanjal nad hladilnikom in okleval nad vakuumsko pakiranim kosom najcenejše salame, v moji mladosti imenovane pasja radost. Vzel jo je, gledal, obračal, videl ceno, vrnil, že stopil korak proč, pa spet vzel v roke in znova okleval. Adamovo jabolko se je trdo premikalo, goltal je slino. Moram reči, da se mi je vse skupaj zdelo tako žalostno, da sem odkorakal na blagajno.Zunaj me je prešinilo, da je nekaj hudo narobe. To, kjer sem sedaj, se začenja razlikovati od mojega ameriškega spomina. Ustavil sem se in mozgal. Trajalo je, preden sem doumel: odklepam najcenejši avto na parkirišču! V Ameriki ni bilo tako: ne zato, ker bi vozil dragocen izposojen avto, marveč ker so tamkajšnji reveži sedali v take podrtije, da jih v Evropi ne vidiš. Pri nas pa sploh ne.Osuplo sem gledal po vrstah parkiranih vozil. Čakaj, čakaj, je to mogoče?Sklenil sem počakati človeka, ki je travmatiziral nad pasjo radostjo. Prišel je in sedel v novega audija.Ne vem, ali je kupil salamo ali ne.Slovenski avtiKo so nekaj mesecev kasneje odpirali še eno od nizkocenovnih veleblagovnic in so se kupci zbrali nekaj ur prej, se stepli za robo, prihranili nekaj evrov, je TV posnetek zaokrožil tudi po internetu. Neki prijatelj mi ga je poslal s pripisom, glej te idiote. Pogledal sem in mu odpisal: ti pa glej avte, ki so parkirani za njimi. Njegovo začudenje je preseglo okvire e-pošte in moral me je poklicati: Miha, to je neverjetno, saj so za prerivajočo se množico parkirani za tak obup daleč predobri avtomobili!V Sloveniji obstaja previsoka kritična masa ljudi, ki si je privoščila predrag avto glede na svoje finančne sposobnosti. Taki posamezniki obstajajo povsod, le pri nas pa jih je toliko, da vplivajo na celotno populacijo. Tak človek si je kupil avto na kredit (ali lizing) in mora vsak mesec zbrati točno določeno količino denarja za odplačilo. Kar postane njegova môra. Ponavadi ne gre za strategijo posameznika, marveč za obsedenost družin, zato pišem v množini: ne privoščijo si počitnic, varčujejo na vseh koncih, tudi pri hrani, drug drugemu gledajo pod prste, očitajo si, se prepirajo in neprestano kalkulirajo, kako bodo zbrali za mesečni obrok. Hkrati pa že hrepenijo po novem avtu, novem kreditu!Kako bo mirno in zadovoljno peljal voznik, ki je pred vožnjo deset minut okleval, preračunaval in sline cedil ob najslabši možni klobasi? Če jo je kupil, ima občutke krivde, kako bo pa sedaj odplačal kredit? Uničil je družinski proračun! Če je ni, podzavestno sovraži avto okoli sebe, za katerega se še hrani odreka! Nakar tak človek v takem razpoloženju pred seboj zagleda nekoga, ki vozi počasneje kot on! Kako bo trobil! Stiskal bo hupo in mislil, da gre za pravičniški bes odličnega voznika, v resnici pa gre le za človeka, ki bi raje stiskal pasjo radost kot volan.Ker smo ljudje s svojimi zrcalnimi nevroni narejeni za posnemanje, bodo taki kreditni zagrenjenci, če jih je zadosti veliko, diktirali obnašanje na cesti vsem drugim (tudi turistom, dodajam za one, ki se sprašujejo, kako se tujci tako hitro navadijo lokalnih običajev).Slovenska nevrozaPo psihiatru in nevrologu Erwinu Ringlu, ki je raziskoval lastnosti narodov nekdanje Avstro-Ogrske, sta koroška in slovenska duša nevrotični. Pritrdil mu je tudi dr. Trstenjak, ki govori o strašnem občutku krivde, ki je za Slovence značilen.Kaj če ta dva učenjaka malce posodobimo? Občutek krivde in nevroza, če sta nezdravljena, morata najti svoje opredmetenje. Predrag avto je idealna oblika! Če bi si privoščili vozilo, ki ga kupijo brez težke vesti in ki ga lahko brez joka zamenjajo z drugim, če ga razbijejo, kje bi bil potem prostor za nevrozo in krivdo? Predrag avto je sodobna rešitev za podaljševanje prislovičnega nevrotizma – en sam nakup omogoči, da nadaljujete tradicijo svojih prednikov.In ste, kot je zapisal Ringl: občutljivi, zamerljivi in prepirljivi, tako »polni zavisti, da bi drug drugemu izpraskali oči«.Slovenec ne nabavi predragega avta zaradi užitka, marveč zaradi trpljenja, ki ga povzroča sebi in drugim.In njene poslediceKolikim pasjim radostim se je moral odreči človek, ki je zbil punčko na prehodu za pešce, izstopil, videl majhno poškodbo na odbijaču svojega avta, šel do na tleh ležečega telesca in ga obrcal? Resničen slovenski primer. Ali pa, in tole sem videl na lastne oči, avto zadene srno, potniki tečejo ven in gledajo odbijač, nihče pa še pogleda ne za živaljo, ki se opoteka v gozd.Ekstremni primeri?Kot med ljudstvom, tudi na estradi: Kaj pa slovenski pevec, ki v prvem intervjuju po prvi (in edini) uspešnici prostodušno izjavi, da je dobil prvi denar in z njim napolnil hladilnik lačne družine. V drugem intervjuju pa že pove, da je na kredit kupil drag avto.Da o dobrodelnosti ne govorimo: časopisna nabiralna akcija za reveže, ki so živeli ob kruhu in vodi, brezposelni, nakar je oče dobil službo! Da! Za prvo plačo so vplačali kredit za avto, očeta je kap, druge plače ni več bilo. Prosijo za pomoč za hrano, da preživijo ob avtu.NazadnjeNe vidim nobene realne možnosti za hitro spremembo slovenske avtomobilske nevrotičnosti: prodaja avtomobilov je cvetoča veja gospodarstva in moram reči, da sem v tem primeru nasprotnik kakršnegakoli omejevanja s strani oblasti – če kdo hoče denar zapraviti za avto namesto za hrano, pa naj. Problem je le v tem, da je avto lahko tudi (samo)morilsko orožje. Ker gre za nevrotično željo, nakup seveda ne reši ničesar; bistvo je kredit, trpljenje in odrekanje, krivda, ki ga prinaša. In tako od avta do avta, od kredita do kredita, nakar telo, razjedeno od pritiskov, naveličano začaranega nevrotičnega kroga, naglo obrne volan. V kroniki lahko preberemo, da je nenadoma zavil na sosednji vozni pas, ubil sebe in še koga.Vzrok neznan. Miha Mazzini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa newem kako je to.

pa tudi a ta zakon je že bil spremenjet ko omenja H na 15 let, neomejeno na 24?

ker v avtosoli so kolegu rekli da naj gre hitro delat, ker je v pripravi ta zakon...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem našel odgovor:

Novi zakon o spremembah in doponitvah ZVCP je prinesel precej novosti med katerimi je tudi višja starost za pristop k opravljanju vozniškega izpita za AM kategorijo (kolo z motorjem). Toda v prehodnih določbah je zakon predpisal, da člen 150. v katerem je določena nova starost stopi v veljavo najkasneje do 1.10.2009. Do takrat pa veljajo stare določbe zakona.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sm si učeraj prisluzil oduzem vozniške, ker so me 2x dobili na radar. Prvič 71 na 50 (zmerjen sm bil pri znaku za naselje) in drugič baje 80 na 50 (vozil sm zadnji v koloni in mi g. policist ni pokazal koliko sm vozil samo plačilni nalog mi je dal). Sicer sm mladi voznik v kat.A, kat.B pa imam več kot 10 let brez kakrsnekoli nesreče. Ima kdo kakšno idejo kako bi izpit obdržal?

KUKO TI MORE UZET IZPIT ČE TI NI PODAL DOKAZA ( slika ? meritev ? ) DA SI RES TOLK VOZU to se lohk vsak polcaj izmisli kolk si vozu?????

kva nardit v takem primeru???? a kdo zna obrazlozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tale princip delajo a? heh

Turist pelje proti morju, ko ga nenadoma zaustavi policist.

"Vozili ste prehitro, zato boste plačali kazen v znesku 15.000 tolarjev."

"Kako? Prehitro da sem vozil? Kje pa imate radar?"

Policist se obrne proti grmovju in reče:

"Lojze, pridi malo sem."

Iz grmovja prileze policist Lojze in policist ki ima postopek z voznikom ga vpraša:

"Kako hitro je peljal gospod?"

"Zzzzzzzzzzz!"

"In kako hitro je dovoljeno?"

"Zzzzzz!"

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sm si učeraj prisluzil oduzem vozniške, ker so me 2x dobili na radar. Prvič 71 na 50 (zmerjen sm bil pri znaku za naselje) in drugič baje 80 na 50 (vozil sm zadnji v koloni in mi g. policist ni pokazal koliko sm vozil samo plačilni nalog mi je dal). Sicer sm mladi voznik v kat.A, kat.B pa imam več kot 10 let brez kakrsnekoli nesreče. Ima kdo kakšno idejo kako bi izpit obdržal?

KUKO TI MORE UZET IZPIT ČE TI NI PODAL DOKAZA ( slika ? meritev ? ) DA SI RES TOLK VOZU to se lohk vsak polcaj izmisli kolk si vozu?????

kva nardit v takem primeru???? a kdo zna obrazlozit

...takšnih in drugačnih zgodbic bo vsak dan več.

Če na hitro preletite tale forum http://www.policist.si/forum/viewtopic.php...p;sk=t&sd=a vam bo jasno, da hudo škripa v policijskih vrstah. Veliko policistov, ki deluje preventivno, v dobro ljudi, že nekaj časa zapušča njihove vrste. Večina pametnih je že dala odpoved oz. razmišlja o tem. Ostajajo neki kvazi policaji, ki se skrivajo in pisejo plačilne listke na najbolj nemogocih krajih, saj jih k temu spodbujajo nadrejeni.

Tudi mene je dva vikenda nazaj ustavil g.policaj. :headbang: Po njegovo sem prehiteval pred ovinkom, kar nebi smel. Sam se nisem strinjal a je vseeno padla kazen (po starem 250e+5tock). Komu se lahko pritozim brez prič, kamere, itd. in pri tem uspem z pritožbo?!?!??!!? Na mojo veliko srečo je g.policaj :headbang: :headbang: napisal napačni člen oz. odstavek na plačilni nalog in je sledil ugovor. :yea1:

Torej svetujem ti, da 2x prebereš zvcp in najdeš kako luknjo. Mogoče dobi mnenje kakega pravnika. Če ti g.policist NA TVOJO PROŠNJO ni pokazal pištolco z dokazom o tvoji izmerjeni hitrosti, je to zrelo za ugovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek:

Očitno so tudi pri tem zaostrili. Sem pogledal spremembe zakona pa sem našel tole.

"66. voznik začetnik je vsak voznik motornega vozila do dopolnjenega 21. leta starosti in vsak voznik motornega vozila dve leti od prve pridobitve vozniškega dovoljenja, ne glede na to, ali je bilo pridobljeno v Republiki Sloveniji ali tujini. Voznik začetnik je tudi vsak voznik motornega vozila dve leti od prve pridobitve vozniškega dovoljenja za vožnjo motornih vozil kategorije A2 ali A ali B, čeprav ima že več kot dve leti vozniško dovoljenje za vožnjo motornih vozil katere koli druge kategorije;".

Tako da tisto zgoraj očito ne velja več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sm si učeraj prisluzil oduzem vozniške, ker so me 2x dobili na radar. Prvič 71 na 50 (zmerjen sm bil pri znaku za naselje) in drugič baje 80 na 50 (vozil sm zadnji v koloni in mi g. policist ni pokazal koliko sm vozil samo plačilni nalog mi je dal). Sicer sm mladi voznik v kat.A, kat.B pa imam več kot 10 let brez kakrsnekoli nesreče. Ima kdo kakšno idejo kako bi izpit obdržal?

KUKO TI MORE UZET IZPIT ČE TI NI PODAL DOKAZA ( slika ? meritev ? ) DA SI RES TOLK VOZU to se lohk vsak polcaj izmisli kolk si vozu?????

kva nardit v takem primeru???? a kdo zna obrazlozit

sej men tut ni pa je sam reku da sem sel prehitro :headbang:

Če te poslika na stacionarni radar in s fotografijo, jo lahko pogledaš če se pritožiš na kazen. Ampak če se izkaže, da si bil res prehiter te pa še dosti dražje pride, kot pa če bi takoj plačal kazen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj. Takoj, ko podpišete zapisnik, se strinjate s policistovim postom in ugovor na to je potem lahko prava muka. Če se ne strinjate s postopkom, zapisnika NE podpišite in tako bo vaš ugovor prej upoštevan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede snemanja pogovora, če si sam udeleženec v pogovoru je okej. Snemat pogovor drugih pa ni okej, pa še to samo če ne vprašaš za dovoljenje, z dovoljenjem se da tudi to.

Drugače pa glede dokazovanja hitrosti ja, ne vem kako je po osvežitvi ZVCP, bo treba prebrati novega.

Jaz imam za navigacijo en zunanji GPS bluetooth modul ki logira samostojno. Vse kar je treba je prižgeš ga in v žep ga daš, tudi brez telefona. Avtonomije ima 15-20ur, doma se pa downloada celotna pot iz internega spomina na računalnik. Z vsemi ročnimi waypointi (ce kliknes eno od tipk na tej zadevi) in povprečnimi hitrostmi :naughty:

Še nikoli sicer nisem brskal za povprečnimi hitrostmi med posameznimi waypointi a če se mi slučajno zgodi, da me ustavi kdaj policaj in sumim da blefira, mu z veseljem povem o tej zadevi v mojem žepu in da vse kar je treba je priklopit ga na notebook in takoj vidim celo pot in hitrosti ter povprečne hitrosti. Plus, ponavadi so številke hitrosti na GPSih nižje kot na števcih ker pač kažejo tradicionalno malo preveč, kar igra v moj prid.

Drugače pa fantje in dekleta, ne se hecat, nove kazni so... bom tokrat brez pridevnika... in morem rečt po eni strani se strinjam, ker vsi tega ne jemljejo dovolj resno in so polni izgovorov... po drugi strani pa tudi meni gre izjemno na živce zunaj omejitev 90, potem pa naenkrat tabla naselje in se je treba malodane takoj zabremzati dol na 50 če čakajo takoj za ovinkom. Saj bom vozil 50 čez vas, še manj če vidim da se traktoristi pakirajo na cesto, a če se mi slučajno ni uspelo zabremzati PRED tablo, je zato res treba da izpljuneš 1000 eur? Še boljše so table "zona 30". Saj policaji, če bi bili vsi vsak trenutek "človeški" bi razumeli in takih ne bi ustavljali a če imajo res norme za izpolnit pa to odvzame človečnost in razumevanje z njihove službe.

ok dovolj :topic: moj point je obvestilo, če se komu tale rešitev z BT GPS modulom dopade, da ima vsaj mir v glavi če že ne postane skoraj imun na blef, so te zadeve relativno poceni, stanejo po 100€ ali manj.

Uživajte in jezdite varno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj. Takoj, ko podpišete zapisnik, se strinjate s policistovim postom in ugovor na to je potem lahko prava muka. Če se ne strinjate s postopkom, zapisnika NE podpišite in tako bo vaš ugovor prej upoštevan.

Jaz nisem nič podpisal, niti mi ni bilo treba. Prejšnji teden so starši dobil obvestilo (sem mladeoleten) o prekršku, Na sodnika pa še čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm peljal zadnjič 85km/h skoz naselje pa pol 200 izven naselja, ustavil me je policist na motorju. Moj motor je bil neregistriran. Odnesel sem brez kazni potem, ko sem mu 5min razlagal svojo kalvarijo z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm peljal zadnjič 85km/h skoz naselje pa pol 200 izven naselja, ustavil me je policist na motorju. Moj motor je bil neregistriran. Odnesel sem brez kazni potem, ko sem mu 5min razlagal svojo kalvarijo z motorjem.

kera sreča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je tudi prav. Nej najebejo tisti ki so res kej krivi ne pa mi reveži motoristi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm peljal zadnjič 85km/h skoz naselje pa pol 200 izven naselja, ustavil me je policist na motorju. Moj motor je bil neregistriran. Odnesel sem brez kazni potem, ko sem mu 5min razlagal svojo kalvarijo z motorjem.

Tole tvojo kalvarijo z motorjem pa res že pozna cela Slovenija, ne glede na to, ali koga zanima ali ne.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejavu teb skoz prste gledajo vsi ker vejo kaki posebnež si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res pa ne vem, zakaj je to dober razlog, da te je spustil (ta tvoja kalvarija), ker to, da ti kupuješ slabe motorje pa res nima nič s policijo in prekrški, sploh pa če je ta kanta neregistrirana, pri svojih letih že najbrž kar tehnično uboga in ne več toliko varna, bi morda bila dobra kakšna položnica, da zbistriš misli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!