Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

a kdo ve za obvoz poti smer lj-kočevje-hr.meja k vidm da bomo vsi tam zgubli izpit zato ker je policaj rekel da smo prehitro vozli brez dokaza meritev...

1. laserska meritev - mora ti pokazati izmerjeno hitrost na pištolci (kar ponavadi storji z prijaznim "stopite z mano prosim" ali pa ti jo pomolijo čez okno)

2. kako šmensi slikanje iz kanguja inp...... Naj ti pove, kje je stal (če si ga spregledal)...pogoltneš in sprejmeš kazen......Če se ne strinjaš, pa napišeš ugovor in čakaš kaj bo. Slika mora bit nekje,če obstaja.

Prej je bilo govora o nekem prehitevanju pred ovinkom... Če je prekinjena črta, lahko prehitevaš, če ni ne smeš. Ne vidim, v čem je tukaj problem, razen da zgodba ne drži vode oz je bilo prehitevano po polni črti in so ga pač dobili :whistle:

Na zgornji relaciji, sem včeraj, srečal samo eno policijsko kontrolo v enem naselju. Štrumf je stal v travi (cesta je šla malo v ovinek), da je lažje meril. Vsi šli 50-55, ni bilo težav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes cestna zapora iz smeri LJ-KR (malo pred Jeprco). 2 policista v neprebojnih jopičih, čeladah z kalaši. Seveda mene ustavit :rolleyes: -no pa sej sta bila prijazna-baje je bil pa rop v katerem je bil udelžen motorist. Zih kdo od tuki :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, peljem se 7 km pred marico. Strogo 90. Pol strogo 60. Pol sem že mela občutek, da me ma poln k*rac in seveda, tudi meni je bil tempo skrajno blesav. Prideva nazaj do omejitve 90 in zatuli. Ustaviva. Pride ven pa takoj vprašam, če oviram promet. Odgovori: " Vožnja brez registerske je zajebavanje nas ali ste jo dejansko izgubili?" "Ne, dol sem jo dala pa se že pol ure pred vami cijazim, če me ustavite." :krneki:

Po krajšem ogledu in mojem p*čkarjenju, ker vsako leto zgubim tablico, sva z gospodom ugotovila, da gre dejansko za izgubo, ker ni nihče toliko "čuden", da bi si šel vse z nosilcem vred odlomit. :grrr

Pohvala za prijazen odnos in razumevanje :worship: , graja za ustavitvijo na nemogoči lokaciji :BUA: .

Kazen za vožnjo brez nje je 500,00 € drugače. Tako mi je bilo povedano. Hvala. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

da ne bomo samo pljuval po policajih, evo moje izkušnje od včeraj zjutraj, ko sem iz nočne šihte šibal domov iz Kopra se zrihtat in nazaj v Koper na sodišče še deset minut do obravnave sem zavijal z avtoceste na prvem izvozu za KP center, (z avtom da ne bo pomote) prpizdu ko norc, nezavezan in še luči sem pozabil upalit in me vidi policaj in hopla skoči ven z loparčkom, jaz pa še preden sem ustavil prosim za milost in namesto vozniške mu pomolim vabilo za sodišče kjer piše datum in ura ob 9,00. Policaj pa vztraja, dokumente prosim in ko mu jih dam, me zapiše v beležko mi jih vrne in reče: "No, pohitite zdaj, in zavežite se pa če utegnete prižgite še luči!"

Hvala lepa, še vedno imamo tudi prave! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je tudi samo v beležko zapisal, pizdun....

potem pa sem dobil 580€ po peesdi.... mater mu smrkavo.... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bomo samo pljuval po policajih, evo moje izkušnje od včeraj zjutraj, ko sem iz nočne šihte šibal domov iz Kopra se zrihtat in nazaj v Koper na sodišče še deset minut do obravnave sem zavijal z avtoceste na prvem izvozu za KP center, (z avtom da ne bo pomote) prpizdu ko norc, nezavezan in še luči sem pozabil upalit in me vidi policaj in hopla skoči ven z loparčkom, jaz pa še preden sem ustavil prosim za milost in namesto vozniške mu pomolim vabilo za sodišče kjer piše datum in ura ob 9,00. Policaj pa vztraja, dokumente prosim in ko mu jih dam, me zapiše v beležko mi jih vrne in reče: "No, pohitite zdaj, in zavežite se pa če utegnete prižgite še luči!"

Hvala lepa, še vedno imamo tudi prave! :worship:

po vseh teh prekrških rekel: no pohitite zdaj? :rolleyes:

če res ne bo sankcij (kar ne verjamem) bi mu res lahko rekli prijazni policaj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da neuš vseeno dobil položnice domov ;)

mene je tudi samo v beležko zapisal, pizdun....

potem pa sem dobil 580€ po peesdi.... mater mu smrkavo.... :headbang: :headbang: :headbang:

po vseh teh prekrških rekel: no pohitite zdaj? :rolleyes:

če res ne bo sankcij (kar ne verjamem) bi mu res lahko rekli prijazni policaj :yes:

spoštovani kolegi ste me spravli v resno razmišljanje :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je tudi samo v beležko zapisal, pizdun....

potem pa sem dobil 580€ po peesdi.... mater mu smrkavo.... :headbang: :headbang: :headbang:

Alo in s kakšnim prekrškom si se teh 580€ znebo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovani kolegi ste me spravli v resno razmišljanje :?

Samo v opomin, da začneš ojre dajat na kupček za vsak slučaj. Sej, če ne pride nič....boš pa mel zajeten kupček prišparan za bencin :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovani kolegi ste me spravli v resno razmišljanje :?

Samo v opomin, da začneš ojre dajat na kupček za vsak slučaj. Sej, če ne pride nič....boš pa mel zajeten kupček prišparan za bencin :D

Znancu je policaj rekel, ko ga je na radar ujel " pa daj napiši pritožbo, pa bo". In jo je res.... rezultat: še nekaj malega več je plačal, kot bi jo lahko brez pritožbe. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi sam sem že iz večih strani slišal, pa tudi enkrat sam doživel, da je policaj na mestu prekrška med pisanjem zapisnika prav prijazno priporočal pritožbo, celo povedal v kakem roku jo je potrebno oddat...... :fredy: :glare:

gre torej za večanje varnosti na cesti?? bi rekel da je to navadno "privabljanje žrtev" in praznjenje denarnice (10 MIO€ je pa le več v proračunu zaradi tega..)

banda skratka :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... med pisanjem zapisnika prav prijazno priporočal pritožbo, celo povedal v kakem roku jo je potrebno oddat...... :fredy: :glare:

.

Popravek. Noben ni priporočal da napišeš pritožbo.....Samo povedal je, kaj lahko zakonsko narediš, če se z njim ne strinjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oja, upam rečt, da mi jo je kar "priporočal". .) Češ :" ja zdaj bo najbolje da napišeš pritožbo.."

pa tudi avro pravi:

Znancu je policaj rekel, ko ga je na radar ujel " pa daj napiši pritožbo, pa bo". In jo je res.... rezultat: še nekaj malega več je plačal, kot bi jo lahko brez pritožbe. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baba rekla, baba kazala.....

Sigurn mu je najedal in da se ga skine mu je rekel naj pritožbo napiše.....normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulkr kol nardijo,nesreče bodo še zmeraj pa če škifi stojijo na vsakem kilometru ceste,pa če kazni nabijejo ne vem kam u tri pm.Prometa na naših sfukanih cestah je 10 krat več kot še 5 let nazaj,da števila motorjev ki je zraslo za vsaj 1000 procentov ,sploh ne omenjamo.Ob nedeljah se vozijo cele kolone le teh po vsej Sloveniji in če se jih nekaj od tega skanta vsak vikend,je to le promil vsega tega.Če si lahko pred leti tišal z motorjem po napol praznih cestah kolkr je letel,tega zdaj v tem prometu ne moreš več;dolgo sigurn ne in prej ko se bomo začel tega zavedat,dlje bomo živel!

Se podpišem!

mene je tudi samo v beležko zapisal, pizdun....

potem pa sem dobil 580€ po peesdi.... mater mu smrkavo.... :headbang: :headbang: :headbang:

Najbrž si fasu obdolžilca. Ker 83kmh je že kar dobra kazen:

Več kot 30 km/h preveč v naselju je 1.000 € 9KT + Prepoved vožnje motornega vozila

V tem primeru se napišejo podatki v beležko in se pošlje obdolžilca sodišču, ki pol določi o višini kazni. Sam ne vem, od kje 580€?

Klinac je zdej to po tanovem ja.

spoštovani kolegi ste me spravli v resno razmišljanje :?

Ne bo položnice, GARANT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil kakšnih 200 km po SLO, sigurno sem srečal kakšnih 10 radarskih kontrol in to postavljenih samo na takšnih zahrbtnih koncih, naprimer proti koncu naselja ko ni več nobenih hiš ali pa stranskih ulic, dobro da so nasprotno vozeči blendali drugače bi sigurno plačal, pa zagotovo nisem nikjer v nobenem naselju prekoračil brzine za več kot 15 km/h. :BUA: :BUA: :BUA: Po tem se vidi da policisti delajo samo za požrešno državo in ne za prevzgojo voznikov :klicaj: Na mestih kjer so se že večkrat zgodile nesreče jih ponavadi NI, ni jih tudi za nekatere južnakarske modele ki se vozijo brez čelad, brez tablic z čudno predelanimi avti ki kar drsajo po tleh z spojlerji ( govorim kaj se dogaja pri nas v LITIJI )

Ob takih stvareh me zmiraj bolj mineva MOTORIZEM pa nisem nikoli brezglavo norel in spravljal druge in sebe v nevarnost :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je danes ustavil poicist , v naselju 70 km/h.

Me je samo zapisal, nič rekel, da bo kazen ali kaj podobnega. Mi strogo zabičal, da razume, da se je z motorjem težko peljati, ker je sam motorist, a vseeno rekel, da naj poskusim voziti čim bliže omejitvam, sva udarila še debato o zakonih in cestah.

Iz spoštovanja do policista, da me je samo opozoril in zato, ker sem mu obljubil, da se bom poboljšal, sem se naslednjih 30 km do doma peljal po omejitvah.

A ko sem prebral, kaj se je zgodilo pizdunu pizdunskemu, ki naslednji teden v petek pri šamprlci ne bo upal dati za špricar in ker ga ima ženska na kratki vrvici, v petek ne bo šel v Krčevino na zbor, da bi si ogledal striptiz, nisem več bil prepričan, da sem jo odnesel brez kazni......

mene je tudi samo v beležko zapisal, pizdun....

potem pa sem dobil 580€ po peesdi.... mater mu smrkavo.... :headbang: :headbang: :headbang:

pa pijan sem bil kot klada, da sem se komaj naravnost peljal, pa mi ni dal pihati, kar je še celo dobro, saj bi v primeru, da bi pihal, alkotest verjetno razneslo in bi moral plačati še škodo na napravi, če bi stopil z motorja, pa zaradi alkohola ne bi mogel stati in bi verjetno padel.........

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva zgodba, ki mi jo je povedal letečman: voziš po naselju npr. 92 kmh. policaj te vstavlja! će ustaviš in imajo postavljen radar,je kazen 1000e+ kazenske točke! če elegantno odpelješ mimo in tudi uideš, pa si zapišejo tablico pa je kazen 500e. samo ne smejo te ujeti ker potem pokasiraš vse! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja alpa če na dom pridejo mal kasnej pa tko al tko use pokasiraš ko da mu je problem iz registrske tvoj naslov prebrat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede bežanja sem ta stavek že enkrat napisal, a se bom vseeno še enktar ponovil:

Preden začneš bežati, naredi na hitrco izračun:

Če ustavim, me bo stalo 500€, če jim probam zbežati in me dobijo, okoli 1500, je predvsem odvisno, koliko prekrškov bom naredil med pobegom, če se razsipam in se ubijem, ali pa se samo fajn polomim, pa sem se polomil za tistih prvih 500 €.

Je moje življenje res vredno samo 500€???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!