Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

POZOR, link do katerega si dal povezavo, kaže na zastarel zakon, vmes je bil že popravljen vsaj v 10. členu, tako da lahko obstajajo popravki še za ostale člene.

lp

Možno....samo na www.policija.si pravijo, da meritev ni veljavna, če se vidi več vozil :hmm:

Bi bilo potrebno preveriti pri kakšnem policjotu (ki mu je za verjet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sta na sliki vidna dva vozila je meritev neveljavna. lahko ti dajo kazen za prehitevanje po polni.

vir:policija.si

Če pa si sam na sliki....pa bodi srečen, da ti niso obesili še polno črto.

S tem se ne bi ravno strinjal :)

Govorim iz izkušenj, ko smo bili trije na sliki(planina) in smo vsi trije dobili kazen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim iz izkušenj, ko smo bili trije na sliki(planina) in smo vsi trije dobili kazen :)

In kako so to upravičili? :?

A to pomeni, da če bi jaz pri omejitvi 50 vozil 40, ti bi me prehiteval, na sliki bi bila pa oba, oba kasirala kazen?

Mislim, ne razumem..... Kako lahko nekdo dokaže, kateri od udeležencev na fotki je vozil prehitro? S pritožbo kazen pade 100%

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ji bom pač jaz odnesel šopek.... :whistle:

Nea ga seri......če ni glih nujno........... :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorim iz izkušenj, ko smo bili trije na sliki(planina) in smo vsi trije dobili kazen :)

Možno....sedaj sem govoril s policjotom, ki je svojčas sedel v kanguju. Če bi vozila bila v štric...potem NI veljavna.

Če je merjeno vozil pred drugim...JE meritev veljavna.

Drugi policjot (bivši šef prometne) je pa rekel, da NI veljavna....da so jim tako tudi sodniki rekli in da taka meritev ne more iti v korist države.

Sedaj pa vedi :krneki: Vse je odvisno, zgleda, na kakega sodnika naletiš.

Nauk....v naselju se peljite v štric :whistle:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da nisi najbolj štekal....... :naughty:

Sem, sem, samo stvar sem obrnil na pozitivnejšo stran :whistle: ...Človek se pač lahko olajša na več načinov. En med njimi je ta, da nekomu poveš svoje mnenje, se pritožiš, malo bentiš,... rezultata nobenega, svet pa postane lepši. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se ne bi ravno strinjal :)

Govorim iz izkušenj, ko smo bili trije na sliki(planina) in smo vsi trije dobili kazen :)

To je pol tak, kot v reklami za ninjo, ko je traktor na sliki radarja z 236km/h :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da zrihtat, pubec :whistle: :whistle: :whistle:

Se strinjam. Med ostalim tudi to, da ni potrebno plačat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene so slikali odzadaj. Sploh nisem vedel kdaj, ker sem sliko dobil domov po posti. Torej me sploh zaustavili niso. Zal pa nimam skenerja, da bi sliko dal tukaj gor.

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mi obesili preveliko hitrost+polno crto. Torej po mojih izracunih 500€+250€+10 pik.

Lp, S.

js sam vem da se da točke zbijat....sam jih moreš met točno doloćeno število....npr

ne moreš it zbijat če jih maš.....nevem 8,mislim da je meja 14 točk....

lohk se pa bl konkretno pozanimam če koga zanima....

jah.....boljš dat za pijačo.....ko pa bandi plavi..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal....praviš da odzadaj....avto je pa viden pred tabo?

Ne, slikan sem odzadaj med prehitevanjem. torej sem jaz na levem pasu in za dolzino motorja pred avtomobilom. V glavnem napisal bom pritozbo in se zgovarjal na ta 9. clen, ker se na sliki vidita 2 vozili v smeri voznje.

Lp, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, slikan sem odzadaj med prehitevanjem. torej sem jaz na levem pasu in za dolzino motorja pred avtomobilom. V glavnem napisal bom pritozbo in se zgovarjal na ta 9. clen, ker se na sliki vidita 2 vozili v smeri voznje.

Lp, S.

Seveda :slap: Ti si se umikal na levi pas, ker te je oni agresivno prehiteval in tako je bila previsoka izmerjena hitrost pač njegova, ti si pa vozil v mejah omejitve. Kar tako napiši v pritožbi. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda :slap: Ti si se umikal na levi pas, ker te je oni agresivno prehiteval in tako je bila previsoka izmerjena hitrost pač njegova, ti si pa vozil v mejah omejitve. Kar tako napiši v pritožbi. :doze:

Seveda! A se današnja mladina res nič več ne znajde? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene so slikali odzadaj. Sploh nisem vedel kdaj, ker sem sliko dobil domov po posti. Torej me sploh zaustavili niso. Zal pa nimam skenerja, da bi sliko dal tukaj gor.

Lp, S.

Imel enako izkušnjo lani, med prehitevanjem nekega kombija in se je na sliki jasno videla moja reg. tab., tako da nisem

mogel nič praskat. Dobil odločbo in plačilni nalog brez možnosti ugovarjanja :headbang: . Plačal in bil tiho, od zdaj pa po omejitvah,

ker je res peklo :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peesmo,tega me je pa kr mal strah da bi sam poloznco enkrat fasu dam :glare: Ceprov mislim,da lih ne pretiravam po cesti.Sam ko npr prehitevas al pa kej je pa takoj cez omejitev :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene je pa ucer ustavu k sm prehitevu u Radovljici kolono vozil cez polhno črto, (pač se mi ni dal počas tm pelat, pa še mudil se mi je :rolleyes: ), pa me ustav pa mi rece da je sam upozorilo da bo naslednic kazn, pa me zanima kašne kazni lahk da men polcaj k še nism polnoletn, str sm 16, se prav pik ne morm dubivat, a lohk dobim sam denarno kazn pa kakšne upomine a kako je to pol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!