Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Men je bla najboljsa cvetka policista na meji, kjer se je cakalo v koloni.....pa pride mozakar iz hisce do nas v koloni in zabrusi, ce imamo prevec denarja?:lol1: Da ne sme bit prizgan avto na mestu v koloni vec kot ne vem kolk minut.....da naj ugasnemo. Ok tecka ena. A kaj delajo taisti milicniki? Sedi v svoji razsuti policijski Astri ob prizganem avtu cele sihte in mu ne gre v nos izpusni plin iz njegove sluzbene karjole, to pa ne! :lol1: AMpak ja, gremo tezit folku, KER LAHKO! Ker mu zena ze dolg ni dala, pa gre mal posikat naokol, kok je on zajeban, k ti lahko dnar uzame. A sam kur dnar iz drzavne malhe k taglavn in se mu jebe, KER ON LAHKO, ker je PULCAJ! Papak, ni druge.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Torej je kazen napačna. Ali boš trdil, da nimam pojma ? To lokacijo sem videl, samo cestnega pogleda ne omogoča.  

jaz sem itaq že plačal, če je po tvojem bi plačal samo 20€ :mad:  zdaj vidiš te tvoje kamerade, ne vem zakaj na plačinem nalogu ne piše koliko sem vozil in bi lahko kamot izračunali mojo kazen. Vidiš, da pa gre za jebanje državljanov (inkasanstvo) lahko bi samo opomnil in zaželel srečno vožnjo....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DinDiin pravi:

Men je bla najboljsa cvetka policista na meji, kjer se je cakalo v koloni.....pa pride mozakar iz hisce do nas v koloni in zabrusi, ce imamo prevec denarja?:lol1: Da ne sme bit prizgan avto na mestu v koloni vec kot ne vem kolk minut.....da naj ugasnemo. Ok tecka ena. A kaj delajo taisti milicniki? Sedi v svoji razsuti policijski Astri ob prizganem avtu cele sihte in mu ne gre v nos izpusni plin iz njegove sluzbene karjole, to pa ne! :lol1: AMpak ja, gremo tezit folku, KER LAHKO! Ker mu zena ze dolg ni dala, pa gre mal posikat naokol, kok je on zajeban, k ti lahko dnar uzame. A sam kur dnar iz drzavne malhe k taglavn in se mu jebe, KER ON LAHKO, ker je PULCAJ! Papak, ni druge.

Ne smeš druge gledat samo drugi lahko tebe :)....

Lp Borutt :P

pred 2 minutami, solorider pravi:

jaz sem itaq že plačal, če je po tvojem bi plačal samo 20€ :mad:  zdaj vidiš te tvoje kamerade, ne vem zakaj na plačinem nalogu ne piše koliko sem vozil in bi lahko kamot izračunali mojo kazen. Vidiš, da pa gre za jebanje državljanov (inkasanstvo) lahko bi samo opomnil in zaželel srečno vožnjo....

Jp , če bi bil v parlamentu bi se vrjetno tako tudi zgodilo ......tako si pa sam navaden pezde kot jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, solorider pravi:

jaz sem itaq že plačal, če je po tvojem bi plačal samo 20€ :mad:  zdaj vidiš te tvoje kamerade, ne vem zakaj na plačinem nalogu ne piše koliko sem vozil in bi lahko kamot izračunali mojo kazen. Vidiš, da pa gre za jebanje državljanov (inkasanstvo) lahko bi samo opomnil in zaželel srečno vožnjo....

To je samo dokaz, da nepoznavanje prava škoduje. Razumi, kot želiš. 

Bi pa še omenil, da za takšno prekoračitev nebi napisal kazen. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

To je samo dokaz, da nepoznavanje prava škoduje. Razumi, kot želiš. 

Bi pa še omenil, da za takšno prekoračitev nebi napisal kazen. 

Ja nepoznavanje ali zavedno nepoznavanje in izigravanje državljanov na podlagi zakonov itd .....

Tudi to je zakonito .......

Kdo to razume?
Potem ko je NKBM (Nova kreditna banka Maribor) najprej nategnila in pokradla delničarje, nato smo jo davkoplačevalci dokapitalizirali z milijardo € jo je naša država prodala tujcem za 250 milijonov €. 
Da pa to ni vse, so komitenti PBS (Poštne banke Slovenije) pred nedavnim dobili obvestilo, da je NKBM kupila 0,8844% delež PBS in s tem postala 100% lastnica PBS.
Torej so tujci za borih 250 milijončkov € dobili kar dve slovenski banki.
A je mogoče kje še kdo, ki razume to državo??

Seveda jo razumejo ...policaji in politiki in to zelo dobro .....;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zasledil, da je bila uradna oseba ona , če je tako ni nič čudnega tudi v naših koncih imamo eno uradno osebo, ki ima (krajevni) nadimek položnica. :whistle:Ja babe so ......:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Ja nepoznavanje ali zavedno nepoznavanje in izigravanje državljanov na podlagi zakonov itd .....

Tudi to je zakonito .......

Kdo to razume?
Potem ko je NKBM (Nova kreditna banka Maribor) najprej nategnila in pokradla delničarje, nato smo jo davkoplačevalci dokapitalizirali z milijardo € jo je naša država prodala tujcem za 250 milijonov €. 
Da pa to ni vse, so komitenti PBS (Poštne banke Slovenije) pred nedavnim dobili obvestilo, da je NKBM kupila 0,8844% delež PBS in s tem postala 100% lastnica PBS.
Torej so tujci za borih 250 milijončkov € dobili kar dve slovenski banki.
A je mogoče kje še kdo, ki razume to državo??

Seveda jo razumejo ...policaji in politiki in to zelo dobro .....;)

Vidiš, ko ne razumeš. Če bi kršitelj poznal zakonodajo, bi lahko takoj opozoril organ na napako. 

So te milijarde kako povezane s tvojo vožnjo ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vidiš, ko ne razumeš. Če bi kršitelj poznal zakonodajo, bi lahko takoj opozoril organ na napako. 

So te milijarde kako povezane s tvojo vožnjo ? 

Ko ti človek  pisno argumentira , da tvoji zakoni in členi ne pijejo vodo  se začne spet tvoja igra mešanja megle in preusmeritve iz niti pogovora......predvidljiv si postal ;)

Ne so pa povezane z delom policije .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Da pa to ni vse, so komitenti PBS (Poštne banke Slovenije) pred nedavnim dobili obvestilo, da je NKBM kupila 0,8844% delež PBS in s tem postala 100% lastnica PBS.

mogoče bi kakega magistra ali doktorja v familijivprašala kaj to pomeni? poleg tega pa saj res, zarad PBS in NKBM mamo pr nas tolk nesreč? pa tolk nesposobnih  voznikov? sam res, kam drvi ta svet.... zdej je že delež lastništva posredno povezan s kaznimi v prometu... ajd ne štekam pa pika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, pajkica pravi:

mogoče bi kakega magistra ali doktorja v familijivprašala kaj to pomeni? poleg tega pa saj res, zarad PBS in NKBM mamo pr nas tolk nesreč? pa tolk nesposobnih  voznikov? sam res, kam drvi ta svet.... zdej je že delež lastništva posredno povezan s kaznimi v prometu... ajd ne štekam pa pika

Za razliko od tebe imam partnerko magistro i je preveč brihtna , da bi razpraljala s tebo ,pojdi ti jutri raši na sladoled , in če bi kdo v vaši familiji imel gene za magistre in doktorje bi vrjetno bila pametnejša in bi iz postov razbrala kam pes taco moli .....skratka pa ....

12985366_1103838336344310_6182033182795337765_n.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

So te milijarde kako povezane s tvojo vožnjo ? 

v dejanskem stanju slovenije to znese - ker ni osamljen primer - veliiiiikooooo kilometrov obnovljenih in s pravilno signalizacijo urejenih cest in obcestnih spremljevalnih površin kot so recimo pločniki in kolesarske poti .. med drugim tudi magistralna - državna - cesta v domžalah od table iz smeri trzina proti viru , kjer bi bila lahko omejitev ob enostranske pločniku 60 , ob pločniku na obeh straneh pa 70 .. tako pa je 50  ..

in ja - dejansko te miljarde evros SO povezane z vožnjo ker jih je nekdo zatajil/skril/ukradel/popalil .. štekaš al ti moram prlimat street vju pa gps koordinate? 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Ko ti človek  pisno argumentira , da tvoji zakoni in členi ne pijejo vodo  se začne spet tvoja igra mešanja megle in preusmeritve iz niti pogovora......predvidljiv si postal ;)

Ne so pa povezane z delom policije .....

Kaj je bilo argumentirano ? Razloži. Ali spet nabijaš z nekimi frazami ? Jaz nekaj prilepim in obrazložim, ti pa mene obtožuješ mešanja megle. Raje obrazloži, kaj in kako. Se mi pa zdi, da boš napisal enako, kot vedno; vse so pokradli in zakoni so brez veze. 

 Aja, smrčanje letnikov 1914 ti krati spanec :lol1:.

pred 18 minutami, thumper pravi:

v dejanskem stanju slovenije to znese - ker ni osamljen primer - veliiiiikooooo kilometrov obnovljenih in s pravilno signalizacijo urejenih cest in obcestnih spremljevalnih površin kot so recimo pločniki in kolesarske poti .. med drugim tudi magistralna - državna - cesta v domžalah od table iz smeri trzina proti viru , kjer bi bila lahko omejitev ob enostranske pločniku 60 , ob pločniku na obeh straneh pa 70 .. tako pa je 50  ..

in ja - dejansko te miljarde evros SO povezane z vožnjo ker jih je nekdo zatajil/skril/ukradel/popalil .. štekaš al ti moram prlimat street vju pa gps koordinate? 

Zaradi teh milijard voziš prehitro, sekaš ovinke, voziš pod vplivom alkohola, ... ? Verjamem, da bo odgovor da. Vsaj krivca imamo. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Zaradi teh milijard voziš prehitro, sekaš ovinke, voziš pod vplivom alkohola, ... ? Verjamem, da bo odgovor da. Vsaj krivca imamo. 

teb se je skisal .. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Nič nisi argumentiral. Sploh razumeš to svoje nabijanje ? Aja, smrčanje letnikov 1914 ti krati spanec :lol1:.

Zaradi teh milijard voziš prehitro, sekaš ovinke, voziš pod vplivom alkohola, ... ? Verjamem, da bo odgovor da. Vsaj krivca imamo. 

Ne da se mi več, vse pa poteka ker si zapel za vsak prekršek(če ga narediš moraš biti sankcioniran) in ti je ustavljanje z opozorilnimi lučmi zaradi varnostenga pasa običajno in kot vidim to celo podpiraš ....res ni prava tema a se vse navezuje na tvoje izjave ....še enkrat okrog nabijana ..............zagovarjaš zakone in člene ki so debilni in škodljivi za državljane  in takšno stanje kot je v politiki (prevzemi firm,korupcija itd ) to isto se dogaja na cesti in v prometu (inkasantstvo).......še enkrat debilni zakoni , ki so praktično spravili Slovenijo na kolena ali če želiš , uradno so pokradli ljudi in zakoni ki so napisani da me lahko izločite iz prometa kot kriminalca zaradi varnostnega pasa so isti debilni zakoni (kot tisti ki so dovolili kravatarjem pokupit firme brez evra v žepu ) 

Vse okoli gospodarstva sem ti napisal v povezavi ,ker tako sveto zagovarjaš zakone , se pravi si za , da se zakonite barabije dogajajo naprej pa naj bo to v prometu ali politiki .   

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Premalo ga pijem in se je skisal. Tebi se ni ? 

 

pred 29 minutami, Borutt pravi:

Zaradi teh milijard voziš prehitro, sekaš ovinke, voziš pod vplivom alkohola, ... ? Verjamem, da bo odgovor da. Vsaj krivca imamo. 

dej nehej ..ne moreš vseh ostalih sodit po sebi , ki ti je to dovoljeno v službi ter jih zaradi svoje slabe vesti in strahu pred resnico neresnično obtoževati ter blatiti .. preberi to čisto resno in se malo zamisli nad svojimi izjavami ..bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ne da se mi več, vse pa poteka ker si zapel za vsak prekršek(če ga narediš moraš biti sankcioniran) in ti je ustavljanje z opozorilnimi lučmi zaradi varnostenga pasa običajno in kot vidim to celo podpiraš ....res ni prava tema a se vse navezuje na tvoje izjave ....še enkrat okrog nabijana ..............zagovarjaš zakone in člene ki so debilni in škodljivi za državljane  in takšno stanje kot je v politiki (prevzemi firm,korupcija itd ) to isto se dogaja na cesti in v prometu (inkasantstvo).......še enkrat debilni zakoni , ki so praktično spravili Slovenijo na kolena ali če želiš , uradno so pokradli ljudi in zakoni ki so napisani da me lahko izločite iz prometa kot kriminalca zaradi varnostnega pasa so isti debilni zakoni (kot tisti ki so dovolili kravatarjem pokupit firme brez evra v žepu ) 

Vse okoli gospodarstva sem ti napisal v povezavi ,ker tako sveto zagovarjaš zakone , se pravi si za , da se zakonite barabije dogajajo naprej pa naj bo to v prometu ali politiki .   

 

 

Te spet filajo s tabletami in ostalimi kemikalijami ? Ali kradeš starčkom hrano bogato z vitamini ? :jezik:

Kje sem napisal, da mora biti vsak kršitelj sankcioniran ? Ti bom pomagal; napisal sem, da lahko vsakdo pričakuje kazen za takšno ali pa drugačno dejanje, katero je opredeljeno, kot prekršek. To pa sedaj nekoliko drugače zveni, kot tisto tvoje zavajanje z obveznim kaznovanjem vsakogar in ob vsaki priložnosti, kajne. 

Ustavljanje z modrimi lučmi in kratkim zvočnim signalom je že veliko časa uzakonjeno in nekaj povsem običajnega. Pravzaprav je to zaradi varnosti, ker prehitevanje nekoga mogoče ni najbolj varno in še neki drugi varnostni elementi se pokažejo med samim postopkom. Ampak ti tako ali tako vse to poznaš. 

Zagovarjam zakone ? Zakon o varnosti cestnega prometa in še kakšen povezan s prometom je škodljiv za državljane ? Se spomniš, kolikokrat sem ti že napisal, da prilepi kakšen člen, kateri je škodljiv za državljane ? Boš sedaj v miru smrčečih stoletnikov našel čas in voljo poiskati kakšen člen ? Ker tako na pamet je težko debatirati o nečem, kar nihče ne vidi. Prilepi, da se bomo lahko vsi zgražali in preklinjali državo zaradi škodljive zakonodaje. Sploh pa ne zagovarjam nekega zakona, ampak ga samo razlagam. Da bo nekdo nekaj razumel in nekaj od tega imel. 

Politika je kriva, da se ti voziš nepripet ? Spodaj preberi. Tudi zadnji stavek je zanimiv za nekatere, ki ne zapenjajo čelade. 

(3) Pooblaščena uradna oseba prepove nadaljnjo vožnjo motornega vozila, če voznik ali potnik ne uporablja ali ne uporablja na predpisan način varnostnega pasu, dokler ga ne uporabi, ali če otrok, ki se vozi v vozilu, ni zavarovan, kot je to določeno v določbah tega zakona, ki določajo prevoz oseb. Nadaljnjo vožnjo pooblaščena uradna oseba prepove tudi, če voznik ali potnik na kolesu, kolesu s pomožnim motorjem, mopedu, motornem kolesu, trikolesu, lahkem štirikolesu ali štirikolesu ne uporablja predpisane zaščitne čelade, kot je to določeno s tem zakonom oziroma je ne uporablja tako, kot je to predvidel proizvajalec, dokler je ne uporabi na način, ki ga je predvideval proizvajalec.

Če te jezi gospodarstvo, da ti kar pokrov dviguje, potem preberi naslednje. 

(1) Poleg primerov iz 107. člena tega zakona prepove policist vozniku nadaljevanje vožnje in mu začasno odvzame vozniško dovoljenje še v naslednjih primerih:

1.     če voznik stori prekršek, za katerega je predpisano tolikšno število kazenskih točk, ki ima za posledico prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja oziroma prepoved uporabe vozniškega dovoljenja;

2.     če je zaradi telesnega ali duševnega stanja zmanjšana voznikova sposobnost za vožnjo;

3.     če voznik ne uporablja pripomočkov, ki so vpisani v njegovem vozniškem dovoljenju;

4.     če voznik vozi vozilo v nasprotju z omejitvami, ki so vpisane v njegovo vozniško dovoljenje;

5.     če voznik prekorači dovoljeni čas trajanja vožnje ali ne izkoristi predpisanega počitka;

6.     če je vozniško dovoljenje neveljavno.

pred 12 minutami, thumper pravi:

 

dej nehej ..ne moreš vseh ostalih sodit po sebi , ki ti je to dovoljeno v službi ter jih zaradi svoje slabe vesti in strahu pred resnico neresnično obtoževati ter blatiti .. preberi to čisto resno in se malo zamisli nad svojimi izjavami ..bo šlo?

Hvala, ker me s svojim znanjem in izkušnjami podpiraš na moji poti k ozdravitvi. Hik, še to, pa grem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Ne verjamem, ker si med vrsticami napisal, da te ne zanima upoštevanje CPP. 

V primeru prekoračitve 10 km/h ne bi ukrepal, ker sploh ne bi meril takšno prekoračitev. Če bi šel hitreje, ga ne bi kaznoval. Verjetno si to hotel zvedeti. Razen v primeru posnetka, saj moram ukrepati zaradi sebe. Pa naj potem uporabi vsa zakonska sredstva za dokazovanje nedolžnosti.  

Na mojih vozilih ni nobenih nalepk.  Zakaj imate ali imajo nalepke moto klubov in ostalega na svojih vozilih ?

 

Ta tvoj opisani teror je ukrepanje v skladu z zakonodajo. Drži se predpisov, pa ne boš teroriziran. Simpl.

Še vedno ne razumeš, da je policija razdeljena po področjih.  In moje področje ni lovljenje kravatarjev, ampak nekaj drugega. Zamisli si hotel. Mogoče kuhar pregleduje bilanco in direktor po.eta hodnik ? Tudi pri nas je razdeljeno delo.

In vse, katere omenjaš, je policija kazensko ovadila. Potem pa so druge institucije na vrsti, da opravijo svoje delo. Bo to razumljivo ? Sedaj veš, koga vprašati, zakaj niso nekateri za rešetkami ?

Zakaj se družiš z barabami  ?

samo to sem hotel slišati! Tako, da vem, da smo pač drugorazredni državljani!  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo razlagaj naprej ,smo ti že povedali , pohvalno ! 

Kaj je škodljivo sem ti že večkrat napisal ....a ne znaš brat ........kemikalje,substance ali samo pomankanje  ZKP :lol1:

Zdej ti bom pa jaz člene in zakone limal ,še sami jih ne znate tolmačit in šum med tistimi , ki jih pišejo in izvajalci je velik .....

Lep dan še naprej  ,danes si na bmfi  uživaj , mogoče ti zraste :cool:

Mal lahkotnega branja , da se vidi , da ni ravno tako kot razlagajo ...............ampak seveda to niso viri,ki bi jih organi priznavali , je samo nabijanje.....

http://www.natv-rld.si/hrvaska?p=natv&utm_source=facebook&utm_campaign=RLD-1-NB-rem&utm_medium=MSG3&utm_term=AD1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, solorider pravi:

 Zakaj imate na svojih motorjih nalepke od IPE, evropske policije, Hrvaške policije..... zaradi lepšega?

Ali je to mogoče prepovedano s kakšnim zakonom ?

Nalepi prosim člen :P

pred 9 urami, solorider pravi:

jaz sem itaq že plačal, če je po tvojem bi plačal samo 20€ :mad:  zdaj vidiš te tvoje kamerade, ne vem zakaj na plačinem nalogu ne piše koliko sem vozil in bi lahko kamot izračunali mojo kazen. Vidiš, da pa gre za jebanje državljanov (inkasanstvo) lahko bi samo opomnil in zaželel srečno vožnjo....

Lahko pa bi tudi vozil po omejitvah in šel na dobro kosilo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje je policija ......aja izloča voznike z opzorilnimi modrimi lučmi zaradi nepripetega varnostnega pasa ,voznik seveda ni nobenega ogrožal ali naredil kakšne napake za tako dejanje ..........in svet se vrti ....

http://www.sloboda.hr/slovenac-razotkrio-hrvatsku-udbu-evo-vam-imena-i-dokaza-sve-su-to-danasnji-tajkuni-video/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Ti samo razlagaj naprej ,smo ti že povedali , pohvalno ! 

Kaj je škodljivo sem ti že večkrat napisal ....a ne znaš brat ........kemikalje,substance ali samo pomankanje  ZKP :lol1:

Zdej ti bom pa jaz člene in zakone limal ,še sami jih ne znate tolmačit in šum med tistimi , ki jih pišejo in izvajalci je velik .....

Lep dan še naprej  ,danes si na bmfi  uživaj , mogoče ti zraste :cool:

Mal lahkotnega branja , da se vidi , da ni ravno tako kot razlagajo ...............ampak seveda to niso viri,ki bi jih organi priznavali , je samo nabijanje.....

http://www.natv-rld.si/hrvaska?p=natv&utm_source=facebook&utm_campaign=RLD-1-NB-rem&utm_medium=MSG3&utm_term=AD1

Tresla se je gora, ... :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, solorider pravi:

Ne, pri omejitvi 70 sem vozil 79, če še odbiješ toleranco sem prekoračil cca 5km in za to mi je šla pisat položnico. 

Če bi bila omejitev 60 bi me ustrelili! :)

hehehe tole z ustrelil je dobra.....name je šel s pendrekom....ko sem dvignil roke me ni udaril sicer bi me....(budala policijska) seveda sem prekoračil 19km na uro (čisti kriminal!). aja s tem da mu je kao vmes ugasnil radar in ni mel nič za pokazat!!!!  pritožba jasno plus 150e dodatka ker sem se upal prtožit.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Borutt pravi:

Tresla se je gora, ... :lol1:

.....izginil je Maus ....:D

pred 25 minutami, ZdravkoK pravi:

hehehe tole z ustrelil je dobra.....name je šel s pendrekom....ko sem dvignil roke me ni udaril sicer bi me....(budala policijska) seveda sem prekoračil 19km na uro (čisti kriminal!). aja s tem da mu je kao vmes ugasnil radar in ni mel nič za pokazat!!!!  pritožba jasno plus 150e dodatka ker sem se upal prtožit.

A še nisi vedel , za male prekrške so se pripravljeni tudi tepsti .....za velike od kravatarjev pa glavo kot noj v zemljo , nič ne vidimo nič ne slišimo .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!