Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

če bi bla omejitev na 200 km/h bi delal prekrške pri 250 km/h

a mam prau :?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Kmet2 pravi:

Sem ti že napisal marsikaj in tudi pobrisal se ne splača ......................vem vem ,vse smo sami krivi :fyou:

Pa ne nabijaj , postavi raje kakšen inkasantski radar na mesto kjer ni bilo še nobene nesreče in izloči z lučkami kakšnega ki ni privezan z pasom , pa ne pozabi ujet kakšnega kurjega tatu in to posredovat 24kur .........:lol1:

Vmes pa so nam ukradli državo in pri tem ste zelo pomagali .

 

 

Jaz pišem v to temo o cestnih prekrških, ti pa omenjaš domače in svetovno gospodarstvo z vsemi kravatarskimi lopovi. Za to obstaja druga tema. Drži se teme, da bomo imeli vsi kaj od tega.  

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Borutt je res kul! Me je 2x izlocil,pa lepo ogovoril :) Pa nic iz zepa vzel :P Res en redkih,ki je na mestu.....pa ja....khm,ni lepo,ampak sem jih dosti srecal v lajfu :) vecina jih kar lebdi nad tlemi,k majo znacko na rami,samo duvanje.....ko jih pa rabis,pa izgovori....

Aja pa se to :)..... Ja,men gre tud na kurac,k je pametovanje,ne delaj prekrskov,pa bo vse ok. Kaj ce bi debilne zakone raj mal spremenil rajs a?

Ti mi samo imiđ kvariš :mad:. Zato bo sledilo; v tretje gre rado :jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, maus pravi:

če bi bla omejitev na 200 km/h bi delal prekrške pri 250 km/h

a mam prau :?

 

Kaj je s teboj, izpit vzamejo šele ko prekoračiš dvakratno hitrost...torej do 399km/h brez skrbi :ras:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, Arzen pravi:

Kaj je s teboj, izpit vzamejo šele ko prekoračiš dvakratno hitrost...torej do 399km/h brez skrbi :ras:

Od kje ti pa to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

če bi bla omejitev na 200 km/h bi delal prekrške pri 250 km/h

a mam prau :?

 

ja, vendar bi bilo manj prekrškarjev, ker nekateri si ne upajo vozit preko 200, drugim pa ne potegne toliko. Če se hočemo znebit prekrškov je potrebno mejo prestavit na 300. Pol smo vsi varni in srečni :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ma ne to .... TO -> "Kaj je s teboj, izpit vzamejo šele ko prekoračiš dvakratno hitrost".

Zakonodaja ali ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

 

Ma ne to .... TO -> "Kaj je s teboj, izpit vzamejo šele ko prekoračiš dvakratno hitrost".

Zakonodaja ali ....

Kolikor je meni znano, je tako, da če voziš več kot 100 km/h v naselju, oz. več kot 60 km/h, kjer je omejitev 30 km/h , dobiš toliko kazenskih točk, da gre izpit (torej +18).  Sem mislil, da je pri vožnji v avtocesti in izven naselja isto, pa vidim, da ne. Da dejansko pri prekoračitvi več kot 50 km/h izven naselja in več kot 60 km/h na avtocesti dobiš toliko točk, ne pa kot sem jaz mislil prej, da je dvakratnik te najvišje dovoljene hitrosti. Se opravičujem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je v hribih bolj nevarno kot na cestah, glede na stevilo udelezencev......naj grejo tja s frulico, pa cekirat sandale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Arzen pravi:

Kaj je s teboj, izpit vzamejo šele ko prekoračiš dvakratno hitrost...torej do 399km/h brez skrbi :ras:

 

 

sm mislu v naselju :jezik:

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

ja, vendar bi bilo manj prekrškarjev, ker nekateri si ne upajo vozit preko 200, drugim pa ne potegne toliko. Če se hočemo znebit prekrškov je potrebno mejo prestavit na 300. Pol smo vsi varni in srečni :P

 

kdo ne upa ... takrat se da šele v tretjo ... drugać je vse brezveze ;)

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, a se ne reče: v tretjo gre rado...

Sta že dva. Maus in Borutt...:lol1:

Zdaj manka še tretji................   

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

http://m.24ur.com/novice/slovenija/policisti-z-lastnim-denarjem-kupujejo-neprebojne-srajce.html

 

Denarja za osnovno opremo NI, za nove radarje, provide, 10 novih passatov pa je!?

In za tako vlado/proracun pisete navadnim drzavljanom poloznice? :) 

Zalostno..

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, ukica pravi:

http://m.24ur.com/novice/slovenija/policisti-z-lastnim-denarjem-kupujejo-neprebojne-srajce.html

 

Denarja za osnovno opremo NI, za nove radarje, provide, 10 novih passatov pa je!?

In za tako vlado/proracun pisete navadnim drzavljanom poloznice? :) 

Zalostno..

Bo treba prebrati kakšen moj starejši zapis. Sem napisal, kakšno je vodstvo policije.

Izbrali so passate, pa čeprav so neprimerni za naše delo in precej dražji od primerne octavie RS. Ko jim je nekdo to dokazal črno na belem, so mu očitali, da jih obtožuje korupcije. In po mojem mnenju, gre za korupcijo. 

Imamo dve octavii RS; eno s 350000 km in drugo s 450000 km. Še bosta dobri.

Kazni se izrekajo kršiteljem. Pa razumi, kot želiš.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bomo nove čolne dobili, da bomo varovali 42 km obale :P

par dobrih plavalcev, pa pokrijemo nadzor naše obale :lol1:

pa še to... da si morajo varovalne jopiče sami kupovat :dry: .... žalostno :mad: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ukica pravi:

http://m.24ur.com/novice/slovenija/policisti-z-lastnim-denarjem-kupujejo-neprebojne-srajce.html

pred 10 urami, Borutt pravi:

Bo treba prebrati kakšen moj starejši zapis. Sem napisal, kakšno je vodstvo policije.

Izbrali so passate, pa čeprav so neprimerni za naše delo in precej dražji od primerne octavie RS. Ko jim je nekdo to dokazal črno na belem, so mu očitali, da jih obtožuje korupcije. In po mojem mnenju, gre za korupcijo. 

Imamo dve octavii RS; eno s 350000 km in drugo s 450000 km. Še bosta dobri.

Kazni se izrekajo kršiteljem. Pa razumi, kot želiš.  

Denarja za osnovno opremo NI, za nove radarje, provide, 10 novih passatov pa je!?

In za tako vlado/proracun pisete navadnim drzavljanom poloznice? :) 

Zalostno..

Borutt, glede tvojega zadnjega stavka - ukica je lepo napisala katerim državljanom se pišejo položnice.

Kar se tiče opreme in vozil pa je itak žalost, kaj vam dajejo. :twak:

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej se je vidlo javno.

Ko so ustavli ministra, so dobili odpoved... Kaj on je več vreden kor nek navaden državljan?

Če je bilo vse OK, bi ga tako ali tako spustili naprej...

Če pa je bil v prekršku, bi ga morali štrafat tako kot vsakega navadnega državljana...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

sj bomo nove čolne dobili, da bomo varovali 42 km obale :P

par dobrih plavalcev, pa pokrijemo nadzor naše obale :lol1:

pa še to... da si morajo varovalne jopiče sami kupovat :dry: .... žalostno :mad: 

 

Aha pa smo tam ko sem govoril ...............spet bodo jokcal raji ............veš kaj , ko jih jebe !!!!!  Naj inkasantske radarje postavljajo pa namest da butcem in lopovom riti filajo seb kupijo kar potrebujejo !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, C eagle pravi:

Ja sej se je vidlo javno.

Ko so ustavli ministra, so dobili odpoved... Kaj on je več vreden kor nek navaden državljan?

Če je bilo vse OK, bi ga tako ali tako spustili naprej...

Če pa je bil v prekršku, bi ga morali štrafat tako kot vsakega navadnega državljana...

 

Takih stvari je veliko, kolegico so ustavili ker je vozila prehitro. Ker ima očka nek visok položaj je seveda opravil en klic in je bila zadeva urejena. Samo v tem primeru pač ne moremo kriviti policaja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Borutt, glede tvojega zadnjega stavka - ukica je lepo napisala katerim državljanom se pišejo položnice.

Kar se tiče opreme in vozil pa je itak žalost, kaj vam dajejo. :twak:

Dobijo kar zaslužijo ..........si že slišal za tisti rek : za vsako rit palca raste !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Dobijo kar zaslužijo ..........si že slišal za tisti rek : za vsako rit palca raste !

Hehe teb so se pa res zasrali, raje imam take kekce kot pa tiste v ZDA...sem totalno proti paralizatorjem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

Takih stvari je veliko, kolegico so ustavili ker je vozila prehitro. Ker ima očka nek visok položaj je seveda opravil en klic in je bila zadeva urejena. Samo v tem primeru pač ne moremo kriviti policaja. 

Sveda ga lahko , korekten policaj bo vztrajal pri svojem in za to ima vsa poblastila ,sam kaj ko bi bil potem degradiran ali še kakšen hujši postopek!  Pote, se ritka stisne pa se namesto temu priviligirancu napiše rajši 3 drugim ki komaj shajajo z plačo .......ampak vsi so kršilo zakon ,samo v naši banani eni lahjko drugi ne smejo itd ...

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Hehe teb so se pa res zasrali, raje imam take kekce kot pa tiste v ZDA...sem totalno proti paralizatorjem. 

Veliko svinjarij sem že doživel iz strani plavih butcev!!! Alergijo imam na njih !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnica je vedno ista...

 

Pravilnik o radu šefova

Shef.jpgSvaka uspješna firma mora imati pravilnik o radu, a ovo je pravilnik o radu šefova.

Član 1.
Šef je u pravu

Član 2.
Šef je UVIJEK u pravu!

Član 3.
U slučaju da je podređeni u pravu - što je posve nemoguće – primjenjuju se članovi 1. i 2.

Član 4.
Misliti nije potrebno – šef misli za sve

Član 5.
U slučaju da misliš – misli kao šef

Član 6.
Ko u šefov ured ulazi sa vlastitom – obavezno izlazi sa šefovom idejom

Član 7.
Za sve neuspjehe krivi su isključivo podređeni

Član 8.
Za uspjehe u firmi zaslužan je jedino šef

Član 9.
Šef ne jede – on se hrani

Član 10.
Šef ne pije – on degustira

Član 11.
Šef nikada ne kasni – on je zadržan

Član 12.
Šef na radnom mjestu ne čita novine, niti surfa internetom – on se informira

Član 13.
Šef nikada ne odlazi s posla – njegova nazočnost neophodna je na drugom mjestu

Član 14.
Ako postoji ikakva nejasnoća – pogledaj članove 1. i 2.

 
in žal velja povsod, tudi v policiji.....
Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Sveda ga lahko , korekten policaj bo vztrajal pri svojem in za to ima vsa poblastila ,sam kaj ko bi bil potem degradiran ali še kakšen hujši postopek!  Pote, se ritka stisne pa se namesto temu priviligirancu napiše rajši 3 drugim ki komaj shajajo z plačo .......ampak vsi so kršilo zakon ,samo v naši banani eni lahjko drugi ne smejo itd ...

Očitno se nisem dobro izrazil, ona je potem doma povedala kaj je bilo. Tako, da so klicali vodstvo, tisti pa zame niso tapravi policaji ampak političari.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!