Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

Ne najdem kam bi to spadalo, zato bom prilepil kar tukaj. "Vir informacije": Facebook.

Najdu tablco v soteski v delavni zapori (tuhinj-kamnik) dejmo šerat de lastnika najde....če ne drugač v pondelk na policijo nesem 041767606 info

tablica.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem dobil 100€ kazni, ker v avtu nimam rezervnih žarnic. BMW E90 320d EfficienDynamics 2011.

https://www.uradni-list.si/1/content?id=113310

 

10. člen

(rezervne žarnice)

Komplet rezervnih žarnic mora vsebovati žarnice z žarilno nitko za najmanj polovico žarničnih mest podvojenih zunanjih svetlobnih in svetlobno–signalnih naprav in po eno žarnico z žarilno nitko za zunanja nepodvojena žarnična mesta, pri katerih je mogoča zamenjava samih žarnic.

naj mi nekdo prosim pojasni, kaj to pomeni.

spredaj so ksenonke in kolikor vem teh ne moreš ali ne smeš sam menjavat, zadaj pa so zandje luči, stop luči in žmigavci vse led lučke, se pravi nobene žarilne nitke!

policaj mi je dal kazen zato, ker je našel navadno žarnico v rikverc lučeh za vzvratno vožnjo!

navadna žarnica je tudi v žmigavcu, ki je na strani od avta.

ampak... rikverc luči in teh stranskih žmigavcov ne morem sam menjat! oz. vsaj predpostavljam, da jih ni potrebno menjat na licu mesta, saj ni nobene odprtine namenjene menjavi in je dejansko treba razdret prtlažna vrata, ali pa spredaj stranski pleh dol vzet. verjetno, nisem avtomehanik...

 

se meni samo zdi, ali lahko grem na postajo in mu na prefinjen način jeb*** mat***, ker mi je dal kazen, ki mi je nebi smel?

 

mimogrede, ustavil me je z modrimi lučmi in sireno, kot da sem največji lopov, ker sem ga prehitel izven naselja, ko je s kombijem cijazil 50 km/h. tudi mi je vzel tablice, ker imam zatemnjena stekla, pri sebi pa nisem imel homologacije tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tudi mene zanima. So spredaj bixenon žarometi, s samodejnim obračanjem v ovinek. Menjava izven servisa je no go... zakonodajne zahteve pa rahlo neumne v tem primeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, BenX pravi:

danes sem dobil 100€ kazni, ker v avtu nimam rezervnih žarnic. BMW E90 320d EfficienDynamics 2011.

https://www.uradni-list.si/1/content?id=113310

 

10. člen

(rezervne žarnice)

Komplet rezervnih žarnic mora vsebovati žarnice z žarilno nitko za najmanj polovico žarničnih mest podvojenih zunanjih svetlobnih in svetlobno–signalnih naprav in po eno žarnico z žarilno nitko za zunanja nepodvojena žarnična mesta, pri katerih je mogoča zamenjava samih žarnic.

naj mi nekdo prosim pojasni, kaj to pomeni.

spredaj so ksenonke in kolikor vem teh ne moreš ali ne smeš sam menjavat, zadaj pa so zandje luči, stop luči in žmigavci vse led lučke, se pravi nobene žarilne nitke!

policaj mi je dal kazen zato, ker je našel navadno žarnico v rikverc lučeh za vzvratno vožnjo!

navadna žarnica je tudi v žmigavcu, ki je na strani od avta.

ampak... rikverc luči in teh stranskih žmigavcov ne morem sam menjat! oz. vsaj predpostavljam, da jih ni potrebno menjat na licu mesta, saj ni nobene odprtine namenjene menjavi in je dejansko treba razdret prtlažna vrata, ali pa spredaj stranski pleh dol vzet. verjetno, nisem avtomehanik...

 

se meni samo zdi, ali lahko grem na postajo in mu na prefinjen način jeb*** mat***, ker mi je dal kazen, ki mi je nebi smel?

 

mimogrede, ustavil me je z modrimi lučmi in sireno, kot da sem največji lopov, ker sem ga prehitel izven naselja, ko je s kombijem cijazil 50 km/h. tudi mi je vzel tablice, ker imam zatemnjena stekla, pri sebi pa nisem imel homologacije tako da...

Homologacijo moreš imeti, kako naj on voha, če jo dejansko imaš? Stranske lučke lahko brez problema sam menjaš. Jebiga, požri to in plačaj, pa poskrbi, da imaš vse, kar moreš imeti. Zadnje lučke tudi lahko ponavadi, saj ni treba razdirati veliko ali pa sploh ne rabiš ampak imaš samo ena vratca, to so pač izgovori, če ti ne znaš sam menjat oz. se nisi pozanimal ob nakupu. 

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, kaki pacienti od plavih! A je to resno delo? Zarnice stet? Wtf? Pol bo pa spet kdo pametn, da so bogi pa male place pa neki....za zarnce stet ma minimalca prevec, k to je jebanje u glavo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Arzen pravi:

Homologacijo moreš imeti, kako naj on voha, če jo dejansko imaš? Stranske lučke lahko brez problema sam menjaš. Jebiga, požri to in plačaj, pa poskrbi, da imaš vse, kar moreš imeti. Zadnje lučke tudi lahko ponavadi, saj ni treba razdirati veliko ali pa sploh ne rabiš ampak imaš samo ena vratca, to so pač izgovori, če ti ne znaš sam menjat oz. se nisi pozanimal ob nakupu. 

načeloma če pogleda v sistem lahko vidi vse - če lahko na tehničnih vidijo homologacijo  jo verjetno lahko tudi on.. nisem pa 100% ..ker za pogledat v sistem mora baje imet tečaj pa certifikat pa ne vem kolk visoko izobrazbo..taki so pa redki ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je odvisno od policaja, kaksne volje je, kako se ti obnasas itd. Jst nisem mel izpita s sabo in je poklicu na postajo, da je preveru. Ko je ugotovil, da ga mam ze 30 let me je spustu z opozorilom. Lahko bi me pa cist regularno s poloznico za ene 100 ojrov. Moje izkusnje s policaji zadnjih 10 let so cist pozitivne, ce sem kdaj placu sem zasluzeno. Seveda pa mi je jasno, da ima velik ljudi tud slabe izkusnje z inkasantstvom.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BenX pravi:

danes sem dobil 100€ kazni, ker v avtu nimam rezervnih žarnic. BMW E90 320d EfficienDynamics 2011.

https://www.uradni-list.si/1/content?id=113310

 

10. člen

(rezervne žarnice)

Komplet rezervnih žarnic mora vsebovati žarnice z žarilno nitko za najmanj polovico žarničnih mest podvojenih zunanjih svetlobnih in svetlobno–signalnih naprav in po eno žarnico z žarilno nitko za zunanja nepodvojena žarnična mesta, pri katerih je mogoča zamenjava samih žarnic.

naj mi nekdo prosim pojasni, kaj to pomeni.

spredaj so ksenonke in kolikor vem teh ne moreš ali ne smeš sam menjavat, zadaj pa so zandje luči, stop luči in žmigavci vse led lučke, se pravi nobene žarilne nitke!

policaj mi je dal kazen zato, ker je našel navadno žarnico v rikverc lučeh za vzvratno vožnjo!

navadna žarnica je tudi v žmigavcu, ki je na strani od avta.

ampak... rikverc luči in teh stranskih žmigavcov ne morem sam menjat! oz. vsaj predpostavljam, da jih ni potrebno menjat na licu mesta, saj ni nobene odprtine namenjene menjavi in je dejansko treba razdret prtlažna vrata, ali pa spredaj stranski pleh dol vzet. verjetno, nisem avtomehanik...

 

se meni samo zdi, ali lahko grem na postajo in mu na prefinjen način jeb*** mat***, ker mi je dal kazen, ki mi je nebi smel?

 

mimogrede, ustavil me je z modrimi lučmi in sireno, kot da sem največji lopov, ker sem ga prehitel izven naselja, ko je s kombijem cijazil 50 km/h. tudi mi je vzel tablice, ker imam zatemnjena stekla, pri sebi pa nisem imel homologacije tako da...

Zanimivo. Se mi zdi, da nekaj manjka v tej zgodbi. Razlog ustavitve in sporazumevanje. Ker iskanje dlake v jajcu ni prišlo iz nič. 

Tablice ti je odvzel, ne, da bi ti napisal kazen ? Swašta. Saj menda veš, da se lahko preveri homologacijo preko računalnika.  

Te poznajo ? Ker ta tvoja zgodba se mi zdi zgodbica. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede prehitevanja počasnih vozil (ki vozijo brez razloga počasneje, speljujejo z zamudo, in potem speljujejo izredno počasi) sem imel ene 2 leti nazaj v roku par mesecev 2 izkušnji s policajema. 

Prvi, ki me je kaznoval, je sedaj njegov primer na Specializiranem tožilstvu, z drugim sva se pa zmenila. Obakrat sta me ustavila z lučkami.

Pa zelo redko prehitevam, kadar ni prometa, pa je kakšen počasne, in ga prehitim da nadaljujem svoj tempo. Tudi z motorjem imam kar enak slog vožnje, tudi zjutraj ob prometni konici (no, čisto malo rožičkov mi je zraslo). In vozim omejitev + 10, pa vozim kar po predpisih in vozniškim bontonom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Borutt said:

Zanimivo. Se mi zdi, da nekaj manjka v tej zgodbi. Razlog ustavitve in sporazumevanje. Ker iskanje dlake v jajcu ni prišlo iz nič. 

Tablice ti je odvzel, ne, da bi ti napisal kazen ? Swašta. Saj menda veš, da se lahko preveri homologacijo preko računalnika.  

Te poznajo ? Ker ta tvoja zgodba se mi zdi zgodbica. 

kakor hoces. prehitel sem ga, ker za kroziscem ni pospeseval. ko smo prisli do prekinjene crte (cez kakih 200m) je bila njegova hitrost komaj med 40 in 50. za tem je se nekdo, ki je bil pred mano, zavil desno, jaz sem pa dal zmigavec in ga prehitel ali obvozil po levi. takrat se je tip odlocil, da vklopi sirene in luci... baje nisem uposteval varnostne razdalje ter sem se tako njemu kot temu drugemu prilepil na rit. mislim... halo?? tip izven naselja pelje slabih 50, pripravim se, da ga prehitim, ja valda, kje pa naj bom? 100m za njim?? to da je za tem tisti pred mano zavil desno domov je tudi normalno, da sem se mu priblizal, ce pa je pred mano zacel bremzat in se skorajda ustavil na cseti! lepo sem pogledal nazaj, dal zmigavec ter ga obvozil, prehitel ali kakorkoli se temu rece, ter za tem dalje lepo peljal v koloni treh vozil.

potem pa standardno. kontrola prometa. evo papire. dodatna oprema, pokazem. homologacija. homologacija?? ja, zatemnjena stekla. ker je nisem imel pri sebi (roko na srce, za zatemnjena stekla si nisem niti v sanjah mislil, da bom kdaj naletel na idiotam ki bi jo zahteval! zaradi drugega avspuha na motorju jo imam vedno v kombinezonu) sem moral sneti tablice. na sreco nisem bil dalec od doma in sem pokical mamo, da je pripeljala papirje in homologacijski kartoncek. takrat mi je tablice vrnil.

kot receno, vmes je se pregledal datum za prvo pomoc, obrabo gum, tudi njihovo dimenzijo, ce je skladna (ke je imel homologacijski kartoncek se je spomnil, da me morda lahko zajebe tukaj), alkotest, preveil je ce ima trikotnik neki oranzni rob in dodatni trakec (sploh vedel nisem da to obstaja, na imam primernega),... pameten kot je me je se vprasal, ce so na avtu ksenonke serijsko ali sem jih sam montiral (novejsa bemfa trojka!!!). mislim wtf?!

zapletlo se je pri rezervnih zarnicah in za to mi je napisal kazen 100€. ampak... kot receno, spredaj so ksenonke, vse ostalo pa led luci. razen stranskih zmigavcec med prednjim kolesom in vrati, ter vzvratnih luci.

tip se mi je smejal v faco in s prostom kazal na rikverc luci. sel je po fotoaparat, jih veselo poslikal in napisal kazen.

v desetem clenu zakona lepo pise, da je potrebno imeti rezervo za zarnice, ki imajo zarilno nitko in za tiste, ki jih je mozno menjati. to sem potem prebral doma, on mi je s prstom kazal na cetrti clen, kejr pise, da so rezervne zarnice potrebne. to kar pise v nadaljevanju ni omenil, sicer pa nisem niti gledal te njegove knjige. kaj se bom te pametnega delal, menda ze ve ce je policaj in to dela vsaki dan??

inkasant in se budalo ter lopov za po vrhu! zarnice, ki jih je slikal se namrec ne dajo zamenjati, ceprav imajo zarilno nitko!!! to lahko naredi samo servis, saj je potrebno sneti podlogo prtljaznih vrat in kaj jaz vem kaj je vse tam spodaj. nisem serviser...

tako da...
kolikor jaz razumem zakon, ki sem ga prebral mi je kazen napisal povsem neopraviceno.

preden grem do njega in njegovega nadrejenega na postajo sem pac mislil vprasat, ce je kdo bol na tekocem s stvarmi, samo se mi zdaj zdi, da je vse crno na belem.

aja, pa se to. ko me je jebal z vsem po vrsti sem ga vprsal kako pa to, da je krozisce zapustil brez zmigavca. dejansko je bilo tako, na to sem dokaj alergicen in takoj opazim. tip mi je odvrnil, da ce jaz slabo vidim, da to ni njegov problem. dokaj aroganten odgovor glede na to, da jaz skozi celi postopek nisem niti enkrat uporabil take komunikacije, ceprav me ve vsaj pol ure jebal v zivi mozek. zanimivo, da nebi razlocno videl njegovih zmigavcov, ce pa je pred tem relek, da sem mu bil na rit prilepjen... eh, budao pac...

Popravljeno . Popravil BenX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, BenX pravi:

kakor hoces. prehitel sem ga, ker za kroziscem ni pospeseval. ko smo prisli do prekinjene crte (cez kakih 200m) je bila njegova hitrost komaj med 40 in 50. za tem je se nekdo, ki je bil pred mano zavil desno, jaz sem pa dal zmigavec in ga prehitel ali obvozil po levi. takrat se je tip odlocil, da vklopi sirene in luci... baje nisem uposteval varnostne razdalje ter sem se tako njemu kot temu drugemu prilepil na rit. mislim... halo?? tip izven naselja pelje slabih 50, pripravim se, da ga prehitim, ja valda, kje pa naj bom? 100m za njim?? to da je za tem tisti pred mano zavil desno domov je tudi normalno, da sem se mu priblizal, ce pa je pred mano zacel bremzat in se skorajda ustavil na cseti! lepo sem pogledal nazaj, dal zmigavec ter ga obvozil, prehitel ali kakorkoli se temu rece, ter za tem dalje lepo peljal v koloni treh vozil.

potem pa standardno. kontrola prometa. evo papire. dodatna oprema, pokazem. homologacija. homologacija?? ja, zatemnjena stekla. ker je nisem imel pri sebi (roko na srce, za zatemnjena stekla si nisem niti v sanjah mislil, da bom kdaj naletel na idiotam ki bi jo zahteval! zaradi drugega avspuha na motorju jo imam vedno v kombinezonu) sem moral sneti tablice. na sreco nisem bil dalec od doma in sem pokical mamo, da je pripeljala papirje in homologacijski kartoncek. takrat mi je tablice vrnil.

kot receno, vmes je se pregledal datum za prvo pomoc, obrabo gum, tudi njihovo dimenzijo, ce je skladna (ke je imel homologacijski kartoncek se je spomnil, da me morda lahko zajebe tukaj), alkotest, preveil je ce ima trikotnik neki oranzni rob in dodatni trakec (sploh vedel nisem da to obstaja, na imam primernega),... pameten kot je me je se vprasal, ce so na avtu ksenonke serijsko ali sem jih sam montiral (novejsa bemfa trojka!!!). mislim wtf?!

zapletlo se je pri rezervnih zarnicah in za to mi je napisal kazen 100€. ampak... kot receno, spredaj so ksenonke, vse ostalo pa led luci. razen stranskih zmigavcec med prednjim kolesom in vrati, ter vzvratnih luci.

tip se mi je smejal v faco in s prostom kazal na rikverc luci. sel je po fotoaparat, jih veselo poslikal in napisal kazen.

v desetem clenu zakona lepo pise, da je potrebno imeti rezervo za zarnice, ki imajo zarilno nitko in za tiste, ki jih je mozno menjati. to sem potem prebral doma, on mi je s prstom kazal na cetrti clen, kejr pise, da so rezervne zarnice potrebne. to kar pise v nadaljevanju ni omenil, sicer pa nisem niti gledal te njegove knjige. kaj se bom te pametnega delal, menda ze ve ce je policaj in to dela vsaki dan??

inkasant in se budalo ter lopov za po vrhu! zarnice, ki jih je slikal se namrec ne dajo zamenjati, ceprav imajo zarilno nitko!!! to lahko naredi samo servis, saj je potrebno sneti podlogo prtljaznih vrat in kaj jaz vem kaj je vse tam spodaj. nisem serviser...

tako da...
kolikor jaz razumem zakon, ki sem ga prebral mi je kazen napisal povsem neopraviceno.

preden grem do njega in njegovega nadrejenega na postajo sem pac mislil vprasat, ce je kdo bol na tekocem s stvarmi, samo se mi zdaj zdi, da je vse crno na belem.

Iz lastnih izkušenj - ne pomaga nič. Preboli in vozi naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Zanimivo. Se mi zdi, da nekaj manjka v tej zgodbi. Razlog ustavitve in sporazumevanje. Ker iskanje dlake v jajcu ni prišlo iz nič. 

Mah, eni policaji imajo kdaj probleme sami s sabo. So samo ljudje, kot vsi ostali. Recimo, kontrola prometa v Podčetrtku, pred leti. Dokumenti, alkotest, vse štima. Nakar se bjonda (bjonda pač) v uniformi odloči, da preveri kdo sedi zadaj (bila je noč, pa se ni videlo). In odpre zadnja vrata na avtu. Brez vprašanja, brez dovoljenja, brez opozorila. Kolker vem, se avta nima kaj dotikat, še za v prtljažnik pogledat moraš sam odpret. Enih to ne moti, očitno. Je pa zgledala precej zafrustrirano, ko ni blo za kaj pisati položnic. Sam kaj češ v tem primeru? Se kregat z očitno zafrustrirano babo v uniformi, sredi noči? 

Al pa občasni padalci, ki se namerno vozijo prepočasi... 60 pri omejitvi 90. In čakajo, da jih kdo prehiti. Pol pa trololololo. Ker 'ziher se kaj najde', ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolker sm js na tekocem zarnice niso vec del obvezne opreme, ker velika jih pri veliki vecini novejsih avtov nemores sam menjat. Mozno pa da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Bear pravi:

Kolker sm js na tekocem zarnice niso vec del obvezne opreme, ker velika jih pri veliki vecini novejsih avtov nemores sam menjat. Mozno pa da se motim.

Mislim da so še vedno obvezne, le z njimi nimaš kaj početi :cool:

Led matrični žarometi....kam naj dam h4 guspod policaj? Ampak točno te žarnice so v opremi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na meji mi je hrvaški policaj hotel zaračunat 250 hrdekov, ker mi ni gorela kratka luč pa smo rešili z dolgo :010 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BenX pravi:

kakor hoces. prehitel sem ga, ker za kroziscem ni pospeseval. ko smo prisli do prekinjene crte (cez kakih 200m) je bila njegova hitrost komaj med 40 in 50. za tem je se nekdo, ki je bil pred mano, zavil desno, jaz sem pa dal zmigavec in ga prehitel ali obvozil po levi. takrat se je tip odlocil, da vklopi sirene in luci... baje nisem uposteval varnostne razdalje ter sem se tako njemu kot temu drugemu prilepil na rit. mislim... halo?? tip izven naselja pelje slabih 50, pripravim se, da ga prehitim, ja valda, kje pa naj bom? 100m za njim?? to da je za tem tisti pred mano zavil desno domov je tudi normalno, da sem se mu priblizal, ce pa je pred mano zacel bremzat in se skorajda ustavil na cseti! lepo sem pogledal nazaj, dal zmigavec ter ga obvozil, prehitel ali kakorkoli se temu rece, ter za tem dalje lepo peljal v koloni treh vozil.

potem pa standardno. kontrola prometa. evo papire. dodatna oprema, pokazem. homologacija. homologacija?? ja, zatemnjena stekla. ker je nisem imel pri sebi (roko na srce, za zatemnjena stekla si nisem niti v sanjah mislil, da bom kdaj naletel na idiotam ki bi jo zahteval! zaradi drugega avspuha na motorju jo imam vedno v kombinezonu) sem moral sneti tablice. na sreco nisem bil dalec od doma in sem pokical mamo, da je pripeljala papirje in homologacijski kartoncek. takrat mi je tablice vrnil.

kot receno, vmes je se pregledal datum za prvo pomoc, obrabo gum, tudi njihovo dimenzijo, ce je skladna (ke je imel homologacijski kartoncek se je spomnil, da me morda lahko zajebe tukaj), alkotest, preveil je ce ima trikotnik neki oranzni rob in dodatni trakec (sploh vedel nisem da to obstaja, na imam primernega),... pameten kot je me je se vprasal, ce so na avtu ksenonke serijsko ali sem jih sam montiral (novejsa bemfa trojka!!!). mislim wtf?!

zapletlo se je pri rezervnih zarnicah in za to mi je napisal kazen 100€. ampak... kot receno, spredaj so ksenonke, vse ostalo pa led luci. razen stranskih zmigavcec med prednjim kolesom in vrati, ter vzvratnih luci.

tip se mi je smejal v faco in s prostom kazal na rikverc luci. sel je po fotoaparat, jih veselo poslikal in napisal kazen.

v desetem clenu zakona lepo pise, da je potrebno imeti rezervo za zarnice, ki imajo zarilno nitko in za tiste, ki jih je mozno menjati. to sem potem prebral doma, on mi je s prstom kazal na cetrti clen, kejr pise, da so rezervne zarnice potrebne. to kar pise v nadaljevanju ni omenil, sicer pa nisem niti gledal te njegove knjige. kaj se bom te pametnega delal, menda ze ve ce je policaj in to dela vsaki dan??

inkasant in se budalo ter lopov za po vrhu! zarnice, ki jih je slikal se namrec ne dajo zamenjati, ceprav imajo zarilno nitko!!! to lahko naredi samo servis, saj je potrebno sneti podlogo prtljaznih vrat in kaj jaz vem kaj je vse tam spodaj. nisem serviser...

tako da...
kolikor jaz razumem zakon, ki sem ga prebral mi je kazen napisal povsem neopraviceno.

preden grem do njega in njegovega nadrejenega na postajo sem pac mislil vprasat, ce je kdo bol na tekocem s stvarmi, samo se mi zdaj zdi, da je vse crno na belem.

aja, pa se to. ko me je jebal z vsem po vrsti sem ga vprsal kako pa to, da je krozisce zapustil brez zmigavca. dejansko je bilo tako, na to sem dokaj alergicen in takoj opazim. tip mi je odvrnil, da ce jaz slabo vidim, da to ni njegov problem. dokaj aroganten odgovor glede na to, da jaz skozi celi postopek nisem niti enkrat uporabil take komunikacije, ceprav me ve vsaj pol ure jebal v zivi mozek. zanimivo, da nebi razlocno videl njegovih zmigavcov, ce pa je pred tem relek, da sem mu bil na rit prilepjen... eh, budao pac...

Citiraj

10. člen

(rezervne žarnice)

Komplet rezervnih žarnic mora vsebovati žarnice z žarilno nitko za najmanj polovico žarničnih mest podvojenih zunanjih svetlobnih in svetlobno–signalnih naprav in po eno žarnico z žarilno nitko za zunanja nepodvojena žarnična mesta, pri katerih je mogoča zamenjava samih žarnic.

V bistvu je zamenjava mogoča, a ne :) to so si sami miličniki napisali, saj se že iz dikcije vidi, kako "učeno" je napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

V bistvu je zamenjava mogoča, a ne :) to so si sami miličniki napisali, saj se že iz dikcije vidi, kako "učeno" je napisano.

Če je človek recimo v redu in ima odnos, pa če ne dobi ravno policaja, ki ima res slab dan, se da vse zmenit. Te žarnice, ki jih on omenja, se da kar lepo menjat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ne bi vedel, vem pa samo, da ko "pravi" miličnik ustavi, bo nekaj našel, da ne gre praznih rok, tak da nekaj mu je treba pustit, magari rečeš da je nekaj s prvo pomočjo narobe, da lahko napiše in se postopek ustavi.

Pa še znamka avta, ki je udeležena v veliko nesrečah, voznik pa je še malo sam pripomogel s preveč aktivno vožnjo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

Mislim da so še vedno obvezne, le z njimi nimaš kaj početi :cool:

Led matrični žarometi....kam naj dam h4 guspod policaj? Ampak točno te žarnice so v opremi.

Zakaj ne vprašaš prodajalca vozila ? Ali ti jih je dal policist med ostalo obvezno opremo  ?

pred 1 uro, BenX pravi:

kakor hoces. ...

Sem že napisal, da nekaj manjka. Šele, ko zvemo celotno zgodbo, si lahko ustvarimo neko mnenje.

Če je ta zgodba resnična, bi jaz na tvojem mestu podal zahtevo za sodno varstvo in pritožbo na postopek. Ampak, to je tvoja odločitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, Borutt said:

Zakaj ne vprašaš prodajalca vozila ? Ali ti jih je dal policist med ostalo obvezno opremo  ?

Glede tega je sedaj jasno. V opremi mora biti samo tisto kar je potrebno in za to mora poskrbeti prodajalec, ali pa uvoznik, izdelovalec, pač nekdo in ne policaj. In potem imaš to opremo ispravno in to je to.

Ampak kolikor vem se ne sme prehitevati po levi strani tistih ki zavijajo desno!? Se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Borutt said:

Zakaj ne vprašaš prodajalca vozila ? Ali ti jih je dal policist med ostalo obvezno opremo  ?

Sem že napisal, da nekaj manjka. Šele, ko zvemo celotno zgodbo, si lahko ustvarimo neko mnenje.

Če je ta zgodba resnična, bi jaz na tvojem mestu podal zahtevo za sodno varstvo in pritožbo na postopek. Ampak, to je tvoja odločitev.

samo klepec, pu lenart.

njegov mail najdes na tej strani:

http://stajerska.ipa.si/kdo-smo/

ti bom hvalezen, ce ga sam vprasas in nam predstavis celo zgodbo!

2 minutes ago, twom said:

Glede tega je sedaj jasno. V opremi mora biti samo tisto kar je potrebno in za to mora poskrbeti prodajalec, ali pa uvoznik, izdelovalec, pač nekdo in ne policaj. In potem imaš to opremo ispravno in to je to.

Ampak kolikor vem se ne sme prehitevati po levi strani tistih ki zavijajo desno!? Se motim?

v kriziscu res ne, tam pa mislim da ni krizisce ampak dovoz na dvorisce. nima veze, morda sem s tem res naredil prekrsek, mi pa tega ni ocital, niti za to nisem dobil kazni. ce bi s tem naredil kaj narobe si lahko 1000%, da bi me tudi za to strafal! :) celo dimenzije pnevmatik je sel pogledat, ko je dobil homologacisjki kartoncek, ce bi ja bila kaka opcija, da bi mi morda pa le lahko vzel tablice in zakasiral se 400€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!