Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Najlažje je nabijati, saj je to vaše edino znanje. Ker v nasprotnem primeru ne bi nihče telovadil okoli vozila.

Ja sj, ker ne "nabijajo" pol vsaj gledajo, kako kdo telovadi okrog vozila :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9. 9. 2016 at 0:00 PM, duce750 said:

Zakaj ima dosti ljudi slabo mnenje o policistih?...

Bom poizkusil cim na krajse opisati svoj primer..

Trije smrkavci s svezim izpitom ponoci od bifeja do bifeja sredi celja...vozil sem..nisem pil...zadaj lucke..marica trije policaji...ustavim...rece ..kontrola..ok...veste zakaj sm vas ustavil..ne nevem...in je reku da sm ne enem prikljucku iz stranske ceste na glavno..ker je vse tako ozko zapeljal malo z sprednjim levim kolesom cez polno crto...baje...tak je rekel gospod policist da je videl...recem...hjaa to pa cisto mozno nevem....in naprej pihat....ok...obrne cel avto na glavo...rece mladenic vas varnostni trikotnik pa ni homologiran..pa js  zakaj pa ne?...njegov odgovor...ker ima namesto aluminijastih stojal, zelezne (pac tiste tanke palcke ko jih raztegnes da pokonc stoji)..ga gledam waaat?...dobr...je nehu s tem...zmeru profil gum..ok...pol pa majstr rece kdaj se uporablja pas?..recem js vedno...pa rece ja zakaj pa ga niste...ko je men zrastu pritist..kaaaaj...seveda sem bil mu recem..(res sem bil)...se kar nekaj casa prerekava o tem..nakar rece ..dobr o tem vidim da se ne strinjava...strinjava pa se da ste tam zapeljali cez crto..zato vam bom dal kazen..40 mislim da je blo....

 

No torej...se je policaj delu norca z mene in me hotel prepricati v nekaj?!?!?!

se menim z sosolko cez en mesec in pove da je placala kazen za pas v celju...pa je bila pripasana...pac zenska mlada se je ustrasla ni upala nic nazaj rect in je dobila kazen..kot bi jo jaz ce se nebi uprl.....

 

 

Kako naj zaupam policistom?....

Točno to. Če me ustavi policist, ko sem v avtomobilu je vedno siten pa pameten in mi soli pamet z astronomskimi kaznimi. Sploh ponoči. Sred Ajdovščine sem se s policistom pol ure prerekal ker sem imel "znižan avto" - beri: pet nas je blo v cliotu pa "zatemnjene šipe", dobro koga jebeš mojster.

Če sem na motorju nima veze da sm kao mulc. Vedno se dobro razumemo in kvečjemu še kašno rečemo u stilu kam grem naprej pa vreme in podobne...

Mladino bi resnično lahko malo več spodbujali in ne lomili jajc za karneki, ni naš problem če žena ne da.

 

Ps. Punci je policist težil ker je rekla, da ne zna zamenjat gume in bi v primeru, da bi jo morala nekoga poklicala. Bitch please, pol bi lahko polovici voznikom direkt pobral izpit

Popravljeno . Popravil sebar
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša družba ima dva dela. Del, ki se je korenito spremenil in del, ki je ostal na okopih prejšnjega sistema. Država in vsi njeni podsistemi so ostali na ravni miličnikov. Delovanje se bo spremenilo, vendar šele s prihodom novih generacij. Takšni ekscesi se bodo še nadaljevali, pa naj bo to ogroženost in slabi pogoji (zivijo in delajo kot bubregi v loju), prav tako izživljanje osebkov in sistema v celoti. Še zelo dolgo bomo trpeli maltretiranje in sklicevanje na črkobralsko zakonodajo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te prav razumem:

policaj ki se drzi zakona je preživet ostanek nekdanjega nedemokratičnega rezima, a k sreci prihaja nova generacija Slovencev, ki bo opravila s tem anahronizmom. Nova generacija bo sicer imela zapisane zakone, vendar jih bo uporabljala po potrebi (zdravi kmecki pameti) in ko bo umrl se zadnji policaj, ne bo vec nesreč na cesti in končno bo raj na zemlji (oziroma vsaj v Sloveniji).

p.s. in rahlo offtopic: Sem nasel sliko raja na zemlji, zgleda čudovito, crklanje jagenckov in levov, pa deluje mi, da je precej vec žensk kot moskih, Do sem zgleda čudovito, Vreme bo ocitno vedno sončno. Skrbi me le, da ni videti asfalta. Raj bo ocitno samo za offroadar-je.

1982ELF.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Kmet2 pravi:

POZOR!

Spodaj je opomba katero vi izpolnite!!

Vse lepo in prav ,samo meni je enkrat ,ko sem hotel nekaj napisat pod opombe ,policist dejal ,da tam lahko samo oni pišejo!

Bi želel vedet če to res drži !

Popravljeno . Popravil dondule
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Kmet2 pravi:

:lol1:

Ustavi vas miličnik zaradi prehitre vožnje,prinese vam k avtomobilu laserski merilnik na

katerem je izpisana dejanska hitrost katero ste vi vozili. Pokaže vam jo!! ter zahteva

dokumente ter vozniško z katerimi gre v avtomobil,da izpolni dokument formular za prehitro

vožnjo ter na ta dokument tudi napiše koliko ste prehitro pripeljali.

 

POZOR!

 

Ko vam ta dokument prinese podpisati mora in je dolžan po zakonu zraven prinesti tudi

lasersko pištolo z izpisano hitrostjo koliko ste dejansko vozili.(Tega po navadi več nima ,ker

je med tem že streljal ali meril že drugo vozilo.) Zato vedno preden podpišete od policista

zahtevajte,da vam da še enkrat v pogled laserski merilnik,ker se vam dozdeva,da policist ni na

dokument napisal istih številk kot ste si jih vi zapomnili in videli! Zahtevajte da hočete

preveriti vsako številko posebej iz laserja in to ki je napisana na dokumentu!! Ker pa tega več

nima saj ,ko te ustavi ter gre zapisovati že drugi meri po drugih avtih..

 

Spodaj je opomba katero vi izpolnite!!

PRIPOROČAM,DA NAPIŠETE TAKOLE!!

 

 

Tega dokumenta ne želim podpisati iz zakonskega razloga,saj mi ob podpisu

tega policijskega zabeležka koliko sem prekoračil-a hitrost ob podpisu ni

mogel predložitiv pogled laserskega merilnika,da se prepričam o dejanskem

stanju. Vsak policist vam je preden podpišete listino za prekoračeno hitrost

dolžan z zakonom o policiji pred podpisom te listine še enkrat pokazat ,da

imaste možnost ugotoviti da ni namesto –56-napisal65. ..

To je zakonsko določeno in vsaka taka listina z tako vsebino,če vam ob

podpisu ni imel za pokazat merilne naprave je nična .

 Tako se lahko vsakdo kdor mu je bil kršen člen enakopravnosti o človekovih

pravicah ter enakost pred zakonom zoper tak podpisani sklep z navedbami

katere sem vam navedel pritožite.

 

In verjemite ,da vam uspe........

In kako naj vem, da je dejansko meril mene? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Arzen pravi:

In kako naj vem, da je dejansko meril mene? 

Merilnik ima najbrž uro in na podlagi tega lahko preveriš ,če je bilo pravkar merjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dondule pravi:

Merilnik ima najbrž uro in na podlagi tega lahko preveriš ,če je bilo pravkar merjeno!

In če se nas je več peljal? Ne vem, tisto ko mi sliko pošljejo je ok, policajem pa ne zaupam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

:lol1:

Ustavi vas miličnik zaradi prehitre vožnje,prinese vam k avtomobilu laserski merilnik na

katerem je izpisana dejanska hitrost katero ste vi vozili. Pokaže vam jo!! ter zahteva

dokumente ter vozniško z katerimi gre v avtomobil,da izpolni dokument formular za prehitro

vožnjo ter na ta dokument tudi napiše koliko ste prehitro pripeljali.

 

POZOR!

 

Ko vam ta dokument prinese podpisati mora in je dolžan po zakonu zraven prinesti tudi

lasersko pištolo z izpisano hitrostjo koliko ste dejansko vozili.(Tega po navadi več nima ,ker

je med tem že streljal ali meril že drugo vozilo.) Zato vedno preden podpišete od policista

zahtevajte,da vam da še enkrat v pogled laserski merilnik,ker se vam dozdeva,da policist ni na

dokument napisal istih številk kot ste si jih vi zapomnili in videli! Zahtevajte da hočete

preveriti vsako številko posebej iz laserja in to ki je napisana na dokumentu!! Ker pa tega več

nima saj ,ko te ustavi ter gre zapisovati že drugi meri po drugih avtih..

 

Spodaj je opomba katero vi izpolnite!!

PRIPOROČAM,DA NAPIŠETE TAKOLE!!

 

 

Tega dokumenta ne želim podpisati iz zakonskega razloga,saj mi ob podpisu

tega policijskega zabeležka koliko sem prekoračil-a hitrost ob podpisu ni

mogel predložitiv pogled laserskega merilnika,da se prepričam o dejanskem

stanju. Vsak policist vam je preden podpišete listino za prekoračeno hitrost

dolžan z zakonom o policiji pred podpisom te listine še enkrat pokazat ,da

imaste možnost ugotoviti da ni namesto –56-napisal65. ..

To je zakonsko določeno in vsaka taka listina z tako vsebino,če vam ob

podpisu ni imel za pokazat merilne naprave je nična .

 Tako se lahko vsakdo kdor mu je bil kršen člen enakopravnosti o človekovih

pravicah ter enakost pred zakonom zoper tak podpisani sklep z navedbami

katere sem vam navedel pritožite.

 

In verjemite ,da vam uspe........

:lol1: Kdo bo prvi poskusil  ?  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm se tut poizkusu zgovorit da to ni moja hitrost da je en avto pred mano prtisnu...pa sm bil pametn sto na uro.....ja ni ratal jezna sta bla ko risa..pa sm se dobu zram kazn za prehitevanje kolone....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj so mi obakrat pomahali s laserskim merilnikom in pokazali kaj je pisalo na hrbtni strani, tako da zgornji post ne pomaga kaj dosti. 

Sem pa že dobil kazn nepravično pa kaj čmo (ampak so mi jo rodelili hrvaški organi pregona), ki me tako ali tako nekje 5x ali 6x na leto ustavijo in si zmeraj uzamjeo cajt zame. (Pregled opreme, alkotest, malo kviza kje sem bil...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je enkrat en zabil, da bo veljalo to, kar bo on rekel, cetudi ni res, ker ima znacko in se naduvano potrepljal po rami. Kaj se bos s takim debilom pogovarjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, dr.looney pravi:

Res ne vem zakaj imate tolk problemov s policaji. ???? Če si naredil prekršek drž gobc, pa plačaj kazen. Če imaš občutek, da se ti je naredila krivica , napiši pritožbo. Nima se smisla prerekati in pametovati. Če pa niste sposobni prevzeti odgovornosti za svoja dejanja in je ves svet kriv za vaše težave, potem imate resen problem, ki ga rešujejo za to usposobljeni ljudje. 

V 20 letih nisem enkrat samkrat plačala kakršnekoli kazni in nikoli nisem imela težav z modrimi. Pa se ne držim predpisov kot pijanec plota. Pa so se za mano že tudi z lučkami pripeljali ;) , zaradi napačne tablice.

Če pa me bodo kdaj kje dobili na radar zaradi prehitre vožnje bom pač plačala, ker bom za to sama kriva in nihče drug. in ne bom javkala na raznih forumih, kakšna krivica se mi godi, ker so me oglobili. Tako preprosto je to. 

36 let za volanom in se močno strinjam s teboj

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

:lol1: Kdo bo prvi poskusil  ?  :lol1:

v bistvu niti ni potreben tak dolg sestavek k ga je Kmet napisal, mau se zlažeš kok je na laserju pisal, in verjemite da vam uspe, hahahhaaaa

 

pred 16 urami, dr.looney pravi:

Res ne vem zakaj imate tolk problemov s policaji. ???? Če si naredil prekršek drž gobc, pa plačaj kazen. Če imaš občutek, da se ti je naredila krivica , napiši pritožbo. Nima se smisla prerekati in pametovati. Če pa niste sposobni prevzeti odgovornosti za svoja dejanja in je ves svet kriv za vaše težave, potem imate resen problem, ki ga rešujejo za to usposobljeni ljudje. 

V 20 letih nisem enkrat samkrat plačala kakršnekoli kazni in nikoli nisem imela težav z modrimi. Pa se ne držim predpisov kot pijanec plota. Pa so se za mano že tudi z lučkami pripeljali ;) , zaradi napačne tablice.

Če pa me bodo kdaj kje dobili na radar zaradi prehitre vožnje bom pač plačala, ker bom za to sama kriva in nihče drug. in ne bom javkala na raznih forumih, kakšna krivica se mi godi, ker so me oglobili. Tako preprosto je to. 

A nis pozorno prebrala, človek nima problemov s policaji, problem ma z laserskim merilnikom. :P

 

pred 6 urami, DinDiin pravi:

Men je enkrat en zabil, da bo veljalo to, kar bo on rekel, cetudi ni res, ker ima znacko in se naduvano potrepljal po rami. Kaj se bos s takim debilom pogovarjal?

nč pogovarjat, sam je pa vse res kar ti je rekel. Sem pred leti dal pritožbo in izrazil dvom v pravilnost delovanja merilne naprave in samega postopka, pa je lepo sodnik napisal, komu verjame :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

v bistvu niti ni potreben tak dolg sestavek k ga je Kmet napisal, mau se zlažeš kok je na laserju pisal, in verjemite da vam uspe, hahahhaaaa

 

A nis pozorno prebrala, človek nima problemov s policaji, problem ma z laserskim merilnikom. :P

 

nč pogovarjat, sam je pa vse res kar ti je rekel. Sem pred leti dal pritožbo in izrazil dvom v pravilnost delovanja merilne naprave in samega postopka, pa je lepo sodnik napisal, komu verjame :D

 

In potem bodo pogledali v spomin merilnika :lol1:.

Narobe si izrazil dvom. Bi moral napisati in povedati, da dvomiš v svojo prisotnost na kraju :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

In potem bodo pogledali v spomin merilnika :lol1:.

Narobe si izrazil dvom. Bi moral napisati in povedati, da dvomiš v svojo prisotnost na kraju :lol1:.

to bo to, nism bil jest, ne priznam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

to bo to, nism bil jest, ne priznam :P

Ampak sem skoraj siguren, da sem te videl včeraj na najnovejšem KTMu :P

dami.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, HD-Dyna pravi:

Ampak sem skoraj siguren, da sem te videl včeraj na najnovejšem KTMu :P

 

smetiš po temi :P

ne priznam!!!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!