Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

smetiš po temi :P

ne priznam!!!

Nč ne smetim, je blo STOP Policija, te drži "za vrat" :blush:

NArod naš dokaze hrani :P

dsc01267.jpg

Čeprav si svoje nestrinjanje zelo jasno izrazil ;)

dsc01233.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Nč ne smetim, je blo STOP Policija, te drži "za vrat" :blush:

NArod naš dokaze hrani :P

dsc01267.jpg

Čeprav si svoje nestrinjanje zelo jasno izrazil ;)

dsc01233.jpg

za tole sliko bi ti dal 3 pike1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, komemoracija je bila pod kontrolo "organov", tu ni nobene dileme, vse ok. 

Jurček bi rekel, da se ne spomni, js pa tut bl mal :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, gusar pravi:

36 let za volanom in se močno strinjam s teboj

Jaz pa 22 in se močno ne !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Jaz pa 22 in se močno ne !!!!

...... torej ne sprejemaš odgovornosti za svoja dejanja...... :hmm:  :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, solorider pravi:

Lahko najdeš pošteno lasarsko pištolo ne moreš pa najti poštenega policaja!  :jezik:

:topic: TA JE globoka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17 Sep 2016 at 19:17, dr.looney pravi:

Res ne vem zakaj imate tolk problemov s policaji. ???? Če si naredil prekršek drž gobc, pa plačaj kazen. Če imaš občutek, da se ti je naredila krivica , napiši pritožbo. Nima se smisla prerekati in pametovati. Če pa niste sposobni prevzeti odgovornosti za svoja dejanja in je ves svet kriv za vaše težave, potem imate resen problem, ki ga rešujejo za to usposobljeni ljudje. 

V 20 letih nisem enkrat samkrat plačala kakršnekoli kazni in nikoli nisem imela težav z modrimi. Pa se ne držim predpisov kot pijanec plota. Pa so se za mano že tudi z lučkami pripeljali ;) , zaradi napačne tablice.

Če pa me bodo kdaj kje dobili na radar zaradi prehitre vožnje bom pač plačala, ker bom za to sama kriva in nihče drug. in ne bom javkala na raznih forumih, kakšna krivica se mi godi, ker so me oglobili. Tako preprosto je to. 

Jaz se nikoli nisem kregal, ker sem vedno fasal kazen za prekrške, ki sem jih dejansko naredil. No, enkrat se mi je zdelo, da je bila hitrost na merilniku previsoka, da nisem šel toliko, ampak nisem bil 100% in tudi če bi bil, koliko bi pomagalo, če bi se pritožil ali se prepiral z policajem? Na začetku sem fasal par kazni, zdaj pa že lepo število let nimam niti ene, ker je bila dovolj poučna šola zame. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, HD-Dyna pravi:

:topic: TA JE globoka :blush:

Se opravičujem, sem našel članek koperskega policista... kopiram samo delček njegovega teksta:

 

> Moram omeniti še dve stvari, ki sta mi bili največje razočaranje v življenju. Prva je bila, ko sem šel v policijo in ugotovil, da policija ni to, kar sem si predstavljal. Ampak s tem sem se nekako sprijaznil.
> Druga je bila, ko sem spoznal, da policija danes ni več niti to, kar je bila takrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, solorider pravi:

za tole sliko bi ti dal 3 pike1

Malo poglej tablo od zadaj - kje pijejo, pa nimajo za tri pike :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Scarabeo 500 pravi:

Malo poglej tablo od zadaj - kje pijejo, pa nimajo za tri pike :lol1:.

Foušija, sama foušija :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, HD-Dyna pravi:

Foušija, sama foušija :P

sam res, js sm bil za 18 pik...takoj :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

sam res, js sm bil za 18 pik...takoj :P

Pa bi reku Boruttu, da ti jih prec napiše, če je bila tako močna želja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Pa bi reku Boruttu, da ti jih prec napiše, če je bila tako močna želja :P

ni bil v službi, ab ti rad, da mu še nadure plačajo al kaj? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ni bil v službi, ab ti rad, da mu še nadure plačajo al kaj? :ras:

Če človek rad dela, ga je pač  treba podpirat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, HD-Dyna pravi:

Če človek rad dela, ga je pač  treba podpirat :P

isto velja, če človk rad je in pije :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 9. 2016 at 14:41, Kmet2 pravi:

:lol1:

Ustavi vas miličnik zaradi prehitre vožnje,prinese vam k avtomobilu laserski merilnik na

katerem je izpisana dejanska hitrost katero ste vi vozili. Pokaže vam jo!! ter zahteva

dokumente ter vozniško z katerimi gre v avtomobil,da izpolni dokument formular za prehitro

vožnjo ter na ta dokument tudi napiše koliko ste prehitro pripeljali.

 

POZOR!

 

Ko vam ta dokument prinese podpisati mora in je dolžan po zakonu zraven prinesti tudi

lasersko pištolo z izpisano hitrostjo koliko ste dejansko vozili.(Tega po navadi več nima ,ker

je med tem že streljal ali meril že drugo vozilo.) Zato vedno preden podpišete od policista

zahtevajte,da vam da še enkrat v pogled laserski merilnik,ker se vam dozdeva,da policist ni na

dokument napisal istih številk kot ste si jih vi zapomnili in videli! Zahtevajte da hočete

preveriti vsako številko posebej iz laserja in to ki je napisana na dokumentu!! Ker pa tega več

nima saj ,ko te ustavi ter gre zapisovati že drugi meri po drugih avtih..

 

Spodaj je opomba katero vi izpolnite!!

PRIPOROČAM,DA NAPIŠETE TAKOLE!!

 

 

Tega dokumenta ne želim podpisati iz zakonskega razloga,saj mi ob podpisu

tega policijskega zabeležka koliko sem prekoračil-a hitrost ob podpisu ni

mogel predložitiv pogled laserskega merilnika,da se prepričam o dejanskem

stanju. Vsak policist vam je preden podpišete listino za prekoračeno hitrost

dolžan z zakonom o policiji pred podpisom te listine še enkrat pokazat ,da

imaste možnost ugotoviti da ni namesto –56-napisal65. ..

To je zakonsko določeno in vsaka taka listina z tako vsebino,če vam ob

podpisu ni imel za pokazat merilne naprave je nična .

 Tako se lahko vsakdo kdor mu je bil kršen člen enakopravnosti o človekovih

pravicah ter enakost pred zakonom zoper tak podpisani sklep z navedbami

katere sem vam navedel pritožite.

 

In verjemite ,da vam uspe........

Pa verjemi meni da ti neuspe!!!

pa lahk prepričuješ svetega petra kamoli komandirja al pa nekoga ki bo to malo "preučil".

Jebe se njim, si kdaj poslušu dva policaja ki se menita o delu?

Naučena sta da podpihujeta drug drugega u nedogled. To so ljudje ki nimajo svojega jaza. Nabijajo kazni v nedogled in se s tem hvalijo kk je tega pa kako je uniga. Poslušaj kdaj če bo prilika,

sam sem bil v postopku podobnem ko ni imel niti prižganga laserskega merilnika in mi ni mogel pokazat....verjemi popušil sem mu kurac s tem ko sem plačal še dodatek k pritožbi...bla bla kr neki.

GLIHA SKUP ŠTRIHA.

 

Se pa najde svetla izjema od policaja in te spoštujem ampak žal dokazat se mora tudi meni....se kdo ne strinja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene ne moti to, da so me ustavli zaradi prehitevanja polne črte, pa čeprav sem bil sam za enim avtom, ki je vozil 70 izven naselja, nasproti nikjer nobenga, daaaaleč naprej pregledna cesta, rahel ovinek v levo a pregleden .. ok, sem ga prehitel čez črto .. ustavili so me 3je na motorjih .. pustimo, da bi mi lahko izdali "opozorilo" .. nima veze, sam sem šel prehitevat in bom plačal teh 160€ oziroma 80€ z radorarnim popustom ..

boli pa to, da z tem, ko sem jaz tam prehiteval nisem ogrožal nobenega, niti sebe, niti sopotnice, niti koga v avtu in boli to, da z plačilom te kazni ne bo promet na naših cestah niti mišjo kocina varnejši .. boli to, da že leta vsak dan vsaj 2x na dan tvegam svoje življenje, ker se peljem na šiht čez nekaj semaforiziranih križišč, kjer VSAK DAN veselo vozijo v rdečo in če sem prvi v vrsti pri zeleni sploh ne upam speljati, ker mi bo sigurno še kateri priletel z 80km/h s strani v njegovo rdečo .. ENKRAT sem v tem križišču videl stat policaja, ENKRAT v 10 letih, kar se vozim sem v službo .. naslednji dan zvečer sem izvedel zakaj, na 24ur so snemali prispevek o varnosti v teh lrižiščih in je veselo poziral ob semaforju .. je pa to blo par dni po tistem, ko so se tisti "ubogi revčki", mladi mariborski fuzbalerji poklali v križišču, pri vožnji v rdečo luč .. tudi čez to križišče se vozim na šiht .. mariborčani vedo, da je vožnja v rdečo nekaj povsem vsakdanjega v mb ..

za to, dragi varuhi reda, vas pa očitno b.k. ... ko sem strica med izpolnjevanjem plačilnega naloga vprašal, če nas dosti dobijo pri prehitevanju tiste polne črte se je veselo pohvalil, da "oooogromno, na celotni tej relaciji" .. seveda, je lažje tam sedet skrit v senci in kasirat za tisto polno črto, kot pa v mestu na vročini pri semaforju bit izpostavljen smogu in izpušnim plinom ..

edit: če koga zanima, prehiteval sem tu, takoj za križiščem .. en je bil na motorju skrit v križišču desno, sem ga z kotičkom očesa opazil - prepozno, 2 na motorju pa sta bila cca 500m naprej, kjer sta me ustavila .. sam postopek korekten, brez kakšnega podjebavanja ali pametovanja ..

ribče.jpg

Popravljeno . Popravil Texo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stvar; sam si se odločil narediti prekršek. Ceste so varne toliko, kolikor naredimo prekrškov in neumnosti. Torej se pogovori sam s seboj, če ti je potrebno delati prekrške. Ker za storjeni prekršek se lahko izreče sankcija.

Druga stvar; jokcanje po forumu ne bo prišlo odgovornim na ušesa. Ker ravno to počneš. Obvesti odgovorne o razmerah v križišču oziroma križiščih. Šele potem boš lahko kritiziral nekoga, ki te ne upošteva in ne naredi reda med vami, kateri vsakodnevno vozite v rdečo luč. Če ti osebno ne voziš v rdečo luč, je potem veliko ostalih tvojih sokrajanov, ki to počnejo. Kdo je v tem primeru kriv za varnost na cesti ? V vsakem primeru policisti, ker jih ni in, ker so in pišejo kazni.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa vzam črno baro, pa pobarvaj neprekinjeno črto, pa bo problem rešen :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!