Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 25 minutami, Kmet2 pravi:

Ja ja pri vas je vse v redu , tako kot v celi Sloveniji ,gospodarska rast , teče med in mleko in policija je vzor institucij ;) itak nobeden nima pojma samo ti ,bravo :OK:

 

Ti, a pa sta vidva z Boruttom drgač prjatla al ko sta skupej sedita čim dlje drug od druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Marcel-F pravi:

Ti, a pa sta vidva z Boruttom drgač prjatla al ko sta skupej sedita čim dlje drug od druzga?

Ne , ko sva skupaj nama je lepo ,fejst dec ,sam tu na forumu je drug človek , kot tisti ki ga realno poznam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ja ja pri vas je vse v redu , tako kot v celi Sloveniji ,gospodarska rast , teče med in mleko in policija je vzor institucij ;) itak nobeden nima pojma samo ti ,bravo :OK:

 

Vsakič, ko te prosim za dejstva in dokaze, začneš z nekimi ukradenimi milijoni in čakalno vrsto. Drži se niti pogovora in napiši nekaj v zvezi tistega, kar naj bi jaz zagovarjal. Sedaj naj bi jaz zagovarjal ljubitelja konjev.

pred 32 minutami, Kmet2 pravi:

Ne , ko sva skupaj nama je lepo ,fejst dec ,sam tu na forumu je drug človek , kot tisti ki ga realno poznam ;)

Na forumu sem v obliki monitorja :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Borutt pravi:

Vsakič, ko te prosim za dejstva in dokaze, začneš z nekimi ukradenimi milijoni in čakalno vrsto. Drži se niti pogovora in napiši nekaj v zvezi tistega, kar naj bi jaz zagovarjal. Sedaj naj bi jaz zagovarjal ljubitelja konjev.

Na forumu sem v obliki monitorja :lol1:.

Kaj nimaš rad ljudi ki imajo radi konje , kaj njih ne bi ščitil in zagovarjal ? .....en način kako se je s teboj pogovarjat na tvoj način :lol1:človek se uči :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kmet2 pravi:

Kaj nimaš rad ljudi ki imajo radi konje , kaj njih ne bi ščitil in zagovarjal ? .....en način kako se je s teboj pogovarjat na tvoj način :lol1:človek se uči :cool:

Dejstva in dokazi glede mojega zagovarjanja. Kot vedno nekakšna ljubljanska megla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Marcel-F pravi:

Ti, a pa sta vidva z Boruttom drgač prjatla al ko sta skupej sedita čim dlje drug od druzga?

poroka z žensko je najboljša javna krinka ...

pred 1 uro, Borutt pravi:

Na forumu sem v obliki monitorja :lol1:.

ja .. na katodno cev iz leta dva pa tri pred našim štetjem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, thumper pravi:

poroka z žensko je najboljša javna krinka ...

ja .. na katodno cev iz leta dva pa tri pred našim štetjem..

Dobr nisem glih tko mislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Marcel-F pravi:

Dobr nisem glih tko mislu.

kako pa ? a tako : "Ti, a pa sta vidva z Boruttom tko prjatla al ko sta skupej sedita čim bližje drug do druzga? "

pr teb nikol ne vem a mislš okol ali okrog.. :P

eh kje so časi ko je bila še "ljudska" milica...to zdej je samo prepucavanje med lopovi , ki so na položajih in lopovi , ki so na terenu.. prometna varnost se je poslabšala -- dejmo kazni dvignit......kolk mamo boge plače --- ljudstvo podpri nas .... ljudstvo protestira --- rabimo zaščitno opremo .. a ne to mora it okol : rabimo zaščitno opremo --- ljudstvo protestira .. še dobr da so nas podprli pri plačah in nakupu zaščitne opreme ker drgač  jih nebi imeli s čim zastonj tepst...

saj pravijo da riba smrdi pri glavi ? sam kolikor vem smrdi pri riti še bolj...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Borutt said:

Te pa lahko seznanim, da se je na rednih poletih oziroma nalogah helikopterske posadke že marsikdo peljal. 

Sej, sej. Jest sm jih 3 mesce merku, pa gledu, da jih ni kdo pajsnu. Pelat me pa niso hotl. Čeprov so mi oblubil, da me\ nas bojo. :dry:

No sem pa vsaj sedel v njih, ko je bil mraz :)

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, DL650 pravi:

Šele zdaj, ko sem videl naslov te teme, sem se spomnil, da moram staje za konje bolje zaščitit, da mi jih kdo nea nategne. :P

če maš kakšno kobilo jo zunaj priveži..kdo ve ..mogoče boš mel pa polcijske kone..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Dejstva in dokazi glede mojega zagovarjanja. Kot vedno nekakšna ljubljanska megla.

Ja to je ta ista megla , ki jo ti talaš ......ne krši pa ne boš sankcioniran, če si po krivem imaš sodno varstvo in podobne meglice ...aja uf ...še najboljša "butastih zakonov ni so samo ljudje " .......pa tisto tvoje o preprečevanju nesreč itd na inkasantskih točkah :lol1:......v Ljubljani ni blo še nikoli toliko megle kot si jo sproduciral ti tu :OK:,sam je dobr ni dolgčas ........ , a se osebno poznata z konjefukcem ,da si tok zapel ?:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, thumper pravi:

če maš kakšno kobilo jo zunaj priveži..kdo ve ..mogoče boš mel pa polcijske kone..

Raje ne, a jih ni že dovolj? :P

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DL650 pravi:

Raje ne, a jih ni že dovolj? :P

zamešal si ..tisto bi bilo če bi privezal oslico..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Kmet2 pravi:

Ja to je ta ista megla , ki jo ti talaš ......ne krši pa ne boš sankcioniran, če si po krivem imaš sodno varstvo in podobne meglice ...aja uf ...še najboljša "butastih zakonov ni so samo ljudje " .......pa tisto tvoje o preprečevanju nesreč itd na inkasantskih točkah :lol1:......v Ljubljani ni blo še nikoli toliko megle kot si jo sproduciral ti tu :OK:,sam je dobr ni dolgčas ........ , a se osebno poznata z konjefukcem ,da si tok zapel ?:ras:

Nisem pričakoval drugega, kot nabijanje in zavajanje. Vsi so lahko prebrali tvoje pogruntavščine in nato izmikanje z elementi navedenimi v prvem stavku. 

Če nisi sposoben nekega konstruktivnega dialoga, v katerem bi svoje trditve podkrepil z dejstvi in dokazi, potem si zrel za kravato. 

Najprej nekaj trdiš, nato se pa smešiš z izmikanjem in metanjem peska v oči v obliki citiranega zapisa. Še enkrat preberi svoje zapise, kaj sem te prosil in, kaj si odgovoril. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Borutt pravi:

Nisem pričakoval drugega, kot nabijanje in zavajanje. Vsi so lahko prebrali tvoje pogruntavščine in nato izmikanje z elementi navedenimi v prvem stavku. 

Če nisi sposoben nekega konstruktivnega dialoga, v katerem bi svoje trditve podkrepil z dejstvi in dokazi, potem si zrel za kravato. 

Najprej nekaj trdiš, nato se pa smešiš z izmikanjem in metanjem peska v oči v obliki citiranega zapisa. Še enkrat preberi svoje zapise, kaj sem te prosil in, kaj si odgovoril. 

 

Kažem ti tvoj način pogovora .......ne bit živčen ,dobiš kar daješ ......vse kar si spet stisnil v ta post se te lepo pritiče .

Kravato praviš ......kar pridite vas čakam :lol1:

Ostajam pri svojem ...v policiji je veliko izmečkov in veliko takih ki bi žgali po raji zaradi boljše pozicije ......

 

Zagovarjanje sem mislil kot Policijo -institucijo .....bo šlo zdaj ,al bi se še pogovarjal kako kdo ne zna brat in odgovarjat .

Zdej pa če nimaš kaj delat oz. za kasirat pusti tud mene na mir , zategni si KRAVATO in skrolaj dalje ......:fyou:

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Kažem ti tvoj način pogovora .......ne bit živčen ,dobiš kar daješ ......vse kar si spet stisnil v ta post se te lepo pritiče .

Kravato praviš ......kar pridite vas čakam :lol1:

Ostajam pri svojem ...v policiji je veliko izmečkov in veliko takih ki bi žgali po raji zaradi boljše pozicije ......

 

Zagovarjanje sem mislil kot Policijo -institucijo .....bo šlo zdaj ,al bi se še pogovarjal kako kdo ne zna brat in odgovarjat .

Zdej pa če nimaš kaj delat oz. za kasirat pusti tud mene na mir , zategni si KRAVATO in skrolaj dalje ......:fyou:

 

Do sedaj si še vedno stisnil rep med noge oziroma mešal meglo z nekimi odgovori totalno mimo vprašanja, ko je bilo treba nekaj zagovarjati. 

Kravate imajo politiki. Si sedaj razumel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Borutt pravi:

Do sedaj si še vedno stisnil rep med noge oziroma mešal meglo z nekimi odgovori totalno mimo vprašanja, ko je bilo treba nekaj zagovarjati. 

Kravate imajo politiki. Si sedaj razumel ?

Rep med noge stiskate vi , ko treba prijeti kakšno veliko ribo , ko pa ukrade ćlovek burek je pa specialna enota na delu :lol1:

Vprašal si me kje si zagovarjal konjefukca in ker seveda ne razumeš da te jaz osebno ne napadam kot ti mene ,sploh pa te ne citiram kar se me ne tiče, kot ti mene  itd pač nabijaš v tri dni , jaz ti isto vračam in se smejim ......odgovor si dobil ,ali ne znaš prebrat,  zame policija nisi ti kot institucija , ti bo šlo al rabiš še kakšno specifično razlago ? 

Zagovarjaš in braniš pa .....kaj češ drugega če si zaposlen med barabami .....

Kravate imajo tudi policijski šefi .Si zdaj razumel ?

In še enkrat , odgovarjaš na isti način kot sem ti odgovarjal sam ,se pravi odgovarjaš totalno mimo , zavajaš in speljuješ nit pogovora od problema oz. vprašanja , v tem prav blestiš , zato se ne zapletam več v forumsko debato s teboj ker je kot bi se pogovarjal z robotom .......eno te isto ali če češ mešaš meglo ! 

Pa skrolaj dalje kar objavim in se te ne tiče direktno ......kaj tukaj nisi razumel ? 

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DL650 pravi:

Šele zdaj, ko sem videl naslov te teme, sem se spomnil, da moram staje za konje bolje zaščitit, da mi jih kdo nea nategne. :P

to si ti sam misliš.

znajo oni tut drugače

Vsakokrat ko plačam kazen, me nategnejo kot konja :(

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

to si ti sam misliš.

znajo oni tut drugače

Vsakokrat ko plačam kazen, me nategnejo kot konja :(

 

Žal si že v tistih letih, ko moraš mastno plačat, če hočeš, da te kdo nategne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

to si ti sam misliš.

znajo oni tut drugače

Vsakokrat ko plačam kazen, me nategnejo kot konja :(

 

Kot bi napisal, da te je v trgovini nategnil prodajalec, ker imajo artikli visoko ceno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kot bi napisal, da te je v trgovini nategnil prodajalec, ker imajo artikli visoko ceno. 

aha in ti si "pospeševalec prodaje" pr vaši firmi?

A rabatov pa popustov za stalne stranke pa ne dajete?

Kartica zvestobe?

ps. vsaka "previsoka" cena je nateg

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Kravate imajo tudi policijski šefi .Si zdaj razumel ?

Včasih so imeli kravate vsi miličniki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!