Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

Full sm oke izbulu, ni nobenih velkih ČRK!"!!

Tvoje (vaše) delo je večkrat moj problem, a ne morte sami nosi odgovornosti zase? :P

 

Ti si pisal z velikimi črkami. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Ti si pisal z velikimi črkami. 

a ni prva pomoč namenjena prvi pomoči? Če sm se špiknu v prst sm rabu prvo pomoč :P porabu sm vse zavoje in 4 flajštre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

a ni prva pomoč namenjena prvi pomoči? Če sm se špiknu v prst sm rabu prvo pomoč :P porabu sm vse zavoje in 4 flajštre

Blagajna je prazna in ti, s pomanjkljivo prvo pomočjo, jo boš pomagal polniti :lol1::jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

Po novem policija zahteva nove prve pomoči za alkoholike , ker se bliža ta dan , treba poskrbeti tudi za najbolj ranljive .....:lol1:

15355812_139791906507335_656061404952762

Prva pomoč bo za polnjenje proračuna, spodnji člen pa za izločanje neprimernih in nesposobnih voznikov. Da ne boš stokal in šepal, ko te bodo ustavili. Ker bodo lahko pomislili, da si invalid in nesposoben varne udeležbe v prometu. Pa boš hitro pešec. 

 

(1) V cestnem prometu lahko vozi motorno vozilo oseba, ki izpolnjuje pogoje, ki jih predpisuje ta zakon in je telesno in duševno zdrava. 

(2) Kadar je telesna ali duševna zmožnost osebe zmanjšana zaradi prirojenih ali pridobljenih bolezni, poškodb ali duševnega stanja, sme taka oseba voziti motorno vozilo v cestnem prometu le, če pridobi zdravniško potrdilo, s katerim dokaže zmožnost za varno vožnjo motornega vozila. 

(3) Šteje se, da oseba, pri kateri je telesna ali duševna zmožnost za varno vožnjo motornega vozila osebe zmanjšana zaradi zaužitja alkohola, prepovedanih drog, psihoaktivnih zdravil in drugih psihoaktivnih snovi, ali zaradi utrujenosti, ni zmožna varno voziti motornega vozila.

(4) Oseba, kateri je telesna ali duševna zmožnost varnega upravljanja motornega vozila zmanjšana zaradi prirojenih ali pridobljenih bolezni, poškodb ali duševnega stanja, svojo zmožnost dokazuje z zdravniškim potrdilom, katerega je dolžna imeti pri sebi in ga pri kontroli izročiti na vpogled.

(5) Pooblaščena uradna oseba lahko odredi osebi, za katero sumi, da ni zmožna varne vožnje motornega vozila v cestnem prometu zaradi prirojenih ali pridobljenih bolezni, poškodb ali duševnega stanja, zdravniški pregled v najbližji zdravstveni ustanovi. Po opravljenem zdravniškem  pregledu zdravnik izda zdravniško potrdilo, s katerim potrjuje voznikovo zmožnost ali nezmožnost varnega upravljanja motornega vozila.

(6) Osebi, pri kateri se z zdravniškim pregledom ugotovi, da ni telesno ali duševno zdrava oziroma odkloni odrejen zdravniški pregled, pooblaščena uradna oseba na kraju odvzame vozniško dovoljenje in prepove nadaljnjo vožnjo. 

(7) Vozniško dovoljenje, katero je bilo odvzeto osebi, za katero se je z zdravniškim pregledom ugotovilo, da ni telesno ali duševno zdrava oziroma je odklonila odrejen zdravniški pregled, se pošlje na sodišče, katero v roku 30 dni določi zdravstveno ustanovo za ugotovitev telesnega ali duševnega zdravja osebe.

(8) Zdravstvena ustanova v roku šestih mesecev opravi zdravstveni pregled osebe in izda zdravniško potrdilo o telesnem ali duševnem stanju osebe. Zdravniško potrdilo se pošlje sodišču. Osebi, pri kateri se z zdravniškim pregledom v zdravstveni ustanovi določeni s strani sodišča ugotovi, da je telesno in duševno zdrava oziroma je zmožna varne vožnje motornega vozila, sodišče vrne vozniško dovoljenje.

(9) Osebi, pri kateri se z zdravniškim pregledom v zdravstveni ustanovi, katero določi sodišče, ugotovi, da ni telesno ali duševno zdrava oziroma ni opravila zdravniškega pregleda v zdravstveni ustanovi, katero določi sodišče, veljavnost vozniškega dovoljenja preneha. 

(10) Oseba, kateri je prenehala veljavnost vozniškega dovoljenja iz razlogov iz prejšnjega odstavka, po preteku enega leta lahko zaprosi za opravljanje zdravniškega pregleda za ponovno opravljanje vozniškega dovoljenja. Zdravstveno ustanovo, kjer se opravi zdravniški pregled, določi sodišče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Blagajna je prazna in ti, s pomanjkljivo prvo pomočjo, jo boš pomagal polniti :lol1::jezik:.

a me neb raj spustu z opozorilom? Dej no pliiiissss. Kako bom blagajno polnil, če sm se pa u prst špiknu :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

a me neb raj spustu z opozorilom? Dej no pliiiissss. Kako bom blagajno polnil, če sm se pa u prst špiknu :dry:

Bom preveril v bukvici, če lahko izrečem opozorilo in, če bo opozorilo zadosten ukrep :P.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Bom preveril v bukvici, če lahko izrečem opozorilo in, če bo opozorilo zadosten ukrep :P.

bo bo, verjem da bo (vsaj do naslednjič :P)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Šef ne pusti :cry:.

a zdj se boš pa šefa bal? :P

pussi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Blagajna je prazna in ti, s pomanjkljivo prvo pomočjo, jo boš pomagal polniti :lol1::jezik:.

Ni  lih videti, da je prazna, tale Cmerar šakom i kapom javnem sektorju daje...

Jest mam nižjo plačo k pred 10 leti, k sem začel delat v tej firmi ....

Pa nimam sindikata, pa nobenga ne morem izsiljevat, pa ja - na cesto pa lahko takoj grem...

Ne razumem jaz tega, ker sem pač glup... Če nimaš ne moreš vzet, al se motim :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, HD-Dyna pravi:

Ni  lih videti, da je prazna, tale Cmerar šakom i kapom javnem sektorju daje...

Jest mam nižjo plačo k pred 10 leti, k sem začel delat v tej firmi ....

Pa nimam sindikata, pa nobenga ne morem izsiljevat, pa ja - na cesto pa lahko takoj grem...

Ne razumem jaz tega, ker sem pač glup... Če nimaš ne moreš vzet, al se motim :eek:

Lahko greš v policijo :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Borutt pravi:

Prva pomoč bo za polnjenje proračuna, spodnji člen pa za izločanje neprimernih in nesposobnih voznikov. Da ne boš stokal in šepal, ko te bodo ustavili. Ker bodo lahko pomislili, da si invalid in nesposoben varne udeležbe v prometu. Pa boš hitro pešec. 

,

A si ti psihofizično sploh v redu ,da nabijaš spet brez niti pogovora ..................moj post je bil strogo cinično sarkastičen , tvoje citiranje pa je podobno agresivnemu  represivnemu organu prez podlage ,da me kakorkoli omenja .....pa še bi lahko , pa te bom pustil v tvojem malem svetu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

A si ti psihofizično sploh v redu ,da nabijaš spet brez niti pogovora ..................moj post je bil strogo cinično sarkastičen , tvoje citiranje pa je podobno agresivnemu  represivnemu organu prez podlage ,da me kakorkoli omenja .....pa še bi lahko , pa te bom pustil v tvojem malem svetu .

Sem prilepil člen, da boš seznanjen in poučen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Sem prilepil člen, da boš seznanjen in poučen. 

Hvala , zelo si seznanjen in poučen ..........men je fajn .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, HD-Dyna pravi:

Ni  lih videti, da je prazna, tale Cmerar šakom i kapom javnem sektorju daje...

Jest mam nižjo plačo k pred 10 leti, k sem začel delat v tej firmi ....

Pa nimam sindikata, pa nobenga ne morem izsiljevat, pa ja - na cesto pa lahko takoj grem...

Ne razumem jaz tega, ker sem pač glup... Če nimaš ne moreš vzet, al se motim :eek:

Motiš se, lahko vzameš, poglej primer, vzame se meni pa se da tebi, temu se strokovno reče rebalans proračuna :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Motiš se, lahko vzameš, poglej primer, vzame se meni pa se da tebi, temu se strokovno reče rebalans proračuna :P

Mah, kaj bom tebi jemal, si ista sirota k jest :blush:

Jebeš tak rebalans iz votlega v prazno :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Glavno, da ni bolečin. 

Sej veš , "nas" ne boli vas pa :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Briga nas, ko nas drugi plačujejo :jezik: :lol1:.

sam za božičnico bo tut pr teb kot pr men bolj kislo :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Briga nas, ko nas drugi plačujejo :jezik: :lol1:.

Sej, zato pa je tko, pol nam pa zmanka za alko u gostilni, k nam plavi vse poberejo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Pri nas je ves čas bolj kislo.

Kakor dolgo vsak dan tu visiš , zgleda bolj sladko :cool:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!