Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 13 urami, Borutt pravi:

Saj pravim; samo nabijaš in nakladaš :jezik:. Pa ne prikazuj me preveč prijaznega, ker mi uničuješ imiđ :ras:.

tolk kolkr ti sam seb sranja narediš te ne more noben iz dreka zvlečt.. tko da imidž maš ne skrbi .. :P

pred 12 urami, HD-Dyna pravi:

To pa piše, kdo lahko riše po cest :blush:

hmmmm. a kje piše da ne smeš risat po barvi tko kot je maus rekel da bi črne presledke narisal?

pred 12 urami, maus pravi:

sj .. js sm darosuc ... nepotreben :lol1: 

ja tko k si rekel.. nimaš se kej utikvat izven ograje pa sranje delat po drsc-jevih površinah..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Men je samo to važno :sleep2: če jaz naredim kaj kar je v nasprotju z veljavno zakonodajo PLAČAM !!! 

Si prebral, da gre za pilotni projekt ? Ker nekateri ne znajo voziti po svoji strani, so se odločili, na podlagi dobrih izkušenj v tujini, za pilotni projekt s posebnimi talnimi označbami. 

Zaradi nekaj neuravnovešencev so nastale dodatne črte. In, ker ti neuravnovešenci ne znajo voziti nikoli in nikjer, jih sedaj motijo črte. Doma naj bodo pri mami, otročički. 

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

sj .. js sm darosuc ... nepotreben :lol1: 

A so zaradi tebe preplastilPlanino in Napoleonov drevored?

Će je to res maš kavo v dobrem :kava:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Si prebral, da gre za pilotni projekt ? Ker nekateri ne znajo voziti po svoji strani, so se odločili, na podlagi dobrih izkušenj v tujini, za pilotni projekt s posebnimi talnimi označbami. 

Zaradi nekaj neuravnovešencev so nastale dodatne črte. In, ker ti neuravnovešenci ne znajo voziti nikoli in nikjer, jih sedaj motijo črte. Doma naj bodo pri mami, otročički. 

Jaz kadar grem preko omejitev imam tudi pilotni projekt ...........:lol1:A ne morajo biti pilotni projekti podprti z veljavno zakonodajo , al se lahko vsak spomni pa čečka po cesti .............

Drugače se pa strinjam s tabo, samo ne za motoriste , temveč avtomobiliste ! Ko sem šel kdaj pa kdaj čez Rakitno skoraj nikoli nisem naletel na motorista po moji strani , so letel ne rečem ,toda po svoji špuri ...no mogoče je bila senca čez črto ......avtomobilisti pa so vozili po moji strani skoraj vsakič ko sem se zapeljal .....ne vem kolikokrat si se tam vozil ,ampak premalo ,da bi vedel dejansko stanje .......veš samo za nesreče , ki so se zgodile , največ njih pa ni imelo nobene povezave z temi narisanimi črtami in vožnjo preko sredinske  črte  , temveč je šlo za prekomerno hitrost ! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz kadar grem preko omejitev imam tudi pilotni projekt ...........:lol1:A ne morajo biti pilotni projekti podprti z veljavno zakonodajo , al se lahko vsak spomni pa čečka po cesti .............

Drugače se pa strinjam s tabo, samo ne za motoriste , temveč avtomobiliste ! Ko sem šel kdaj pa kdaj čez Rakitno skoraj nikoli nisem naletel na motorista po moji strani , so letel ne rečem ,toda po svoji špuri ...no mogoče je bila senca čez črto ......avtomobilisti pa so vozili po moji strani skoraj vsakič ko sem se zapeljal .....ne vem kolikokrat si se tam vozil ,ampak premalo ,da bi vedel dejansko stanje .......veš samo za nesreče , ki so se zgodile , največ njih pa ni imelo nobene povezave z temi narisanimi črtami in vožnjo preko sredinske  črte  , temveč je šlo za prekomerno hitrost ! 

Avtomobilisti, kateri ne zmorejo zvoziti ovinka brez sekanja sredinske črte, so tako ali tako nesposobni in egoistični. Da pa motorist vozi ob ali celo preko sredinske črte v levem ovinku, je pa resnično potreben ponovnega opravljanja izpita. Ker, če mu pri tistem metru širine njegovega vozila z njegovo pojavo na smernem vozišču širine 3 metre zmanjka prostora, zaradi česar mora voziti ob ali preko sredinske črte, potem resnično nima kaj iskati v javnem cestnem prometu. Ta nesposobnost z veliko mero egoizma ni za na cesto. Hitrost je pa tako ali tako posebna zgodba, povezana s prejšnjim stavkom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je ko naši vidijo in se bojijo samo da neb kater ostal "brezglavi" jezdec na motorju.... Jaz z vožnjo preko črte ogrožam sebe če slučajno pogledam pod "haubo" tovornjaka...

Kaj pa  tovornjakarji in avtobusi kateri pošteno sekajo ovinek? 

Podpiram pa da se vsak vozi po svoji strani ceste, če seveda veš katera je prava stran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Avtomobilisti, kateri ne zmorejo zvoziti ovinka brez sekanja sredinske črte, so tako ali tako nesposobni in egoistični. Da pa motorist vozi ob ali celo preko sredinske črte v levem ovinku, je pa resnično potreben ponovnega opravljanja izpita. Ker, če mu pri tistem metru širine njegovega vozila z njegovo pojavo na smernem vozišču širine 3 metre zmanjka prostora, zaradi česar mora voziti ob ali preko sredinske črte, potem resnično nima kaj iskati v javnem cestnem prometu. Ta nesposobnost z veliko mero egoizma ni za na cesto. Hitrost je pa tako ali tako posebna zgodba, povezana s prejšnjim stavkom. 

Si mogoče spregledal vprašanje in spet nit  pogovora vlečeš na svoj mlin ....zdej lahko nehaš , smo že skužili tvoj način komunikacije .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Si mogoče spregledal vprašanje in spet nit  pogovora vlečeš na svoj mlin ....zdej lahko nehaš , smo že skužili tvoj način komunikacije .

Pilotni projekt ni samo risanje črt. Zadovoljen ?

Kar pa se tiče nabijanja in zavajanja si pa ti glavni, ker ne zmoreš ene stvari dokazati in argumentirati z veljavno pisano besedo, saj samo pišeš na pamet neke svoje predstave o nečem, kar sploh ne poznaš. 

Sedaj pa hitro tipkaj, ker potem bo tipkal nekdo drugi. Pa naj uspešno tipka, da boš spet fit :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Pilotni projekt ni samo risanje črt. Zadovoljen ?

Kar pa se tiče nabijanja in zavajanja si pa ti glavni, ker ne zmoreš ene stvari dokazati in argumentirati z veljavno pisano besedo, saj samo pišeš na pamet neke svoje predstave o nečem, kar sploh ne poznaš. 

Sedaj pa hitro tipkaj, ker potem bo tipkal nekdo drugi. Pa naj uspešno tipka, da boš spet fit :).

:OK:

Še zmerom mi nisi odgovoril , nisem zadovoljen ..............kaj pa zakonodaja ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, thumper pravi:

hmmmm. a kje piše da ne smeš risat po barvi tko kot je maus rekel da bi črne presledke narisal?

Piše ..... , da ne smeš TI kracat po cesti, če ni ta tvoja lest seveda :P

.... potem tudi ti odgovarjaš pravno za pizdarije, ki se bi zgodile na tvoji porisani cesti ... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

:OK:

Še zmerom mi nisi odgovoril , nisem zadovoljen ..............kaj pa zakonodaja ? 

Naj poiščem v zakonodaji, kako in zakaj se izvede pilotni projekt ? Boš moral malo počakati, da pridem do svojega računalnika. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Brane Legan iz Centra varne vožnje Vransko pri AMZS je za Delo povedal, da so talne označbe na cesti Podpeč–Rakitna res narisane v nasprotju z veljavno zakonodajo, a so kljub temu namenjene večji varnosti motoristov.

Upravljalec ceste torej naklepno krši zakonodajo in ogroža udeležence v prometu. Ob prvi prometni nesreči tam si morejo udeleženci omisliti spodobnega odvetnika in malo medijske pozornosti. Pa me zanima kako bo pol Legan pametoval. Fucking katastrofa.

Bom našravfal par kovinskih ovir v cesto pred hišo. Hitrostne ovire, za večjo varnost otrok. Ziher ne bo problema s kršitvijo zakonodaje... ZA VARNOST SE GRE!

 

p.s. Kje mi to živimo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k dobim nou motor, bom izvedel pilotni projektil, ali se res da pridet v pou ure LJ - Kal .. po zadnem ... :P pa da vidim k me bodo ustavl ...

ne glede na to .. upam, da ne bo zaradi teh črt prišlo do kakšnega zdrsa in do smrtne nesreče ... potem bodo pa začeli mleti sondi mlini ... ali je projektni pilot ... ali pilotni projekt zakonit ...

kot sem že sam rekel ... ja .. moja idealna linija je tam kjer ni črt ... ampak v idealnih pogojih, brez kolesarjev, pohodnikov, traktorjev ... itd...

sem že v ovinku dohitel kolesarja, ki sta vozila vštric in mi pokvarla idealno linijo ... in potem moram (saj vozita v breg 5 km/h) prehitet ... in potem že prevozim črto ...

ne me zdj pluvat .. samo komuniciram in predvidevam kaj in kako bi bilo, če se bo kaj hudega zgodilo ... bodo vsi tisti, ki so delali projektno, vendar nezakonito, odgovarjali ...

Ninja RR :ras: 

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Piše ..... , da ne smeš TI kracat po cesti, če ni ta tvoja lest seveda :P

.... potem tudi ti odgovarjaš pravno za pizdarije, ki se bi zgodile na tvoji porisani cesti ... 

japalahko .. pa zase se brigi :ras:

črnim asfalt, da se ne blešći ... štekaš :P

 

p.s.

nisem proti organom pregona ... rt jih mam :jezik:   

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Avtomobilisti, kateri ne zmorejo zvoziti ovinka brez sekanja sredinske črte, so tako ali tako nesposobni in egoistični.

Tele rakitniške črte avtomobilistom preprečujejo 0. Še vedno se fijakajo vsepovsod naokoli, samo po svojem pasu ne. Si bom res moral omisliti kamero za v avto, pa limat posnetke sem... nazadnje ko sem se peljal z Rakitne, je pred mano en foter sekal vsak levi ovinek. Vsak, brez izjeme. Hitrost pa 40 km/h, ker vozi 'varno' al kako sam pri sebi opravičuje lastno nesposobnost. Zmaga je bila pa zadnji levi ovinek dol iz hoste - kompletnega in še del ravnine je prevozil po nasprotnem pasu. Celoten jeben avto po nasprotnem pasu. Na oni avtobusni postaji tam še nisem videl patrulje.

Ampak važno je, da objestni motoristi ne bojo delali problemov. Ha ha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Tele rakitniške črte avtomobilistom preprečujejo 0. Še vedno se fijakajo vsepovsod naokoli, samo po svojem pasu ne. Si bom res moral omisliti kamero za v avto, pa limat posnetke sem... nazadnje ko sem se peljal z Rakitne, je pred mano en foter sekal vsak levi ovinek. Vsak, brez izjeme. Hitrost pa 40 km/h, ker vozi 'varno' al kako sam pri sebi opravičuje lastno nesposobnost. Zmaga je bila pa zadnji levi ovinek dol iz hoste - kompletnega in še del ravnine je prevozil po nasprotnem pasu. Celoten jeben avto po nasprotnem pasu. Na oni avtobusni postaji tam še nisem videl patrulje.

Ampak važno je, da objestni motoristi ne bojo delali problemov. Ha ha.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Tele rakitniške črte avtomobilistom preprečujejo 0. Še vedno se fijakajo vsepovsod naokoli, samo po svojem pasu ne. Si bom res moral omisliti kamero za v avto, pa limat posnetke sem... nazadnje ko sem se peljal z Rakitne, je pred mano en foter sekal vsak levi ovinek. Vsak, brez izjeme. Hitrost pa 40 km/h, ker vozi 'varno' al kako sam pri sebi opravičuje lastno nesposobnost. Zmaga je bila pa zadnji levi ovinek dol iz hoste - kompletnega in še del ravnine je prevozil po nasprotnem pasu. Celoten jeben avto po nasprotnem pasu. Na oni avtobusni postaji tam še nisem videl patrulje.

Ampak važno je, da objestni motoristi ne bojo delali problemov. Ha ha.

Sploh ne vem, kaj se vžigaš. Si sploh prebral, kaj sem napisal ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Naj poiščem v zakonodaji, kako in zakaj se izvede pilotni projekt ? Boš moral malo počakati, da pridem do svojega računalnika. 

Ne rabiš se trudit ,sej so ti napisali tudi drugi kaj si mislijo .............men je samo jasno da je nekdo delal na cesti,  kar ni v skladu z veljavno zakonodajo , tvoja solata , ki jo boš prilimal me ne zanima:jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ne rabiš se trudit ,sej so ti napisali tudi drugi kaj si mislijo .............men je samo jasno da je nekdo delal na cesti,  kar ni v skladu z veljavno zakonodajo , tvoja solata , ki jo boš prilimal me ne zanima:jezik: 

pilotni projektil je bit dovoljeno :ras: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Sploh ne vem, kaj se vžigaš. Si sploh prebral, kaj sem napisal ? 

Ne pisat več , vidiš da te nobeden k nasprotuje tvojemu mnenju  ne razume , pa brat ne zna itd ........................v vseh in v vsem je problem ,samo v teb ne , bravo Mr. Popolni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Sploh ne vem, kaj se vžigaš. Si sploh prebral, kaj sem napisal ? 

 

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ne pisat več , vidiš da te nobeden k nasprotuje tvojemu mnenju  ne razume , pa brat ne zna itd ........................v vseh in v vsem je problem ,samo v teb ne , bravo Mr. Popolni :OK:

1pk-Kokice.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Ne pisat več , vidiš da te nobeden k nasprotuje tvojemu mnenju  ne razume , pa brat ne zna itd ........................v vseh in v vsem je problem ,samo v teb ne , bravo Mr. Popolni :OK:

pust ga ... k pol se bo name stresu k sm najmanjši in najšvohnejši :ras:

Borutt ... saj samo pravimo, da smo s črtami kaznovani samo motoristi, ki tvegamo tudi svoja telešćka...

avtomobili pa veselo vozijo preko črte ... ne spomnim se, da bi bila kdaj akcija proti avtomobilistom, ki sekajo polno črto v ovinku ... evo .. dam ti predlog, da ga predlagaš v službi ... garantiram, da imate od Planine pa do Postojne v enem vikendu prihodkov za vse plače v izpostavi Postojna. :P

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Sploh ne vem, kaj se vžigaš. Si sploh prebral, kaj sem napisal ? 

Med drugim sem prebral tudi, da se kot pooblaščen izvajalec zakonodaje strinjaš s kršitvijo zakonodaje v imenu 'višjega dobrega'. Kljub temu da imaš pooblastila razne neuravnovešence lovit na podlagi zakonodaje.

Pa še dober nasvet sem ti dal, oziroma Policiji kot taki. Postaviš se na avtobusno par metrov nazaj od tule pa kasiraš vsakemu, ki prevozi črto v onem ovinku spredaj. Bankomat je to... če bi se komu dalo ubadati.

Pa da ne bo hude krvi - nič osebnega. Zgolj debata.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Ne rabiš se trudit ,sej so ti napisali tudi drugi kaj si mislijo .............men je samo jasno da je nekdo delal na cesti,  kar ni v skladu z veljavno zakonodajo , tvoja solata , ki jo boš prilimal me ne zanima:jezik: 

Jaz upam, da ne bo danes kdo delal po svoje, ampak se bo držal postopkov in stroke. Saj veš, tistega napisanega. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

pust ga ... k pol se bo name stresu k sm najmanjši in najšvohnejši :ras:

Borutt ... saj samo topravimo, da smo s črtami kaznovani samo motoristi, ki tvegamo tudi svoja telesca...

avtomobili pa veselo vozijo preko črte ... ne spomnim se, da bi bila kdaj akcija proti avtomobilistom, ki sekajo polno črto v ovinku ... evo .. dam ti predlog, da ga predlagaš v službi ... garantiram, da imate od Planine pa do Postojne v enem vikendu prihodkov za vse plače v izpostavi Postojna. :P

 

 

Njegovo razmišljane .................kaj je avtomobilist kriv , če se motorist ne zna izognit oviri na cesti , ni prilagodil vožnje nasproti vozečemu po tvoji strani :lol1:

 

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Jaz upam, da ne bo danes kdo delal po svoje, ampak se bo držal postopkov in stroke. Saj veš, tistega napisanega. 

Če bo ni v moji moči preprečit , bom spal :jezik: ne vem pa zakaj prometna policija ne kaznuje tiste, ki čečkajo po cesti in je mimo tistega , kar je napisano v zakonodaji .......aja ,sej vem ...istega delodajalca imate :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

pust ga ... k pol se bo name stresu k sm najmanjši in najšvohnejši :ras:

Borutt ... saj samo pravimo, da smo s črtami kaznovani samo motoristi, ki tvegamo tudi svoja telešćka...

avtomobili pa veselo vozijo preko črte ... ne spomnim se, da bi bila kdaj akcija proti avtomobilistom, ki sekajo polno črto v ovinku ... evo .. dam ti predlog, da ga predlagaš v službi ... garantiram, da imate od Planine pa do Postojne v enem vikendu prihodkov za vse plače v izpostavi Postojna. :P

 

 

Glede črt bom jaz napisal vprašanje in vam vsem posredoval odgovor. Sem pač takšen, da mi ni škoda svojega časa in živcev za razrešitev nečesa takšnega. 

Tudi mene jezijo vsi, ki sekajo ovinke. Je bilo pa že veliko kaznovanih na ridah zaradi tega.

pred 5 minutami, jskrablin pravi:

Med drugim sem prebral tudi, da se kot pooblaščen izvajalec zakonodaje strinjaš s kršitvijo zakonodaje v imenu 'višjega dobrega'. Kljub temu da imaš pooblastila razne neuravnovešence lovit na podlagi zakonodaje.

Pa še dober nasvet sem ti dal, oziroma Policiji kot taki. Postaviš se na avtobusno par metrov nazaj od tule pa kasiraš vsakemu, ki prevozi črto v onem ovinku spredaj. Bankomat je to... če bi se komu dalo ubadati.

Slabo si prebral. 

Rakitna je na območju PU Ljubljana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!