Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 3 urami, Borutt pravi:

Moraliziranje v črno sivem odtenku je v eni drugi temi. 

V bistvu ne bomo, ker je v direktni povezavi s "stop policija" in motoristi :P

lahko pa predlagaš link kam naj prestavim

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ma sej , v petek sem ene 4x srecal v  Lj dva fanta na enmu cestaku, k sta letela orng cez 100 od semaforja do semaforja.....in pol bo spet po novicah, da smo norci, pa je treba kontrole delat, pa folku ze na zacetku sezone zivce naparat, da smo norci, pa  nevarni. Najverjetneje pa taista modela ne bosta jurja nardila s tistim skretom od cestaka v celem letu, ostali bomo pa na tapeti ves cas, zarad tocno takih.  Top Shit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zgodba vsake pomladi.

Živim ob eni od ljubljanskih vpadnic, vsaka pomlad se začne z nabijanjem vrtljajev in "letenjem". Kmalu se jim pridruži še podmladek na predelanih skuterjih. Tako imamo "prikaz" spretnosti divjanja in vožnje po zadnih kolesih. To traja morda kak mesec, potem poniknejo. Ali svoje naredi naravna selekcija, policija, ali tehnika ne vem. 

Vsako leto je isto, nekaj prepotentnežev (verjetno brez izpitov) pride do cestakov, pa juriš.

Enega skuteraša je nekaj let nazaj ujel letečman:OK:, uklenjenega je imel sredi križišča, dokler niso pripeljali marice. Pa še oče je prišel se dreti na policista. Cela drama.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, DAMI34 said:

mejte mal rezerve. to je zlo dobra izjava, kajti (moraliziram) mene je rešila v 1000 in eni zagati. Žal pa včasih "murphija" ne moremo nadzirati in takrat se "vse kar je moč da gre narobe, tudi gre" poklopi in karambol je tu. Tako je bilo v mojem primeru 2015 decembra. Vendar, ponavljam, z mal rezerve sem do takrat bil nedotaknjen in "mal rezerve" mi je velikokrat rešilo problem, bodisi moje neizkušenosti al pa reševanje situacije, ki jo je zakuhal nekdo drug. 

Dobro napisano. Tudi sam se najdem v tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pri nas so debilni najbolj v teoriji in biokraciji , tu pa tudi v praksi :dry:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce prav pomnim, mu je z brco zlomil kljucnico, kasneje je bil zaradi tega incidenta suspendiran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://notranjskoprimorske.si/2017/03/na-obmocju-pu-koper-nadzirali-voznjo-z-motornimi-vozili-v-naravnem-okolju/

Vlovili so enega (1) mladoletnika. Glede na stavek Pri tem opozarjajo, da lastništvo ne izključuje prekrška (npr. zasebna njiva, travnik, gozd). se je grozni prekrškar verjetno vozil po zemljišču v lasti njegovih staršev. in kot kaže bojo težili upravljalcem nove enduro/MX proge pri Kopru. Dajmo en aplavz za vrlo Policijo, dela dobro in učinkovito, pa prioritete ma poštimane u nulo :doze: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kok bi bili tolerantni do tistih, ki vam ukradejo motor in ima tvojo tablico gor ... si jo zapišejo, nehajo s pregonom in pridejo k tebi in rečejo .. kva si diujou mulc ...

če te organ ustavlja... ustavi, če ne si sam pripiši vse posledice, ki sledijo  ...

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

ne vem kok bi bili tolerantni do tistih, ki vam ukradejo motor in ima tvojo tablico gor ... si jo zapišejo, nehajo s pregonom in pridejo k tebi in rečejo .. kva si diujou mulc ...

če te organ ustavlja... ustavi, če ne si sam pripiši vse posledice, ki sledijo  ...

:ninja: 

posledice ja, ampak samo če te ulovijo :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

posledice ja, ampak samo če te ulovijo :P

 

kakor koli ... posledica je tudi lahko, da te lahko povozi .. ponesreč stopi s ćeulom u glavo ... ponesreč ne zadaneš vrata u kiblo ipd.

tle ne morš pol rečt, ko te ujamejo ... ok ok .. js se ne grem več ... če si frajer bod frajer do konca ... štekaš :P

če te pa ne ulovijo je pa tko ... ogromno pijanih se vsaki dan vozi po cesti ... ogromno neregistriranih vozil se vsaki dan vozi po cesti ... ogromno se jih vozi s telefonom v roki (saj vsi obračajo miljone miljonaste) in podobno ...

enkrat naletijo na mino ... slej ko prej :jezik: 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, maus pravi:

ne vem kok bi bili tolerantni do tistih, ki vam ukradejo motor in ima tvojo tablico gor ... si jo zapišejo, nehajo s pregonom in pridejo k tebi in rečejo .. kva si diujou mulc ...

če te organ ustavlja... ustavi, če ne si sam pripiši vse posledice, ki sledijo  ...

:ninja: 

Dve porciji pasulja dobiš :P.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Dve porciji pasulja dobiš :P.

to nism napisu zato, da bi biu lizo :P

ampak dejansko tko razmišljam ... pa da smo si na jasnem ... nikol nism biu angećek pridni, pa tudi sedaj nisem ćist angelski angelćek ... do kradliuceu, telefonistov, nesramnih voznikov in pijancev pa že kar nekaj časa nimam tolerance. Kakšno hitro vožnjo (ne diujanje) še prezrem in si rečm .. sj mora mau probat (seveda izven naselja)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

kakor koli ... posledica je tudi lahko, da te lahko povozi .. ponesreč stopi s ćeulom u glavo ... ponesreč ne zadaneš vrata u kiblo ipd.

tle ne morš pol rečt, ko te ujamejo ... ok ok .. js se ne grem več ... če si frajer bod frajer do konca ... štekaš :P

če te pa ne ulovijo je pa tko ... ogromno pijanih se vsaki dan vozi po cesti ... ogromno neregistriranih vozil se vsaki dan vozi po cesti ... ogromno se jih vozi s telefonom v roki (saj vsi obračajo miljone miljonaste) in podobno ...

enkrat naletijo na mino ... slej ko prej :jezik: 

 

popravljam moj citat, posledice so samo če ga ulovijo :ras:

vem za enga al eno skupino, ki so odtujili neko lepo črno ninđo....pa jih niso :(

Ampak to nima več veze z naravnim okoljem, razn če so bežali po naravnem okolju.

Kar pa se tiče zgoraj opisane akcije, naj komu drugemu nakladajo, kako lovijo kriminalce, pol pa enga mulca dobijo k se fura po domači njivi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje morjo začet ... verjetno mulc ni imel velikega napisa, to je moja zemlja .. tuki lahko serjem kokr čm ... lahko ga je pa fotr prjavu, ker je mulc raj diujou po njivi, kot da bi se učiu ... 

treba ga je ustaut in vprašat ... fantek .. čgau pa si ...čgau je pa motor... kje so papirji ... a maš vse pozitivne ocene .... in podobno...

lahko ga je iz une bajte ukradu ... pač ... treba ga je uprašat ... in bohnedaj, da bi policaji šli to vprašat :P

p.s.

ene par kazni se mi lahko spregleda v bodoće :jezik: 

 

štekaš :huh:

 

p.s. .. kje ste to zasledili ... kakšn verodostojen vir ?

zadnje cajte se kriminalci kr med sabo sledijo in strelajo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ne vem no, a so ga počakal na cesti al so tacal po njivi? Še ta udarc :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

nekje morjo začet ... verjetno mulc ni imel velikega napisa, to je moja zemlja .. tuki lahko serjem kokr čm ... lahko ga je pa fotr prjavu, ker je mulc raj diujou po njivi, kot da bi se učiu ... 

Sej ne smeš srati kolker češ po lastni zemlji. Z mopedom se ne smeš po hosti furat. Z biciklom tud ne.

 

Lahko ti pa cela vas hodi po hosti. Pa vse gobe pa borovnice pobere ven. Pa jagri lahko tud pištoljirajo po njej. Sam boh varji pa z mopedom al pa biciklom skoz. To se pa ne sme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jskrablin pravi:

Sej ne smeš srati kolker češ po lastni zemlji. Z mopedom se ne smeš po hosti furat. Z biciklom tud ne.

 

Lahko ti pa cela vas hodi po hosti. Pa vse gobe pa borovnice pobere ven. Pa jagri lahko tud pištoljirajo po njej. Sam boh varji pa z mopedom al pa biciklom skoz. To se pa ne sme!

kaj tulš name .. kaj sm js storu ... sj nism js delu te akcije :huh:

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

aj tulš name .. kaj sm js storu ... sj nism js delu te akcije :huh:

Sej ne tulim nate. Sam par praktičnih neumnosti okoli zakonodaje sem pojasnil. Si gospodar na svojem kosu zemlje. Takoj za jagri pa nabiralci gob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

to nism napisu zato, da bi biu lizo :P

ampak dejansko tko razmišljam ... pa da smo si na jasnem ... nikol nism biu angećek pridni, pa tudi sedaj nisem ćist angelski angelćek ... do kradliuceu, telefonistov, nesramnih voznikov in pijancev pa že kar nekaj časa nimam tolerance. Kakšno hitro vožnjo (ne diujanje) še prezrem in si rečm .. sj mora mau probat (seveda izven naselja)

 

Tri porcije dobiš :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

Sej ne smeš srati kolker češ po lastni zemlji. Z mopedom se ne smeš po hosti furat. Z biciklom tud ne.

 

Lahko ti pa cela vas hodi po hosti. Pa vse gobe pa borovnice pobere ven. Pa jagri lahko tud pištoljirajo po njej. Sam boh varji pa z mopedom al pa biciklom skoz. To se pa ne sme!

Ja samo s traktorji pa lohk divjajo po cest z usranimi gumami, itak že vsak "leti" stotko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, MARE 65 pravi:

Ja samo s traktorji pa lohk divjajo po cest z usranimi gumami, itak že vsak "leti" stotko

Ja mende pa ne boš štrajfiksa na traktorju vlačil naokoli no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!