Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

pred 18 minutami, maus pravi:

potrebno je verjeti v demokracijo, saj za to smo se borili tisočletja, mar ne ... demokratične vladarje si pa itak sami izvolimo, kajne ...

vse drugo je nedemokratično, mar ne :P

na enak način smo odšli iz Jugoslavije in smo kršili vse zakone takratne pravne ureditve ... in zdaj se zgodovina ponavlja, a ne ;) 

A se bomo spet streljal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, franc pravi:

A se bomo spet streljal?

to pa jaz ne vem, vem pa, da se ne grem več za nobenega nastavljat ... sj imamo mlade, pa naj kaj naredijo in ne samo kritizirajo, skriti za raznimi fejkanimi profili, in se delajo močne ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

ne da jih branim, ampak, kljub stavki morajo opravljati svoje delovne obveznosti, če ne, lahko izgubijo službo, saj se to smatra kot hujša kršitev delovnih obveznosti.

najbolj jih zjebemo, da ne delamo prekrškov in kaznivih dejanj ;) 

Saj imaš prav in se strinjam s tabo, ne morem pa se strinjat z njimi, ko so tako neekopravni... naj napišejo še kako kazen za prepočasno vožnjo, oviranje prometa, nepravilno razvrščanje v krožišču, neuporabo smernikov, vožnjo po levem pasu na AC... vsaj med stavko bi lahko to počeli. Lahko jaz prijavim patruljo ko se peljem kot 27. v koloni za tovornjakom mimo patrulje ki drnjoha v avtu? Prijatelja so pa ustavili ker je bil 'slišat nevarno' na MV Avgusti v 2. prestavi, vozil je pa nižje od omejitve :)

Pa smo spet tam ane... naj pridejo na soško kasirat povzročiteljem kolone, komot se umakneš da gre kolona mimo, potem jim bom verjel da opravljajo svoje delo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, BlackDoc pravi:

naj napišejo še kako kazen za prepočasno vožnjo, oviranje prometa, nepravilno razvrščanje v krožišču, neuporabo smernikov, vožnjo po levem pasu na AC...

se popolnoma strinjam, ampak ko začnejo to delat berem, da smo v najbolj policijski državi na svetu in da so policaji samo inkasantje ... a razumaš kaj hočem povedat ... folk bi meu red, ampak ne pri sebi :P

vsak potem... zakaj pa glih mene ... barabe :P , da bi pa sam kaj prispeval k tem, o tem pa ni govora...

p.s.

ne govorim tebi ampak na splošno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlazi je radarcek postavit, fact. Pa kdo jih bo maral, ce ti maha z loparckom, ko ga najmanj rabis..... Ko ga pa dejansko rabis, ma pa 100 izgovorov, da ne pride. Ko jih jebe, res. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

potrebno je verjeti v demokracijo, saj za to smo se borili tisočletja, mar ne ... demokratične vladarje si pa itak sami izvolimo, kajne ...

vse drugo je nedemokratično, mar ne :P

na enak način smo odšli iz Jugoslavije in smo kršili vse zakone takratne pravne ureditve ... in zdaj se zgodovina ponavlja, a ne ;) 

mau nakladaš, ampak, ti kr :P

Vem tut kteri demokrat je zafural izbrisane..sam povem.

In če se vrnemo na demokracijo: policisti lahko stavkajo, edin če jim demokratsko izvoljena vlada prepove, pa demokratsko zniža plače. Demokratsko je tut Hojsek "demokratično nepreklicno odstopljeni" minister objavil plače. Zdj je pa več drame zaradi par ceglcu kot pa štrajka.

Sej pravim, rad bi mal vidu da začno štrajkat turistična podjetja, prevozniki itd..aja, tist se pa ne sme a ne. Fakoff taka demokracija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

Demokratsko je tut Hojsek "demokratično nepreklicno odstopljeni" minister objavil plače. Zdj je pa več drame zaradi par ceglcu kot pa štrajka.

Še ni končana zgodba.. minister, ki je dal odstop, nima teh pooblastil .. zdj ima kazensko ovadbo ... o tem bo odločalo neodvisno sodstvo ... smešnica se nadaljuje ;) 

 

itak, da demokratično vlado sami izvolimo in da so lahko stranke enkrat leve, enkrat sredinske ali desne, glavno da so na oblasti :P  ... to je borba za stolčke in, če bi bile izredne volitve, jih več kot pol ne bi dobilo poslanske plače .. za to gre 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da kmal pride KAhel, bo vsaj norije konc in bo vse skupaj ena burleska :P

Aja, minister nepreklicno odstopljeni je šef vseh polcajev in njega ubogajo. Če nima pooblastil, potem ne vem zakaj ga ubogajo. Plače jim znižat, takoj.

 

Mi smo eno velko selo, kjer se igramo s papirčki in paragrafi.

Da se politiki zabavajo na naš račun, omogoča pa represivni organ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Da se politiki zabavajo na naš račun, omogoča pa represivni organ.

dons je petek.. prid s kolesom v Ljubljano ;) 

kocke pa s sabo prnes, da nauš uničeval ljubljanske tlakovce :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, maus pravi:

dons je petek.. prid s kolesom v Ljubljano ;) 

kocke pa s sabo prnes, da nauš uničeval ljubljanske tlakovce :ras: 

pajade, namest kock, bom raj hrenuke iz lidla, pa burgerje iz mcdonadsa metu :P

ps. kje si vidu motorista s kolesom u lublano hodit. As ti ok? Vročina simptomi, pa to?? :P

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

pajade, namest kock, bom raj hrenuke iz lidla, pa burgerje iz mcdonadsa metu :P

ps. kje si vidu motorista s kolesom u lublano hodit. As ti ok? Vročina simptomi, pa to?? :P

 

Paratrooper | Montague Bikes

tole daš v kufer,,, vi ki maste kufre :ras: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, maus pravi:

 o tem bo odločalo neodvisno sodstvo ... 

:lol1: :lol1: :lol1:...:lol1::lol1::lol1::lol1: :lol1: :lol1:...:lol1::lol1::lol1::lol1: :lol1: :lol1:...:lol1::lol1::lol1::lol1: :lol1: :lol1:...:lol1::lol1::lol1::lol1: :lol1: :lol1:...:lol1::lol1::lol1::lol1: :lol1: :lol1:...:lol1::lol1::lol1::lol1: :lol1: :lol1:...:lol1::lol1::lol1: ..itn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, motozajebant pravi:

evo, za dobro plačo greste lahko tja stat in se ukvarjat s takimi bedaki :) 

https://www.zurnal24.si/slovenija/obcina-stanovalce-socialnega-centra-rog-pometala-na-cesto-360374 

kako? če pa nič ne delajo samo spijo in na veliko služijo?

aja sem pozabil, to spada pod drugi primer: samo izživljajo se nad folkom in pišejo kazni za brezveze!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Shillien pravi:

kako? če pa nič ne delajo samo spijo in na veliko služijo?

aja sem pozabil, to spada pod drugi primer: samo izživljajo se nad folkom in pišejo kazni za brezveze!!!

Tako je! Spodobi se in pravično je. 

Ravno gledam fotke na 24ur, povsod sami prizori ko so policaji "agresivni".... nihče ne prikaže zblojenih đankurjev, k delajo pizdarije. Pa tisto eno bakljo so tudi policaji s sabo prinesli. 

Previsoke plače imajo! Samo štrafajo narod in delajo za vlado. 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Previsoke plače imajo! Samo štrafajo narod in delajo za vlado. 

Ne zagovarjam Rogovcev, ampak policaji delajo točno to, ščitijo kapital.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, motozajebant pravi:

Tako je! Spodobi se in pravično je. 

Ravno gledam fotke na 24ur, povsod sami prizori ko so policaji "agresivni".... nihče ne prikaže zblojenih đankurjev, k delajo pizdarije. Pa tisto eno bakljo so tudi policaji s sabo prinesli. 

Previsoke plače imajo! Samo štrafajo narod in delajo za vlado. 

jah na žalost večina folka nima razčiščeno v glavi in ko dobijo kazen so krivi policaji ne pa oni sami, in potem se ta jeza kaže povsod ko so za vse krivi policaji. pa nima veze če napiše kazen je idijot ki se spravlja na njih, če odpelje đankija je idijot ki se spravla na nemočne (bog ne daj da je slučajno ženska), če spi v avtu je lenuh ki spi namesto da bi delal svoje delo :D policaj nemore narediti nič da bi bilo prav, pač balkanska mentaliteta na žalost.

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, franc pravi:

Ne zagovarjam Rogovcev, ampak policaji delajo točno to, ščitijo kapital.

lp

LOL... rog v lasti MOL, đankurji in brezdelneži pa ne dajo stavbe... ko je ovde lud haha 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, franc pravi:

Ne zagovarjam Rogovcev, ampak policaji delajo točno to, ščitijo kapital.

lp

ne, v zgornem primeru ščitijo premoženje nekoga, ki jih je za to poklical, ali pa ščitijo varnostnike kakorkoli opravljajo svoje delo, med tem ko bedaki delajo pizdarije.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Shillien pravi:

jah na žalost večina folka nima raučiščeno v glavi in ko dobijo kazen so krivi policaji ne pa oni sami, in potem se ta jeza kaže povsod ko so za vse krivi policaji. pa nima veze če napiše kazen je idijot ki se spravlja na njih, če odpelje đankija je idijot ki se spravla na nemočne (bog ne daj da je slučajno ženska), če spi v avtu je lenuh ki spi namesto da bi delal svoje delo :D policaj nemore narediti nič da bi bilo prav, pač balkanska mentaliteta na žalost.

sem prej malo gledal posnetek... je ena ženska splezala na nek kamion... pa so jo lepo prosili naj pride dol... in ko je bilo dovolj, je en stopil gor in jo spravil dol (na zelo lep, kulturen način). Đankurji v izadnju pa enotno, PUUUUST JO...NE SE JE DOOOOTIKAT ONA JE ŽENSKA...  :lol1:in pol so oni grdi, ker na lep način ni zaleglo.... pa prav potrpežljivi so bili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

sem prej malo gledal posnetek... je ena ženska splezala na nek kamion... pa so jo lepo prosili naj pride dol... in ko je bilo dovolj, je en stopil gor in jo spravil dol (na zelo lep, kulturen način). Đankurji v izadnju pa enotno, PUUUUST JO...NE SE JE DOOOOTIKAT ONA JE ŽENSKA...  :lol1:in pol so oni grdi, ker na lep način ni zaleglo.... pa prav potrpežljivi so bili.

za moje mojme so itaq preveč potrpežljivi, sem že takrat rekel ko je bil objavljen posnetek tistega debila z dostavnim kombijem.

Itaq je pa problem, vedno nekdo snema in vedno se lahko posnetek odreže da se prikaže izven konteksta ("torej izživljanje policajev") kaj se je dogajalo da je do tega prišlo pa nobenga ne briga, če bi gledal samo po folku ki piše pravljice po netu si sploh nebi upal ven da se nebi slučajno pripeljali mimo policaji ki se jim neda na nujno intervencijo in bi me zato ustavli, nabili, odpeljali na policijsko postajo na streznitev in napisali kazen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

LOL... rog v lasti MOL, đankurji in brezdelneži pa ne dajo stavbe... ko je ovde lud haha 

A ne ga lomt. Kdo pa je MOL?

V ustavi piše, da je samoupravna interesna skupnost in so dolžni delati v interesu občanov (Rogovci so občani (niso ravno običajni in "večinski" ) , Mol pa ne dela v korist občanov ampak nekih "višjih" interesov) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, franc pravi:

A ne ga lomt. Kdo pa je MOL?

V ustavi piše, da je samoupravna interesna skupnost in so dolžni delati v interesu občanov (Rogovci so občani (niso ravno običajni in "večinski" ) , Mol pa ne dela v korist občanov ampak nekih "višjih" interesov) .

lp

ja dečko, ne moreš ti zahtevat nekaj kar ni tvoje? Kaj tu ni jasno? 

Oni so se sprdnili da ne grejo ven in pika, da je to njihovo. Pa tisto je blo za porušit že 10 let nazaj, če smo realni. 

Saj ne rečem, imaš izjeme v policiji ki so definitivno za obsojati, a v temu primeru, pravilno. Če se je lastnik odločil stavbo porušit, potem tako mora biti. 

 

pa če prav razumem, policajev sploh nebi bilo, če bi ti klošarji upoštevali varnostnike... 

Obveščeni smo bili, da lastnik objekta na Trubarjevi cesti v Ljubljani izvaja na objektu gradbena dela, pri tem pa se je na kraju zbralo nekaj oseb, ki ne upoštevajo varnostnikov, ki so območje gradbišča zavarovali. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, franc pravi:

A ne ga lomt. Kdo pa je MOL?

V ustavi piše, da je samoupravna interesna skupnost in so dolžni delati v interesu občanov (Rogovci so občani (niso ravno običajni in "večinski" ) , Mol pa ne dela v korist občanov ampak nekih "višjih" interesov) .

lp

po tvoji logiki lahko grem na mojo občino in si vzamem eno od pisarn ki so tam ker sem se odločil da bom začel svoj biznis in rabim pisarno. Sem občan, občina more delati v mojem interesu torej je tista pisarna moja!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!