Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

če pa pozabiš podaljšat vozniško, ker ti je preteklo zarad očal, pa še en prekršek...pa greš damu na štop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

če pa pozabiš podaljšat vozniško, ker ti je preteklo zarad očal, pa še en prekršek...pa greš damu na štop

Žal drži🙄...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

če pa pozabiš podaljšat vozniško, ker ti je preteklo zarad očal, pa še en prekršek...pa greš damu na štop

zakaj pa ne moreš taksija poklicat ... ali pa še bolj pijanega prijatelja :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, tkc pravi:

Živjo, a ve kdo koliko je kazen, če te ustavijo, da se voziš z motorjem ko je potekla registracija pred pol leta? A ta rok eno leto do vrnitve tablic ima kako vlogo ali je isto kot da se voziš brez tablic?

4 leta star odgovor iz sosednje teme, pa fajn je imet svojo registrsko tablico.. :) 

Citiraj

potečeno PD je 500€, brez opravljenega teh. pregleda je 500€, brez obveznega zavarovanja je 500€ in druge tablice na vozilu je 500€

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zavarovalni agent mesec pred potekom registracije pošlje obvestilo, da moram obnoviti zavarovanje. Kako lahko potem pozabiš registrirati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

Meni zavarovalni agent mesec pred potekom registracije pošlje obvestilo, da moram obnoviti zavarovanje. Kako lahko potem pozabiš registrirati?

Odgovor na to bi verjetno dobil v specializiranih stanovanjskih soseskah jugovzhodne Slovenije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, maus pravi:

zakaj pa ne moreš taksija poklicat ... ali pa še bolj pijanega prijatelja :huh:

 

pajade, bolj pjan prjatu naj se sam vozi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
A ni zanimivo.
Na Policijski upravi Ljubljana opozarjamo na slabšanje prometne varnosti, saj sta v torek, 26. julija, na cestah na območju uprave umrla voznika osebnega in tovornega vozila. Ob tem posebej izpostavljamo problematiko varnosti motoristov kot posebej ranljive skupine voznikov, ki je žal prepogosto udeležena v prometnih nesrečah z najhujšimi posledicami. Z nadzori nad vozniki motornih koles želimo zato poskrbeti za izboljšanje prometne varnosti na cestah, še zlasti na nekaterih kritičnih odsekih.
Zaradi, na žalost umrlih voznikov osebnega in tovornega vozila, je potrebno poostrit kontrolo nad motoristi...
zanimiva logika 😃
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:
A ni zanimivo.
Na Policijski upravi Ljubljana opozarjamo na slabšanje prometne varnosti, saj sta v torek, 26. julija, na cestah na območju uprave umrla voznika osebnega in tovornega vozila. Ob tem posebej izpostavljamo problematiko varnosti motoristov kot posebej ranljive skupine voznikov, ki je žal prepogosto udeležena v prometnih nesrečah z najhujšimi posledicami. Z nadzori nad vozniki motornih koles želimo zato poskrbeti za izboljšanje prometne varnosti na cestah, še zlasti na nekaterih kritičnih odsekih.
Zaradi, na žalost umrlih voznikov osebnega in tovornega vozila, je potrebno poostrit kontrolo nad motoristi...
zanimiva logika 😃
 

Hja, to je tako, ko mamo zebe, mora otrok obleči pulover.

Ker, če umirajo avtomobilisti in celo kamionarji, kako nevarno je šele za motoriste.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Zanimajo me vaše izkušnje z plačevanjem kazni na hrvaškem, ki prispejo po pošti. V mojem primeru stacionarni radar v Crikvenici, kjer je omejitev 60kmh, peljal 109kmh - kazen 2000kn, plačilo v treh dneh pol manj.

Je dovolj samo plačati kazen ali moram dejansko še napisati izjavo kdo je vozil, skenirati vozniško dovoljenje voznika in vse to zapakirati ter poslati po klasični pošti, kot so to počeli naši predniki pred iznajdbo emaila...?
 

prekrsek 1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes na povratku iz Kvarnerja zavijeva v Rupi za Kozino ... na meji pa kar kolona ki pa se je začuda pomikala relativno počasi - 1 avto/2-3 minute 😳 ... no in ko pridrsava počasi na vrsto za kontrolo vidiva zakaj taka "hitrost": vsem avtomobilistom je naš organ delal alkoltest 😬 ... vozniki enoslednih vozil pa smo bili za to kontrolo "prikrašani" 😆

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mel akcijo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons pa je blo enih provid ... vsem pastem sem se izognu, ker vozim po omejitvah :P 

:ninja:

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, maus pravi:

Dons pa je blo enih provid ... vsem pastem sem se izognu, ker vozim po omejitvah :P 

:ninja:

Sem dobil namig, da je bilo še nekaj skritih gajbic za slikanje ... upam, da sem tudi tam vozil približno omejitvam :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da so bile skrite kje v naselju. Tam sm še jest priden 😁

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

Upam, da so bile skrite kje v naselju. Tam sm še jest priden 😁

Tam sem tudi jaz ... bile so izven naselja :dry: ... bo treba počakat kakšn teden ... itak zdaj ne moreš nič :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veš da nimam pojma. A zunaj naselja sploh pošiljajo kazni od radarjev? A ni včasih veljalo, da te morajo ustavit?

Se pravi radar potem pa stop policija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

A veš da nimam pojma. A zunaj naselja sploh pošiljajo kazni od radarjev? A ni včasih veljalo, da te morajo ustavit?

Se pravi radar potem pa stop policija?

ne vem, so p azačeli škatle postavljat tudi zunaj naselja ;) ... sem že vidu na relaciji Divača - Senožeče na ravninah, kjer se lahko razvijajo hitrosti preko 300 km/h, ni nobene hiše v bližini razen makadamskih počivališč in izvozi, kjer tudi znaka ni križišče ... ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zunaj naselja nism priden 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!