Skoči na vsebino

STOP Policija !


Thundercat

Priporočene objave

6 minutes ago, Markisan said:

Tako je, 58 je objestnost..... Kar se tebe tiče tudi drži. Srečno. Predlagam ti da to svojo logiko dosledno 100% upoštevaš v vseh pogledih svojega življenja in izklopiš življensko logiko. Srečno

58, pa prištejmo še toleranco pa si cez 60. To je 20% čez dovoljenih 50. Ampak saj je kriv policist ne ti

Popravljeno . Popravil Shillien
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 4. 2023 ob 10:47, Markisan pravi:

Torej sem prepeljal tablo z več kot 50 verjetno pa sem 50m po tabli šel že pravilno. 

jaz grem več kot 50 skozi vsako naselje, gledam, da ne prekoračim 60 na števcu. Malo laže števec, 5km/h ponavadi še odbijejo in je dejanska hitrost okrog 55 km/h, če me ustavijo...dobro, da me ne v vsakem naselju 🙂 se pa najdejo vozniki ki vozijo 50 in še manj pred naseljem, po tabli za naselje pospešijo pa na 70...dva taka primera sem pred kratkim doživel. ga nisem mogel prehiteti pred naseljem, polna črta, promet...pride naselje, jaz peljem lepo 60 po števcu ta pred mano se pa kar hitro oddaljuje...😎

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, vandrovec pravi:

jaz grem več kot 50 skozi vsako naselje, gledam, da ne prekoračim 60 na števcu. Malo laže števec, 5km/h ponavadi še odbijejo in je dejanska hitrost okrog 55 km/h, če me ustavijo...dobro, da me ne v vsakem naselju 🙂 se pa najdejo vozniki ki vozijo 50 in še manj pred naseljem, po tabli za naselje pospešijo pa na 70...dva taka primera sem pred kratkim doživel. ga nisem mogel prehiteti pred naseljem, polna črta, promet...pride naselje, jaz peljem lepo 60 po števcu ta pred mano se pa kar hitro oddaljuje...😎

Tudi sam naredim isto pri 50 omejitvi. Ponavadi držim malo pod 60 na števcu. Tukaj sem se vozil velikokrat in tudi vem za kontrole. Nikoli me niso ustavili tokrat pa res ne vem ali sem prepočasi upočasnil ali pa do zdaj niso merili pri tabli. Sicer ni krize, je pa zanimivo. Je pa res, da je to moja prva kazen po 20letih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Markisan pravi:

Tudi sam naredim isto pri 50 omejitvi. Ponavadi držim malo pod 60 na števcu. Tukaj sem se vozil velikokrat in tudi vem za kontrole. Nikoli me niso ustavili tokrat pa res ne vem ali sem prepočasi upočasnil ali pa do zdaj niso merili pri tabli. Sicer ni krize, je pa zanimivo. Je pa res, da je to moja prva kazen po 20letih. 

Ti ti divjak.... 😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

spet majo akcijo :D baje je hitrost...

ab lahko mal to nadzirali na Ljubljanski obvoznici? ni problema med 6.30 in 18 uro vsak dan :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, DAMI34 pravi:

spet majo akcijo :D baje je hitrost...

ab lahko mal to nadzirali na Ljubljanski obvoznici? ni problema med 6.30 in 18 uro vsak dan :P

 

 

sj je že cajt .. do Ljubljane do Kopra so spet začeli diujati :P  pa nikjer radarske kontrole niti policajev ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

sj je že cajt .. do Ljubljane do Kopra so spet začeli diujati :P  pa nikjer radarske kontrole niti policajev ;) 

Lej, bod pošten...od Postojne do Kopra se diuja (če mamo srečo)..prej se cijazi. In gre uno igrico "STOP & GO!!!" :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

vejm vejm..okrog tomačevega bo najhujši nadzor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

vejm vejm..okrog tomačevega bo najhujši nadzor :P

 

tm naj bo ... se ne vozim tam :P 

sicer pa.. naj bo, me ne moti, moj moto je... Kdor krši CPP ni maus :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bodo enkrat naredili akcijo in lovili voznike, ki sekajo ovinke.

Ali pa, ko prehitevajo kolesarja, ko greš z motorjem nasproti. 

In podobno. Ko gres s kolesom in nasproti vozeči motorrist prehiti avto.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Endlich pravi:

Upam, da bodo enkrat naredili akcijo in lovili voznike, ki sekajo ovinke...

Enkrat v "bližnji" prihodnosti. Ko bo totalno totalni nadzor, in bojo prek kamer in satelitov spremljali vsak premik vseh voznikov, kolesarjev, pešcev, neprivezanih psov, potepuških mačkonov... Non stop, tudi ob nedeljah in praznikih...B)

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Endlich said:

Upam, da bodo enkrat naredili akcijo in lovili voznike, ki sekajo ovinke.

Ali pa, ko prehitevajo kolesarja, ko greš z motorjem nasproti. 

In podobno. Ko gres s kolesom in nasproti vozeči motorrist prehiti avto.

 

 

Al pa akcijo da kaznujejo tiste ki kolesarijo po cesti. In to konkretno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Shillien pravi:

Al pa akcijo da kaznujejo tiste ki kolesarijo po cesti. In to konkretno

To verjetno misliš, ko kolesarji vozijo vštric ali pa skupina dolga npr. 10+ m.

To ja. Drugače pa ni problema, če vozijo korektno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Endlich said:

To verjetno misliš, ko kolesarji vozijo vštric ali pa skupina dolga npr. 10+ m.

To ja. Drugače pa ni problema, če vozijo korektno. 

Ali pa če vozijo po cesti vzporedno z kolesarsko stezo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Shillien pravi:

Ali pa če vozijo po cesti vzporedno z kolesarsko stezo. 

Si si kdaj "ogledal" kolesarske poti?

Posebno te vzporedne s cesto, so praktično nevozne (jaški, robniki, luknje, izvozi, količki, stebri... ) in če nisi ravno na polno vzmetenem MB kolesu (in v tem uživaš) , kaj dosti izbire nimaš.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, franc said:

Si si kdaj "ogledal" kolesarske poti?

Posebno te vzporedne s cesto, so praktično nevozne (jaški, robniki, luknje, izvozi, količki, stebri... ) in če nisi ravno na polno vzmetenem MB kolesu (in v tem uživaš) , kaj dosti izbire nimaš.

lp

Dej ne seri. Kolesarske so v veliko primerih lepše kot avtomobilski del. Pa tudi če niso, velja isto kot za avto/motor, vozi razmeram primerno. 

Ps. Za vsak izvoz na kolesarski je tudi en izvoz na cesti, a tisti pa niso moteči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Shillien pravi:

Ps. Za vsak izvoz na kolesarski je tudi en izvoz na cesti, a tisti pa niso moteči?

Ne niso, ker ti ni potrebno zapeljati čezenj.

Dejansko ti ne bo škodilo, da si malo ogledaš kolesarske steze. Tistih par "vzorčnih" kolesarskih stez, ne spremeni dejstva, da so ostale v obupnem stanju.

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, franc said:

Ne niso, ker ti ni potrebno zapeljati čezenj.

Dejansko ti ne bo škodilo, da si malo ogledaš kolesarske steze. Tistih par "vzorčnih" kolesarskih stez, ne spremeni dejstva, da so ostale v obupnem stanju.

lp

Glede na to da sem veliko na kolesu kar dobro in iz prve roke poznam stanje kolesarskih stez, večinoma so v super stanju.

Pa tudi tam kjer niso, prilagodi hitrost cestišču. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Shillien pravi:

Glede na to da sem veliko na kolesu kar dobro in iz prve roke poznam stanje kolesarskih stez, večinoma so v super stanju.

Pa tudi tam kjer niso, prilagodi hitrost cestišču. 

tudi sam sem pred leti veliko kolesaril in sploh brez problema povsod po kolesarski stezi, za "pajkičarje" pa itak ni nobene pomoči razen, da se jim kolo zapleni ;) .

pa še premalokrat se jim dajo pihat, ker jih dostikrat vidim v gostilnah in pumpah, kako žlampajo pivo, ker so dehidrirani :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa naj se eden od vas strokovnjakov zapelje s kolesom od Šentvida do Tacna po Tacenski cest (tja in nazaj) . Praktično v celoti je kolesarska steza, pa naj potem komentira.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Endlich pravi:

Upam, da bodo enkrat naredili akcijo in lovili voznike, ki sekajo ovinke.

Ali pa, ko prehitevajo kolesarja, ko greš z motorjem nasproti. 

In podobno. Ko gres s kolesom in nasproti vozeči motorrist prehiti avto.

 

 

Da se navežem na tole sporočilo.

Upam, da do akcij v ovinkih ne pride, ker pol lahko pozabimo kolenčkanja ipd., ker bomo gladko prekoračili omejitve. Sicer pa se policija težko postavi tik pred/za ovinek in hkrati opravi verodostojno meritev. Sekanje ovinkov je pač stvar predvidevanja in da se kot motoristi držimo vedno zunanje linije ovinka, kar je tudi pravilno, saj ovinek veliko lepše izpelješ (razen, ko so na zunanji strani ovinka kolesnice).

Glede kolesarjev se navezujem na nižje poste. Tudi sam se včasih dosti kolesaril. Bil sem tudi pajkičar, kakor pravi Maus :) Takrat sem mislil, da sem frajer, sem preklinjal avtomobile, ker so te prehitevali na zelo majhni razdalji ali hupali za tabo. No zdaj že približno 8 let ne kolesarim, preklinjam čez kolesarje, kako se vozijo - dva vzporedno, večje skupine (čeprav smo tudi mi tako vozili), zaradi njih moram bremzat in zmanjševati z 90 na 30 (z avtom seveda, z motorjem ga pihnem mimo, da mu verjetno še en čas tuli v ušesu in on mene preklinja)... :D Skratka, ne maram jih :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jih madžarske diujake, ki diujaško diujajo po AC ... :P

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/omejitev-80-kmh-motoristi-vozili-s-150-156-in-162-kmh.html

niso vidl tega na AC
 

Roglič.jpg

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!