Skoči na vsebino

TV SLO in POP TV sporocam vam, da se JEBITE!


Priporočene objave

No danes popoldne sva sla z Misho na obisk k prijateljem. Ceprav vem, da prijatelji nimajo kabelske oz.satelitske TV, sem si rekel: Oh bom moral pri gledanju Moto GP pac Mihelica poslusat, saj ni tako smotan kot Alisic.

Pojemo kosilo, bliza se ura dirke, na TV SLO pa nek star prfuknjen film, ki ga ni in ni konec. Gledamo na teletekst v spored in sledi grozljivo spoznanje: na TV SLO danes ne bodo prenasali dirke. V svoji naivnosti in pobožnem upanju presaltam na POP TV in tam valjda, da o dirki na duha ne sluha.

Z Misho se vsedeva v avto in gasa domov na Eurosport. Ujameva zadnja kroga Rossijevaga zmagoslavja. Kapo dol pred Rosijem. On je res The Doctor. Slide na zaviranju, pri pospesevaju, voznja po zadjem kolesu stoje na zicu, ...

Za foro prestavim na TV SLO in ne boste verjeli. Predvajali so oddajo o nogometu.

V glavnem TV SLO in POP TV, ce niti eden od vas ni zmozen predvajati moto dirke za svetovno prvenstvo, vam javno sporocam, DA SE JEBITE !!!!

Ampak to se ni konec kriminalke!

Ob sedmih sem se ponizno vsedel za TV gledat dnevnik. Čakal sem na sport, ce bodo se enkrat pokazali Rossijeve vragolije. Med cakanjem na sport sem si lahko na TV SLO kar dvakrat ogledal vremensko napoved. Eno ob 19:30 in eno ob 19:55. Pa a imate nas navadne gledalce za prefuknjene? Pa sem videl CURO METO. Na TV SLO sploh niso omenili, da je bila danes kaka motoristicna dirka, na POP TV so pa v manj kot petnajstih sekundah povedali vse o vseh treh dirkah (125, 250 in MOTO GP). Hallo! Ja seveda je pa bilo pomembno, da so na obeh televizijah porocali vec kot pet minut o nogometu, O vseh domacih in tujih ligah, o nogometasih, kako se kdo pocuti, kdo je bolan, kdo je poskodovan, kdo si ga je zjutraj na roke vrgu, itd.

Mislim da je cas, da se obe televiziji, se posebno TV SLO, katero narocnino sem prisiljen placevati, resno zamislita nad sabo. In naj energijo, ki jo porabljata za medsebojno nagajanje TV Tednik VS Trenja, Tarca VS Preverjeno, TV Dnevnik ob 19:00 VS 24UR ob 19:00, ..... usmerita v oblikovanje dobrega in kvalitetnega programa, ki bo vkljuceval tudi prenos motoristicnih dirk vsaj cestno - hitrostnega motociklizma. Da povprecnemu gledalcu postane slabo in gre kozlat ob vasih programih.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam Tadej, totalni podn. Sem sicer velik ljubitelj fuzbala ampak to kar skup spocajo je navadna svinjarija. Naj si malo pogledajo hrvaske sportne oddaje pa se od njih ucijo! Kak je te TV3 zmozn v zivo predvajat tekme angleske lige, nacionalka in pop tv pa niti zanimivih domacih derbijev? :o In pol smo kao fuzbalski narod :rolleyes: Cele dneve gledamo samo rokomet, kosarko ki je mam ze poln ku*ac in hokej!!!! :angry: :angry: Da se ne menimo o ostalem programu, ki je prav tako z izjemo kakega filma katastrofalen. Hvalabogu da imamo Motosvet B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da na TVS na splošno sploh ne govorijo o nobenem športu ki ima vsaj malo veze z bencinom. Še tam kjer nastopajo slovenci (npr. SVETOVNI PRVAK Igor Jerman) ne vejo nič o tem. Vejo pa popolnoma vse o NHL, pa 3. hokejski ligi v kanadi, da o NBA ne govorimo. Če so že tako za USA naj potem pa vsaj kako Daytono ali pa Indy mal pogledajo če jim že vse ostalo tako smrdi kar ni USA.

Predalagam da jih zasujemo z emaili s pritožbami.

Jutri grem iskat kak naslov kamor se bo lahko kaj poslalo.

Že res da si pri Miheliču zaspal samo si pa vsaj videl kaj so počel sedaj pa še tega ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tadej no ... pomir se mal pa ne takoj jokat ... a ne veš, da si v obrobni skupini državljanov, ki vas/nas celo zanima motošport ... zakaj bi pa prenašal uspavalne urice z Miheličem, če pa vsi gledajo/mo EUsport ... sploh je pa že bilo govora o tem, da nobena TV v slo ne prenaša MotoGP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tadej no ... pomir se mal pa ne takoj jokat ... a ne veš, da si v obrobni skupini državljanov, ki vas/nas celo zanima motošport ... zakaj bi pa prenašal uspavalne urice z Miheličem, če pa vsi gledajo/mo EUsport ... sploh je pa že bilo govora o tem, da nobena TV v slo ne prenaša MotoGP.

Kolk pa stanejo licence za prenos te zadeve? Verjetno ni glih zastonj, tko kot ni zastonj formula1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa tebe to zanima, a boš kej prispeval :P

Hočem vam to povedat da LETOS DIRK NA TVS NE BO!

Žal!

To sem prebral v vikend magazinu (al nekej podobnega), ko je en kranjčan potarnal zakaj nimajo več prenosov motociklističnih dirk in so mu odgovorili, da ni denar <_< <_< <_< , in da bodo drugo leto probal to zrihtat - če verjameš :lol:

zato pa Sym, če si naftni mogotec in maš preveč zelencev lahko mal prispevaš, zato da bomo mi navadni smrtniki lahko spet Miheliča poslušal, kako pripoveduje uspavanke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa nimajo denarja za licence, naj pa kakšno domačo dirko predvajajo.

Športa na TVS pa že ene par let nisem gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Kolk pa stanejo licence za prenos te zadeve? Verjetno ni glih zastonj, tko kot ni zastonj formula1?

Ce bi denar, ki ga namenjajo za placevanje za licence najbolj glupih oddaj kot so Sosed sosedu strudelj in podobno sranje, namenili za prenos dirk, vsaj Moto GP bi se jim verjetno izslo.

Drugace bi pa lahko (tako kot pred mnogimi mnogimi leti) prenasali kak domac speedway, motokros, dirko v spretnostni voznji,.... Ah pa se jim fucka.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa tebe to zanima, a boš kej prispeval :P

Ne boš verjel. Moj foter prispeva skoraj tri jurje/mesec tko kot še marsikdo drug.

Zato pa imajo lahko največje plače (2 mio) če jih primerjaš z ostalimi javnimi zavodi kar RTV SLO je. :angry: Čudno da za plače je pa vedno dovolj kljud mislim da 5 miljardni izgubi. So pravi v vrhu samo stolčke si menjajo okoli okrogle mize, tko da....

Je tale naslov pravi za pisanje pritožb???

Tv.Sport@rtvslo.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprijaznite se........ živite v Sloveniji. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprijaznite se........ živite v Sloveniji. <_<

Ja in? Ko bomo v EU bo kaj drugace? Al bos pol reko: "Sprijaznite se, zivite v EU." <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, ko bos vedel da je GP dirka je jasno eno: ne hodi nikamor, ostani doma in glej Eurosport !

Pri nas se bencinski športi, še zmeraj zdravijo za njih neozdravljivimi otroškimi bolezni !

saj po novem letu boljše bo.......kakor za koga ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprijaznite se........ živite v Sloveniji. <_<

meni nič ne manjka :) ... a sem čuden :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprijaznite se........ živite v Sloveniji. <_<

meni nič ne manjka :) ... a sem čuden :huh:

ITAQ :blink: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni nič ne manjka :) ... a sem čuden  :huh:

Vsekakor! B) Saj si to hotel slišat, kajne? ;)

:) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprijaznite se........ živite v Sloveniji. <_<

YZF!, po mojem si kar v redu človek, ampak kadarkoli je kakšen mali revolt u zraku, začneš rolat "dajte se sprijaznit", "zivite v Sloveniji"...jaz si to prevedem "če se pustiš te bojo jebal"! Če smo geografsko majhni, ne pomeni avtomatsko, da moramo biti majhni po duhu!, menda? Nedavno sem polemiziral v temi "TV naročnina", kjer smo solili o ali je RTV upravičen izsiljevat RTV naročnino! Osebno mi bi skoraj lahko NASA zavidala TV opremico, ampak mi ni vseeno, da RTV fuka vse v glavo in po zepu kakor jim paše! Ja! pozivam vse, da ne plačujejo naročnino! - kdo bo potem marginaliziran?/ mi ali oni?

Lp. J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bomo v EU bo kaj drugace? Al bos pol reko: "Sprijaznite se, zivite v EU." <_<

Ko bomo v EU Slovenije nebo več? Nebomo govorili slovensko? Se nebo nadaljevalo isto sranje na večini področij?

Se ti zdi, da sem z čem kakorkoli nakazal, da bi se naj v EU stanje spremenilo? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno mi bi skoraj lahko NASA zavidala TV opremico, ampak mi ni vseeno, da RTV fuka vse v glavo in po zepu kakor jim paše! Ja! pozivam vse, da ne plačujejo naročnino! - kdo bo potem marginaliziran?/ mi ali oni?

Lp. J.

Let me guess... :huh: ...NASA?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisi, samo pol besedica "Sloveniji" ne igra vloge...bi blo dovolj ce bi reko samo:"Sprijaznite se da zivite..."

P.S.: se vedno se nisem :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......ampak kadarkoli je kakšen mali revolt u zraku, začneš rolat "dajte se sprijaznit", "zivite v Sloveniji"...jaz si to prevedem "če se pustiš te bojo jebal"! Nedavno sem polemiziral v temi "TV naročnina", kjer smo solili o ali je RTV upravičen izsiljevat RTV naročnino! Ja! pozivam vse, da ne plačujejo naročnino! - kdo bo potem marginaliziran?/ mi ali oni?

Lp. J.

Ja....res je. Sprijazni se, ker si majhen. Zato pa ponavadi kupujem TUJE revije in obiskujem TUJE sejme, gledam TUJE televizije in TUJA poročila, poslušam komentarje GP dirke v TUJEM jeziku........ Zakaj bi se mučil z domačim, če imajo drugi toliko bolše??

RTV naročnina je pa jeba, ja. Vendar tudi neplačevanje naročnine nebi delovalo. Mogoče spregledajo kakega posameznika, ki je rekel NE, nebodo pa spregledali splošnega neplačevanja. Bi se izterjevalci kaj hitro začeli vsem po vrsti "vsedat" na prihodke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siromaček g.Štakul! S tako nizkimi mesečnimi prihranki se res težko preživlja :D ! Ja s polno ritjo je res lahko srati, ko pa cela vesoljna slovenija vsak mesec fila denar v Javni zavod RTVS! To več ni Javni zavod ampak Štakulov zavod...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!