Skoči na vsebino

TV SLO in POP TV sporocam vam, da se JEBITE!


Priporočene objave

.......ampak kadarkoli je kakšen mali revolt u zraku, začneš rolat "dajte se sprijaznit", "zivite v Sloveniji"...jaz si to prevedem "če se pustiš te bojo jebal"! Nedavno sem polemiziral v temi "TV naročnina", kjer smo solili o ali je RTV upravičen izsiljevat RTV naročnino! Ja! pozivam vse, da ne plačujejo naročnino! - kdo bo potem marginaliziran?/ mi ali oni?

Lp. J.

Ja....res je. Sprijazni se, ker si majhen. Zato pa ponavadi kupujem TUJE revije in obiskujem TUJE sejme, gledam TUJE televizije in TUJA poročila, poslušam komentarje GP dirke v TUJEM jeziku........ Zakaj bi se mučil z domačim, če imajo drugi toliko bolše??

RTV naročnina je pa jeba, ja. Vendar tudi neplačevanje naročnine nebi delovalo. Mogoče spregledajo kakega posameznika, ki je rekel NE, nebodo pa spregledali splošnega neplačevanja. Bi se izterjevalci kaj hitro začeli vsem po vrsti "vsedat" na prihodke.

Ne! jaz se ne sprijaznem, pa čeprav bijem bitke za druge - ne za sebe! Ti se upogneš po liniji manjšega upora in kupuješ tuje revije, gledaš tuje TV...Jaz tudi, obenem mi ni vseeno, za druge - pač nisem egoist, ki se bo vlegel na tla in sprijaznil z majhnostjo! Majhnost = meni je v redu, bmk za druge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siromaček g.Štakul! S tako nizkimi mesečnimi prihranki se res težko preživlja :D ! Ja s polno ritjo je res lahko srati, ko pa cela vesoljna slovenija vsak mesec fila denar v Javni zavod RTVS! To več ni Javni zavod ampak Štakulov zavod...

generalni direktor Štakor si nenormalno visoko plačo zasluži !

Revež,mora gledati vse kar predvajajo na RTVSLO... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je preprosta - odjavis narocnino za TV. ;)

V stanovanje ti itak ne smejo vstopiti da bi "preverili" ce res imas TV ali radio. B)

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je preprosta - odjavis narocnino za TV. ;)

V stanovanje ti itak ne smejo vstopiti da bi "preverili" ce res imas TV ali radio. B)

Če se ne motim, plača RTV naročnino vsako gospodinstvo, ki ima elekto-priključek. Če imaš TV ali nimaš, ni pomembno.

------------------------------------------------------------------------------------

J - dojel si. Gledam na to, kako bom (in nekaj mojih najbližjih) šel skozi življenje z kar se da majhnim trudom in pri tem povzročil kar se da majhno škodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo!! Kako imaš ti to rešeno.

Me prav firbec matra :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, plača RTV naročnino vsako gospodinstvo, ki ima elekto-priključek. Če imaš TV ali nimaš, ni pomembno.

Ja, in ce noces placevat se mores odjavit. Ne da bi se sploh kadarkoli prijavo! Kaka svinjarija! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko!

pa sem jim poslal oster mail (Tv.Sport@rtvslo.si). Sicer na pricakujem odgovora, ampak, ce bo... ga objavim tule!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleta banda medijska....Štiri tačke pa valjda da gleda splošna populacija...... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko!

pa sem jim poslal oster mail (Tv.Sport@rtvslo.si). Sicer na pricakujem odgovora, ampak, ce bo... ga objavim tule!

Štakor ma nas rad... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strihnin ima rad Štakorja :D

..Rakumalin

:ph34r:

-bolj zadane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne govorimo o Ališiču ki vidi samo njegovega Schumacherja pa nič drugega. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne govorimo o Ališiču ki vidi samo njegovega Schumacherja pa nič drugega. :angry:

on ne navija za Schumija ampak za Häkinena :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas je kar nekaj pretirano razburjenih zaradi športnih (ne)prenosov. Prisluhnite torej, kaj vam bo zaupal stric PEPE:

pred dobrimi 10 leti sem se odločil, da ne bom več gledal športnih prenosov. Pa tudi na tekme da ne bom več hodil. Zakaj že? Zato, ker ne glede na to, ali zmagajo "naši" ali tisti "tadrugi", jaz nimam ničesar. Razen živciranja. Oni pa imajo. Žolte trdnjake. Neopravičljivo količino (tudi mojih) trdnjakov. Do tod vse jasno? Fino.

Poleg tega tudi skoraj ne gledam televizije. Če ravno naletim na kak imeniten pretepaški film, B) , če pa ne, pa ravno tako B) . Se pač oprimem knjige ali kake druge najboljše prijateljice. Ni blema.

Tako enostavno gre to. Ne pravim, da se morate vsi ravnati po tem receptu, bogobvaruj. Povem vam pa, da pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo, tudi jaz sem fan umetelnih klofingov :D

kar se pa prenosa ali vsaj objave rezultatov motošprta tiče, fuj, sram vas bodi!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zalost je tko da si pri nas ni mogoce ogledati dobrih sportnih porocil. Na Pop TV ponavadi predvajajo arhivske posnetke, TV Slo pa jih vedno pokaže premalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako enostavno gre to. Ne pravim, da se morate vsi ravnati po tem receptu, bogobvaruj. Povem vam pa, da pomaga.

tovariš - a smo anonimni antišportniki? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovariš - a smo anonimni antišportniki? :D

Niti ne, Sym, niti ne ;) Po moji definiciji (ki pa je seveda lahko napačna) je namreč športnik tisti, ki se s športom ukvarja, ne pa tisti, ki v gatah ali trenirki s piksno pira v nežni ročici bulji v podobice bolj ali manj prešvicanih "gladiatorjev" na ekranu ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas je kar nekaj pretirano razburjenih zaradi športnih (ne)prenosov. Prisluhnite torej, kaj vam bo zaupal stric PEPE:

pred dobrimi 10 leti sem se odločil, da ne bom več gledal športnih prenosov. Pa tudi na tekme da ne bom več hodil. Zakaj že? Zato, ker ne glede na to, ali zmagajo "naši" ali tisti "tadrugi", jaz nimam ničesar. Razen živciranja. Oni pa imajo. Žolte trdnjake. Neopravičljivo količino (tudi mojih) trdnjakov. Do tod vse jasno? Fino.

Poleg tega tudi skoraj ne gledam televizije. Če ravno naletim na kak imeniten pretepaški film, B) , če pa ne, pa ravno tako B) . Se pač oprimem knjige ali kake druge najboljše prijateljice. Ni blema.

Tako enostavno gre to. Ne pravim, da se morate vsi ravnati po tem receptu, bogobvaruj. Povem vam pa, da pomaga.

Jst probam ne navijat za nobenga...tako se malo manj živciram...pač gledaš tekmo z zanimanjem in predvsem za zabavo.... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovariš - a smo anonimni antišportniki? :D

Niti ne, Sym, niti ne ;) Po moji definiciji (ki pa je seveda lahko napačna) je namreč športnik tisti, ki se s športom ukvarja, ne pa tisti, ki v gatah ali trenirki s piksno pira v nežni ročici bulji v podobice bolj ali manj prešvicanih "gladiatorjev" na ekranu ;) :P

V bistvu mas prav, obstajajo pa tudi t.i. sportniki po dusi :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: tud js sn jim poslal en mejl na mal nizjem (njihovem torej) nivoju. :angry:

konc koncev, ce nismo zadovolni z njihovimi "uslugami", se lahk tud prtozmo in zavrnemo placilo, an?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda živcev za to. Pač se usedeš in gledaš eurosport (če ga maš seveda). :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: tud js sn jim poslal en mejl na mal nizjem (njihovem torej) nivoju. :angry:

Aaaaa, zelo lepo... kar zmerjajte jih, in podobno - potem še dalj časa ne bo dirk.

Ker bodo motoristi obveljali za neizobražene butlje, ki ne znajo drugega, kot "v nizkem tonu" mailov pisat...

:ph34r: :blink:

aja, plačat TV ti ni treba. Sicer pa - a ga trenutno plačuješ? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej misljo kva hocejo, lepo in razlocno sn jim napisu d mojga kesa naujo vidl dokler ne bo dirk. vidjo pa zato vsake tok casa kes od mojih testarih... <_< . fora pa je k niam eurosporta :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!