Skoči na vsebino

TV SLO in POP TV sporocam vam, da se JEBITE!


Priporočene objave

En nasvet - ce se da, si naroc kabelsko, k so komentatorji na eurosportu svetlobna leta pred komerkoli k je pr ns kdaj kaksn sport komentiru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ste lahko srecni ker mate EUsport, mi ob IT meji smo lahko srecni, da mamo 3 postaje od RAI in 3 od Mediaset, tako da glede MotoGPja ni problema. Italijani svojega Valentinota valda ne bojo spregledali.

Problem se pa pojavi če bolj uživaš pri gledanju Superbike dirk. Od teh dirk jst zmeri manj slišim. Če hočem kaj zvedet sm prisiljen iskat na netu, kjer pa posnetkov ni. OK, so neki highlights dirk, ampak downloadat jih ne moreš, lahko jih gledaš samo online s široko pipico... a široke pipice nema, torej nič. :(

Rešitev imam samo na RAI3 kjer sm vidu, da ob 4.55h predvajajo Superpole, oziroma Highlights prve in druge dirke. Mhm. <_<

Tako je to.

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem se pa pojavi če bolj uživaš pri gledanju Superbike dirk. Od teh dirk jst zmeri manj slišim. Če hočem kaj zvedet sm prisiljen iskat na netu, kjer pa posnetkov ni. OK, so neki highlights dirk, ampak downloadat jih ne moreš, lahko jih gledaš samo online s široko pipico... a široke pipice nema, torej nič. :(

Rešitev imam samo na RAI3 kjer sm vidu, da ob 4.55h predvajajo Superpole, oziroma Highlights prve in druge dirke. Mhm. <_<

Tako je to.

LP duhec

Do konca lanske sezone SBK je prenašal La 7 (Montecarlo) in je tip komentiral, da si imel občutek, kot da si na motorju. :D

Letos je pravice za SBK dobu RAI in stvar je povsem zamrla. Škoda! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do konca lanske sezone SBK je prenašal La 7 (Montecarlo) in je tip komentiral, da si imel občutek, kot da si na motorju. :D

Jaaa njega najbolj pogrešam. Mater se je vživel v dirko! Zmer ku je koga malo zaneslo pri pospeševanju/zaviranju al karkoli posebnega je blo zanj svetovno čudo :) OK, pretiravam. ;)

Lani je komentiru tudi rally na Bologna MotorShow-u, sam se vidi, da mu motorji bolj ležijo. :P

OK, zdej smo že ven iz teme. :rolleyes:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši komentator?

Tomaž Terček ... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam napovednik za oddajo Dobro jutro na TV SLO2 (ponovitev) in ena izmed tem je: Uzitek na motorju

...bomo spremljali pa da vidimo B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam napovednik za oddajo Dobro jutro na TV SLO2 (ponovitev) in ena izmed tem je: Uzitek na motorju

...bomo spremljali pa da vidimo B) :)

reci kaj si videl. Kako to da sem ob sedmih spregledal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reci kaj si videl. Kako to da sem ob sedmih spregledal :unsure:

Nisem vido nic ker so me glih takrat zagnjavli iz sluzbe da jim naj nekaj prnesem...dajimjebemvsepospiskupress :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji mesec se bo podrazila TV narocnina.

Zato doticnim sporocam: JEBITE SE se enkrat.

Tadej

Lepo bi moralo televizijo odjavit recimo polovica Slovencev pa bi se morda vsaj malce zamislili. Tako pa... :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada upa, da bodo dvig naročnine za 3,3% upravičili s prenašanjem sej Državnega zbora <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vlada upa, da bodo dvig naročnine za 3,3% upravičili s prenašanjem sej Državnega zbora <_<

tko al tko ne plačujemo, tko da mi dol visi za podražitev,...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj so na dnevniku TV SLO samo povedali (brez slikovnega prispevka), kdo je zmagal v razredu Moto GP in da je bil Rossi drugi. Za tretjega in ostale kategorije (250, 125) so bili pa kar tiho. Zgleda, da jim je bilo cisto odvec.

Na POP TV dnevniku pa ne duha ne sluha, da je bila ta dan kaka dirka motorjev. Vazno je to, da so kar nekaj minut posvetili temu, da je nekaj navijacev priteklo na stadion in da je en varnostnik dobil celo kamen v glavo.

Oboje televizije se zmeraj vam sporocam: JEBITE SE!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj so na dnevniku TV SLO samo povedali (brez slikovnega prispevka), kdo je zmagal v razredu Moto GP in da je bil Rossi drugi. Za tretjega in ostale kategorije (250, 125) so bili pa kar tiho. Zgleda, da jim je bilo cisto odvec.

Na POP TV dnevniku pa ne duha ne sluha, da je bila ta dan kaka dirka motorjev. Vazno je to, da so kar nekaj minut posvetili temu, da je nekaj navijacev priteklo na stadion in da je en varnostnik dobil celo kamen v glavo.

Oboje televizije se zmeraj vam sporocam: JEBITE SE!

Tadej

hehe prov uživam ko vidim kako te tole pogreje, sam je res da pri nas motociklizem očitno ne spada med športno panogo, za katero bi se zanimalo večje število ljudi. Meni osebno je blo lani itak muka gledat k un komentator (mihelič se mi zdi), nardi stvar tko ko da je na pogrebu. na eurosportu pa unadva skačeta drug čez druzga tko da uživaš tud brez slike,.......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV slo... cca 2400 sit

kabel... cca 2200 sit...

:angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa satelitska......

Sem gledu dnevnik in res je tako kot je tadej povedu...ma se mi zdi da je bilo lani več tega...zakaj je letos slabše...a zato ker so nov dnevnik naredili pa ni dnara al kaj... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Slovenske televizije o vseh motošportih povejo zlo malo al pa nič. :angry: OK razumem pač motošport v sloveniji še ni tak razvit.

V glavo mi pa ne gre to da med DAKAR-jem niso na poročilih povedali čisto nič o našem puščavskem lisjaku MIRANU STANOVNIKU, ki je največji car.

Če sm o Stanovniku hotu kaj zvedet sm lih eurosport mogu gledat pa na internet it pogledat. AJA pa teletekst sam tisto na teletekstu je bol bogo.

Vsaj meni se zdi da bi bil motošport v sloveniji bolj razvit če bi naše TV hiše pokazale več zanimanja zanj.

Mislim, da so slovenci dobri dirkači (Simon Hočevar je skoraj zmaga v akciji McLaren mercedesa) sam ta TV ne pokaže zanimanja.

To je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja za tiste ki nimamo satelitske naj vam povem da sem najdu en program ATV(en avstrijski). Sej ne vem a je nov, ker jes sm ga prvic najdu, no uglavnm tle prenasajo dirke!!! saj neki, lohk vsaj gledam ce ze ne razumem nic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja za tiste ki nimamo satelitske naj vam povem da sem najdu en program ATV(en avstrijski). Sej ne vem a je nov, ker jes sm ga prvic najdu, no uglavnm tle prenasajo dirke!!! saj neki, lohk vsaj gledam ce ze ne razumem nic :D

ze cca. 2 leti na kabelski in po novem kot ATV+ tudi po terestricnih frekvencah sprejemljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej !!! Kaj pa zdaj praviš ???

Čez vikend so ti na nacionalki zrecitirali in z filmskimi posnetki pokazali vse "bencinske" zadeve !

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki Stanovnika pokriva POP - Stropnik David. Se vozi že kaki dve leti z Toyoto in njegovim mehanikom po puščavi za njim. Upam, da nisem kaj narobe povedal.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!