Skoči na vsebino

2. srečanje Solo Riders


RAN

Priporočene objave

ehehehehe.....sam da mal pridem k seb.......pa ko pol objavim "sticky" slike.......mater bo denarja, sam da jih ne objavim.............sam da utišam štemače v glavi....pa takoj objavim.......obljubim

Solo ridersi......zakon ste, ni kaj......

Bambine solorajderske......za vas velja enako.........

mater štema po glavi...........

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehehehehe.....sam da mal pridem k seb.......pa ko pol objavim "sticky" slike.......mater bo denarja, sam da jih ne objavim.............sam da utišam štemače v glavi....pa takoj objavim.......obljubim

objavi,objavi,objavi,objavi.......hočem objavo

ps:mam prednost,k nekdo nima računala!!!!!! :P <_< :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: če koga zanima, imam videoposnetke Fiftyja s kitaro ;), Mačice s hulahoopom in Hočkota s šeflo za solato ;) B) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Še enkrat bi poleg vseh ostalih MDSR članov / simpatizerjev pohvalil:

*našega vrlega arhivarja

*našo vrlo receptorko

*našega vrlega kuharja

*naša vrla SR dekleta

*naše vrle SR fante

... skratka bilo je SSSSSSSSSUPER!!!!...... pa saj nismo dvomili mar ne ?

PS Hotschko, un crnogorski vic je bil pa res ZAKON!!!! :D :D

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW, na privat ti bom poslala grožnjo :angry:

Ne dovolim "modrčne" :blink: :unsure: :huh: :o javne objave.....

Ker mi trebuh preveč čez hlače visi :ph34r: :( :huh:

p.s.

Obljubim, da se bom, ko bom velika, lepa in vitka, na SR žuru še enkrat slekla do modrca in takrat me boš lahko spet slikal in potem tudi objavil :rolleyes: :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ej BMW ne posluš ženske :rolleyes:

Sej veš kam prideš če jih poslušaš :D

Bodi moški in drži z nami !!!

Ne posluš Manuelce :P in vse lepo objavi da vidimo srečanje SR v celoti

:D :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Hotschko, un crnogorski vic je bil pa res ZAKON!!!! :D :D

a se jaz česa ne spomnim :blink: :) ... daj mi en signalček z napotki pošlji ...

Še enkrat pa vsem prisotnim na Jančah: pogrešam leseno kitaro in eno sivo soloridersko majico velikosti L ... kitare bi bilo res škoda, brez majice bom pa že preživel ;) ... poštenemu najditelju se tekoče oddolžim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS Hotschko, un crnogorski vic je bil pa res ZAKON!!!! :D :D

a se jaz česa ne spomnim :blink: :) ... daj mi en signalček z napotki pošlji ...

Bio Fadilj najbolji radnik u tvornici u Prizrenu. Jedan dan direktor kaže

da mu dovedu Fadilja.

...

Direktor: Pa gdje si našao puljover nakon godinu dana???

Fadilj: Znate, šokun direktor, ja dodem na pljažu, skinem košulju kad

ispod PULJOVER!!

-------------

Jaša - ni crnogorski nego aljbanjski :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in eno sivo soloridersko majico velikosti L ... kitare bi bilo res škoda, brez majice bom pa že preživel ;) ... poštenemu najditelju se tekoče oddolžim :)

Jest mam eno sivo majčko, sam, če se spomneš, sem ti jo plačala :rolleyes: :rolleyes: , pa nalepke tudi :rolleyes: :rolleyes: ....

Kitare iz lesa pa nisem kupila. :rolleyes:

Mogoče jo pa lahko pomagam iskat, če se boš tekoče oddolžil. B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam eno sivo majčko, sam, če se spomneš, sem ti jo plačala :rolleyes: :rolleyes: , pa nalepke tudi :rolleyes: :rolleyes: ....

Manu, seveda se spomnim, pa še celo zapisano imam :) :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bio Fadilj najbolji radnik u tvornici u Prizrenu

ha ... jaz sem ga pa za Filjadija iz tvornice frižidera prekrstil :) ...

Sym, zdaj si pa vsem, ki še niso slišal štosa veselje pokvaril .. B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu, seveda se spomnim, pa še celo zapisano imam :) :).

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

:wub: Tale je pa za Milenco z recepcije. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW, na privat ti bom poslala grožnjo :angry:

Ne dovolim "modrčne" :blink: :unsure: :huh: :o javne objave.....

Ker mi trebuh preveč čez hlače visi :ph34r: :( :huh:

p.s.

Obljubim, da se bom, ko bom velika, lepa in vitka, na SR žuru še enkrat slekla do modrca in takrat me boš lahko spet slikal in potem tudi objavil :rolleyes: :) :D

srce....pa kaj se sekiraš.....dobro da trebuh visi čez pas, ne pa kaj drugega..... :blink:

pa tako lepo slikico imam, da bi si prste polizal...pravi tris solorajderski.....pa na slikci vsem bambinam tako lepo štrlijo "odbijači" v zvezdnato nebo....prisežem, da si nobena od vas ne "pušča dolgih",niti ji ne visijo dol.....

kakorkoli,še vedno čakam velecenjene ponudbe na e-mail.......pa ne samo od tebe,temveč tudi od mladeniča ........(ps.:o njemu je tudi dosti materiala)..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ej BMW ne posluš ženske :rolleyes:

Sej veš kam prideš če jih poslušaš :D

Bodi moški in drži z nami !!!

Ne posluš Manuelce :P in vse lepo objavi da vidimo srečanje SR v celoti

:D :rolleyes: B)

uaaaaaaa......hvala ti za nasvet......nisem vedel,res........

kakorkoli,odkar sem prebral napis na kozarcu,ki sem ga kupil v Črni gori,mi je okoli žensk postalo skoraj vse jasno............gre nekako takole:

"KAD NE BI BILO ŽENA,DIJAMANT BI BIO OBIČAN KAMEN"

pametni teli črnogorci,ni kaj............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, po pogovoru z Bladzom se mi zdi, da je tvoja kitara izgubljena. :( Jaz se spominjam srebrnega karavana on absolutno trdi, da je bil plav, ampak registrske si pa ni zapomnil. Notri so sedeli štirje in tip (šofer), ki se je motal okoli nas, je mel poplajhane lase. Mislim, da sem ga videl kolovratiti celo okoli onih, ki so spali tam pod leseno streho. En se je z njim celo nekaj pogovarjal (Jerry?). Bladzo trdi, da je tip iskal šefico. Jaz sem videl, da so se pripeljali dvakrat, mogoče celo večkrat. Povprašaj šefico, če pozna kakšne take mulce. Kolikor se spominjam, so nekaj nosili kitaro naokoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, po pogovoru z Bladzom se mi zdi, da je tvoja kitara izgubljena.

škoda ... bom šel še šefico vprašat ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kej tazga pa še ne. Organizatorjem čestitke, vsem ki so sodeloval pri pripravi hrane (golaž je bil ........stičen) hura, vsem prisotnim pa moram povedat, da ste fantastični. Kr solzice mi prlezejo, k pomislm kok je blo luštn.

SR so zakon!

:rolleyes: No, edina stvar k mi je manjkala drug dan je bla tablca aspirinov. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, men je in mi se dolgo bo zlo zal, da nisem prisel, ampak pac casovno ni zneslo :(

Na tretjega pa pridem, ziher, sam se vclanit se morm :rolleyes: :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kitare bi bilo res škoda, brez majice bom pa že preživel ;) ... poštenemu najditelju se tekoče oddolžim :)

Hotschko!

Po moje je una majica veliko več vredna kot pa ta naravnost nemogoča kitara!

LP Jaša, Honky

PS.: Ko sem hotel kak dur prijet, sem vselej moral preverit če mi slučajno na novo ne manjka kak prst. :D

PPS.: pa ne rečt, da je to zarad alkija! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sym: Saj ni problem v zvrsti glasbe ampak v tem da je glasba z avtomobilov dalj časa špilala kot pa glasba iz diska na katerim naj bi bilo 15 GB muzke. :rolleyes:

Kot rečeno fino bi bilo da bi tufi v noč potegnil muzko ne pa da smo avte laufal da smo meli muzko. Če ne bi bilo muzke bi zagotovo vsaj nekaj ur prej šli spat ali pa cel domov-verjemi <_<

Toliko glede glasbe na drugo pa nimam pripomb, držim pa pesti da se dobi kitara nazaj saj je kar lepo poživila turobno sobo v še bolj turobnem večeru. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Sym: Saj ni problem v zvrsti glasbe ampak v tem da je glasba z avtomobilov dalj časa špilala kot pa glasba iz diska na katerim naj bi bilo 15 GB muzke. :rolleyes:

Kot rečeno fino bi bilo da bi tufi v noč potegnil muzko ne pa da smo avte laufal da smo meli muzko. Če ne bi bilo muzke bi zagotovo vsaj nekaj ur prej šli spat ali pa cel domov-verjemi <_<

Toliko glede glasbe na drugo pa nimam pripomb, držim pa pesti da se dobi kitara nazaj saj je kar lepo poživila turobno sobo v še bolj turobnem večeru. :unsure:

do dežja je muzka špilala ... potem smo pač ostali brez radia ... :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!