Skoči na vsebino

2. srečanje Solo Riders


RAN

Priporočene objave

@Sym: Saj ni problem v zvrsti glasbe ampak v tem da je glasba z avtomobilov dalj časa špilala kot pa glasba iz diska na katerim naj bi bilo 15 GB muzke. :rolleyes:

Kot rečeno fino bi bilo da bi tufi v noč potegnil muzko ne pa da smo avte laufal da smo meli muzko. Če ne bi bilo muzke bi zagotovo vsaj nekaj ur prej šli spat ali pa cel domov-verjemi <_<

A je kaj manjkalo? Saj je Bladzo nardil žurko naprej - tko da vse okej po mojem mnenju ;-)

Sem pa jaz enostavno pozabil tadrugič musko prklopit (maligani :o) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sem bil pa kr mal orenk nabit k prasc proti koncu :D mi je že vse ven sililo, sam ni šlo čez usta... zgleda da imam nekje v požiralniku en zajeban ventil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak sem bil pa kr mal orenk nabit k prasc proti koncu :D mi je že vse ven sililo, sam ni šlo čez usta... zgleda da imam nekje v požiralniku en zajeban ventil :D

ja Sym res ... to je pa najbolje videti na kvaliteti poznejših fotk, ki si jih naredil (boljprotikoncuboljmeglenopress) ... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Sym res ... to je pa najbolje videti na kvaliteti poznejših fotk, ki si jih naredil (boljprotikoncuboljmeglenopress) ... :lol: :lol: :lol:

....hvala bogu.... še sreča :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole mimgrede ... od 1.6.2003 naprej nas je 85 ... in še množimo se ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole mimgrede ... od 1.6.2003 naprej nas je 85 ... in še množimo se ;) :D

Dej sporoč, kdaj vas bo 99, da se jz pol včlanim kot 100. ! ;) :) :D :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole mimgrede ... od 1.6.2003 naprej nas je 85 ... in še množimo se ;) :D

Dej sporoč, kdaj vas bo 99, da se jz pol včlanim kot 100. ! ;) :) :D :D

lp

težka bo, ker se ponavadi včlanjujejo kar v skupinah ... ;) ... 50-ti je bil Fifty, za naprej pa kakor komu uspe :) ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde Hotschko! Zrihtaj, da se tole zaklene! Stvar bo zvodenela!!! :blink: Mi smo pa bolj za čiste zadeve, pivo, vino itd!

Drugo leto pa jovo na novo. B) :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa povej če ste našli ta leseno kitaro. če ne bo potrebno zbrat denar al pa ti dam jaz kakšno :D leseno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde Hotschko! Zrihtaj, da se tole zaklene! Stvar bo zvodenela!!! :blink: Mi smo pa bolj za čiste zadeve, pivo, vino itd!

Drugo leto pa jovo na novo. B) :ph34r:

Jaz bi še kakšno poznojesensko srečanje udaril. Na morju recimo, ko ni več gužve.

Začetek oktobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde Hotschko! Zrihtaj, da se tole zaklene! Stvar bo zvodenela!!!  :blink: Mi smo pa bolj za čiste zadeve, pivo, vino itd!

Drugo leto pa jovo na novo. B)  :ph34r:

Jaz bi še kakšno poznojesensko srečanje udaril. Na morju recimo, ko ni več gužve.

Začetek oktobra.

o tem v novi temi ko bo čas ... admine pa res prosim za zaklep po Horjovem navodilu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ker je originalna tema zaklenjena, sem si dovolil odpreti novo in vanjo prilepiti nekaj fotografij, ki so se mi valjale po podstrešju, pa sem jih med spomladanskim čiščenjem privlekel na plan. Lahko pa tole en motorator premakne v originalno temo, da bo vse skupaj.

jance1.jpg

jance2.jpg

jance3.jpg

jance4.jpg

jance5.jpg

jance6.jpg

jance7.jpg

jance8.jpg

jance9.jpg

jance10.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da ste ga ornk zažurali.

Mim grede, Hotschko, v kateremu mesecu si? A bo kmalu? Jaz sem že zelo žejen. :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mim grede, Hotschko, v kateremu mesecu si? A bo kmalu? Jaz sem že zelo žejen. :D

v sedmem mesecu ... slonček bo ... ima rilček in ušesa že zunaj :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, zdaj šele vem, zakaj me je Ran premagal v hulahopu!!! :angry:

Po dolgem mesecu teme in strahotnega vrtanja po luknjah spomina na solorajderska športna tekmovanja, mi je ob pogledu na fotko postalo v trenutku vse jasno. :angry:

TI SI KRIV!!!!

Ko sem se najbolj koncentrirala in začela rasturati si pričel s plesom na prizorišču in se drl : "Emanuelllll, ti si edina, Emanuellll.....!!!" :angry:

p.s.

No ja, naj ti bo, ker si ravno v posvečenem stanju.... :P :) :D ;)

p.p.s.

Po fotki sodeč sem tut jest :o ( takojgrempoclearbluepress) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zurka, kdaj bo tretje srecanje?

kdo ve ... drugo leto ... vsekakor pa takrat, ko bo kdo organiziral ... ;) ... in mu kdo še pomagal :) :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul! Zgledamo kt elementarna nesreča B)

Hočko, tist bo najbrž otročiček iz hmelja B) Yst bi tut enga!

Solopozdraw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!