Skoči na vsebino

SNL


AREA

Priporočene objave

Upam da se bo naso se kak nogometni fanatik ki bo mel kako pametno za pripomit...ampak ne morem si kaj da se ne bi nasmejal nad potezami uprave Vega Olimpije:

Sreda ob 18.00

Vega Olimpija - CMC Publikum

VSTOP NA TEKMO BO PROST. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Poteze obupa :P :lol:

P.S.: Maribor je bil prvak, Maribor je prvak in Maribor bo prvak! B)

*******

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSTOP NA TEKMO BO PROST.  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Pa Ljubljani spet eno leto ne bo treba džamije zidat :D :lol: :D :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Ljubljani spet eno leto ne bo treba džamije zidat :D :lol: :D :lol: :D

Pa stadiona tud ne :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Maribor je bil prvak, Maribor je prvak in Maribor bo prvak! B)

*******

Točno! Sam se ne bi mogel lepše izrazit! :D

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini ki si letos res zasluzi naslov prvaka je Publikum, pa naj kdo rece kar hoce, jaz jim privoscim. Sicer pa bo do konca prvenstva se kar fajn napeto, bomo videli kaj bo prinesel cas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, Publikum more zaj Olimpijo v pokalu narezat...o prvaku se pa tak nima smisla pogajat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

aha nogomet

žogobrc

no tu sem pa res tabula rasa

ampak vi kot stručkoti mi boste gotovo razložili

zakaj hudiča dajo 27 (ali koliko že) igralcem na travi sam eno žogo

:blink: :blink: :blink:

ali nimajo denarja, da bi si vsak svojo kupil ali kaj ?

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmajčeki....

bodo tudi letos prvaki.... B)

v košarki......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor koli od trojice MB, LJ, CE bo prvak v nadaljnem tekmovanju ne bo naredil NIČ !

Kar se tiče vstopnine, pa je na nobeni slovenski ligaški tekmi ne bi smeli pobirat ! Saj je res da se celotna zadeva imenuje nogomet, ampak to kar vidiš v SLO ligi je še zelo, zelo daleč od tega (po ogledu, tudi zastonjske tekme, med Olimpijo in ERA Šmartno)

Da o objektih ne zgubljam besed !

VSTOP NA TEKMO PROST - najpametnejša poteza, vredna posnemanja !! B)

Danes torej najprej nekaj kao fuzbal, potem ta pravi fuzbal in nato OLP !

Se vidimo !? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da Ljubljana iz solidarnosti prepusti Štajerski vse kar je povezano z nogometom. S tem mislim nogometna igrišča, žoge, kopačke, "fudbalere" i "trenere". Prepustimo vam tudi vse naslove slovenske brdske lige do leta 2099. Mi tega res ne rabimo. :P :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče vstopnine, pa je na nobeni slovenski ligaški tekmi ne bi smeli pobirat !

Aja pol pa se bota NZS in Zdruzenje prvoligasev zbudla in zacela nakazovat dnar upravam klubov? Ali pa obcine, ki se jim kratlo malo jebe za ta sport, pol smo pa kao nogometna dezela...svasta :blink: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa od nogometa :blink: :ph34r: Publikum je bil totalno zanic, Olimpija pa tud nic kaj boljsa. Jaz ne vem kaj je gledal Pusnik ampak Cadikovskega bi mogo menjat ze v prvem polcasu :rolleyes: Upam da bo vsaj Real pokazal nekaj dobrega nogometa ;)

grb_mar1.gif

&

title.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodelna tekma v Novi Gorici med zvezdniskima ekipama Nazionale Piloti (vozniki formule 1) in All Stars (sportniki in medijsko znane osebe) se je koncala z izidom 4:4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moje veliko veselje pa je z zvezdniki naphan in naduvan real zgubu proti danes res boljsemu Juventusu!!! :D :D Tko da je finale lige prvakov cist makaronarski (Juventus:Milan)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Juve si je danes res zasluzil napredovanje, Real je bil zanic, nic pametnega niso znali skup spravit, tisto 11 metrovko pa bi se verjetno jaz boljse streljal kot Figo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva stvar ki bi jo naredo (to govorim ze 2 leti) je ta, da bi Hierrota posadil na klop :angry: Cisto zanic, zaj pa tud ce bi dali gol v podaljsku si nebi zasluzli <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SNL - še par kol do konca in naslednje v nedeljo DERBI !!!!!!!!

Na Centralnem stadionu v Ljubljani med domačo Vega Olimpijo in Maribor Pivovarno Laško ( a so iz Maribor al iz Laškega ?? :P )

Kaj zdaj Area in ostali fuzbalerji ! Prides/te na tekmo ??!!

Baje naslednjo leto pri Olimpiji nvost na klopi s preverjeno Lucky Ključavnico in številko 7 !!?? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Cuj nekaj se dogovarjamo da bi sli na tekmo ja. Zaenkrat je edina opcija z vlakom. Samo mi nic kaj prevec ne disi, sem bil pred kratkim na operaciji in ce pride do kakega sranja ne morem ne bezat se manj pa kaj nardit...upam da bo kolega dobil avto in pelal :) Kaj se dobimo pred tekmo kje? No, rezultat pa bo:

Olimpija 0-2 Maribor B)

P.S.: mislis Katanca in Novaka? Jao, same stroske si delate... :lol:

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če v Olmpijo prideta Katanec in Novak, bi si v MB lahko omislili veliki povratek Zahota ! Pa saj pri Benfici skoraj nič ne igra ! Doma pa bi pred zatonom kariere še lahko malo popestril SLO ligo ! No ja razen če si Jagodnik ni odnesel vsega dnarja od Lige prvakov !

Za nedeljo je baje organiziran prevoz iz MB !! Od Viol web poglej, ziher kaj piše !

Jaz se sicer še isti dan potikam po Gorici a popoldne bom na stadionu ! Upam vsaj ! Rezultat ?? Hm ! Bomo videli ! v poštev pride samo tip 1 ali 0 !

Odločilna bo šele tista med CE in MB, mislim da je čez 14 dni !

GOOOOOOOOOOOLL !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prevoz je organiziran z vlakom (rezerviranih 500 sedezev) in avtobusi (v busih majo prednost imetniki letnih kart). Verjetno pa da bomo prisli z avtom, ki ga bomo pustili 2km od stadiona :D

Kar pa se tice Zahota - dokler bo fizicno sposoben igrat na dokaj visoki ravni naj igra, pol naj pa neha ;) V MB ga ne bi rad videl kot igralca. Naj igrajo mladi in zagnani. Danasnji nogomet se gradi na hitrosti, moci, borbenosti, tehnike je vedno manj. In, roko na srce, Zaho pretece bolj malo napram drugim reprezentantom, hiter ni (kakih sprintov daljsih se nisem vido). Je pa voditelj, psiholosko mocan, ima karakter (kakrsen koli ze). Zato mislim da bi mogo met mesto tehnicnega direktorja v upravi al pa kako drugo funkcijo. Pri vas pa mislim da je bla storjena napaka s prihodom Pavlina in Rudonje. Pa tud z Zutim je bla komercialno gledano storjena vlka napaka. No, tak bi bil Zahovic pri nas, evo (zdaj se ne ampak takrat ko bo sla kariera proti koncu, prej ga tak ne bi blo niti) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa tekma Maribor PL - CMC Publikum bo v sredo, 28. maja 2003 ob 18.00 in ne cez 14 dni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nogometasi ljubljanske Vege Olimpije so z rezultatom 2:2 na povratni tekmi v Celju osvojili pokal Nogometne zveze Slovenije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nogometasi ljubljanske Vege Olimpije so z rezultatom 2:2 na povratni tekmi v Celju osvojili pokal Nogometne zveze Slovenije.

WOW!! Pelinkovec naj teče v potokih! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!