Skoči na vsebino

DRAG RACE v MB


majaCRX

Priporočene objave

a sem kje kake pogoje postavu???

Jih nisem zasledil...me pa zanima ce je kdo bil na letaliscu in kdo je zmagovalec?

Zmagal je venturi, pol mislim da je bil poršin nato astra ali calibra. Uradnih rezultatov še nisem zasledil B) Več si lahko preberete tule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sem kje kake pogoje postavu???

Jih nisem zasledil...me pa zanima ce je kdo bil na letaliscu in kdo je zmagovalec?

Zmagal je venturi, pol mislim da je bil poršin nato astra ali calibra. Uradnih rezultatov še nisem zasledil :rolleyes: Več si lahko preberete tule

Tretja je bila Calibra iz MS..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, z "nemško zastavo" ni mel kaj delat :) Razn oni OPEL friki, ko natunajo svoje kalibre pol pa se med sabo pogovarjajo:

"Čuj Kular, ka si že dirko gir?"

"Nejsam ešče, samo te ko bom v Maribor prišo, do pa vsi ostali samo glejdali kak moja Calibra leti. Lejko se pa pitam, kak dugo bo letejla...?" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe Saj so face s tisto svojo Ascono, ki se še komaj skupaj drži - ampak turbino pa so ji še vseeno zmontirali not :P

Vse ostalo pa je bolj ubogo - v kategoriji od 100 do 130 KM so bili 4 Opli in Hondica...pa so vsi Opli odpadli kot "golobčki" :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja :D Veš kaj, ople je lažje dobit za cenejši dnar, poleg tega so deli cenejši od Hondinih, na Calibro pašejo deli tudi od Corse (s tem mislim razne zračne, oljne filtre itd.), prva stvar, da si pa Opla omisliš je pa to, da si avtomehanik, ker pomoje jih majo tele prekmurci skoz na kanalih (glede na to, da sem slišal, da je kvaliteta omenjene znamke bolj jalova). In oni so vsi avtomehaniki. Pravi freaki ;) Celo uhane majo z obročkom in strelo noter! :D

Tista Askona, ki se ji še v drugi prestavi sučejo kolesa na mestu je pa razred zase :D Poleg tega notranjost spominja na Mad Maxa s privzdihom Knight Riderja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kok je glavna nagrada, k če je premal se mi ne splača N.O.S. stane!!!! :lol:

npr. za 4 valnji motor od cca. € 200.- dalje.pri avtomobilih ni neke bistvene razlike,razen v velikosti "flashke". ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, z "nemško zastavo" ni mel kaj delat :) Razn oni OPEL friki, ko natunajo svoje kalibre pol pa se med sabo pogovarjajo:

"Čuj Kular, ka si že dirko gir?"

"Nejsam ešče, samo te ko bom v Maribor prišo, do pa vsi ostali samo glejdali kak moja Calibra leti. Lejko se pa pitam, kak dugo bo letejla...?" :D

Da apeliram na tvoje primitivno znanje prekmurščine.. Eh

Sem članica tega kluba in fantom svaka čast za zagnanost. Šminke, ki pridejo na tako "prireditev" pa niso glih hvale vredne, ali je tebi bolj "drekomešalstvo" všeč? ;)

Fantje so res zapriseženi Opelaši, kakor smo tudi mi motoristi. Vljudno pa vas vabim ne podobno prireditev, ki bo v začetku junija v Murski Soboti. Datum objavim naknadno.

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na STREET RACE v Zagrebu (31.5.2003) SO GLAVNE NAGRADE 1.000 eur NA KATEGOTIJO!!!

Takšne zasedbe avtov in takšne nagrade pri nas še dooooooolgooooooooo ne bo - zato se splača it to pogledat!!

Če bi se rad kdo udeležil tega DRAG RACEa, se lahko priključi koloni Hondašev. Nas bo kar precej avtomobilov!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika Gorica - če ti to kaj več pomeni.

Zdej pa hitro s prstom po zemljevidu. :D :lol:

Popravljeno . Popravil F1voznik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, z "nemško zastavo" ni mel kaj delat :) Razn oni OPEL friki, ko natunajo svoje kalibre pol pa se med sabo pogovarjajo:

"Čuj Kular, ka si že dirko gir?"

"Nejsam ešče, samo te ko bom v Maribor prišo, do pa vsi ostali samo glejdali kak moja Calibra leti. Lejko se pa pitam, kak dugo bo letejla...?"  :D

Da apeliram na tvoje primitivno znanje prekmurščine.. Eh

Sem članica tega kluba in fantom svaka čast za zagnanost. Šminke, ki pridejo na tako "prireditev" pa niso glih hvale vredne, ali je tebi bolj "drekomešalstvo" všeč? ;)

Fantje so res zapriseženi Opelaši, kakor smo tudi mi motoristi. Vljudno pa vas vabim ne podobno prireditev, ki bo v začetku junija v Murski Soboti. Datum objavim naknadno.

Lep pozdrav.

Heh, če bi jas mojo pravo prekmurščino uporabo, dvomim, da bi kdo na forumu, razen pravih prekmurcev znal to prebrat ;) No, bom zadovoljil greenninjinim potrebam :)

"Kua si pa oupet djilo?"

"Gnjes san z mojun Ouploun burgolo jetan dojta pou njivi vouzo, te san ešče v bauti bil ka mi je oli prejk lučilo, pa san mougo novuga küpiti. "

" San čiu ka si kurbnvelo strou..."

" Što ti pruavo?"

" Ve pa Mižek mi je vu ovuadu, je pruavo ka me vütro pozovej, pa ka idemo na Drag race v Meribor. "

" Ka je pa prlej nej pruavo? Kuak te gje nej to kurbnvelo zuaj minin?"

" Ve pa do menej stopi pa gje to včuasi napravin..."

Še en dokaz kako hitro znajo popravit avte :) Zadovoljna greenninja?

BTW: ni ti treba dvomit o moji prekmurščini, ker sem vsako leto ene parkrat v Kuzmi pa Matjaševcih pri sorodnikih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na STREET RACE v Zagrebu (31.5.2003) SO GLAVNE NAGRADE 1.000 eur NA KATEGOTIJO!!!

Takšne zasedbe avtov in takšne nagrade pri nas še dooooooolgooooooooo ne bo - zato se splača it to pogledat!!

Če bi se rad kdo udeležil tega DRAG RACEa, se lahko priključi koloni Hondašev. Nas bo kar precej avtomobilov!!!

Poznaš ti kakega Marcela s Hondo Accord (zeleno-zlata barva)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"BTW: ni ti treba dvomit o moji prekmurščini, ker sem vsako leto ene parkrat v Kuzmi pa Matjaševcih pri sorodnikih"

..Heh, saj sem vedela, da mora biti nekaj takega.. Tistih s Kuzme in Matjaševec pa niti mi centralno-prekmurščani ne razumemo. :rolleyes:

Ko prideš k sorodnikom se pa le v MS ustavi, da ti pokažemo kak se guči.. ;)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na STREET RACE v Zagrebu (31.5.2003) SO GLAVNE NAGRADE 1.000 eur NA KATEGOTIJO!!!

Takšne zasedbe avtov in takšne nagrade pri nas še dooooooolgooooooooo ne bo - zato se splača it to pogledat!!

Če bi se rad kdo udeležil tega DRAG RACEa, se lahko priključi koloni Hondašev. Nas bo kar precej avtomobilov!!!

Poznaš ti kakega Marcela s Hondo Accord (zeleno-zlata barva)?

Ja, poznam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, on je bil moj sošolec. Si mu ful všeč, ker si ena redkih honda-punc :) Tip ma tistega Accorda v malem prstu ;) Jas sn tut za honde.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, on je bil moj sošolec. Si mu ful všeč, ker si ena redkih honda-punc :) Tip ma tistega Accorda v malem prstu ;) Jas sn tut za honde.

No, me veseli in upam, da se kdaj srečamo - Hondaši moramo držati skupaj. Si iz MB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rahlo bi se vmesal in mogoce sepetaje pripomnil,da je zenitna posvetovalnica par metrov dalje na desni. ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rahlo bi se vmesal in mogoce sepetaje pripomnil,da je zenitna posvetovalnica par metrov dalje na desni. ;) :)

Ice: Hvala :P :P

Ampak lepo je, da nekdo ceni in prizna to, da tudi ženska lahko kaj naredi v avtomobilizmu in da zna ločiti bat od ventila!! :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak lepo je, da nekdo ceni in prizna to, da tudi ženska lahko kaj naredi v avtomobilizmu in da zna ločiti bat od ventila!! :rolleyes: :)

preden se vse skupaj spet sprevrze v prazno nabijanje..... to ni tema in tudi nobeden ni tukaj v to smer kaj namigoval.

BTW: motorje tudi sraufas?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, on je bil moj sošolec. Si mu ful všeč, ker si ena redkih honda-punc :) Tip ma tistega Accorda v malem prstu ;) Jas sn tut za honde.

No, me veseli in upam, da se kdaj srečamo - Hondaši moramo držati skupaj. Si iz MB?

To ni blo mišljeno, da si mu všeč (mogoče si mu, to nevem) kot punca, ampak kot fanica Honda-strojev. Ker si bojda edina ženska med vsemi pubeci ;)

Ja, drugače sn tudi jas iz MB, samo nimam Honde. Mam pa Mondejčiča (predzadjega).

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo a prav slišim, da se je govorilo o oplovcih iz Murske Sobote?

Če mene vprašate so velike face, vsaj kar se avto showa tiče. Poleti smo imeli v Kranju neke ilegalne drag race. Ko so prišli oni na obisk, so res razfukal sceno.

Evo vam slikco za pokušino: (ni iz Kranja)

burnout.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!