Skoči na vsebino

3M


marem

Priporočene objave

Zdele smo že bliz 15 maja pa se na tromostovju še nič ne dogaja v smeri kakega lokalčka, slišal sem da samsare letos ne bo ker je bojda K4 odkupil plac, sam zdele se pa že mal vleče, se vam ne zdi?

Mogoče pa so se mestniki letos odločili, da je v ljubljani iz leta v leto več turistov, kar pa je v vsakem primeru treba ukiniti.

Kaj se dogaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam trenutno ulco skopano, tko da motorček tko al tko ne morem na cesto spraut. Kar se mene tiče bo mogl vse skupaj še mal počakat - drugač pa komej čakam, da se mal srečam z vami.

Upam, da bodo do sobote tok zasul nazaj, da bom lahko prišel v Ribno na piknik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nauš vrjeu, bosank mam doma dost, sam kanal je preširok. Pa še kurbe sosedje - majo tko na robu ograje postavlene, da mem ne morš.

BTW: tep je to smešn, jest pa trpim k hudič :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj em v blizini 3M odkril en stantek s sladoledom. Stantek je nasproti ex. Samsare. Cez Ljubljanico, pod placnikovimi arkadami. Stantek imata ena punca in fant. Sladoled je pa OK, pa tudi kepice so velike. Bi rada posatvila stantek na drugo stran Ljubljanice, pa jim mestni oblastniki ne dovolijo. Politika je politika, ti pa se jebi!

No sedaj vsaj sladoleda ne bomo lacni na motosvetovih sredah.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj vsaj sladoleda ne bomo lacni na motosvetovih sredah.

,hmm kaj pa pir, ne mi pira pozabt!!!! <_<
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nauš vrjeu, bosank mam doma dost, sam kanal je preširok. Pa še kurbe sosedje - majo tko na robu ograje postavlene, da mem ne morš.

BTW: tep je to smešn, jest pa trpim k hudič :(

Drugič pa prej motor ven parkiri, pol pa grabne okrog bajte koplji. :D :D :D :P :rolleyes: ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj em v blizini 3M odkril en stantek s sladoledom. Stantek je nasproti ex. Samsare. Cez Ljubljanico, pod placnikovimi arkadami. Stantek imata ena punca in fant. Sladoled je pa OK, pa tudi kepice so velike. Bi rada posatvila stantek na drugo stran Ljubljanice, pa jim mestni oblastniki ne dovolijo. Politika je politika, ti pa se jebi!

No sedaj vsaj sladoleda ne bomo lacni na motosvetovih sredah.

Tadej

Tvoj sladoled v OLP je še vedno najboljši. ;) B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač je sladoled tud pred Močnikom (na koncu miklošičeve) pa na Zvezdo al kaj je že ne pozabte :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač je sladoled tud pred Močnikom (na koncu miklošičeve) pa na Zvezdo al kaj je že ne pozabte :)

Pa Anika v Trnovem...

Matr, a ne bi blo fajn - trnovo zapret,pa sam za motorje odpret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zdej neki v City parku delajo sem dobil reklamo domov...pa še muzka je...drgač pa je meni bolj všeč 3M...je bolj Romantičen plac...za sladoled pa v Mercator 5 banjic po litr pa gasa po njih! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem bi se blo cist zmotrno dobivat nekje na petkovskovem nabrezju - plac za parkirat, lokali s pijaco (in, seveda, sladoledom). Vsaj dokler na presercu ne postavjo miz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica, ki kelnari na 3M oz. Pločniku, pravi, da se odpre v začetku junija, čez okol dva tedna... B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče ve zakaj je letos odprt dva mesca kasneje kot lani. Je res drugačen postopek ali sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče ve zakaj je letos odprt dva mesca kasneje kot lani. Je res drugačen postopek ali sam...

pridobivanje dovoljenj se je zavleklo, oz talanje dovoljenj iz strani MOL se je na škodo navadnih ljudi in turistične sezone zavleklo...a je to kej novga??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ervina hvala za link. Očitno bom moral sedaj še mladino čekirat saj je ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Pa ste mislili da bo Danica kej boljš kot Vika! :D

Ja tut Danica je rabla dnar za volitve......zdej pa račune plačuje!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut Danica je rabla dnar za volitve......zdej pa račune plačuje!!!!!!!!

..............SMEH :lol: :lol: :lol: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kakšne barve je

mačka,

važno je,

da lovi

miši...

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem šel spet malo v center, še zmeraj nič :blink: :blink: :blink: , že resno razmišljam o nabavi enega premičnega štanta in par plastičnih stolov, ki se jih dobi samo v palmanovi :D, pa mal za danicinim hrbtom služit :ph34r: , se strinjate??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo počasi bolje...če ne se pa bomo kje drugje začeli dobivat...meni je vseeno če do Ljubljane pridem... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!