Skoči na vsebino

Moj avto/motor kot vojaški obveznik !?!?


mat

Priporočene objave

Nikoli ne podpisujte pošte MORS-A,če pa je vaše motorno vozilo že v evidenci ,potem si nekako ustvarite napako da je nevozno. O tem jih obvestite .Nevoznega vozila nimajo kaj rabit.Pred leti sem postopek večkrat ponovil. :headbang: :headbang: :headbang: .Od takrat imam mir ,in nisem več v njihovih evidencah. :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da tut hayabusa pride prav :D Pa še tolk velika je da se da haubico gor montirat :D Si predstavljaš to ? Ustreliš pa prehitiš metek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si bil psiho so to radi naredili, zaradi svoje varnosti. :krneki:

Ja, pa imam sedaj mir pred njimi. Začelo pa se je tako, da niso imeli povelniki pojma zakaj se gre v vojski in sem jih moral kar malo učiti, danes je mogoče drugače, ampak jaz v primeru vojne se sigurno ne grem boriti za Slovenijo. Razen v primeru, da bosta Rjavec in Janša z menoj skupaj v jarku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a to se še dogaja al kaj? da dobiš pošto dam???

Ma tut v sanjah mi na pamet ne pride da jim bi ga dal! Ga bi že h komu pelu na drug konc L al pa kje garažo najel. Jim bi sam reku: "Sanja Svinja Kukuruz... a kukuruza nema!"

Tolk glup pa že nism!

Bi pa rd vidu ja kako bi kolega pogledu če bi mogu dal svojo novo hondo CBR1000RR k jo je kupu za 11.000€ v posojo ?!? aha me zanima?!? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa imam sedaj mir pred njimi. Začelo pa se je tako, da niso imeli povelniki pojma zakaj se gre v vojski in sem jih moral kar malo učiti, danes je mogoče drugače, ampak jaz v primeru vojne se sigurno ne grem boriti za Slovenijo. Razen v primeru, da bosta Rjavec in Janša z menoj skupaj v jarku.

Ti si itaq prepameten. Škoda da svoje globoke misli sploh deliš z nami, nevedeži.

Kaj a to se še dogaja al kaj? da dobiš pošto dam???

Ma tut v sanjah mi na pamet ne pride da jim bi ga dal! Ga bi že h komu pelu na drug konc L al pa kje garažo najel. Jim bi sam reku: "Sanja Svinja Kukuruz... a kukuruza nema!"

Tolk glup pa že nism!

Bi pa rd vidu ja kako bi kolega pogledu če bi mogu dal svojo novo hondo CBR1000RR k jo je kupu za 11.000€ v posojo ?!? aha me zanima?!? :naughty:

Nč bat, takšne sirotinje kot jo imaš ti sploh ne pobirajo. SS mašin pa še nikoli niso. Po zadnjih novicah pobirajo samo tistim, ki so opaženi na Počku, saj so njihove mašine potrjeno sposobne off-roada.

P.S.

Kdo je v zadnjih 6-ih letih, odkar je vojska profesionalizirana, moral dati vozilo na vojaške vaje, ki jih v tem času ni bilo, spljoh (prosim, navajajte zanesljive podatke)?

jokice :photo: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe. k men kr naj pridejo, sej motorja v 99% nimam doma parkiranega :whistle:

Yamaha FZ6 N? Eh, s takšnim low-end modelom si pa res nihče ne bi šel rok mazat. Dandanes tud vojska ne vzame vsak šrot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se po počku vozm pa ni blo panike :> Torej če meni ne vzamejo ga ne bodo nobenmu. verjamem da jim bolj dišijo Ktm-i pa huse :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se po počku vozm pa ni blo panike :> Torej če meni ne vzamejo ga ne bodo nobenmu. verjamem da jim bolj dišijo Ktm-i pa huse :P

Saj..ta yamahin približek enduro mašini je primeren kvečjemu za premagovanje robnikov po Ljubljani :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj..ta yamahin približek enduro mašini je primeren kvečjemu za premagovanje robnikov po Ljubljani :evilgrin:

Pa kako si lahko tako zloben??? :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj..ta yamahin približek enduro mašini je primeren kvečjemu za premagovanje robnikov po Ljubljani :evilgrin:

si vozu ? po počku se čist ok obnese :> Pa tut na morje lahko grem k s ktm-om ne morm :> Multifunkcijski moped :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje osice pa ne...ooo neee :nono: jo tut raj v Ledavski potok odpeljem

A tole?

post-1019-1224516673_thumb.jpg

:eek: :kva1: :lol1: - you must be joking O:-)

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole?

post-1019-1224516673_thumb.jpg

:eek: :kva1: :lol1: - you must be joking O:-)

uuu ti zloba ti!! :evilgrin: boš še ti videl!!! :winkiss: js se bojim za to, kar mam rada... :cry: sploh, če si to tak težko privoščim, kot sem si!! evo, to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu ti zloba ti!! :evilgrin: boš še ti videl!!! :winkiss: js se bojim za to, kar mam rada... :cry: sploh, če si to tak težko privoščim, kot sem si!! evo, to je to...

Lej. Te čisto razumem, če bi šlo za količkaj resno možnost, da ti država zapleni vozilo.

Če bi pa brala temo od začetka ne pa nakladanje vsakega bizgeca, potem bi videla slednje:

- v evidenco so dajali vozila, ki bi jim lahko resno služila (čeprav so notri padli tudi kaki šminkerski terenci);

- to je bilo resno, ko je SV z rezervo vred štela 60.000 ljudi (in ko smo še imeli sveže spomine na vojno v neposredni soseščini);

- danes SV šteje nekih 7.500 ljudi od načrtovanih 12.000, vozil imajo zadosti;

- velikih vaj z rezervo ni več odkar je vojska profesionalizirana (leta 2002), rezerva je sedaj prostovoljna - pogodbena in je ni veliko;

- še vedno se da vozilo poslikati oz. odpeljati cenilcu na oceno morebitne škode, če ti ga že vzamejo in poškodujejo, kar se pa po moje ne bo zgodilo, razen v primeru zelo resne situacije..tedaj bo pa vsaj meni prekleto malo mar za vso imetje, ki ni nujno potrebno za zagotavljanje preživetja.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem, prebrala vseh 21 strani teme... in samo stegnila jezik. pa če sem bizgec gor al pa dol... ups, spet nakladam tam, kjer ne smem... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans da mi ga zapleni. Sploh pa z njim nimajo kaj počet saj ni za po hosti :whistle:

Kaj da ne?? Veš kak gre s CBR-ko po hosti.... :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si vozu ? po počku se čist ok obnese :> Pa tut na morje lahko grem k s ktm-om ne morm :> Multifunkcijski moped :>

Odvisn, kdo vozi in kje in kako.

Po ravnem travniku je morda res kompetentna mašinka ... Ko pa voznik zahteva resno delo, pa je vse skupaj sam še za u grapo zbasat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj da ne?? Veš kak gre s CBR-ko po hosti.... :naughty:

itak! Kaj nisi videl filma Biker Boyz!!! ; )

Baje bo zaj enkrat Erjavec začel testne vožnje soebno delat z vsemi motorji v Slo, da izbere tiste, ki bi bli primerni ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!