Skoči na vsebino

Moj avto/motor kot vojaški obveznik !?!?


mat

Priporočene objave

v primeru vojne,ce se ne motim.

pa druga faza smeha: VARADERO (1000?) v gozdove? HAR HAR HAR HAR.v prvi gric bo ruknu ko svina,ce bo motor v "brezhibnem" stanju (se pravi original).

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

v primeru vojne,ce se ne motim.

pa druga faza smeha: VARADERO (1000?) v gozdove? HAR HAR HAR HAR.v prvi gric bo ruknu ko svina,ce bo motor v "brezhibnem" stanju (se pravi original).

best

Ice

Motiš se, pri meni piše da ga moram pripeljati tudi na vaje in kontrolne preglede.

Glede gozda se pa cisto strinjam z tabo, makadam je ok. ostale mehke zadev pa postanejo kriticne.

mat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na forumu motoguzzistov sem prebral, da je tudi en guzzist dobil vojno obveznost za svoj motor.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: MK MG sem poslal kopijo zacetnega vprasanja. Sicer je nekdo ze slisal za to moznost, ni pa povedal nic konkretnega.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, ce morda pozna kdo koga, ki je ze moral "posoditi" motor SV in ce da, v kaksnem tsanju so ga vrnili?

badfreek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, saj pri terenskih avtomobilih je isto. Ocitno so se jim sline pocedile se po motorjih... Ampak baje placajo odskodnino + vse, kar se (slucajno) razbije ali razce**ka na avtu.

jes, samo ne vem,kdo placa še "prijazno" uporabo vozila s strani prepotentnih mladcev.

dobiš vozilo nazaj in cez 3.mesece zadeva škripne.sicer pa brez skrbi.sve ce to narod pozlatiti.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to!!!!!!!

na moj motor paše samo moja rit in nobena druga.(sovoznik ali -ica po potrebi).

vsakdo , ki misli drugace se bo srecal z mano in to ne bo na miroljubni prijateljsko-bratski bazi, pa ce mi sami morisovci ali ostali pekinezerji stojijo na vratu.Se strinjam z einherjerjem,da ko vstanem, naj se rajši potem poskrijejo.

leta 97 so bile orožne vaje in ravno tako so vpoklicali civilna vozila (same landroverje,puhe,nissane patrol,itd.),pa ni bilo nobene lade nive ali superterenca ARO.

Verjemite,da so si ta vozila zaželela avtomobilsko Valhalo in cimprejšnje koncanje muk,kajti rally vzdržljivosti je bil macji kašelj proti orožnim vajam.

še enkrat:jaz svojega motorja ne dam pa amen.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRedlagam da z motorjem delate kot s punco! Ja kdo bi jo pa posodu vojski oz morisovcem v potrebi??' Pa ni nujno da je vojaška potreba!!! Pol ti pa vso pref....jo! Ja HALLOOO?

Iak kot motor kot ženska: ko sta stara ju pa nihce noce vzet!!! HA,HA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je vec vreden kot punca.

nikdar te ne pusti na cedilu,

se ne pritozuje,ce probas drugega,

polozis ga lahko kadar hoces,

pije po tvoji volji,kadi pa zelo redko,

nima nic proti,ce ga kdaj pustis doma,

in NIKDAR TI NE RECE,DA NI PRI VOLJI ZARADI MIGRENE!

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm ...

@Ice: saj se mi je zdelo, da tako mislis (tuki kar ne vem, katerega smajlija bi prtisnla) - to je ravno tisto, kar sem mislila, da nisva dorekla, zdej pa ze vem - zato ne bi vec o tem.

Have fun!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ perla: ne razumeti narobe,za zenske imam vedno (no skoraj) respekt.ce ze ne iz drugega razloga,so ljudje.

upam da je bilo to razvidno v venisah.samo tisti,ki zna ceniti nekoga/nekaj je v stanju formulirati pravo satiro.

sicer pa,zakaj sploh opravicujem svoje poste?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem pa tudi že jaz ugotovila, da ima Ice spoštovanje do žensk (no vsaj do mene je imel, upam da se ne motim).

@Ice: Upam, da svoje ženske res ne bi dal vojski... vsaj meni ne bi bilo všec.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bi jo naj dal,ce ni moja last.bi pa definitivno imel nekaj proti.

aja,govorimo zdaj o zenskah ali motorjih? zenske glej zgoraj,motor pa einherjer-jev in bmw-jev komentar.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kako bi jo naj dal,ce ni moja last.bi pa definitivno imel nekaj proti.

aja,govorimo zdaj o zenskah ali motorjih? zenske glej zgoraj,motor pa einherjer-jev in bmw-jev komentar.

best

Ice

o holly man .

spek up.

they didn't hear you.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice pa ti res znaš izbirat besede, vsaj kar se žensk tice. Tebe verjetno kar oblegajo.

Mah, sej je potem brez veze, da se v vrsto postavim, ker ne bom nikoli na vrsto prišla

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha,kaksno vrsto? kje je kej dzabe? a pir delijo? aja,sej ga ne pijem.....dobr ice-tea.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz sem dobil tako "obvestilo".

Komaj jih cakam, da mi pozvonijo .

Upam, da se bodo v vrsto postavl.....

Kolk me to zjezi..

Sem pa gledal mislim, da kaksno leto nazaj na tedniku, ko so enemu modelu, ki zivi v enih rovtah in ima terenca Pajerota; zena pa Lado Nivo, že veckrat vojaki vzel po en avto, ker so ga pac rabl za vaje... P****!!!

Avto je bil ves zjahan ko ga je model dobil nazaj.

BARABE!!!

Ce je tuki med nami kaksen "general" naj mi prosim poslje mail, da se dogovoriva za mesto obracuna!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Da vas bo malce pogrelo v teh mrzlih dneh, preberite članek v zadnji Mladini. Odprt je lov na motorje, za našo ubogo vojsko, ki jim je novi avion za prevoz ranjencev premalo.

Pa naši vrli ustavni sodnik so jim še olajšali delo, saj imajo pravico vzeti motor, kadar se jim to zahoče, da ne govorim o temu, da če imaš pokvarjen motor, in da ga recimo sploh nisi hotel popravljati, ga MORAŠ, in ga vedno imeti v ispravnem stanju, in seveda na svoje stroške. Za en teden, boš dobil obrabnino v znesku 3000 sit???? Še moja dnevnica je višja.

Se oproščam, ampak JEBEŠ tako državo, kjer plačuješ davke, med drugim tudi za vojsko, in revica nima denarja, da bi kupila motorje za svoje vojake.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da vas bo malce pogrelo v teh mrzlih dneh, preberite članek v zadnji Mladini. Odprt je lov na motorje, za našo ubogo vojsko, ki jim je novi avion za prevoz ranjencev premalo.

Pa naši vrli ustavni sodnik so jim še olajšali delo, saj imajo pravico vzeti motor, kadar se jim to zahoče, da ne govorim o temu, da če imaš pokvarjen motor, in da ga recimo sploh nisi hotel popravljati, ga MORAŠ, in ga vedno imeti v ispravnem stanju, in seveda na svoje stroške. Za en teden, boš dobil obrabnino v znesku 3000 sit???? Še moja dnevnica je višja.

Se oproščam, ampak JEBEŠ tako državo, kjer plačuješ davke, med drugim tudi za vojsko, in revica nima denarja, da bi kupila motorje za svoje vojake.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Prvič letala si ni kupila VOJSKA kupili so si ga poslanci denar pa vzeli VOJSKI (me zanima če bodo kdaj peljali z njim kakšnega vojaka)

V vojski pa ni problema saj je dovolj motoristov ne se bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, saj pri terenskih avtomobilih je isto. Ocitno so se jim sline pocedile se po motorjih... Ampak baje placajo odskodnino + vse, kar se (slucajno) razbije ali razce**ka na avtu.

Res je,sam sem že pred časom dobil enako obvestilo na Mačkovi...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!