Skoči na vsebino

Moj avto/motor kot vojaški obveznik !?!?


mat

Priporočene objave

Ne rentat.

Ročno skočiš v trgovino in jim kupiš nov novcat nadomestni motor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Tlačanom" je treba čim več pobrat in jih tako nardit apatične! Na ta način delajo pr' nas! Kar smo volil, to pa mamo!

A kdo kej ve, kako bo pa pol, ko bomo v NATO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Tlačanom" je treba čim več pobrat in jih tako nardit apatične! Na ta način delajo pr' nas! Kar smo volil, to pa mamo!

A kdo kej ve, kako bo pa pol, ko bomo v NATO!

Še huje....v Natu bodo tud športive rabli (za nemške avtoceste)!! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo postavli v njihov položaj? Menda ne! Če bi imel možnost izbire med 15 let al pa 1 leto starim motorjem bi verjetn večina izbrala novejšga. Sj če bo poškodovan, bo že država plačala po njihovem pravilniku in še z kakšno odbitno franšizo. Vprašanje je, kdo nebi hotel pelat novejšga motorja na en takšen zastonj test???

Ampak tako ne gre v mirnem času!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Errr ... ko sem tako lepo na tem da svoj hard enduro izberem ... err ... glede na to da so napisali tam registrsko stevilko - tablico ... torej - ce ne registriras, ne dobis tega nesmisla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evidenca, iz katere črpajo, je evidenca registriranih vozil. Če ne registriraš, te ne najdejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr nej pridejo po moj motor, bojo hitr mel izredno razmero, mater jim.... Pizda tole je skor isto k kraja sam da reverz podpišeš. Kokr sm reku, nej pridejo, pa bomo vidl...............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evidenca, iz katere črpajo, je evidenca registriranih vozil. Če ne registriraš, te ne najdejo.

Brrrm, koliko pa so trdovratni pri tem, jim lahko napises po tem ko to dobis da jim javljas, da je motor ze v nevoznem stanju zaradi padca, ne ves kdaj bo vozen zaradi stroskov in ce/ko bo vozen ne ves koliko casa bo, ker ga pac uporabljas ker je pac tvoj ...?

Ceprav bi jim seveda napisal vse kaj drugega, oseba ki bi prisla s tem namenom k meni ... ampak dokler me lahko vpoklicejo (doh <_< ) je verjetno neustrezno imeti odprto bojno crto se na tem podrocju ... hard enduro hmm ... morda ga pa res ne bom registriral - ko ih j* :angry: :angry:

5ER, Lunc, MOTOVILC, D.J. - kaksne imate izkusnje s temi kreteni?

Uf ... Master 007! Kaj ko bi ti kaj o tem povedal, si tako rekoc "pri koritu" :ph34r: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evidenca, iz katere črpajo, je evidenca registriranih vozil. Če ne registriraš, te ne najdejo.

Brrrm, koliko pa so trdovratni pri tem, jim lahko napises po tem ko to dobis da jim javljas, da je motor ze v nevoznem stanju zaradi padca, ne ves kdaj bo vozen zaradi stroskov in ce/ko bo vozen ne ves koliko casa bo, ker ga pac uporabljas ker je pac tvoj ...?

Ceprav bi jim seveda napisal vse kaj drugega, oseba ki bi prisla s tem namenom k meni ... ampak dokler me lahko vpoklicejo (doh <_< ) je verjetno neustrezno imeti odprto bojno crto se na tem podrocju ... hard enduro hmm ... morda ga pa res ne bom registriral - ko ih j* :angry: :angry:

5ER, Lunc, MOTOVILC, D.J. - kaksne imate izkusnje s temi kreteni?

Uf ... Master 007! Kaj ko bi ti kaj o tem povedal, si tako rekoc "pri koritu" :ph34r: ;)

Cvikaš????????????????'

Ma ne se sekirat......preden boš ubodu KTM bomo že po zrak letal B) ;) :P :P :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, takole je brezveze...če se to vsem dogaja je edina možnost, da se kaj doseže, organizacija. Vsi se morate upret. Če se boste upirali posamezno, bodo pač posamezno kaznovali, vseh ne bodo, samo javnost je potrebno obvestiti, pa še tovornjakarje boste dobili na svojo stran. Mogoče dobiti informacijo, kako imajo rešeno v tujini. Bi pomagal pa še nimam motorja, no pomagam pa še vedno lahko :P . Najboljša rešitev, vsaj jaz jo vidim, da MAKSI napiše uradno grajo glede takšne odločitve, na ministrstvo za obrambo, javnost, kakšni zvezi, društvu kamionarjev....

Stric ima prevozne storitve, pa so ga ravno tako klicali na vojaške vaje...tovornjak namreč. Je šel na občino <_< , jih napiz..il, poslal v ku.ac. Kdo pa mislijo da so...je dal za kamion miljone zdj se bodo pa izživljali nad njim :blink: . Mislim, da ima mir pred njimi od takrat. :P Motorji sicer niso vredni toliko denarja...so pa vsakemu posebej več vredni in vsak posebej nekaj čuti do svojega dragega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da gre tu predvsem zato, da nihče noče dati motorja (al npr.kamiona) zaradi katere je bil prikrajšan za mnoge stvari, katerim se je odrekel samo zato, da bi lahko užival z motorjem. Ga daš ministrstvu, pol se mi pa tam na orožnih vajah sosedov Janez z njim skipa, vojska ti pa reče JEBATGA. NE jest pravim NE in vaam motorja ne dam, raj grem sedet!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi jim dal motor - samo preko mene mrtvega.

Banda hudičeva :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi jim dal motor - samo preko mene mrtvega.

Banda hudičeva :angry: :angry: :angry:

jaz mislim, da bi se rajs odrekel v vojnem casu avta, kot pa motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi jim dal motor - samo preko mene mrtvega.

Banda hudičeva  :angry:  :angry:  :angry:

jaz mislim, da bi se rajs odrekel v vojnem casu avta, kot pa motorja.

pa kaj ti je jest jim tud usranih gat k majo lukno spredi NE DAM!!!! :angry:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;)

v stari jugi je blo podobn

sam da se ni smel takole javno k uporu klicat

kt delate vi tuki:

"le v kup, le v kup uboha hmajna.."

:o

vsak je mogu bit tih, pa se znajdt po svoje

B)

butli so pa razbite pa usrane avte nazaj dubival

:blink:

torej jaz sem storil takole, da sem imel absolutni mir:

avtoelektričar mi je montiral skrito stikalo pod armaturo Paherota, ki sploh ni bilo podobno stikalu

pa zvonijo kurirji PR MEN DUMA ob 4 zjutraj:

"Ste vi Franko Stanko ?"

*"Ne" (sej sem bil taprav, a ne - ampak oni so bli že pod gasom)

"Ja, pa sej stanuje tuki..?"

*"Ja"

"Aga pukličete prosm"

*"Ne morm, je na službeni poti v Nemčiji"

"Aha.. kdo pa ste vi?"

*"Prjatu negove žene" - se mal napnem, da ratam rdeč - kao nerodn mi je

"Aha" - pametuje pijani dedec naprej "Potem bomo pa vzeli le njegovega terenca.."

*"Ja, nul problemo.. Takoj ga dam z garaže.."

z mano gredo do garaže

vsedem se v avto, neopazno izključim električno stikalo, vstavim ključ in nič, nič, nič

*"Matr, useu3PMkrasne" zakolnem ko se kljub večkratnemu obračanju ključa ne zgodi nič "Pa še zvečer sva z njim skočila po šampamjec .." spet napenjanje in rahla rdečica (skor sm prdnu)

probajo še ostali, šnoflajo po motorju..

nič ne najdejo.. kaj pa naj bi revčki našli ob 4:30 zjutraj v temni garaži in še temnejši haubi avta

odšli so.. naprej iskat druge nesrečnike, jaz pa k ženki pod kouter in spet sem imel kako leto miru - moj terenc pa tudi

hja vi pa kakor hočete - pa upor naredte, zbirejte peticije, referendum..

s tem vzdrževanjem je takole - kot z žarnicami avta

morjo goret, ampak policaj te ne more kaznovati, če crkne 3 minute prej predno te ustavi - lahko te prisili v zamenjavo in nič drugega

sploh če rečeš "pred vožnjo sem preveril in delala je"

s tem je isto - "z motorjem sem se še zvečer peljel in vse je bilo ok.. vas obvestim ko bo spet delal, da pridete ponj"

fertik, basta

nič ne morjo, kt druzga iskat

v upanju, da ste se kaj naučili

vam pošiljam lep pozdrav in vam želim leeep vikend na mopedih,

saj bo krasno in ravno pravo vreme

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enka tega si pač vsak ne more privoščit, jest tud nebi hotu met na motorju enga skritga stikala...

;)

kakor hočeš

dejstvo je, da so militaristi bebci

in veedno sem se norčeval iz njih

tako

"da so sami sebi gole zabijal"

:D

pučne zgodbe

mogoče odprem novo smešno temo

:D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enka tega si pač vsak ne more privoščit, jest tud nebi hotu met na motorju enga skritga stikala...

;)

kakor hočeš

dejstvo je, da so militaristi bebci

in veedno sem se norčeval iz njih

tako

"da so sami sebi gole zabijal"

:D

pučne zgodbe

mogoče odprem novo smešno temo

:D :D :D :D

nekaj u stilu Bean in di army :D to bi šu pa gledat, vredno dnarja :P :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se to meni zgodilo, bi najbrž prodal enduro in si kupil naked varianto. Al pa bi motor imel kje v kaki garaži in ne doma, pa bi rekel, da so mi ga ukradli. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je sledeča. Vojaška policija ima v svoji sestavi okoli 50 motornih koles BMW, ki so jih kupili v policijski izvedbi. Še s temi se ne znajo preveč dobro voziti, tako da ne vem kako bi na naših zgledali. Tudi specialna brigada je že pred leti imela 350 ccm hard endure ( če se ne motim so bili Husqarne ) in so z njimi prišli na moto relly. Bili so zanimivi in zelo nerodni, tako da so zasedli prepričjivo zadnje mesto, ali pa celo morda predzadnje. Oni naj kar lepo te svoje motorje furajo, če bo pa slučajno vojna, pa mene lahko pokličejo, jim bom jaz pošto zapeljal iz MB v LJ, to jim je edina opcija da pridejo do motorja ( mojega). B) :ph34r: :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pošto zapeljal iz MB v LJ, to jim je edina opcija da pridejo do motorja ( mojega). B) :ph34r: :o :o

nikoli ni le ena opcija,

VEDNO sta dve opciji

"yes" or "no"

"yes" = ok

"no" = 2 opciji

1. premisliš se in začneš tuliti: "yesss, yesss"

2. kugla

B) B) B) B) :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hard enduro hmm ... morda ga pa res ne bom registriral - ko ih j* :angry: :angry:

90 jurjev + 5 kazenskih tock - voznja neregistriranega motorja. V bistvu te morjo sam ene 4x dobit, pa bos resen vseh vecjih problemov v zvezi z voznjo...

Ce se bos brez tablice vozu, te bo, verjetno po pomoti, policiji prijavljala cela motosvet srenja vsakic ko se bos kje mim nas peljal, ker bomo mislili, da je motor ukraden... Vsaj jest to striktno delam... Sej je verjetno to bed za tistih 2%, ki motorjev ne registrirajo, pa so njihovi... ampak 98% ki ga pa ne registrirajo, ker so ga spizdili, pa zato malo bolj svica. Kar je prov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!