Skoči na vsebino

Matrix reloaded


Priporočene objave

Točno tako. Zato se mi je pa zdelo trapasto. Za vzdrževat človeško bitje pri življenju je potrebno mnogo več energije kot iz njega na kakršen koli način, kakršnokoli energijo dobiš.

Ponujajo se mnogo inteligentnejše in verjetne razlage. B)

v te stvari se jaz nebi spuščal(nisem scenarist in nikoli ne bom), men je bi lfilm kuuul in čist na meji vrjetnega (ako) in komi čakam, da pridem zdele dam Reloaded čaka!!!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO as promised, lih kar sem film pogledu HUDO, stvar definitivno vredna 950sit(kolikor naj bi stala vstopnica v koloseju), osebnega mnenja in drugih odrazov sem se odločil da obdržim zase (razen po PM-pa še to nerad), ker nočem nikomur pokvariti užitka gledanja filma (ane ICEman),....

ERGO go to the movies!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO as promised, lih kar sem film pogledu HUDO, stvar definitivno vredna 950sit(kolikor naj bi stala vstopnica v koloseju), osebnega mnenja in drugih odrazov sem se odločil da obdržim zase (razen po PM-pa še to nerad), ker nočem nikomur pokvariti užitka gledanja filma (ane ICEman),....

ERGO go to the movies!!!!

aha sm pozabu v prejšnem postu napisat.

Ljudje, ki niso gledal Matrix (prvega dela), vam ogled drugega odsvetujem, saj je velika možnost, da vam sama zgodba filma ne bo jasna!!!

ERGO:Rent a dvd, then go to the movies!! B)

Skoraj vsa moja modrost v parih vrsticah(kinda sad isn't it) <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prisel iz kina po ogledu premiere filma - Res je - splaca se it pogledat.. Hudo dobra stvar in res je tudi, da bi bilo dobro prej pogledat 1. del - jaz sem ga v ponedeljek na DVDju pogledal pa mi je kar koristilo - sem ze pozabil stvari ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Da ne bom samo tiho, :rolleyes: mater jest sm pa tolk zaposlen, da sploh ne vem zakaj gre :P

....še dobro da na forumu kej zvem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< ... jst bom pa prec vse zblebetala, sam, da vidm film... kmal mnde :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brat je reku ,da je podn. Rekel je tudi ,da je bil prvi del za faktor 100 boljši :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brat je reku ,da je podn. Rekel je tudi ,da je bil prvi del za faktor 100 boljši :ph34r:

Brat nima pojma, 2 del je dober, je pa res da ne sune tako kot prvi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm se glih z premiere vrnu,pa bom samo to reku:

Pi*da,je škoda unga Ducatija 996!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film se mi je zdel fantastičen, edino argumentacija zakaj so računalniki-stroji-roboti potrebovali ljudi, se mi je zdela mal za lase privlečena.Se mi zdi da bi kakršnakoli druga bila boljša.

norm_the_real_matrix.jpg

Se VIR

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj sem rekel, da obstaja inteligentnejša argumentacija zakaj so rabili zasužnjene ljudi.

Nekatere ne moti, mene pa.

Saj nismo teleta, da bi kar vse verjeli.

ZF mora, čeprav izmišljena biti konsistentna z vsemi do sedaj znanimi dosežki v znanosti.

Če so stvari skregane z osnovnimi postulati znanosti, tedaj to ni ZF ampak pravljica.

Pravljice me načeloma ne zanimajo.

Sem jih nekoč davno tega že prerasel.

In samo tu me je MATRIX razočaral, vse ostalo je pa superca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pisec Matrix-a ni ravno Isaac Asimov. Meni osebno sama zgodba ne predstavlja problemov, kar se verjetnosti tiče, so mi že mnogo večje sranje filali,.........INDOKTRINACIJA i guess :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vožnja proti prometu z Ducatijem 996 je pa zakon! Bi blo treba probat. :blink: :ph34r: <_< Sicer pa to na autobanih redno prakticirajo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vožnja proti prometu z Ducatijem 996 je pa zakon! Bi blo treba probat. :blink: :ph34r: <_< Sicer pa to na autobanih redno prakticirajo. :unsure:

sam adrenalin pa šopa, k se proti prometu voz z ducejm, res efekti HUDI!!!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem....... could you two zip it,please?! ......ga se nisem videl......

upam upam,da se ta teden... (ceprav neverjetno :( )

B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahem....... could you two zip it,please?! ......ga se nisem videl......

upam upam,da se ta teden... (ceprav neverjetno :( )

B) :D

Ice, sej ti ni treba brat. B) :rolleyes: ;) Priznaj, da te mal firbec daje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucky kakšen se ti je zdel film, men je u iber hud sam mi je 1 ka mal bolša (drugačna- bolj sune)

Tko bom rekel. Preveč tepežev, premalo poglobljeno. Pretepi so se mi zdeli preveč razvlečeni, tako da ti od vsega letanja po luftu in pretiravanja s stop motion kar dolgcajt rata. Matrica 1 je bila šok, ker česa takega še nismo videli. Zdaj pa to samo nadgrajujejo. Vseeno sem nad drugim delom navdušen, ampak ga moram it vaj še enkrat pogledat, da zapopadem :unsure: podrobnosti pogovorov s stvarnikom matrike, pa svetnikom, pa še kom. Me pač bolj zanima vsa teorija ali filozofija, če hočeš, matrike.

Ampak Monica B. je pa dobra, a ne?! :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZF mora, čeprav izmišljena biti konsistentna z vsemi do sedaj znanimi dosežki v znanosti.

To tudi mene moti v filmih.

Saj dolocene "luknje" toleriram, ampak nekaterih enostavno ne mores....

recimo tista "prastevila" oz. koordinate v Kocki....to je bilo "kar nekaj".

Pa potem tisti pateticen konec. Cisto skregano z clovesko naravo - ko tisti tip kar ostane "notri".

Vsako zivo bitje se bori za prezivetje. Saj nismo Marvin....porkamotorka.

Kocka > bruuuh....

Da ostanemo 'on topic':

Matrix V2 grem danes @21:30 v Komuno gledat. :rolleyes:

PS: a se kdo spomni kje na Internetu se da najdi parodija na Matrix V1 ? Tam na koncu `Neo` + `Morpheus` z roko v roki odideta v svetlo "gay" prihodnost. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZF mora, čeprav izmišljena biti konsistentna z vsemi do sedaj znanimi dosežki v znanosti.

To tudi mene moti v filmih.

Saj dolocene "luknje" toleriram, ampak nekaterih enostavno ne mores....

recimo tista "prastevila" oz. koordinate v Kocki....to je bilo "kar nekaj".

Pa potem tisti pateticen konec. Cisto skregano z clovesko naravo - ko tisti tip kar ostane "notri".

Vsako zivo bitje se bori za prezivetje. Saj nismo Marvin....porkamotorka.

Kocka > bruuuh....

Da ostanemo 'on topic':

Matrix V2 grem danes @21:30 v Komuno gledat. :rolleyes:

PS: a se kdo spomni kje na Internetu se da najdi parodija na Matrix V1 ? Tam na koncu `Neo` + `Morpheus` z roko v roki odideta v svetlo "gay" prihodnost. :lol:

Ko boš uredil vtise.

Napiši, me zelo zanima.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!