Skoči na vsebino

Matrix reloaded


Priporočene objave

Grem danes ob desetih gledat film in upam da mi teh nekaj uric čimprej mine, ker se že tresem od pričakovanja :P B) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje....

Matrix 1 ............................. == Ducati 999R

Matrix 2 ... Matrix reloaded == Tomos APN6

Matrix 3 ... če bo šlo tako naprej verjetno SKIRO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi malo več pričakoval, na koncu pa sem bratoma jebal mater. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevec pricakovali ste kaj (in bili potem razocarani)??? Da vas bo na rit vrglo tko, kot v prvem delu? To je napaka, ki ti lahko zagnjusi film, se preden ga dobro pogledas. Zame je prvi del predvsem idejno mocen - akcija samo zacini. Filozofije pa se ne da na novo odkrivat in pricakovat kaj tako revolucionarnega se enkrat. Kar se mene tice, je nadaljevanje vec kot dostojno. Nadgradnja in dopolnjevanje ideje, drugacnost (to je oseben vtis, drugacen mindset takoj od zacetka), najboljsa akcija, kar sem jih videl... Neo vs. n*Agent Smith scena, mislm, fak, jaz sem skoraj zacel po folku skakat, pa avto-moto show, jaoo! Ok, ok, chil out...

Mislim, da je film too much dober, samo zastavit si ga morate pravilno. Jaz grem definitivno se enkrat pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevec pricakovali ste kaj (in bili potem razocarani)??? Da vas bo na rit vrglo tko, kot v prvem delu? To je napaka, ki ti lahko zagnjusi film, se preden ga dobro pogledas. Zame je prvi del predvsem idejno mocen - akcija samo zacini. Filozofije pa se ne da na novo odkrivat in pricakovat kaj tako revolucionarnega se enkrat. Kar se mene tice, je nadaljevanje vec kot dostojno. Nadgradnja in dopolnjevanje ideje, drugacnost (to je oseben vtis, drugacen mindset takoj od zacetka), najboljsa akcija, kar sem jih videl... Neo vs. n*Agent Smith scena, mislm, fak, jaz sem skoraj zacel po folku skakat, pa avto-moto show, jaoo! Ok, ok, chil out...

Mislim, da je film too much dober, samo zastavit si ga morate pravilno. Jaz grem definitivno se enkrat pogledat.

film je res dober, sam men mal s fajt scenami pretiravajo!!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično nadaljevanje... zgodba je sedaj tako debela,.. da moram pogledat še risanke Animatrix in pa seveda oddigrat igro Enter The Matrix... ! Da bom do Decembra USTREZNA pripravljen na FINALE !!!

BRAVO... končno en globji izdelek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fightov je blo premalo... pa premalo krvavi so bili, pa lahko bi se vec pobijali... :> Jebes teorijo... Kill 'em all!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevec pricakovali ste kaj (in bili potem razocarani)??? Da vas bo na rit vrglo tko, kot v prvem delu? To je napaka, ki ti lahko zagnjusi film, se preden ga dobro pogledas. Zame je prvi del predvsem idejno mocen - akcija samo zacini. Filozofije pa se ne da na novo odkrivat in pricakovat kaj tako revolucionarnega se enkrat. Kar se mene tice, je nadaljevanje vec kot dostojno. Nadgradnja in dopolnjevanje ideje, drugacnost (to je oseben vtis, drugacen mindset takoj od zacetka), najboljsa akcija, kar sem jih videl... Neo vs. n*Agent Smith scena, mislm, fak, jaz sem skoraj zacel po folku skakat, pa avto-moto show, jaoo! Ok, ok, chil out...

Mislim, da je film too much dober, samo zastavit si ga morate pravilno. Jaz grem definitivno se enkrat pogledat.

Če greš še enkrat gledat film...pol ti pa verjamem da je dobr.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fightov je blo premalo... pa premalo krvavi so bili, pa lahko bi se vec pobijali... :> Jebes teorijo... Kill 'em all!

hehe, :lol: :lol: i like the way you think!!!!!! :lol: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fightov je blo premalo... pa premalo krvavi so bili, pa lahko bi se vec pobijali... :> Jebes teorijo... Kill 'em all!

hehe, :lol:  :lol:  i like the way you think!!!!!! :lol:  :lol:

That's my boy/s :D :D

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fightov je blo premalo... pa premalo krvavi so bili, pa lahko bi se vec pobijali... :> Jebes teorijo... Kill 'em all!

hehe, :lol:  :lol:  i like the way you think!!!!!! :lol:  :lol:

That's my boy/s :D :D

LP by gebre

veliko nas je enakih AGRESIVCI!!!! :lol: :lol: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fightov je blo premalo... pa premalo krvavi so bili, pa lahko bi se vec pobijali... :> Jebes teorijo... Kill 'em all!

hehe, :lol:  :lol:  i like the way you think!!!!!! :lol:  :lol:

That's my boy/s :D :D

LP by gebre

veliko nas je enakih AGRESIVCI!!!! :lol: :lol: :lol:

Malo nasilja se nikoli ni skodilo!

Urbi

(Ali pa malovecnasilja,...)

p.s.: Fightclub pa je se vedno zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fightov je blo premalo... pa premalo krvavi so bili, pa lahko bi se vec pobijali... :> Jebes teorijo... Kill 'em all!

hehe, :lol:  :lol:  i like the way you think!!!!!! :lol:  :lol:

That's my boy/s :D :D

LP by gebre

veliko nas je enakih AGRESIVCI!!!! :lol:  :lol:  :lol:

Malo nasilja se nikoli ni skodilo!

Urbi

(Ali pa malovecnasilja,...)

p.s.: Fightclub pa je se vedno zakon!

why only small stuf?

let's play big

let's make a bomb

atomic one

let's try it by 3M

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fightov je blo premalo... pa premalo krvavi so bili, pa lahko bi se vec pobijali... :> Jebes teorijo... Kill 'em all!

hehe, :lol:  :lol:  i like the way you think!!!!!! :lol:  :lol:

That's my boy/s :D :D

LP by gebre

veliko nas je enakih AGRESIVCI!!!! :lol:  :lol:  :lol:

Malo nasilja se nikoli ni skodilo!

Urbi

(Ali pa malovecnasilja,...)

p.s.: Fightclub pa je se vedno zakon!

why only small stuf?

let's play big

let's make a bomb

atomic one

let's try it by 3M

:ph34r:

hhhhmmmmm :ph34r:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D' BEST je filmček! Ducatijev je bilo pa več kot samo eden ;) ... cel kamion!

P.s. Tisti, ki se niste šli gledat... pri končni špici ne nasedajte napisu... POČAKAJTE DO KONCA (op.a. sploh, če vas lulat tišči ;) ). EKSKLUZIVNI POSNETKI MATRICA: REVOLUTION... ker je vsega skupaj nič... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel gledat........NAVDUŠEN. Danes grem z mlajšim bratom še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu... Celje, petek 18.00 dvorana na pol prazna :o

zgodba... ni sicer kot v prvem delu... za prezivet ;)

efekti.... noro, za dol padit, sploh del dirkanja po avtocesti! Zakon!!

Cakam na DVD, da pade v zbirko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... samo miže vam vsem skupaj napišem, da ne preberem niti enega poste od tukaj, dokler si ne pogledam filma ... sem pa čez vikend obnovil znanje in spomin s prvim delom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ste me pa prepričal - grem pogledat to čudo

:blink:

pejd akcija je huda sam prej glej 1 del!!!! k čene te bo pomankljiva (po moje) zgodba zmedla!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ste me pa prepričal - grem pogledat to čudo

:blink:

pejd akcija je huda sam prej glej 1 del!!!! k čene te bo pomankljiva (po moje) zgodba zmedla!!!

ja, sem gledal

in že leta 1970 čital osnovno zgodbo, saj je idejo dal Isac Asimov v eni od zadnjih zgodb v "Zvezdnem dnevniku Iona Tihega"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Film sem šel gledat v petek ob polnoči in moram priznati da sem bil precej razočaran, vsaj glede na 1. del. Preveč scen se je tako vleklo da sem se komaj ostajal zbran, prav tako pa mi je sel na k**** Hugo Weaving (agent Smith), ki ga je blo res too much. Prav tako se mi zdi da so pretiravali z ala love story med Carrie-Anne Moss in Reevesom. Resnično pritegnil me je le tisti del ko se dva duhova podita za ključarjem pa se takrat so zaj**** sceno z Ducatijem.No ja pa tist komad k so ga rolal pol k je Morpheus povedal svoje je bil dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matrix 2 ne bo imela istega "efekta" na vas kot prvi del, ker ga enostano NE MORE imeti. Matrix 1 je bil unikat in ga bo tezko preseci.

Zato uzivajte v tem kar vam ima Matrix 2 za ponuditi.

sodelavec ga je tudi kritiziral, ces da je ``kar nekaj`` (tista scena s "strazarji" na koncu), vendar sem opazil da ni pozorno spremljal filma.

(matrica v matrici press?)

PS: :rolleyes: :ph34r:

Ducatrix

norm_ducati1_3.jpg

norm_ducati2_3.jpg

norm_ducati3_3.jpg

norm_ducati_1.jpg

norm_ducati_2.jpg

norm_ducati_3.jpg

norm_ducati_4.jpg

norm_ducati_5.jpg

Popravljeno . Popravil niet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele sem prišel domov

fak, fak, fak..

ameriškakungfurisankapress

&

stranvržendenarincajtpress

:angry: :angry: :angry: :angry:

mar bi ostal doma

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!