Skoči na vsebino

Matrix reloaded


Priporočene objave

ej folk ful hval monico bellucci (ženo od unga na M., k jo neo zaliže!!) men je onja nikakva, tam dol u Zionu sm vidu 40 bolših bab( pa še manj oblečene so ble)!!! :angry: <_< ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...k tole vidš ti šele postane jasn, kok dobr film je bil batman...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk ful hval monico bellucci (ženo od unga na M., k jo neo zaliže!!) men je onja nikakva, tam dol u Zionu sm vidu 40 bolših bab( pa še manj oblečene so ble)!!! :angry: <_< ;) :)

med motosvetovkami gotovo ni nbene slabše

:P

danamspetrzučaranpress

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk ful hval monico bellucci (ženo od unga na M., k jo neo zaliže!!) men je onja nikakva, tam dol u Zionu sm vidu 40 bolših bab( pa še manj oblečene so ble)!!! :angry:  <_<  ;)  :)

med motosvetovkami gotovo ni nbene slabše

:P

danamspetrzučaranpress

;)

jap jap! B)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pravkar iz kina ... bolj zadovoljen kot sem milsil ... tudi meni se je proti koncu po Neovih pogovorih s stvarnikom matrice porodila misel ... It must be ... Matrix inside Matrix .... maybe maybe ... škoda ker sem tko pameten ... ;) :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja... V Zionu bi vsekakor rad malce "postal". Ne samo, da so bile ženske kar lepo razgaljene, še vse po vrsti so bile, khm... ...hmm.. (Tadej in Pervy - na pomoč!).. .hmm... _jebozovne_?

Zgleda, da naravna selekcija kar dobro deluje. :P :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a se še kr nubenmu ne zdi škoda une 996-ke,k jo Trinty razčefuka v uni elektrarni? :blink: <_< Pa taki zagreti motoristi.... :) ;) Mene je kr srce zabolu,k sm to vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdej ste me pa prepričal - grem pogledat to čudo

:blink:

pejd akcija je huda sam prej glej 1 del!!!! k čene te bo pomankljiva (po moje) zgodba zmedla!!!

ja, sem gledal

in že leta 1970 čital osnovno zgodbo, saj je idejo dal Isac Asimov v eni od zadnjih zgodb v "Zvezdnem dnevniku Iona Tihega"

A ni bil tist od Lema? Tihi press.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz IRC logov:

<WrmSlayer> The AI in the matrix got it all wrong

<WrmSlayer> they should have just used cows instead of humans

<WrmSlayer> no chance of rebelion

<Reverend> yeah

<Reverend> stupid AI

<WrmSlayer> and the mootrix would have just been a big sunny infinite field of grass

:rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz IRC logov:

<WrmSlayer> The AI in the matrix got it all wrong

<WrmSlayer> they should have just used cows instead of humans

<WrmSlayer> no chance of rebelion

<Reverend> yeah

<Reverend> stupid AI

<WrmSlayer> and the mootrix would have just been a big sunny infinite field of grass

:rolleyes: :D

good one :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hola!

Gledal včeraj...

Že dolgo nisem bil tako razočaran...

IMHO tehnično dovršen film, ampak zgodba pa tak prazen, brezvezen podn, glupi zapleti... bah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa karneki... smo ga šli gledat u štirih in smo skori zaspali v koloseju... predolgi fighti, preveč so se vrgli v znanstveno fantastiko oz. pravljičnost, kakorkoli že - v prvem delu so meli neke meje... tko da sm že misnla da sm dnar proč vrgla... moram pa prznat da me je zbudilo ko so se odpravli na avtocesto... no tam na avtocesti mi je pa všeč dogajanje... trinity na ducatiju itd.. tko da me je obdržalo budno pol do konca :) konc je pa sicer po eni strani ql, sam po drugi mi je pa neumen.... to be continued... so pa dosegli pr meni kar so hotli - pomoje grem gledat tretji del lih k sm že oba... :)

je pa res kar se govori - prvi del trilogij je vedno najboljši... men je bil res tisti boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!