Skoči na vsebino

DEGENI


Guest 1

Priporočene objave

hudica, zdej mamo pa ze v glavah metulje?!? :o :huh: ;) :P :D

vcasihsnjihmelvtrebuhupress :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, huda tema.

1 in J, verjemita, da vaju razumem oba.

1 tebe zato, ker se ti mora za mal zdet, če so te dal za rešetke zaradi črne gradnje. Tolažba: poznam jih nekaj, ki sedijo tudi zaradi manjše pi*****je.

J, tudi tebe razumem in sicer zato, ker poznam veliko psihopatov

Da te potolažim, niti slučajno nisi edini, ki imate v familiji psihično bolnega človeka, psihično bolne in njihove svojce videvam dostikrat in jih je precej.

Obema povem, da čim manj razmišljajta o tem. Ja lahko je rečt, vem. Samo... ne vem več.

Absolutno pa ne preveč discoverija gledat, če to potem povzroči taka razmišljanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ti moža in otroka z bencinom polil in zažgal bi ga ti valjda vsak dan v zaporu obiskovala in mu župco nosila!

Samo hipotetično za razmišljat..ne se jezit name...to ni moj namen!

Nisem govorila o nekom, ki bi nekaj storil mojemu otroku ampak o mojem otroku, če bi bil kriminalec. Kriminalcu, ki bi mojemu otroku kaj storil res ne bi nosila župce. Kako lahko pomisliš na kaj takega??????? Si čisto zdrav?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krasno

ujela sta se dva z nasprotnimi gledišči, kateri v popolnosti kažeta dilemo znanstvenikov

Mislim, da to še ni čisto razčiščeno ali imava res nasprotno gledišče. Naj še on pove, kaj bi storil, če bi njegov otrok skrenil na napačno pot, pa tudi ti povej svojega. Bi se res odvrnil od svoje (sedaj 5-letne princeske), če bi nekoč postala kriminalka? Dajmo, da vas vidim!

Mene pač ni sram priznati, da sem pristranska, ko gre za moja otroka, saj smo pristranski vsi starši, samo eni tega ne priznajo in se delajo fine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krasno

ujela sta se dva z nasprotnimi gledišči, kateri v popolnosti kažeta dilemo znanstvenikov

Mislim, da to še ni čisto razčiščeno ali imava res nasprotno gledišče. Naj še on pove, kaj bi storil, če bi njegov otrok skrenil na napačno pot, pa tudi ti povej svojega. Bi se res odvrnil od svoje (sedaj 5-letne princeske), če bi nekoč postala kriminalka? Dajmo, da vas vidim!

Mene pač ni sram priznati, da sem pristranska, ko gre za moja otroka, saj smo pristranski vsi starši, samo eni tega ne priznajo in se delajo fine.

šur da smo zdej vsi razneženi ko so mali angelci v naših naročjih

povsem gotov pa sem, da bi otroka odpisal, če bi storil kako tako DOKAZANO GROZODEJSTVO

v njegovi odrasli dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PG18:

Najprej Fuck Discovery Channel skupaj z preventivnim skeniranjem mozganov!

Na kratko: Leta 1985 je bil moj brat v JNA, kjer so ga postavili na mrtvo strazo...nekaj so se streljali....njemu se je strgal in so ga izpustili kot "nesposoban" po 11 mesecih sluzenja. Verjetno je nosil v sebi "schizoidno psihopatijo" celo zivljenje, se mu pa ta ni nikoli prej manifestirala. Zgleda, da je ena trauma sprozila bolezen v njemu in od leta 1985 nimam več brata, skaterim sva bila kot knof in gate od nula let!........

....fast forward time machine>>>

April 2000, Clovelly Beach-Sydney Australia, ura 08:00, spim na kauču...zbudi me neko rozljanje po predalu v kuhinji...pogledam in vidim brata kako si hoče skuhat kavo...rečem " Andrej! pejd nazaj spat, bom jaz skuhal malo kasneje..!"...gre nazaj v sobo, jaz pa probam zadremat...nekaj minut kasneje se instinktivno zbudim in vidim kako prihaja noz proti moji glavi...refleksno se vrzem na tla...! Začnem se borit za svoje zivljenje...pohištvo, HiFi, TV, vse leti..se razblinija v majhne koščke...skozi moj okrvavljen obraz vidim njegove oči in v njih ne vidim nobenega čustva...mrtvo hladne, odsotne, kot morski pes...kill kill kill...!Derem se kot ranjena zival...help help help! Komaj ujamem trenutek in zbezim v kopalnico...dvignem keramičen pokrov sifona...razbijem okno, mrezo in skočim na prosto, in od tam odtečem do bliznje trgovine, kjer se je ze zbrala "the usual fuckin'" gruča opazovalcev tujih nesreč! Vmes ko mi oskrbujejo rane, pokličejo policijo/rešilce....15minut kasneje lezim v traumi bolnišnice, kjer me šivajo...nekaj šivov nad levim ušesom, nekaj šivov na temenu glave, nekaj šivov nad levo lopatico, rez 1mm pod desnim očesom do desne strani ust, rez med levim kazalcem in palcem (ta v samoobrambi!)....

Sestre in Doktorji me oskrbljujejo, ko prideta notri dva detektiva in me lepo začneta izspraševati! Najprej me zbudi vprašanje "Do you wish to press charges?" jaz pa "NE!" se zaderem"Kako bom lastnega brata obtozil!?"... Ona dva "Vi, tudi če ne boste, ga mi moramo obtoziti, ker se poizkus umora smatra kot najtezje kriminalno dejanje!" Potem mi še opišeta kako so ga ujeli na bliznjem Clovelly Beach-u, kako je sedel...gledal obzorje...ves okrvavljen...obut z eno mojo in eno lastno supergo, z okrvavljenim nozem zraven na tleh...rekel jima je samo " I don't know what happened, I just had to do it....!"...brez kesanja, brez vsega...

Po šivanju me detektiva odpeljeta nazaj v stanovanje, da poberem nekaj osebnih stvari, nakar me odpeljeta do bliznji hotel, ker ze poklicno vesta, da se zrtev takšne traume ne more tako kmalo vrnit na kraj dejanja! Dasta mi vizitke in povesta, da sta mi na razpolago za karkoli kadarkoli, povesta, da potrebujeta mojo uradno izjavo na policiji, da pa mi dasta koliko časa rabim in me zapustita! Nič! vrzem mojo robo v kot hotelske sobe in grem (ves poflajštran) na nekaj dnevno potepanje po barih, nočnih klubih...potem odspim en dan, nakar pokličem detektiva, da sem pripravljen za mojo izjavo!

Posnamemo mojo izjavo na kaseto, obmečejo me z čokolado, kavo itn...izročijo mi kaseto z posnetkom intervjuja! Data mi tudi vizitko, brošuro in napotnico k psihologu, ki se ukvarja z zrtvami kriminalnega dejanje, kjer imam nekaj ur zastonj svetovanje....V galvnem, potem sta me ta dva detektiva vozila enkrat tedensko na sodišče, kjer sem se moral pojavljati kot priča.

Po dveh mesecih razprav so konstantirali, da je brat neprišteven za sojenje, in tudi, da kot tujec, ni upravičen do Australske zdravniške oskrbe in ga morajo izpustiti, torej meni v oskrbo!......Detektiva naju odpeljeta do enega hotela na Bondi Beach, kjer sta tudi razlozila na recepciji celotno situacijo! Vprašala sta me kaj nameravam zdaj in sem jima rekel, da nimam izbire in bom peljal brata nazaj v Slovenijo...rečem tudi, da me je minilo bivanje v Australiji in, da se ne bom vračal...Grem na "Lauda"...rezerviram karte...kličem njegovega psihiatra v Koper, da uredi rešilca za ustanovo (k...c! kdaj je pa šlo še kaj gladko?), ki mi reše, da lahko to uredi šele en dan po moji vrnitvi...rezerviram hotel v Kopru!.....Pride dan povratka in detektiva naju spremljata na letališče...detektiva sta tudi pripeljala doktorja, ki je bratu dal neko močno pomirjevalo, da se mu nebi slučajno še dodatno strgalo na letu domov....mi tudi povejo, da bo nekje v najini blizini sedel varnostnik (air sherif) za vsak slučaj......no potem se jaz filam cca.22 ur s kavo....Junij 2000 Brnik, taksi, koper, noč, jutro rešilec>>>ustanova..............

do danes ga nisem videl, sem se zaobljubil, da ga ne bom videl nikoli več, ga tudi ne bom.....čeprav ga imam še vedno rad, kri ni voda......ze leta 1985 sem ga zgubil.

P.S.: 14 dni po povratku iz Australije me kličejo iz ustanove in vprašajo kam lahko brata pošljejo, češ da je ozdravljen: Popenim, spišem 6strani, dodam pismeno mnenje sodnega forenzika iz Sydney-a, dodam kopijo kasete z mojo izjavo, dopišem, prevedite si sami in pošljem vse skupaj po DHL-u, da spregledajo kako je nevaren in, da me pustiji na miru!

BTW! raje sploh ne začnem pisat o naši psihiatriji in btw, tudi raje ne začnem opisovat kakšni beboti delajo po načih konzularnih predstavništvih po svetu! Pa, da se še kdo vpraša kam mu gre denar od davka, ki ga odvaja!

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ti moža in  otroka z bencinom  polil  in zažgal bi ga ti valjda vsak dan v zaporu obiskovala in mu župco nosila!

Samo hipotetično za razmišljat..ne se jezit name...to ni moj namen!

Nisem govorila o nekom, ki bi nekaj storil mojemu otroku ampak o mojem otroku, če bi bil kriminalec. Kriminalcu, ki bi mojemu otroku kaj storil res ne bi nosila župce. Kako lahko pomisliš na kaj takega??????? Si čisto zdrav?????

Jst glih o tem govorim....Da bi tvoj lastni sin zažgal svojega brata in tvojega moža...S tem bi bil ožigosan za Kriminalca...in ti bi reagirala...KAKO!

A zdaj razumeš al še enkrat napišem.... <_<

Popravljeno . Popravil thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda so se Dr. Mengelle und geselschaft tudi nekaj poigraval z stvarništvom in selekcijo? No worries!, še kakšno desetletje pa bojo sami perfektni kloni hodili naokoli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda so se Dr. Mengelle und geselschaft tudi nekaj poigraval z stvarništvom in selekcijo? No worries!, še kakšno desetletje pa bojo sami perfektni kloni hodili naokoli!

hmmmm

zakaj si pa predstavljaš genetiko samo skozi kloniranje ljudi?

to je blaaazno široko področje

(sin je nr1 na faxu - pa ne pri nas.. ne več o tem, da se ne bo spet našel kakšen SymRu in rekel, da se delam važnega)

kloniranje ljudi je izredno majcen del te znanosti, katerega uporabljajo nikoviči, da se lahko malo izprdijo po cajtngih

najbolj zanimivo (za nas) je v medicini: nova cepiva, serumi ..

za boj proti do danes "nepremagljivim boleznim"

prehrana - sadne, zelenjavne vrste neobčutljive na škodljivce ki bi rodile 10x več

(pa da ne bo kdo sedaj začel srati z naravo - naj gre potem v gozd nabirat divja jabolka, ki so velika kot češnje.. tisti stari sistemi recimo KRIŽANJA SADNIH VRST NA KMETIH IN V SADOVNJAKIH pa tudi ni nič drugega kot genetika, le da nekontrolirana)

pa tako naprej

med zelenimi je veliko norcev, ki nam groze, da so jabolka, katerim so dodali nek ribji gen zato, da kasneje začno gniti, strupena in ne vemo "kako se bo to poznalo na ljudeh"

a nam bodo zrasle škrge ali kaj

kot da v želodcu nimamo solne kisline, ki vse molekule razgradi..

dajte no.. kako pa mislite da so nastali nektarini

:P

pa ne bit hudi - genetika je samo za neznalce črna magija

:D

Popravljeno . Popravil 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK 1! Najprej, če sem napisal o Herr Dr.Mengelle in druzbo, še ne pomeni, da je to alpha in omega mojega znanja, razumevanja in ocenitev tematike genetskega inziniringa, manipulirinja z DNKjem itn...pač ena opazka in ne , da sem to poenostavil na kloniranje ljudi in potem konec! Oprosti, da te razočarujem - imam precej večji razpon!

Iz svojega gledišča povezano z osebno izkušnjo, gledam na tisto oddajo na Discovery-u (sem ze gledal) z etičnimi oči (mojimi)

Vsekakor se strinjam z napredkom, skozi zgornjih znanosti, do ne več lačnega planeta, zdravih otrok in ljudi! Spet iz druge strani, ljudje, ki se jim podobne stvari niso zgodile, lahko samo ugibajo kaj in kako bi reagirali, da se jim otrok nenadoma spreobrne v raving mad psycho-ta!

Bog ne daj:

En recimo črn scenarij: Uvedlo se je obvezno "brain thermoscanning" in tvoja prelepa princeska gre v prvi razred OŠ čez eno leto. Opazijo eno sumljivo plavo senco na sicer lepi oranzni slikcii, ki so jo izprintali iz tega scanner-ja in ti jo predočijo! Začnejo Dr.Frankenstein-i "Gospod 1!, moramo narediti dodatne preizkave in potrebujemo vaš podpis itn...!" Ne mi rečt, da veš kako boš reagiral!

Orwell z 1984 in Animal Farm-om skupaj

A ja! kar naj krizajo ribe z paradajzi, vsaj ne bojo zmrzoval! Lp. brez zamere

J.

P.S.: Tema je zelo resna in mi je všeč kot taka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J

vsekakor se v glavnem strinjam s tabo in sem tvojega pisma zelo vesel (oprosti če sem podcenil tvoje znanje - to je bilo mišljeno bolj splošno, kot osebno)

najbolj prav imaš v tem ko trdiš da lahko kak degen med znanstveniki ali politiki vse zaserje

kot se je to zgodilo s praktično vsemi izumi v pretklosti

to je pač tak planet

kjer vsako še tako dobro idejo zaserjejo in zapacajo ljudje, ki ostanjeo s socialno psihološkega vidika, ne napol, ampak v 80% svojega ega opice, ki se igrajo z ročno bombo toliko časa da ta ne ubije pol krdela

kristus je imel lepo idejo (make love not war) - pa so ga na križ pribili iz njegove ideje pa zgradili najbogatejšo in nastarejšo firmo na svetu s sedežem v vatikanu in tako starim direktorjem, da tut prbližn ne more štren mešati onim v senci

Marx&Engels - isto - ideja še pa še cool - so jo dobile pa opice v roke in najmočnejša je poklala pol Rusije

pa atomska energija - najprej so naredili bombe

etc

etc

tu se ne da nič storiti - to je opičja-tehno-civilizacija

midva ne bova preprečila nič in PRAV gotovo bo USA-Army

prva začela s kloniranjem vojakov - to vemo že dooolgo - gotov sem da to že delajo

na žalost bo morala moja (in mogoče tvoja) princesa živeti na tem palnetu

velikokrat se vprašava z ženo: kaj nama je bilo, da sva "rodila" takoo lepo punčko v tako kruut planet

če bi še enkrat živel NE BI IMEL OTROK, niti enega

tako pa sem spočel 4 nova življenja, ki se bodo spopadala z Orwelovsko civilizacijo, kloniranjem in raznoraznimi degeni

na tem PLANETU OPIC

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj je vse v redu! Impulzivno se odzovem na določene stvari, ki se me dotaknejo osebno! Pač zivemu človeku se vse zgodi, jaz pa zivim na polno z glavo naprej in rabim samo prst pomolit ven iz vrat pa se kaj zgodi-enkrat dobro enkrat slabo! V glavnem paradizniki manipulirani z skušo, ene par dodatkov= Voilla! Salad Nicoise! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, saj je vse v redu! Impulzivno se odzovem na določene stvari, ki se me dotaknejo osebno! Pač zivemu človeku se vse zgodi, jaz pa zivim na polno z glavo naprej in rabim samo prst pomolit ven iz vrat pa se kaj zgodi-enkrat dobro enkrat slabo! V glavnem paradizniki manipulirani z skušo, ene par dodatkov= Voilla! Salad Nicoise! ;)

grška solata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Grški so paradajzi brez okusom rib, pride pa še feta sir, olive, kumare itn...

Niceoise ima pa tuno in trdo kuhana jajčka :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ha! tudi ene par teh imam v CV-ju! Če sem prav razumel! En večer zraven Hotela Negrescu ali Negroni (pozabil ime), pač Corso vie za vie obale, sem se pogovarjal z eno in sva končala v nekem stanovanju, kjer sva se naprej pogovarjala o psih - imela je namreč belega pudeljčka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J & Pepe

odprita temo "receptki za salatke (& bytheway6)"

:D

mslim, da bo zeloo zanimivo - vsaj pri nas doma je meso postalo zelo redek prigrizek, ki se je iz kvantitete sprevrgel v kvaliteto

zato pa dnevno mizo polnijo salatke in sadje vseh sort

zdrava prehrana pa res ne spada v tematiko o degenerikih

:rolleyes:

nove teme se bom udeležil z veseljem, saj kar se tega tiče tudi jaz skrivam nekaj talentov

:D :P :D :P :D :P :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ni super zanimivo, pa še kregal bojo, ker je off topic!

V glavnem, ko končam z gospodično pudelj, je bila noč mlada, in sem nadaljeval z mojimi avanturami bolj v notranjosti Nice! (btw, najljubši konci sveta, tam okoli, vsaj zame!) Tam okoli enega trga z ogromno mizami, restavracijami zunaj, bari diskoteke itn...začnem jaz z mojo obupno navado, da zabave ni nikoli dovolj, če jo ze enkrat začneš, ane!?Uletim jaz v en club, v eni kleti, v eni stranski ulici zraven tega trga. Začnem jaz s svojim plesom, ki ga samo jaz imenujem ples, in vmes tešim zejo. Naenkrat se pojavi ena franco/arabska salope (yummy) in se mi priključi! Drink gor dol, in nič, povabi me v neki hotel, kjer "we get down to business"! V glavnem jaz sem ves segret pa to, stojim z ...... v roki ona pa meni "toliko in toliko frankov"! Šok šokov, v moji naivnosti in pijani prešernosti sem mislil, da sem ji bil všeč. Ne sem rekel, pobral cunje in šel spat s trdim! kje smo ze ostal? Kloniranje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kratka pripomba 1........križanje vrst in genski inženiring nista čisto enaki stvari......zato tudi morebitne posledice niso enake........

Alla

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kratka pripomba 1........križanje vrst in genski inženiring nista čisto enaki stvari......zato tudi morebitne posledice niso enake........

Alla

yessss Alla

se strinjam, da naum tepen, k me srečaš

:D

pa tut zarad kej druzga

recimo:

križanje vrst nisem jaz nikoli imenoval genetski inži.. kako že, aha,

inženiring

fak - ne vem zakaj vedno mislim da je " inži.." ne pa "inže.."

torj "genetika" kot taka, pa je precej bolj široka zadeva od te ki jo ti Alla navajaš, a ne?

Slediš?? Comprende?

križanje vrst so pač uporabljali kmetje NAMESTO teh metod, katere danes ponujajo laboratoriji

sploh pa - a si že kdaj divja jabolka jedla??

a veš koliko časa se trudijo ljudje v tej smeri - pa kakorkoli jo že imenujemo da bi pridelali enostavno več in da tebi ni treba divjih jabolk jesti - temu se draga Alla reče razvoj.. to je nekaj, k se začne prej pa se bo kunčal nekje pol

by the way

tut kamniti nož ni laserski nož - pa sta obe orodji imeli podoben namen - rezanje takih ali drugačnih materialov, pa ne mislt, da je konc razvoja s tem nožem, znanost še ni rekla zadnje besede in je tut pr eni stvari kot je kamen nož še doolg pu tem k ti ne boš več genetičnega inženiringa predavala po forumu ne bo

;)

kar se pa posledic tiče - sva si pa na jasnm a ne tj se strinjava:

10% ljudi misli dobro, 90% ljudi pa sam na svojo rt gleda, pa če usi drugi prec pucrkajo - tko je to, če opice dobijo tehnologijo v roke

poznal sem tipe, ki bi svojmu fotru za 100 mark bajto zažgal,

pa da med biologi ne bi blo degenov vmes..

pa brez zamere, sej ti si fejst punca

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...10% ljudi misli dobro, 90% ljudi pa sam na svojo rt gleda, pa če usi drugi prec pucrkajo - tko je to, če opice dobijo tehnologijo v roke...

...

...pa brez zamere, sej ti si fejst punca

:D

z obema izjavama se popolnoma strinjam! ;) :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 načeloma se strinjam s tabo, glede napredka ipd...... Sama bi ti lahko naštela precej primerov kjer je igračkanje z geni prineslo veliko dobrega. Samo.......

"mama narava" se sama tudi igra z geni.......raznorazne mutacije se dogajajo neprestano. Večina je takšnih, ki jih niti ne opazimo, nekaj je takšnih, ki so (recimo temu) kvarne (takšno bitje ponavadi ni sposobno za razmnoževanje ali življenje), najdejo pa se tudi takšne, ki osebku prinesejo koristi.

"Mami naravi" je kmalu začel pomagati človek z najprej naključnim, nato pa načrtnim križanjem vrst, da je izboljšal kvaliteto in kvantiteto "pridelka". Ampak še vedno je lahko križal samo sorodne vrste.

Do tu vse lepo in prav.....

Tehnologije se ne da ustavit, zato so se kmalu začeli igrati s samimi geni.....

Npr. gensko spremenjeni paradižnik.......paradižnik ponavadi dozori in postane mehek......slabo za transport, a ne? Torej, kaj storiti, da bo lep rdeč paradižnik možno čim lažje transportirati? OK......gremo se igrat z geni..... Obstaja delček zapisa, ki skrbi za tvorjenje snovi (Se kesam, ampak sem pozabla katere... :( ....bom še pogledala), ki naredi paradižnik mehek.......torej....nič lažjega.........cak....pa so to izrezali ven, paradajz je po novem ves lep rdeč in trd........no, ja...ni tako hudo........tik preden ga ponudijo na trg zadevo izpostavijo spet kemiji (taisti snovi, ki bi jo paradižnik naj naredil sam) in zadeva rata ravno prav mehka za prodajo..... Tukaj še ni panike.....

Ampak......delajo na tem (oz. so že naredili) .......da bojo krompirju vcepili del zapisa od ožigalkarjev (po domače meduze), da bi sam na listih proizvajal kao neke ožigalke in bi bil tako zaščiten proti raznoraznim rastlinojedom. Hm......uredu......samo.....krompir + meduze? :blink: OK....tudi to preživimo, če potem ne bo treba uporabljati toliko škropil......Ampak vseeno......raznorazni žužki se bodo prav hitro (mogoče malo tudi po zaslugi tako gensko spremenjene zelenjave) tudi spremenili......in to ne tako, da bi bilo nam všeč.....

Pa kdo nam garantira, da to ne bo imelo konec koncev kakšnih posledic tudi na človeku? No, saj ne rečem, da se bodo pokazale takoj.......mogoče se bodo pokazale šele na naslednji generaciji.....ali pa še kasneje......

Pa še in še takih stvari mešajo, ki nam, laikom, dvigujejo lase pokonci.......

No, kakorkoli......zadeve imajo svoje pozitivne in negativne stvari......prinašajo mnogo dobrega, verjetno pa tudi kaj slabega......(o tem sem nekako prepričana).......

Hm....dajmo še malo počakat, da vidimo kako gre američanom in kitajcem, ki že nekaj časa pridno konzumirajo gensko spremenjeno hrano........Mogoče bo sčasoma več norcev......al pa manj.......al pa se bomo izognili še kakšni uporabi kemije, ko nam bojo rasli raznobarvni lasje (hm.......pa rumene, pa zelene, pa modre ovce........jap....to je že tudi možno.......ni treba več volne barvat......)

Šit....rajš neham, pa grem jutri v knjižnico pa se še malo izobrazim v tej smeri.......so nam na faksu vseeno premalo povedali......

HF, Alla B)

P.S.......saj vem razvoj.......sam še zdaj ne vem, al naj bom nad tem navdušena ali ne.......ne vem, ne vem.......

P.P.S.....pa ne mi spet z želodčno kislino ven pridet, da vse razkroji.......k ni glih čist tko...... :angry:

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!