Skoči na vsebino

OMV full syntetic 2T olje


urosch

Priporočene objave

A kdo to vliva v skuterje? Danes sem gledal na bencinski tole olje. Liter pride okol 2.200 SIT. Zanimajo me vaše izkušnje. Recimo Castrolov TT ni full syntetic pa je okol 1.200 sit, TTs, ki je full syntetic pa je 3.200 SIT. Pomojem je tale OMV-jev nekakšen kompromis (boljši kot TT in slabši kot TTs).

Mnenja?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba ola TT in TTs sta po mojmu mnenu po ku*** vredna. za ta OMV sploh prvic slism tkoda najbrs ni nbene kvalitete u nemu. najbol da ulijes u skuto motul scooter power alpa motul 600, ce mas pa ful navitga da mas res extremne obrate pa 800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons (16.05.03) sm ga kupu pr Lipniku in sm dau 3.300 zanga, nimam nc rect cez njega, skratka super stvarca, ti sam to noter dajej pa bo vse kul..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena za 1l motul-a 600 je pri nas 2.900 sitnih. Sveža pošiljka, pred to je bil 2.700 sitov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons (16.05.03) sm ga kupu pr Lipniku in sm dau 3.300 zanga, nimam nc rect cez njega, skratka super stvarca, ti sam to noter dajej pa bo vse kul..

lp

3.300 ti si adijo ne jaz sn dal 2000 za njega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj das 3300 pas zazihr pa obraba cilindra je velik mansa, ce pa dajs ene jajca not ti pa useskp ribnepa mors dat velik vec kpa 3300. sploh pa ce mas alu cilindr:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam atx-a pa vlivam TTs-a. dobim ga za 2100. zdej bote pa rekl da sem bedak da v tak motor dajem TTs. ja pa kaj sem pa bedak samo mi ni škoda da 2100 za liter TTs. pa še tak lepo diši da no morn brez njega.

P.S. neki o TTs-u. je to olje primerno za kroserje? moj frend ali natančno od njega foter pravi da ne in ga v svojo Yamaho YZ 80 noter ne vliva ampak daje noter motul 600 ki ga dobi za 3000. tam nek. dejte komentarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh jes u svojga atx-a ulivam motula 600:)) drgac za krose je pa motul 800 bols.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bučno je zakon.

Jaz ko sem pa mal bolj facy, pa ulivam olivega, deviško stiskanega. Pa horesterol ni tok problematičen.

Sem si v dalmaciji nakupil zalogo. Aja, liter te pa pride pri pridelovalcu 100 HRK. :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst ko/če bom mel kroserja bom noter vlivo TTs. pride mi cenej ko motul pa še tako lepo diši da ne morn brez njega. mmmmmm

se grem stavt da motul velik bl disi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se z oljem spricate k greste na randi k vm tko disi? B)

Bi mogoce vedl kje v Ljubljani v centru bi se dalo najceneje dobit motul olje?

Hvala. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba ola TT in TTs sta po mojmu mnenu po ku*** vredna. za ta OMV sploh prvic slism tkoda najbrs ni nbene kvalitete u nemu. najbol da ulijes u skuto motul scooter power alpa motul 600, ce mas pa ful navitga da mas res extremne obrate pa 800.

je moj best frend v kawo KMX (kawe ne ribajo, remember) tanku TTSa k sma ga dobla za jurja pa pou na litr, pa mu je ribnu. lej ga vraga, recem js to je ziher vredu ole ce ga tud po 3600 prodavajo na pumpah, tankam naprej, prasica, pred enim tednom je se men aprilia ribnala. B)

od zdej naprej sam se motul 600!! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oba ola TT in TTs sta po mojmu mnenu po ku*** vredna. za ta OMV sploh prvic slism tkoda najbrs ni nbene kvalitete u nemu. najbol da ulijes u skuto motul scooter power alpa motul 600, ce mas pa ful navitga da mas res extremne obrate pa 800.

je moj best frend v kawo KMX (kawe ne ribajo, remember) tanku TTSa k sma ga dobla za jurja pa pou na litr, pa mu je ribnu. lej ga vraga, recem js to je ziher vredu ole ce ga tud po 3600 prodavajo na pumpah, tankam naprej, prasica, pred enim tednom je se men aprilia ribnala. B)

od zdej naprej sam se motul 600!! :o

pička mu materna i TTs. sn mislo da je to tabolš ole pol pa en s takim. hjo upam da pr men ne bo kj takga. good be with me

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Benotovmu fotrm sm se encajt nazaj poguvarjal o telih olih.. In je reku da je tts slabs od dvotaktola za skute, motul skuter power(preverjeno na lastne izkusnjah) pa manjsa obraba cilindra, ne kadi se tolk kot pa pri ostalih, razen ko je mrzu, hladi se hitreje(cilinder), manj mi ga kur ko pa dvotaktola, z njim sm naredu 1k km z 1l pa sm mogu it po novga, medtem ko pa 1l motula drzi tud do 1500km.. Pozna pa se tud na koncni in na pospeskih, osebno raje dajem mal vec za ta ole ko pa da pol dam na vsake pol leta 20k ko mi zariba..

Evo to je moje mnenje kaj si pa vi mislte je pa vasa stvar..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz tudi tankam scooter power od motula in je najboljsi od tistih ki sem jih sprobal. ce pa nimate 70 kita pa pa motul scooter (ne power, ker je power za visje obrate, in v originalnem cilindru ne izgoreva popolno, zato nastajajo saje in ucinek je slabsi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 600 je dober za v skuterja al ne? ker je nekaj podobnega kot scooter power, al ne?

motul 600 - motul scooter power <--same shit sam drug stikr je gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!